Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

jestem jestem tylko czasu brak! dziś na 15 idę na zabieg z ta nadżerką a mój skarb chce coraz więcej uwagi, złośnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w miescie zadzwonila baba bo przyjechal producent od kolek od wozka: zadne nie pasowalo .... Kupilam W super spacerowke, 100 zl taniej jak w sklepie, bo.//.od producenta .... http://www.prampol.pl/ind...solka_lux_thumb http://www.prampol.pl/ind...solka_lux_thumb dokladnie ta, RWEWLACJA< jestesmy po spacerku .. Do tego krzeselko do jedzenie- drewniane ... Nie pisze, weny nie mam,caly czas mysle o tym co M powiedzial,ja...nie widze zwiazku na odleglosc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________linki nie działają, a związek an odległość przerabiałam. Tęskniłam dwa tyg potem każdy żył swoim życiem. po jakimś miesiącu nie mieliśmy o czym przez tel gadać. Inaczej było jak byłam w ciąży. Był temat dziecko, remont. I wiedziałam, ze lada dzień wróci, bo tylko 3 miesiące. Jestem po zabiegu wymrażania. Tylko tyci tyci miałam . Lek nawet nie nazwał tego nadżerką, tylko ektopia gruczołowa. Trwało kilka min. Luz. Majusia nasza kochana już pięknie je. Nie wiem co za odchyły ona miewa z tym jedzeniem....Już dwa razy takie miałam. Przedtem nie chciała jeść przez kilka dni, teraz 3 dni. Już od jakiegoś tyg je pięknie i dużo. Słoiki może zjeść dwa na raz, z mleczko 200 ml norma:) 22 stycznia szczepienie i ważenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz dlatego ja powiedziałam, że my z M musimy jechać razem, ja bez niego nie wytrzymam nawet dnia, on beze mnie chyba też... chocby jedno z nas miało przez miesiac nie mieć pracy to i tak jeśli wyjazd to tylko razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc u nas spokojna, Michaś obudził się dopiero na mleko o 4,45 (tyle, że to właściwie był koniec spania)i nasunęła mi się myśl, że może chrapanie męża dodatkowo Go budzi? Wydaje mi się, ze pomału musimy odstapić Michalkowi naszą sypialnię zrobić Mu tam pokój, a sami przenieść się do drugiego pokoju...może to też na Niego wpłynie?? Albo po prostu dziąsła chwilowo Go nie bolą.... Listka - jak czytam o ilości jedzenia Majki to jestem w szoku - dwa słoiczki?? To jest mały żarłoczek normalnie!!! Ale najważniejsze, ze znowu je, miała po prostu swoje humorki, jak każda kobieta;) i dobrze, ze u lekarza wszystko ok. Joanna - mi tez się nie otwierają linki, ale fajnie, że udało Ci się zrobić zakupy tyle taniej. Ja właśnie zastanawiam się nad termometrem: http://www.albert.com.pl/index.phpstrona=dla_matki&podstrona=termometry20Geratherm&temat=0000000000198 mamy co prawda cyfrowy, ale jakoś nie do końca mu wierzę i chciałabym kupić jakiś do ucha, a o tym wyczytałam w jakiejś gazecie, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uda się tak, w ostatnim linku z lewej strony musicicie wejść na Termometr GERATHERM® DUOTEMP na podczerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____nie wiem czemu linki nie dzialaj,chyba caffe jakas blokade zrobila bo juz od jakiegos czasu co sie wklei jakis link--nie dziala:( W google mozna wejsc:wpisac Prampol, pierwszy link od gory...wejsc w spacerowe i ta bordowa... Ale tu sa foty beznadziejne,jak dopadne aparat to porobie i wkleje na bobasy.... doth_____ale ja nie moge jechac w ciemni z Malzem od raszu bo....mamy male dziecko..... Wczoraj M byl u tej kardiolog co w sierpniu go rejestrowalam( prywatnie na stycznia!!!) Babka jest rewelacyjna, z calej Polski do niej zjezdzaja.....Wszystko OKI,na sercu nie ma zmian po zawale, zmienila mu leki, za 2 mce na jakies badanie kontrolne ma jechac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - no to super wiadomość!!! i kombinuj aparat!!!! Bo przecież W też chcemy obejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ania_______to cudnie, że misio tak ładnie dziś spał! Może rzeczywiście przeszkadza mu chrapanie.... joanna____________________co z waszym wózkiem? Dostałaś w końcu to kółko? Spacerówkę obejrzę jak znajdę cierpliwość. net nam nawala. chyba mamy modem zepsuty:( A ile w zjada ml? Założyłam dziś mai śpiochy cocodrillo 80 są na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ania_______to cudnie, że misio tak ładnie dziś spał! Może rzeczywiście przeszkadza mu chrapanie.... joanna____________________co z waszym wózkiem? Dostałaś w końcu to kółko? Spacerówkę obejrzę jak znajdę cierpliwość. net nam nawala. chyba mamy modem zepsuty:( A ile w zjada ml? Założyłam dziś mai śpiochy cocodrillo 80 są na styk Bobasy nawalają,a ja chcę dodać foteczki naszej majeczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - ciuchy