Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

no nie!! zaglądam cały dzień, a tu NIC!!!!!! no tak się byczyć, by nawet na kafeterię nie zajrzeć??!?!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Coś się strasznie pusto zrobiło. Mam we wtorek wizytę u lekarza w szptalu ma mi zrobić ktg i usg żeby stwierdzić położenie malucha. Powiedzcie mi ile mam kupić majtek jednorazowych i czy to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo nie ma co pisac, wczoraj bylam bliska...zrobic cos zwariowanego.... mama,siostra,babcia i ciotka se zrobily babski zlot w Gdansku, bylam gotowa sie spakowac i W i jechac pociagiem na 2 dni... Jakby to bylo na pare dni to na 100% bym pojechala, a na noc mi sie nie chcialo... 3 dni W wyl bez sensu,myslalam ze wczoraj sie powiesze, wieczorem wymiotowalam z bolu glowy: nienawidze tego wrzasku, mialam ochote wyjsc z chaty i....ze 3 dni nie wracac... ja nie wiem co mu odbiło,nie mam sił...... Dzis dzien zaczal od wycia, ale przeszlo mu, drzemie chwile sobie... mam nadzieje ze juz nie bedzie bo...nie wiem co zrobie...... Boszzzz,niech ten czas szybciej leci,niech to dziecko rosnie i robi sie coraz starsze...bo zwariuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam cię że masz takie masakryczne te migreny i jeszcze tak dobrze sobie radzisz z dzieckiem mam nadzieje że ze mną też tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- nie mam czasu ostatnio jakoś na wrzucanie fotek do baboskowa ! ale obiecuję, że to niebawem zrobię! Julcia rośnie hmmm aż się boję co powie lakarka na jej wagę :) ogólnie wsio dobrze... Beblołka jej się nie zamyka i ciągle coś sobie po swojemu gada i krzyczy :)) poza tym nogi i ręce ciągle w ruchu hi hi hi nie przestaje nimi ruszać :)) Spacerki zaliczamy codziennie obowiązkowo no chyba, że deszcze to kaplica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______-wczoraj to nie migrena, to od ciagle ryczenia, wymiekam.............Dzis jak Cie moge, mam nadzieje ze nie przypomni sobie ze....MA WYC>......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_________________a może coś mu jest? ostatnio oglądałam w TV wypowiedź jakiegoś speca, co mówił, że jak dziecko płacze dłużej niż 40 min to coś nie tak i trzeba do lekarza..... Wiem po mojej córci, że nigdy nie płacze bez powodu, zawsze albo jest śpiąca, głodna, ma mokro albo chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa - kup sobie te majteczki edie Ci łątwiej o chigiene zadbać, bo zaraz po porodzie jest duże krwawienie i przyda Ci się ok. 1 paczka podkładów dziennie najlepsze są belli poprodowe... i są takie wielorazowe majteczki z siatki co mozna przeprac i nosic... zaraz poszukam na allegro i Ci wkleje... joasiu zgadzam się z listką - ybierz się do lekarza, moze to kolka, ale lepiej sprawdzic, moze np. gardełko go boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkłady http://www.allegro.pl/item273566859_galiano_podklady_poporodowe_bella_opak_10_szt_.html majteczki http://www.allegro.pl/item268614888_majtki_jednorazowe_majteczki_poporodowe_7szt_40_.html#photo mogą być te ale one są takie mało przyjmne taki papier jakby... http://www.allegro.pl/item270600842_poporodowe_majteczki_wielorazowe_rozm_38_40.html#photo te są z takeij drobnej siateczki, fajne bo masz przeciąg ;P :) gdzi potrzeba i się tam wietrzy co potrzeba :D :D a ja w szpitalu marzyłam o tym.... http://www.allegro.pl/item268686787_poduszka_poporodowa_z_luska_gryki_najtaniej_.html#photo też Ci się może przydać po szyciu i np. hemoroidach - jeżeli masz to po porodzie będą duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______________takie majki siateczkowe to dobra sprawa. Można kupić w aptekach oraz w sklepach z art. dziecięcymi (u mnie sieć POCIECHA). Nosiłam je dopiero w domu, ponieważ w szpitalu, w którym rodziłam surowo zabraniano nosić jakichkolwiek majtek. chore to było, ale podpaskę trzeba było trzymać nogami!!! A podkłady polecam kupić w aptece firmy BELLA nazywają się chyba po prostu \'pieluchy dla dzieci\' są naprawdę duże i wygodne 4,99 za 10 sztuk. Ja zużyłam 3 opakowania, potem przeszłam na BELLA MAXI podpaski. magda.r__________________super, ze jesteś!!:) jak Oleńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!!!Następnym razem wyposażę się w taką poporodową poduchę jak poleca magda!!!!Słyszałam, ze taką sama funkcję spełnia zwykłe dmuchane kółko plażowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic mu nie jest, On uwielbia tak wyc dla wycia... A najlepsze ze jak wyje...czeka czy ktos go wezmie na rece i wyglada to tak:wyje, wyje wyje....cisza i nas obserwuje... i znow wyje......A jak na rece: przestaje (akurat w tym wypadku na rece bo W nie lubu byc noszony....) wczoraj go zostawilam,sie wyryczal,sam przestal i....zaczal gadac sie usmiechac,etc....Jak by mu cos bylo ten placz bylby inny:) Sciemnia,podpuszcza ale...mnie nie oszuka:) Poza tym istnieje takie pojecia jak \"placz dla placzu\" gdzie dziecko zaspokaja swoje potrzeby emocjonalne, dotleniaja sie pluca, krew, etc... Juz On mnie...nie oszuka;)A dzis jak skowronek,zobaczymy...na ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W weekend miałam szkołę, a poza tym mam ciche dni z mężem, do tego wciąż