Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość doth_s
dzień dobry. Padam na pysk. Byliśmy przez weekend u moich rodziców, nie wyspałam się i dzisiaj do tej pory zastanawiam sie jak sie obudzić. Aniania - jeszcze nie. CV mam napisane, ale chciałabym jeszcze listy motywacyjne wysłać i to razem, a nie miałam czasu napisać. Dzisiaj sie postaram. Boże, modlę się, żeby nam się udało. Pozdrówki dla wszystkich kobitków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa______ Z karmieniem w porządku,mała ssie bardzo ładnie. To właśnie położna ją zaczarowala i znowu chce cycka bo juz się martwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa, zaczekaj ze 3 dni,dawaj klej, kaszki, sloiki, moze jej sie odwidzi...CO pediatra na to? doth__kciuki zacisniete:) Dorotka❤️ aniu- no ja tez mam pietra ze W zaraze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie wykończy ten tryb życia :) wracam z Kielc-byłam na rozmowie o pracę...ale ciii (teraz czekamy na efekt) Aniu----> z językiem (angielskiem oczywiscie) teraz albo nigdy :) Doth_s---->trzymam kciuki ❤️ listkaaa--->moze coś jej smakowo nie pasuje, albo szkodzi w jakiś sposób...nie wiem...zapytaj pediatry Joannaz--->❤️ JustynaM, Lady, Kasik, Wica, malolepsza.... Buziole👄 (ciekawe o kim zapomniałm....znowu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wizyta na 14 i nie wiem co robić....zobaczymy jeszcze co będzie w nocy, bo dziś postanowiłam ją nie tyle głodzić, co nie przekarmiać, nie dokarmiać (bez deserku, biszkopta) i SUKCES:) Po nocy rano dostała mały słoiczek zupy po 4 miesiącu (bez mięsa), po tym spanie i spacer od 12 do 14.20. O 15.10 pierwsza próba - mleko bez dodatków (bez kleiku i bez kaszy) z oporem na początku, ale wypiła 140 ml!!!!!!! Potem po kąpieli znów butla. Zrobił mój m. 220 ml kaszki smaczny sen i CUD z oporem na początku, ale zassała i wypiła WSZYSTKO!!!!! Nie wiem co o tym wszystkim myśleć! Zobaczymy co w nocy! Dodam, że przed każdym karmieniem \'czyściłam\' jej nos:) Dorotko__________a propos smaków wczoraj próbowałam chyba wszystkiego. bez smaku, ze smakiem bananowym, kaszka malinowa, kaszka smaczny sen (ulubiona) NIC NIE CHCIAłA NIC!!!!! misiowa______________cieszę się, ze karmienie OK i choćby nie wiem co nie dawaj mleka z butli!!!!oczywiście jak chcesz karmić piersią:) joanna, ania, doth, malolepsza, lady, justyna, magda, wica, kasik,❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____ chce jak najdluzej, zobaczymy co z tego wyjdzie Dzisiaj caly dzien jest na cycu, troche sie denerwuje i placze ale jestem twarda, a moje piersi w końcu są normalne, caly czas odciaga mleko i nie robia sie twarde jak kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______________jak są twarde tzn ze mleka jest b. dużó:):):) to super!!grunt, że go nie brakuje! bądź twarda a kryzys za kilka dni zupełnie minie i wszystko się unormuje! możesz karmić z powodzeniem jeszcze długo. Grunt że pokarm masz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałyśmy dziś o 7.30 !!rany boskie jest jeszcze ciemno!!! A moje urocze dziecko właśnie wali kupę w świeżego pampersa:) W nocy wstała ok 1 na picie, a potem o 4.30 już mocno głodna. jak poczuła że daję mleko zaczęła wypychać smoka, ale zaraz zassała i wypiła 200 ml. ie wiem co z tym lek, chyba nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!! U nas w nocy znowu masakra:( wstawałam 8 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czyli średnio co godzinę..................załamać się można, jutro idę na szczepienie to się zapytam tej lekarki o co chodzi i może coś poradzi...o ile oczywiście pójdę, mąż smarka i jestem przerażona, modlę się by Mały się nie zaraził.......... Listka - najważniejsze, że wypiła:) może faktycznie odwołaj lekarza? Dopóki sobie radzisz i są sukcesy:) Listka już wie, ale Wam się nie chwaliłam - przysłali fotelik: http://allegro.pl/item290137264_maxi_cosi_priori_sps_indigo_tiny_love_od_g_7.html miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Listeczko---> a moze ta niechęć ma zwiazek z noskiem jak pisałaś... bo zrozumiałam ze jak wyczyscisz nosek przed podaniem butli to malutka je ... Ale już kawał kobitki (właśnie oglądałam fotki :D :D :D ) Ania-----> Misiu super siedzi(przystojniak :) ) Buzaiczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociulam z miasta szok, cenowy, jakie rzeczy tanie dla dzieci!!! Kaftany 6 zl, spiochy tez, body 9, W obkupilam!!!! Na sobote babka ma przyjecie towaru, ide i na zapas kupie!!!! Super gatunkowa bawelna!!!! tak to jest jak sie mieszka na wsi,nie ma konkurencji i zdzieraja bo......trzeba i tak i tak kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey Joasiu małe miasta mają to do siebie.... zero konkurencji i ceny strasznie wysokie... