Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

a jeszcze słyszalam o takcich przypadkach, że jak dzieci zaczną jeść inne rzeczy - obiadki, deserki to mleko przestaje Im smakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________czyli ola ma juz zeby a ty sie nie chwalisz....?? nie wiem czy isc do lek..... mam wrażenie że wciąż tam latam jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu może lepiej niech jeszcze Magda potwierdzi - Olka ma już zęby, amy nie...ale na poczatku podobno są spuchniete i zaczerwienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ma już 4 zęby :classic_cool: ( dwie jedynki dolne w całości ) i ( górną prawą jedynkęi prawą dwójkę wychodzące ale juz poza dziąsłami czyli tak 1mm zęba ma :D ) Olka jak jej zęby zaczęły wychodzić gruzła wszystk oco jej w rączki wpadło, była przylepa, cały dzień na rękach , płaczliwa, rozdrażniona... a jak poznać po dziąsłach ??? nie mam pojęcia ja dopiero zobaczyłam jak się pojawiła biala kropeczka na dziąśle... i teraz poznaje jak wychodzą góne.. .to są wypukłe te dziąsła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobuj np palec zawinąć w pieluchę tetrową i pomacać jej dziąsła.. albo jak włozysz palec to nich sobie go pogryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - a ile czasu mineło od kropeczki do momentu kiedy było już widać przynajmniej połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda___________maja ma twarde te dziąsła i nie czerwone tylko takie jakby przez nie było białe widać...też marudzi od jakiś 3 dni, nie bardzo chce w bujaku siedzieć....i niechętnie je nie tylko mleko, ale kaszkę czy słoiczki też.... Powiedz co masz na myśli mówiąc wypukłe dziąsła? I kiedy Oli zaczęły wychodzić? ile wtedy miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka - wypukłe- pofalowane, tak jakby ząbki pod spodem były... co od kropeczki to u nas bardzo szybko bo co rano isę budziłam to byłe zęba więcej, ale bp. martunia męczyła się długo z kropeczką... a tu cos o zebach http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/zabkowanie.html wogóle bardzo fajna stronka dużo odpowiedzi na pytania jest :D polecam :) a jak Maja jest smoczkowa to kup jej coś takiego : http://www.allegro.pl/item280292325_hit_tommee_tippee_gryzaczek_na_obolale_dziasla.html http://www.allegro.pl/item281522282_nuby_gryzak_zelowy_smoczek_sprawdz_sklepwwa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____________dzięki! ania ______________-brzuszek jest ok. kupka normalna co dzień zjadła troche kaszki łyżką ide na spacer bo jęczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zeby wychodza to dziasla sa miekkie,rozpulchnione,zaczerwienione!!!! A co obiadkami i deserkami racja:sa dzieki,ktore jak zasmakuja,mleka ni w zab nie rusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! byłam wczoraj u koleżanki ze studiów, ale ma już fajną córunię (ponad rok) :) Kasik---->Bartuś (brak mi słów) super chłopczyk i jaki duży...🌻 listkaaa, PaniMisiowa, Lady, joannaz, aniaania, magda, oli, malolepsza, doth_s------> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my kuswa mamy nowe klopot, jak nie urok to sraczka!!!! Pekla nam sprzaczka od kolka,od wozka,zahaczylam o kraweznik,nigdzie nie ma takich kolek: jestem na ta chwile bez wozka!!!!!!!!! No przeciez nie kupie nowego,jak W ledwo sie miesci w nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________współczuję.....może poszukaj na necie serwisu takich wózków:) Byłyśmy na spacerze 2,5 godz. Przed wyjściem wmusiłam w nią ciut kaszki, więc po powrocie byłam przekonana, że w końcu wypije ładnie mleczko a ona nic!!!! Dopiero o 15.30 zjadła mi 100 ml (tyle tylko zrobiłam, bo pomyślałam i tak będę musiała wylać) ale o dziwo po ok 2 min walki zassała i wypiła. Jeszcze śpi. Postanowiłam co 4 godz podawać jej nawet walcząc 130 ml...Zobaczymy czy mi się uda ten plan. I na jutro odstawiam kaszki i słoiczki wszystko co podaję łyżką. najwyżej po łoduje jak dalej nie będzie chciał butli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja właśnie zjadła 2/3 słoiczka zupki jarzynowej także potraktuję to jak butlę i dam mleczko za 4 godz:) ale pięknie jadła. chyba 8 łyżeczek pod rząd zjadła całych bez wypluwania!!normalnie szok!