bolą mnie plecy, więc nawet pisać mi się nie chce... Pani Misiowa - majtki jednorazowe to suuuuper sprawa!!!!!! Powinna wystraczyć paczka, ja miałam taką, w której było 5 szt, zawsze przecież możesz dokupić. Ja używałam ich w szpitalu, mimo, że nie można, po prostu rano przed obchodem ściągałam, a po obchodzie zakładałam. W domu używałam już swoich majtek. Co do wkładów to w moim szpitalu też dawali ich ile się chciało i ja po prostu jedną paczkę zabrałam sobie do domu, potem używałam już największych z możliwych podpasek, a z dnia na dzień plamienie jest mniejsze. A jesli chodzi o poduszkę, którą pokazała Magda - ja zwinęłam taki duzy kąpielowy ręcznik w rulon i ułozyłam na kształt podkowy (pokazała mi ten sposób położna). Lady - wciąż zaglądam na stronkę Julki, więc pokaż nam jak rośnie!!! Joasiu - Michaś w ostatnim czasie jest bardzo męczący, w dzień uwielbia jęczeć, co doprowadza mnie po prostu do pasji!!! Dziś Misiu kończy pół roku - jak ten czas zleciał, szok!! Dodałam nowe zdjęcia na bobasach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo niedomowien: to nie jest tak ze W wyje X godzin bez przerwy: wyje wyje wyje , sie zapomni przestaje etc. Ale...wiecej wycia jak...zapominania sie...Poki co dzis grzeczny,tfu ffu... Aniu______pasja to malo powiedziane, pistolet i kulke w leb bym se z checia strzelila byle nie slyszec....tego wycia.....Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. aniu: pol roku?????????????Szok, gratulacje ❤️ A siedzi juz?Tarza sie po podlodze?chce raczkowac? Na innym forum....chlopczym ma 5 mcy i raczkuje,. film widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - Michas podnosi się, ale usiąść sam nie potrafi, jeśli Go posadzę siedzi przez chwilę, dopóki nie zacznie się kręcić, wtedy traci równowagę i leci:) jak byliśmy na bioderkach to pytałam lekarza i powiedział żeby tego nie przyspieszać, że wszystko przyjdzie w swoim czasie.... 5 miesięcy i raczkuje???????????To jakiś rekordzista chyba!!!!! Mój na razie pełzać tylko potrafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniu----->Ale ten czsa leci...już pół roku 🌻 Magda, Joannaz, doth_s, oli, maruska, malolpesza, Ladybird, listkaaa, PaniMisiowa--->buziaczki i pozdrowionka Kasik, Wica---> co tamu Was dziewczynki? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ niekoniecznie,kazde jest inne;) Moj brat mial 9 mcy i sam latał, ja rowno na roczek, ale np.wcale nie raczkowalam tylko od razu chodzenie:) Takze nie ma co porownywac;) A jak michas pełza to tylko patrzec jak zacznie raczkowac i....Ci froterowac podlogi;) Dorotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum majówek jeszcze żadne dziecko nie raczkuje, dlatego się zdziwiłam:) dopiero niektóre siedzą. Ale to fakt, że dzieci są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady kupię dzisiaj te majtki a z podkładamy nie wiem czy są bez oganiczeń wiec też kupie Noc miałam dzisiaj fatalną. Bolał mnie bardzo dół brzucha i przekręcenie się graniczyło z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiozła mi dziś teściowa butlę naturalnego soku z jabłek z cukrem. Sama robiła. mogę go rozcieńczyć i dawać Mai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_______________wszystkiego naj dla michasia!!!🌼 Super wygląda w czapeczce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,mysle ze spokojnie mozesz,jak swoje to nic jej nie bedzie,wez 50 ml wody i 50 ml soczku i daj:) Ja tak daje W soczki Gerbera, bo soczki sa od 3 mca:) WYmeczylam W na podlodze na kocu 2,5 h,az mi zasypial i sie przelewal,ale nie dalam spac... przed 12:00 wypil na spiocha flache i spi jak mops:mam nadzieje ze...dluzej w koncu jak 20 minut bo ostatnio tak sypia...... OLI_____________pisz co u Ciebie!!!!!! Dot_h________Jak Twoje sprawy???? wica,kasik:Wy naprawde zapomnialyscie o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi zacząć ten dzień, więc dzień dobry!!! U nas znowu była kiepska noc:( może to faktycznie ząbki idą Małemu? Byłby już czas... Jeszcze raz dziękujemy za życzenia🌼 I jeszcze raz apel do Doth_s - odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drzemie,ale zaraz wstanie bankowo, jedziemy do naszej chaty spakowac wszystkie rzeczy i....przygotowac do wyprowadzki :( Nienawidze tego,mam uraz ze studiow, z 9x mieszkanie zmienialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Aniu--->mogą to być zębiska ...niestety trzeba to przeżyć :( Joannaz--->mus to mus... Pani MIsiowa----> jak tam się trzymasz? :P Buziaczki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________-wyprowadzka? na jakiś czas do dziadków, tak? ania___________jak to zęby, to jeżeli już się zaczęło, szybciej się skończy - takie pocieszenie:) Będziesz miała to za sobą, kiedy my będziemy cierpiały Maja tez śpi od 10.20. Od wczoraj nie chce mi jeść w dzień. Wczoraj rano zjadła cały słoik 130 ml zupki marchwiowej z warzywami i już przez cały dzień nie chciała jeść. dziś jadła w nocy o 3 i do teraz nie chce. przed spaniem zrobiła b. twardą kupkę. Nie wiem co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko--->ucałuj Majeczkę (ale dopiero jak się obudzi :P ) 🌻 JustynkoM--->Jak Adrianek? Rzadko zaglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×