cocodrillo wypadają troszkę mniejsze... a ja myślę co zrobić z dniem babci i dziadka, czasu coraz mniej....jakie macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia_______ja też w ciemno bym nie pojechała z dzieckiem. Najpierw m. by musiał przetrzeć szlaki. Cieszę się, że zdrowie twojego małza ok:):):) I kombinuj aparacik, kombinuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - a ta spacerówka to lucca, tak??? tylko koloru bordowego nie widzę...wygląda na fajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___Pisalam wczoraj,nie ma kolka wroce i tesc mi na stale zrobi, bede miec ta wielka spacerowe i ciezka na wielkie wyprawy a to co wczoraj kupilam to podreczne:) W zjada miedzy 180 a 240 ml,zalezy jaki ma dzien;) aniu___lucca, ale tu jest fiolet a ja mam bordo z ecru wstawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna to producent nie ma kółek?!?! jaja! Zdjęcia W obejrzane! On jak zwykle na wszystkich zdjątkach maślane oczka robi!:) Uroczy. ania patrząc na ilości jakie zjada Wojtuś uspokoiłam się trochę. Widać nie tylko Maja ma spust:) My spacerówkę mamy w komplecie z gondolką. Tylko muszę przełożyć budkę. Może kiedyś tam kupię \'parasolkę\' o ile stwierdzę, że mi potrzebna:) Maja już śpi. Uff czas dla siebie i m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu też już spi:) Joasiu - fajny kolor tego wózeczka! A Wojtuś na zdjeciach wygląda na bardzo spokojnego chłopczyka:) Listka - Majka jak już pisałam urocza:) Mój Michaś wstaje w łóżeczku na nogi!!! Zdjęcia jak zawsze dodane. Chwyta się za szczebelki i się podnosi. Jutro mąż musi koniecznie opuścic łóżeczko, bo jeszcze ten mój mały łobuz wyleci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniaania a jak sie Michałek podnosi z jeden czy dwuch nóg ??? moze glupie pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My znowu mieliśmy ciężki dzień . W końcu mala usnela ale caly dzień byl placz.Może choć trochę pośpi w nocy.Dobrze by było. Maluszki obejrzane, ale piekne te wasze pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja znów pierwsza, Misiu już dawno nie spi, fajnie, że zasypia ostatnio tak wcześnie, ale te pobudki skoro świt mnie wykańczają...marzy misię sen do 9...no chociaż do 8... Madziu - Misiu dopiero pierwszy raz się wczoraj podniósł, więc nie zwróciłam uwagi, na następny raz się przyjrzę i dam znać;) Misiowa - najważniejsza jest cierpliwość, jeśli dziecko wyczuje, ze Ty jesteś nerwowa Patrycji będzie się to udzielało, spróbuj się wyluzować, wiem, że łatow to pisać, ale każda z nas to przeżyła, wypij sobie melisę, może poproś kogoś o pomoc. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! My wstałyśmy o 8.15:) Aniu misio wcześnie wstaje, ale grunt, że lepiej w nicy śpi:) Misiowa,a jaka jest przyczyna jej płaczu? Coś musi jej nie pasować? Dwumiesięczna córeczka mojej kol non stop wyje i mendzi, gdy nie śpi (mało śpi), ale ona ma taką urodę, bo nic jej nie jest. Ale Patrycja nie płacze przecież od ur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski🌼 Obejrzalam bobasy, pieknie rosna, ani sie nie obejrzymy jak pojda na nogi, slodyczy:):):):):) Pani Misiowa_____zaloz stronke Patrysi:) U nas w porzadku narazie, Junior ma juz 1,6 cm, rosnie slicznie razem z mamusia, od stymulacji przybylo mi tyle kg,ze szok, ale coz dziecko najwazniejsze:P Dorotka, Doth_s______################################################################################################################################################################ radosnego dnia wszytkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________:) jak miło \'widzieć\' że jesteś w tak wyśmienitym humorze! Junior? czyli jeden i myślisz, że to on?:):):) podsyłam linka na patrysię: http://www.bobasy.pl/zwirek170 Wszędzie piszą, że 6ciomiesięczny bobas powinien się przewracać z pleców na brzuszek i odwrotnie. Maja nie robi ani jednego ani drugiego:( Może dlatego, ze ona jak nie śpi, to siedzi w bujaczku, fotelu, jest na rączkach itp. Niewiele leży, bo nie lubi. Powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Juz dawno nie spie, ale nie mialam czasu maszyny odpalic;) Obejrzalam dzieciaczki: wszystkie superasne:) malolepsza_____ w nosie z kg :classic_cool: Milego dnia ❤️ Ps. 1,5 tyg temu kupilam W ciuchy na 80cm, wczoraj ubieram kaftanik: za krotki.... Z torbami mnie pusci ten chłop :classic_cool: Acha i dzis cud: jadl o 5:00, wiec o 9:00 ide do niego z butla, a ten...zaczal pluc i nie chcial, szok, pierwszy raz nie chcial koryta!!!!!!!!! Zasnal potem od razu i spi do teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×