Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

malolepsza: dziekujemy ❤️ listkaaa______-Wszystkiego9 dobrego dlka Majuni na te pol roczku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Buziaczki dla Jubilatów Majeczki I Wojtusia ❤️ pozdrowionka dla całej reszty mamuś (obecnych i przyszłych) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusia dziękuje za życzenia!❤️ I wszystkiego naj naj dla 5ciomiesięcznego Wojtusia Pudzianusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda______________dziękujemy! Ale Oleńka super jeździ! jaka z niej już spryciula!!!Niesamowite! Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, ze niedługo Maja będzie taka samodzielna i opanuje całe mieszkanie:) będzie jeździć, pełzać, chodzić itp! Mieliśmy małą uroczystość. \'torcik\', sto lat itp. Był mój m. w markecie, a że nic nie znalazł, to kupił jej niekapka z miękkim ustnikiem. Oczywiście dla Mai za szybko leciało i zawiedziony stwierdził, że \'ona jest jeszcze małym ssakiem\' :) Fajnie lizała sobie łyżeczkę wcześniej zatopioną w kremie, a potem chciała zjeść swoją miseczkę, w której miała ciasto, które oczywiście ja zjadłam:) Jutro jedziemy do prababci, babci - cioci z laurkami:) Wstajemy skoro świt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już mnie nie będzie po północy, a ni jutro także dla Oleńki ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 na pełne OSIEM MIESIECY!!!!!! sto lat, Oluś!!rośnij zdrowo i bądź zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co W sie znow stalo, budzi mi sie co godz co dwie w nocy:( Zeby niet, pediatra sprawdzala :( Oczy az zapalki, az mnie mdli :( magda___ale zasuwa mala tym samochodem, super❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bylam rano, ale cisza to se poszlam;) \"prezenty\" W podarowal rano dziadkom, obojgu lezki polecialy;) Popoludniu jedziemy w trase do moich dziadkow, za daleko aby sie wozkiem tłuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Joannaz----> za daleko wózkiem ? No co Ty! ;) Zwal na pogodę :) niełądna przynajmniej u mnie :) cimno, mokro brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu, więc wpadłam się tylko przywitać. Piszę pracę i chcialabym jak najszybciej skończyć przynajmniej ten rozdział. Jutro w wolnej chwili napiszę co u nas. Pozdrowionka i buziaki dla Wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! jak fajnie ktoś z zapałem i chęcią do pracy... :) :) pracuj dzielnie Aniu :) Ja muszę siąść do anglika, zaliczenie mam w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy od dziadkow, ale sie opilam pycha likierku czekoladowego;) Wojtusiowi popoludniu zaczelo ropiec oczko,jutro jade z nim do pediatry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Melduję się jako pierwsza:) Tak sobie Was przeczytałam i widzę, że prezenty na dzień babci i dziadka były u nas podobne:) my tez odciskalismy rączkę i nóżkę Michasia:) Wczoraj skończyłam pisać drugi rozdział:) jupi!!!! A w ogóle na weekend Michaś był u moich rodziców, a my odpoczywaliśmy. W sobotę byliśmy w kinie, a nocki wreszcie odespaliśmy. Michaś ma problemy z kupką - robi takie duże, ze aż płacze, musi Go boleć:( na razie próbujemy domowych sposobów - dużo picia, śliwki, mam nadzieję, że pomoże.... oczywiście najlepsze zyczenia dla naszych maluszków, które miały swoje święto🌼 dodałam nowe fotki na bobasach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu gratulacje 2 rozdzialu:) W chory, cala noc z plecy,katar+kaszel+ropiejace oczko:( Dzis nie ma naszej pediatry,jutro rano bedzie i jedziemy,na 100% bez antybiotyku teraz sie nie obejdzie:( Bylam w aptece,mam siate roznosci,mam nadzieje ze do jutra jakos przetrzyma biedny:( SPi od rana,oczki szklane,przelewa mi sie:( Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joasiu----< usciskaj mocno Wojtusia i dużo zdrówka życze ❤️ Aniu----> no super! jestem z Ciebie dumna ;) I na mnie przelało się troszkę Twojej motywacji (pouczyłąm się do testu z angielskiego ) :P malolepsza, lady, kasik, wica, magda, listkaaa, doth_s, oli, PaniMisiowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja mam od dwoch dni kocioł... wczoraj mialam super dzien, moj Jacek mial wypadek... na szczęśie nic mu sie nie stało, ale samochcody japrawdopodobiniej do kasacji, jechal sobie i koles mu pierwszenstwo wymusil i Jacek w niego walnął... na szczęście jechał sam, bo ja jechałam z mama jej sam. a zaczęło sięod tego ze wzięłam nasz sam zostawiłam Jacka z Olka i pojechałam na zakupy, a Jacek jak wychodzilam to powiedzial ze za 15 min mu bedzie sam potrzebny, to mu powiedzialam ze jego problem... a on zapomnial mi powiedziec za cos z przewodanmisie dzieje bo obroty mu spadaly i w koncu mi sie rozkraczyl.... to on wział mamy sam, Olke w fotelik i przyjechal, zamienilismy sie na sam. i on wracal... wypadek miał 100 metrow od domu a co najlepsze zostawilam mu moja torebke i portfel ze wszystkimi dokumentami i zgubil je gdzies, sam nie wie gdzie bo w szoku był... wiec musialam poblokowac kary ii dowód... i bede musiala wszystko wyrabiac od nowa... a Ola dzis z holterm łazi :) jutro w tą ślizgawicę musze go odwiezc :O :O joasia 🌻 ❤️ dla W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście przeszliscie...nie ma co! Ważne ze Twojemu Mężowi nic się nie stało,a Ty i Ola byłyście w innym samochodzie.... Współczuje z jazdą w taką pogode ( u nas co prawda nie slisko, ale zaraz chyba sypnie śniegiem-takie niebo zachmurzone) A jak Oleńska z holterem? Nie przeszkadza jej ? Ucałuj córunię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza bo ma pochowane w ubranku i małe to jest jak paczka papierosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam że nie przeszkadza ??? PRZESZKADZA :O dopiero teraz usnęła :O 💤 i udko sobie obtarła :( ale pocieszam się ze tylko do rana... DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,trzymam kciuki za malutka❤️ U nas noc masakra,jak to przy chorym dziecku.... Mama pojechala W zarejestrowac... A i mnie grypa rozklada na lopatki, przez zasrany katar,nie widze na oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r________ to dobrze ze dzisiaj juz zdejmujesz, mala przyjanmniej nie bedzie sie meczyć joannaz____ ucaluj Wojtusia i trzymaj się chorowitko Wczoraj nie pisalam bo nie mialam jak ale dzisiaj sie poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×