Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam Kobietki! Ale miałam noc, już myślałam, że się zaczęło. Nie mogłam spać, wciąż wstawałam, do teraz plamię - lekarka powiedziała, że tak będzie...na przemian było mi zimno i gorąco.....w dodatku chyba miałam skurcz - ale tylko jeden i do końca nie jestem pewna czy to było to...dziś jestem wypompowana, leniuchuję cały dzień. Muszę się tylko zmobilizować i iść po rybkę na obiad, dla Maleństwa chcę się dobrze odżywiać, choć nie mam za bardzo apetytu...czuję, że to już blisko, a może po prostu za dużo o tym myślę??? Magda! Niestety nie mam wydruku z wczorajszej wizyty. Mogę podać Ci dane z tej poprzedniej kiedy waga wychodziła niecałe 2300 - to było 3 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania oki :D to poprosze bo mi podał wymiary a wagi nie... :( nie chciała Ci nic mówic ale właśnie ten masarz szyjki jest takim przyspieszaczem porodu... a skurcz mogł wyglądać tak że czułaś jakby dziecko napierało ci na caaały brzuszek i cie dusiło??? wtedy robi sie twardy caaaly i przynajmniej ja tak odczuwałam, robiłam się czerwona i czułam jakby mi dziecko przeponę chciało zgnieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro ta lekarka tak nam \"wymęczyła\" Anię to teraz pozostaje nam tylko czekać, aż Ani rodzinka się powiększy :P :P :P Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Witam!!Nie wiem czy mogę się dołączyć do rozmów bo tu już widzę same mamcie a ja dopiero nabieram chęci na powiększenie rodziny.Ale ciekawa jestem waszych doświadczeń z porodu no i pierwszych dni i tygodni z maluchem w domu????Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana---->zapraszmy. nie wszystkie są jeszcze mamcie (jak to ładnie określiłaś) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana__________witaj,zapraszamy do pogaduch:))) wica_______bede odpoczywac jak,.,,,,dziecko mi sie urodzi;) Witajcie❤️ My juz na week u tesciow, standardowo. Jestem wsciekla tak ze...az opadlam z bezsilnosci bo... w srode wieczorem padl nam dysk twardy w...laptopie!!!!!! Cala moja praca,caly dorobek: dokumenty, diagnozy,opisy, programy,rozklady materialow do pracy: wszystko poszlo w piz**!!!!!!!! Maz wzial go wlasnie, pojechal odebrac zamowiony dysk, ale....niz juz nie idzyskam...Az nawet nie mam sil pisac na ten temat:/ Bylam teraz szybko u gina:zmienil godziny pracy, na 15:00 ide.Pogoda obrzydliwa,cisnienie niskie, deszcz leje non-stop,czarno na dworze: ja pracowac nie moge w takich warunkach!!!!!!!Rano sobie zmierzyam cisnienie bo az sie przewracalam: 80/50: mowi to samo za siebie.... Mam nadzieje ze tak jak prognozuja od przyszlego tygodnia slonce i normalna pogoda.... Znow czeka mnie rozstanie z Mezem:wczoraj przyszlo skierowanie na rehabilitacje do sanatorium: bedzie jechal 26 maja na.....3 tygodnie: znow sama zostane w domu.... Nawet nie chce o tym myslec.... Milego dnia poki co❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
hej! bardzo Ci joannaz wspolczuje.Nie wiem co ja bym zrobila w takiej sytuacji.Piszesz o rozkladach, jestes nauczycielem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Dziękuję za zaproszenie..:)Wiecie co dziewczyny ja to się trochę boję tego przyszłego macierzyństwa.