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszystkie szkraby pewnie spią lub się kąpią tylko mój nie bo spał od 15.30 1,5 godziny. o 20 ją położe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W spi, wykapny,najedzony, a zupy zjada prawie caly sloik,nie mowiac o deserkach ze jak zabiore to ryk;) Napisalismy do \"producenta\"oni nie produkuja kolek, skas tam zamawiaja,maja wponiedzialek namiar dac, kuswa:bez dworu jak bez reki,masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku!!! Chyba wróciło moje żarłoczne dziecko! O 18.45 skńczyła słoik, więc po kąpieli dałam jej 40 ml pić, położyłam a ona jęczy! To pomaszerowałam do kuchni i zrobiłam jeszcze pić i bez przekonania, że to ma sens 150 ml kaszki smaczny sen. i co? Moje dziecko opędzlowało całą kasze, bekło:) i samo ładnie zasypia!:):):) Joanna_____________myślę, że będziesz zmuszona na jakiś czas inny wózek pożyczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa___od kogo jak....tu nikogo znajomego????????????? super ze zaczela jesc,male dzieci tak maja czasem ze pare dni prawie nic,potem wracaja:czytalam ze... wtedy nie nalezy ich zmuszac:beda glodne dadza znac. A jak to trwa np. ze 2 tyg....to wtedy do lekarza dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 P!#*@!_&$&@!*%*_#!@ napisalam i mi zjadło !!!!!!! @!!%$$#^$%*&^( a więc : joasia daj firme i model wózka a poszukam tych kółek.... podona dobra w te klocki jeste m :classic_cool: ;) a co do słoiczków to deserek owszem od czasu do czasu cały wtrąbi ale przeważnie pół a obiadek jak jest baaardzo ale to bardzo głodna to zje pół a tak to nie wcisna w nią za nic... listkaa - suuuper że Majeczka zaczęła jeść.. :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko Ty dzisiaj problemy z jedzonkam a Julka dała mi nieźle popalić marudzeniem i niespaniem! Poza tym przy jej wadze plecy mi siadają i ogólnie dzisiaj to już nie miałam do niej siły i nie miałam ochoty z nią być! kiedy ona zaczynała płakać to Ja dostawałam przysłowiowej białej gorączki a w pewnych momentach jak wyrodna matka potrafiłam krzyknąć na nią :((( i zostawić samą abym sama mogła się uspokoić! Moja starsza córa też jak nigdy nie dawała sobie rady a o M nie wspomnę bo ściągnął mnie ze sklepu gdyż on dopiero nie wiedział co robić! Mała się wypłakała i teraz śpi a Ja mam dość wszystkiego i teraz Ja mam ochotę płakać! Listeczko majeczka ma już jakieś zalążki ząbków ? u Julci jak na razie zrobiły się twarde dziąsełka i czuć już wschodzące kłaczki :)) GORąCO POZDRAWIAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________________a propos zębów - u nas to samo:) Buziole dla Juleczki małej kuleczki:) My dziś jedziem do dziadków się pobyczyć..... W nocy Maja obudziła się przed 2, pomyślałam że za wcześnie na jedzonka i dałam jej [pić z na papu wstała dopiero 5.30. Zjadła łądnie normalne mleczko i spała do 8.15 Powiedzcie mi po ile ml mleczka dajecie waszym szkrabom? Misiowa___________jak tam? joasia, dorotka, ania, magda, małolepsza, doth, justyna, kasik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,czekamy co producent napisze co do zebow:jak dziasla TWARDE to nie ida zeby!!!!! Jak ida zeby sa miekkie,rozpulchnione,czerwone etc bo sie musza jakos przebic..Jak miekkie to latwiej:classic_cool: W taki grzeczny ok 2 tyg ze nie poznaje go: chyba podmienili mi dzieciaka,tfu tfu, nie zapeszajmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę że to jeszcze nie zęby... Choć z drugiej strony chciałabym już mieć to za sobą:) Majka właśnie zasnęła:) Muszę trochę ogarnąć chatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie wózka
Joanno, a ty nie masz na niego gwarancji??? przecież wszystko co kupujesz jest hiper-super, a tu kicha????:P:P:P Czyżbyś swojego księcia w nowy wózek nie wyposażyła? A tak na poważnie - jesli był nowy musisz mieć gwarancję, i zawsze poza tym możesz skorzystać z prawa konsumenckiego o niezgodności towaru z umową. Wózek ma służyć do tego, by jexdził na kółkach, a skoro się popsuło - to towar jest niezgodny z umową i wtedy to SPRZEDAWCA musi załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×