Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zawsze jak mnie nie ma to się coś dzieje.... doth_s----->🌻 zgadzam się z listką... A wiekiem się nie przejmuj - jestem o rok od Ciebie starsza... A oje kochanie wyjechało teraz na dłuższy czas i jestem \"słomiana Niewdowa\" :P Buziole dla mam i dzieciaczkó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, czytam Was od prawie półtora roku. Nie wypowiadam się, bo temat zdecydowanie nie dla mnie, przynajmniej nie teraz może za rok, dwa:) Wiele razy płakałam ze wzruszenia lub śmiałam się do łez czytając o waszych perypetiach. Dlatego bardzo mi przykro, że topik upada. dziewczyny co się stało ????? pozdrawiam Was i Wasze Maluszki (również te w brzuszku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
już wiem, dlaczego nie mam dziecka... mój M ma inną kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
dowiedziałam sie wczoraj. Mąż pojechał na nocny konwój... zadzwoniłam i zapomniał sie rozłączyć. Słyszałam ich rozmowę i jej jeki, kiedy ja dotykał. Wypiera sie w żywe oczy. Od dawna jest inny, seks raz na miesiąc... Od dawna podejrzewałam... już nie ma mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_______________co ty mówisz?!?!? że cię nie ma!!!! nie rób sobie jaj!!pierdol go i od dziś zaczynasz nowe życie! FIUT!!!! będziesz miała lepszego:) przynajmniej wiesz jucz o co chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s_____rany boskie, jak widac skonczony dran, przeciez juz sobie wyjasnialiscie, przecie3z bylo juz dobrze, juz wszystko szlo w dobrym kierunku, ja naprawde nic z tego nie rozumiem, daj sobie z nim spokoj, widac w zyciu sie nie dowiesz o co chodzi tej kupie miesa bez uczuc, mozesz sobie ulozyc zycie na nowo, wioec sie nie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth__________________odezwij się, kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doths - napluj mu w twarz, trzasnij drzwiami i wyjdz... jestes super babką i na pewno czeka Cie jeszcze wiele szczęścia !!!! nie ma sensu żebyś sie zamartwiała ze to Twoja wina... on CIE WYKORZYSTAŁ !!!!!!!!!!!!! i dręczył psychicznie kobito !!!!! wyjedz, dopocznij, zapomnij.. wiem nie mówie ze bedzie łatwo ale musisz teraz myśleć o sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... nawet nie wiem co napisać.... Doth_s---------->Dziewczyno! ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!! Martwimy się.... ❤️ Pozdrowionka dla Mamuś i dzieciaczków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_______________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo zawiadomię policję!!!! szkoda, że jesteśmy tak daleko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!v!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij się !!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_________proszę, odezwij się!!!Mam nadzieję, ze wszystko OK. Że wyjechałaś gdzieś i że próbujesz sobie to wszystko poukładać...Napisz coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik umiera!!! (albo już umarł :( Doth_s---> zlituj sie nad nami i daj znac co u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko, mysle ze za duzo nie domówień dlatego tak opustoszało... szkoda :( dużo wspomnień... jak tu trafiłam to niedługo po tym w ciążę zaszłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r___________ja też pierwszy raz tu napisałam jak pomyślałam 'chyba jestem w ciąży' Także sentyment te z ogromny. Ale może czas rozpocząć nowy etap.....ten topik traktuje jak pamiętniczek. Czasem cofam sie w czasie i czytam:) Chyba skopiuję co niektóre głównie moje posty i będą wspomnienia z ciąży dla Mai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth___________jestem bezsilna! mam ochotę wytargać cię za uszy!naprawdę my sie o ciebie martwimy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... głupia... po co ja nadal z nim jestem? dlaczego nie potrafię odejść? staram sie nie przypominać sobie tego co slyszałam przez telefon, bo łzy staja mi w oczach. To mi się śni po nocach, potrafię płakac przez sen. Wypiera się... teraz włazi mi w dupe bez wazeliny, nawet bez gadania pojechał ze mna obejrzeć maleństwo mojego brata, moją 8-dniową chrześnicę... przytulał całował mowił, ze kocha... a ja nie czuje nic... oprócz bólu jakbym miała wieczna zgagę.. pali w środku bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dobrze ze się odezwałaś.... postaraj się być dzielna... I dużo pogody ducha i słoneczka w życiu życzę z okazji urodzin... 🌻🌻🌻🌻🌻 widzę że jesteś Baranek (jak ja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dobrze ze się odezwałaś.... postaraj się być dzielna... I dużo pogody ducha i słoneczka w życiu życzę z okazji urodzin... 🌻🌻🌻🌻🌻 widzę że jesteś Baranek (jak ja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×