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego teraz malego obkupie na pare miesiecy, a jak cos moj tata pojdzie,dokupi i wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomnialam napisac ze.....W sam dzwiga glowke, z pomoca dloni..podnosi sie do siedzenia :):) I polowicznie korzystamy z rozmiaru 80 cm, tzn.spiochy dobre na 74 ale kaftany za malenkie, wiec..kaftan na 80 cm a spiochy na 74 :classic_cool: Pudzian to Pudzian:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu W juz niezly kawaler :D - Olka dopiero zaczyna 74 nosic... i wazy ledwo po nad 7 kilo... :D co do cen to ja zamiawiam na allegro mam swojego ss sprzedawce i moge w razie co polecic... :D bo u mnie w sklepach tez drogie sa i nawet bardziej mi sie oplaca zamowic... ale za to sama już siedzi, nie siada ( za ręce tak ) ale siedzi, bawi się probuje wstawac... wychodzi jej 7 ząb :classic_cool: i rosną włosy :D :D listkaa - co do tego wypadku w kuchni to że tak powiem to jest normalne... nie da sie wsadzic dziecko pod klosz i nie pozwolic zeby nie zrobilo sobie krzywdy... np. Olka juz kilka razy przewróciła mi sie jak siedziała na blacie w kuchni... a spojrzałam tylko na sekunde w inna strone... a asekurowałam ja rekami... :O a wczoraj przewrocila sie na łóżku i nabila siniaka na główce... i ryk był niesamowity :O misiowa - moze Patrycja nie umiała brodawki dobrze złapac i dlatego się stresowała, a polozna ja nakierowala na cel :D :D ;) a piersi juz nie długo nie beda takie twarde ;) :P po kilku miesiącach staną sie mięciutkie :( listkaa - moze ciężko sie jej na prawde oddycha przez nos... a próbowałas innych butelek ?? albo smoczków.. kasik co tam u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________innych butelek, innych smoczków? myślisz, że to coś da? Dziś po spacerze tez zjadła, ale zanim zassała musiałam jej na chama wpychać tą butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - nie zaszkodzi sprobowac... zobacz W joannyz toleruje tylko jeden rodzaj smoczka.... Olka np. jedynie NUBY je sporadzycznie - bardziej jako gryzak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____ no chlop jak dab, z kopytami mnie pozre kiedys;) SUper ze mala ma tyle zabkow juz, kiedy pierwsze jej zaczely wylazic? Co do smoczkow racja, z netu, z Krakowa musialam W zamawiac, On tylko jedne toleruje(mimo ze wszystkie prawie dzis maja te same ksztalty....) Dzis na 17:00 umowilam sie na ploty z przyjaciolka z Ogolniaka, w lutym rodzi, zarazila sie..... ciaza na naszym slubie :) W z mama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłyśmy wczoraj do lek. Odmówiłam wizyte, bo maja się opiera, ale jednak je:) Może rzeczywiście kupię dziś, ale tylko smoka z nadzieją, że będzie pasował do butli Avent. Innych butelek ja nie toleruję ... Joanna_____________mogłabyś podesłać te normy zjadanych ml? Maja czasem zjada 220 ml. Może ja ją przekarmiam?!! I linka na ta spacerówkę, co znalazłaś :) Ode mnie też się zaraziły dwie kol z roku. obie starały się po min 2 lata a ja zaszłam i jedna 4 miesiące po mnie, druga jest teraz jakoś w 3 miesiącu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu zmęczona i zła, doszło do tego, że w nocy nakrzyczałam na Małego - to chyba z bezsilności...zobaczymy co dziś powie ta lekarka, jeśli w ogóle coś mądrego powie....... Joanna - ale Ci zazdroszczę, też chętnie bym gdzieś wyszła i się rozerwała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakaś epidemia panuje bo po mnie też dwie koleżanki zaszły w ciąże. Za bardzo chwalilam Patrycję bo wczoraj wieczorem dała nam popalić plakala, krzyczala i juz nie wiedzieliśmy co robić ale w końcu zmęczona usnela zobaczymy co będzie dzisiaj.Mam nadzieje że będzie lepiej. Ja jestem taka bezsilna na jej placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, tez zazdroscilam jak...balowalam z malzem;) Wroce do siebie,znow kierat, dlugoooooo potem nie bede u mamy,wraca do roboty do Niemiec misiowa___ja juz od grubo miesiaca nie chwale W bo potem..go nie poznaje:jakby szatan w niego wstapil...Niby zabobon a...u nas sie sprawdza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak to jest z tym chwaleniem ;) nie wolno, bo zaraz się zmnienia ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy ze szczepienia, Mały niestety płakał, no ale co zrobić....waży 9,5 kg. Co do Jego problemów ze spaniem lekarka powiedziała, że jest to wina zębów i że niektóre dzieci tak po prostu mają i że gdy wybiją się pierwsze cztery powinno być ok, a potem może być znowu jazda z trzonowymi....powiedziała, że musimy to jakoś przetrzymać i nie jest za tym by Go czymkolwiek faszerować, w skrajnych przypadkach i w drodze wyjątku podać coś przeciwbólowego....cóż mi więc pozostało??? Czekać na jeszcze dwa zęby i modlić się by później było ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu od razu mowilam ze to zeby!!! Co do srodkow spokojnie mozesz mu podawac co napisalam, lekarka...sama niech cierpi jak ja cos boli:P:P:P:P A z trzonowymi to podobno.....jazda jakich malo:/ Ja za 2 h jade do kolezanki na ploty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
witam! my z mężem staramy sie od dwóch lat , dwa razy sie udało ale niestety 2 razy tez poroniłam . cóż może do 3 razy sztuka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd trzymam kciuki na pewni się uda :D :D 🌻 u nas wychodzi 7 ząb... niedługo Ola bedzie miała piękny uśmiech... 4 zeby na gorze 3 na dole... :D :D skubana zaczyna wstawac dzis podniosla sie z siadu przy kanapie :D a jak sie ja posatwi i trzyma pod pachy to sie kolysze i chce isc :D wczoraj zrobila juz pare kroczków :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd---> też trzymam za Ciebie kciuki :) Magda właśnie obejrzałam Twoja Oleńkę...cudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×