Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka - pewnie dlatego, że nie ma okazji to nie ćwiczy, rozłóż Jej koc na ziemi, zacznie kombinować... Misiu z plecków na brzuszek nie ma żadnego problemu, za to odwrotnie to różnie bywa.... Małolepsza - super, że taki masz dobry nastrój, a kilogramami się nie przejmuj, najważniejszy maluszek...a potem będzie dietka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy to robicie ze zawsze pod postem macie linki na bobasy? Kopjujecie za kazdym razem czy jak? Wiem ze to moze glupie pytanie. Nie śmiać się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa_____no wlasnie dopominalam sie o link do patrycji, bo Ty nie masz:P w preferencjach mozesz wstawic link w stopce, bedzie zawsze sie pojawial z Twoim wpisem:) Listka___👄 Joasia____W zastapi Pudziana jak nic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa___no i odrazu lepiej:D:D:D:Dtam tez mozesz wstawiac suwaczki corenki, super, teraz mozna podpatrywac Partysie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudzian dzis zjadl zupke babci, moze mu sie odmieni;) Super dzis pogoda, jak wiosna, bylismy 2 h na spacerku: spacerowka:) Jakby dzieciaka nie bylo, taki spokoj,wszystko widzial a glowa mu chodzila jak nakrecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I zaraz uciekam...@ przylazła i mnie męczy (na dodatek przewiało mnie u znajomej-nie wiem jak można mieć tak zimno w domu)... pozdrawiam i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze ja dzis pierwsza;) Pogoda do bani, pada deszcz,ciemno i niskie cisnienie i..tradycyjnie leb mi peka:/ Nici ze spacerku z W:( Milego poranka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Joasia tez juz biegam od rana, w sumie siedze na zwolnieniu a spac nic a nic nie moge. moze sie wypogodzi, duzo slonca w takim razie zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już dawno na noagach żebyście sobie nie myślały..........Michaś w nocy znowu na okrągło przewracał się na brzuch......a pogoda też u nas syf...a ja musze wyjsć coś kupić.... Joasia - zazdroszczę tego spokoju w wózku - jak ja idę z tym moim terrorysta to cała nerwowa jestem.... Małolepsza - a Ty śpij kobieto ile wlezie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza--Ty sipj ile wlezie :P:P:P Aniu___u mnie wozek to zawsze dzialajaca alternatywa na jeczenie czy marudzenie.Tylko wyjde W spokojny i za 10 minut spoi az chrapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobietki! Dalej próbuję dojśc do siebie (dawno tak brzucha nie czułam) więcej nie zdejmę kurtki jak ktoś będzie mieć chłodno w domu (wolała bym katar, kaszel, gorączkę i wszystko na raz niz ten ból brzucha od przeziębienia) malolepsza❤️ doth_s, joanna, lady, listkaa, magda, aniaania, oli, kasik, wica, PaniMisiowa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - biedulko - kuruj się!!! Grzej się pod kocykiem, do tego termofor, ciepła herbatka, jutro będzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam angielski i wypadałoby pojechać , ale nie wiem.... Aniu--->wysałam Ci zaproszenie w klasie ;) Listeczko---> Tobie też ;) Joasie i Justynkę już mam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi czacha dymi ze szok, do tego mama moja z grypa lezy, mam nadzieje ze W nie zarazi, On silny chlop ale wolalabym nie:classic_cool: Dorotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś cały dzień bez kompa, bo wczoraj kilka min nie było światła, znów się kom spiep....:( U nas wszystko OK. dorotko_👄 Kuruj się kobito! I racja, jak zimno bez kutrki ani rusz! nawet w chałupie:) ania_________misio to dopiero zacznie cię terroryzować, jak zacznie biegać. A to tuż tuż :):):):):) My wczoraj mieliśmy super zabawę! Smarowałam Majce stópkę i rączkę farbką i odbijałam na papierze!! dziś na ksero kolorowe. Wyszło bomba!!!Zrobiłyśmy z tego laurki dla babć i prababć: życzenia od mai, naklejone serduszko i \'podpis Mai\' :):):):):):):):):):) Kobiety, która z was zdolna niczym Miodek i na polskim się zna???:):):)Bo my nazwaliśmy dziecko Maja i do dziś się głowimy ( wstyd się przyznać, ale tak jest) czy jak się odmienia to się pisze \'Mai\' tak wyczytałam w necie, czy \'Maji\' tak widziałam ostatnio w TV. Justyna_______________obejrzałam forteczki na naszej kl. Piękna z Was para, synuś cudo i widać szczęśliwi.... Aż miło się te zdjęcia ogląda!:) Podziwiam Cię, że zawsze taka zadbana! Ubrana, make up.... Jakbym ja chciała tak mieć... małolepsza, joanna, misiowa, doth🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega__________wielkie dzięki!!Uff kamień z serca! Bo wszędzie pisałam Mai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko--->Jak pisze omega \"Mai\", a wiem co mówię (moje drugie imię-bardzo je lubię) A moja mama w \"zamierzchłych\" czasach jak zapisywała mnie w urzędzie, nie chcieli tego imienia zapisać, bo NIE MA takiego imienia ;) (głupki) Więc moja mam z kalendarzem i pokazuje 9 kwietnia - MAI, a oni na że pewnie miało być MARII tylko \"I\" zabrakło przez pomyłkę... Ale ze moja mama uparta to mówi, że pewnie też R przez pomyłkę brakuje, poza tym jest Maja Komorowska. I nie wyjdzie z urzędu jak nie zapiszą tak jak chce . No i mam MAJA na drugie 🌻 (to tyle historii :) :) :) ) Buziaczki dla imienniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa MAI jak pisz laski:) Co do odbijania stopek i raczek: W na chrzest dostal ramke do zdjec z gipsem, miejscem na stopki i raczki: odbijalismy:) A na DZien babci i dziadka planuje to samo zrobic, ale teraz farba na kartce A4, potem w antyrame, kartka i serduszko, zwariuja dziadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia______wielkie ❤️ dla Wojtusia z okazji ukonczenia 5 nscy🌼 DorotkaM,########################################################################################################### milego dnia dla wszytkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×