Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

SZCZEśCIA, MIłOśCI, DUżO KASY I NAJWAżNIEJSZE TO: DUżO ZDRóKA DLA WAS DZIEWCZYNY I WASZYCH DZIECI NA TEN 2008 ROK żYCZę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj cały dzień umieralam mialam 38 gorączki i nie wiadomo bylo czy od piersi czy zaczynam chorować.Dzisiaj jest lepeij ale wydaje mie się że zaczyna mi się jakaś wstrętna choroba bo mnie łamie, boli mnie głowa i słabo widzę.Mała nie chce już cycka więc zciągam pokarm i jej daje no i ją dokarmiam mlekiem modyfikowanym bo moj wlasny jest to niczego i się nie najada. Mialam ambitne plany ze ją bede karmić dlugo ale to wyszlo inaczej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca labradory
Witam was wszystkie, Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dzidziusia,ale niestety na razie bez skutecznie.Byłam u lekarza,który stwierdził,że nie ma przeciwwskazań do mojego zajścia w ciąże,ale po stosunku wszystko ze mnie wypływa,czy to normalny obiaw? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki w Nowym Roku!!!Oby był dla nas szczęśliwy i pełen tylko tych dobrych doświadczeń!!! Małolepsza___________życzę zdrowego dużego i słodkiego bobaska albo dwóch!!!:) Dorotko************************************************* *************************************************** ********************************************** *********************************** ************************ łap!!świeżusie, bo noworoczne!!!!wiruski bobaskowe!!!:):) Dziś ok 15 wróciliśmy do domu! Uff jak dobrze:) Maja widać szczęśliwa, też już miała dość zgiełku tamtego mieszkania...Spała w końcu w ciszy 1,5 godz i wieczorem też szybko poszła spać:) Zrobiłam jej pranie - 3 pralki! Też nie wiedziałam jak zachowa się w Sylwestra. czy będzie się bała, czy jakoś zniesie, bo maja bardzo się \'przestrasza\' nawet szurania czy kaszlu, kichania itp. Ok 21 w Sylwka lekko się przebudziła, bo usłyszała pierwsze b. głośnie strzały (cholerne osiedle pełne młodych gnojków, więc psychicznie byłam gotowa na najgorsze). Przeniosłam ją wtedy do pok po drugiej stronie bloku, a tam zaraz to samo. Ale chodził tam komputer (uspakajający szum) i cichutko TV, co zniwelowało trochę hałasy z dworu:) Do 12 tak już się do tych strzałów przyzwyczaiła, ze nawet jak jakiś głąb wrzucił petardę na klatkę 9rodzice mieszkają na parterze) nic jej nie ruszyło. Nowy Rok spokojnie przespała:):) My jakoś bez entuzjazmu to przeżyliśmy jak to w domu sami:) Był szampan, kilka fotek, oglądanie fajerwerków przez okno i lulu.... Laski, kiedy można dziecku dać do szamania skórkę chleba? Maja coraz częściej tak patrzy jak się je że szok, jakby tydzień nie jadła. Raz jej dałam chleba ze schabowym polizać to tak w tą \'kanapkę\' wbiła paluszki, ze skórę oderwała a pchała do buzi jak dzika! Misiowa_______________szkoda, że to karmienie tak krótko. Ja zaczęłam Maje dokarmiać po 2 miesiącach z własnej głupoty. braliśmy ślub, Mała miała zostać z nianią, a że nie chciałam co 3 godz jeździć jej karmić, to spróbowałam butli, od tego czasu pokarmu miałam coraz mniej, bo jak zobaczyłam jak fajnie z butlą to ciężko mi było jak się gdzieś śpieszyłam wisieć z nią 40 min na cycku. Ale dziś żałuję, bo skończyłam na własne życzenie, a teraz okropieństwo jak gdzieś się wybieram z butelkami, mlekiem w proszku itp. A tak cyc zawsze przy tobie, gotowy do jedzonka:) także może powalcz jednak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________to miłego pobytu u mamy! odpoczniesz po trudach ostatnich dni!❤️ Mamy już nowe foteczki na bobasach także ZAPRASZAMY! Ja obejrzałam już wszystkie nasze szkraby:) łącznie z mała Patrysią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ktoś podmienił mi dziecko!!!!!!!!!! Michaś jest niegrzeczny!! W nocy nie chce spać, musze do Niego wstawać kilka razy, już nie wiem co się dzieje.....masakra jakaś... Listka - zdjęcia obejrzane, super to w łóżeczku, gdzie Maja śmieje się do konika i fajne z rodzicami chrzestnymi:) co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa:Majunia cudna,jak zwykle:) aniu: na zeby pewnie ❤️ Ja odzylam,cala noc spalam, W z mama, rewelacja,tego mi trzeba bylo,zapomnialam......co to znaczy:) Rano zalatwilam mu szczepienie,jutro idziemy:) Mroz jak cholera: w szoku jestem tak zimno.... W spi,zupke mu gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była własnie u mnie polozna i wyobraźcie sobie że mala ciągnela cyca bardzo ladnie. Nie miala żadnego problemu zeby zlapać.Nic z tego nie rozumiem. Jak ja jej dawalam to tak plakala,ze aż się zachodzila a dzisiaj jak zaczarowana.Dobrze by bylo zeby tak juz zostalo.Moze ja ją źle przystawiam i dlatego tak mi wyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Noworoczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich. Mało tu zagladam, a jeszcze mnie j piszę, bo zawziecie szukam pracy gdzieś abroad. Zdecydowalismy sie juz na 100 % i nie ma odwrotu, chciałabym tylko żeby sie udało. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zdecydowaliscie to super!!! Ważne ze razem Trzymam kciuki!!! Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_____________to może rzeczywiście zębów c.d.:( joanna______________och, jak zazdroszczę!!! doth______________a gdzie dokładnie szukacie? Z tego co wiem najlepiej pojechać i szukać osobiście:) misiowa_______________dziecko powinno trzymać w buzi sutka z całą otoczką:) dorotka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h moj brat wlasnie jutro wraca do Anglii, pracuje w Yorku w fabryce slodyczy(Catbury, filia Monkhill Confectionery, lady poppelton lane__ULICA,York), kilka razy w mcu zatrudniaja Polakow, ostatnio wyslali go na kurs,awansowal, kupe kasy zarabia;) listkaaa________wiem, raj na ziemii❤️ Kupilam W szczepionke,15 zl tansza jak u nas, jutro na 12:00 badanie i szczepienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!MAM DO WAS PYTANKO OTOZ LECZONA BYLAM LUTEINA GDYZ MIALAM BEZOWULACYJNE CYKLE I ZARZYWALAM CLOSTILBYGET OD 6 MIESIECY W CELU POCZECIA DRUGIEGO DZIECKA.CLOSTILBYGET BRALAM OD 5-10 DC PO 2 TABL (W TYM OSTATNIM MIESIACU ,WCZESNIEJ 1*1 TABL)LUTEINE 10 DNI PRZED MIESIACZKA-SPODZIEWANA!.OD OSTATNIEJ ZARZYTEJ TABL LUTEINY MINELO JUZ 21 DZIEN I MIESIACZKI NIEMAM ,DODAM ZE ZAZWYCZAJ MIALAM NA 3-4 DZIEN OD OSTATNIEJ TABLETKI.CO DO OWULACJI TO W TYM CYKLU CHYBA BYLA-NIEWIEM DOKLADNIE ALE BARDZO CIAGLY I BOLALY MNIE JAJNIKI,WIEC PO TYM SADZE ZE CHYBA SIE COS DZIALO.NA OSTATNIEJ WIZYCIE GIN.POWIEDZIAL ZE JAK NAM SIE TERAZ NIE UDA TO CZEKA MNIE SZYBKO LAPAROSKOPIA.A DODAM ZE ROBILAM TEST W 34 DC-NEGATYWNY. A DZIS WYPADA MI 41 DC.CO O TYM MYSLICIE?MIALAM UMOWIONA WIZYTE U LEKARZA ALE JA ODWOLAL I IDE W SRODE CHOC TAK CZEKAM I BYM CHCIALA BY POWIEDZIAL PO BADANIU GRATULUJE JEST PANI W CIAZY!,NIECHCIALABYM SIE NIEMILO ROZCZAROWAC ALE TEZ NIEMOGE SIE TAK NAKRECAC!PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki w Nowym Roku. Zycze Wam wszystkim:Joasiu, Listka, ania, magda,Lady, Doth_s, Pani Misiowa,DorotkaM duzo radosci spelnienia najskrytszych marzen, samego usmiechu i oby ten rok byl lepszy od poprzedniego👄 DorotkaM____specjalnie dla ciebie+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Betty____radze powtorzyc test...w 41dc test wykonany nawet wieczorem bedzie wiarygodny, zycze ci z calego serca dwoch kresek, jesli jednak na tescie tych kresek nie bedzie, moze to oznaczac torbiel po clo, ktora mozgla zablokowac@, radze jak najszybciej wybrac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza -WIZYTE TAK JAK PISALAM MIALAM MIEC W SRODE ALE GIN.PRZELOZYL WIZYTE I IDE DOPIERO W SRODE 9 STYCZNIA .BOZE KUPIE TEST CHOC JAK NAWET WYJDZIE 1 KRESKA TO I TAK BEDE MUSIALA CZEKAC NA WIZYTE.WIEC MOZE JAKOS WYTRZYMAM.NIEWIEM CZY MI SIE TAK WYDAJE ALE MOJE SUDKI SA WRAZLIWSZE I CORAZ CZESCIEJ CZUJE ZE MAM PIERSI BO MNIE POBOLEWAJA I MNIE TAK DZIWNIE KRECI W ZOLADKU .MOZE SIE NAKRECAM ALE I TAK CZY TAK MUSZE CZEKAC!DZIEKI ZA SZYBKA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betty
Dziewczyno, a nie lepiej zrobić test z krwi (betaHCG)???? Od razu będziesz wiedxziała na czym stoisz tzn. wykaże ciążę lub jej brak. To najszybsze i napewniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz dziekuję bardzo. Nie wiesz czy przyjmują również z marną znajomoscią angielskiego (mój mąż)? Wiem, że najlepiej szukać na miejscu, ale chciałabym załatwić pracę choć dla jednego z nas. Będziemy mieli wiekszy komfort psychiczny... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth, nie wiem, ale chyba tak, skoro przyjmuja nawet ludzi ok.50 lat to oni raczej angielskiego nie kumaja;) malolepsza❤️ jak sie czujesz?:) BETTY-83 __na CLo sie nie znam, ale...skoro robilas test i wyszedl negatywny a masz watpliwosci warto zrobic BETE hCg i.... czekaj na wizyte u gina:) My dzis szczepienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz jesteś nieoceniona, buziaki... Musiałabym tam jeszcze jakiegoś malutkiego mieszkanka poszukać dla nas. Wyśle do nich cv-ki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
i podziękowania i buziaki dla brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! My noc znowu koszmarna, wstawałam nie wiem ile razy, gorzej niż z noworodkiem, tyle, że karmienia nie ma.....głaszczę Go, daję smoczka, czasem na moment wyciągam i jest ok...jeszcze trochę i chyba po ścianach zacznę chodzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Misiowa - walcz o pokarm, wiem, że łatwo mówić, ale wierz mi, że to dużo wygodniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×