Że sobie nie dam rady,że coś się dziecku stanie,że mało miejsca w domu,że kredyt ma głowie.......to chyba świadczy o egoiżmie co???A poza ty wszyscy się interesują a kiedy i kiedy to dziecko szlak mnie trafia jak się tak wszyscy wpiep.....Jesteśmy z mężem rok po ślubie.A może ja po porostu nie jestem jeszcze gotowa,mogę przecież nie??Chociaż mam 29 lat.Jak było u was ta ciąża to raczej taka świadoma była,czy może z przypadku :)I w jaki wieku jesteście ...jeśli wolno oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kryzys. Jest 15, a mój mąż od momentu, gdy przed 8 wyszedł z domu nie raczył się odezwać. Nie wysłał nawet skrótkiego smsa z pytaniem jak się czuję.......chociaż wie, że całą noc się męczyłam...zresztą tak samo było wczoraj. Wiem, że ma dużo pracy, ale czy to zwalnia Go z pamięciu o żonie i dziecku? W dodatku gdy jest tydzień do terminu? Ryczeć mi się chce, właściwie jak to piszę to już ryczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytałam wpisy, które doszły. Zapracowana - witaj - u nas to raczej same świadome mamusie bądź przyszłe mamusie. Mogę napisać o sobie, że dziecko postawi mój świat do góry nogami, jestem w trakcie studiów, właśnie zlikwidowali moją firmę, ale gdy podejmowaliśmy decyzję o dziecku bardzo chciałam uszczęśliwić mojego (jeszcze wtedy) chłopaka i może nie sądziłam, że tak szybko się uda. Teraz kocham z całego serca tego Maluszka, którego noszę w brzuchu i wiem, ze musimy sobie ze wszystkim poradzić, a co do kredytów i całej reszty - u nas jest tak samo, ale teraz chyba nie można inaczej żyć. Magda! To z ostatniego usg z przed 3 tyg- jeżeli będziesz potrzebowała rozwinięć skrótów to daj znać, mam gdzieś rozpiskę: AC 295,6 mm 33W+5D FL 65,5mm 33W+5D BPD 89,3 mm 36W+1D EFW 2291g GAm: 34W+4D Aha AC to obwód brzucha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśa____owszem:) aniu: to normalne,faceci tacy sa. WIedza jak jest, kochaja, bdaja ale...jak pracuja zapominaja o Bozym Swiecie,norma;) Ja wrocilam od gina,poprawilam sobie humor, takiej wizyty jak dzis to....jeszcze nie mialam❤️ Z Malym wszystko ok.Serduszko pieknie bije,siorka pokazal jak na zyczenie: mam 2 zdjecia fujarki,zesmy sikali jak pozowal! Jak na zyczenie:jak mowilam tak pokazywal i sie ustawial:))) Wazy 800 gram:normalnie prawie kilo! Przeplywy w serduszku ok:) A teraz troche wymiarow: HBD: 6,3 cm ( wymiar dwu-ciemieniowy) HC: 23,2 cm (obwód głowki) AC: 21, 0 cm (obwód brzuszka) FL: 4,5 cm (długośc kości udowej) Normalnie calkie spory chłop;) Mam skierowanie na HBS, WR i test obicazenia glukoza (na ktory biore pare cytryn bo zwymiotuje bankowo....) A zeby bylo smieszniej na koniec USG gin... przelaczyl na 10 minut na....4D ❤️❤️Ujecia byly wyjatkowo superasne:))))))To na poprawe humoru mi zaserwowal:) Nastepne USG za 3 tyg, w miedzyczasie kontrol z wynikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Ja wiem,że teraz nie można żyć bez problemów dnia codziennego....tylko czy ja dam sobie z tym wszystkim rade.Mamy z mężem własną firmę całkiem nieżle prosperującą i rozwijająca się w dość szybkim tempie.I właśnie teraz ten rozwój osiąga dość zawrotne tempo.No i właśnie nie wiem czy to bjest właściwy moment na dziecko.Ale czy tak naprawde jest jakiś właściwy moment...chyba mam doła może ja poprostu chce mieć wszystko zabardzo poukładane,może powinnam zaufać naturze i wierzyć,że dam sobie z tym wszystki rade choćby nie wiem co.Z firmą tak było i proszę udało się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana___________nie \"tacy\" ludzie maja dziecko,daja rade i zyja:))))Uwazam ze to najmniejzy problem:))))) Takze do dziela: bedzie dobrze:))) witajcie❤️ Ja juz od godz na nogach: Syn mnie obudzil namietnie kopiac pod zebra:jak codzien;) Musialam isc jesc: o 7:00 codzien sniadanie jemglodny byl:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. jestem 8 kg na +: w koncu sie ruszyla waga :classic_cool::))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - szczerze to myślałam ze cos wyczytam z tych wymiarów, ale nie udało sie... a tu są mojej niuni wymiary... : BPD 95= 37 hbd ABD 98 = 38 hbd FL = 72 = 37 hbd mierzył też brzuszek, ale nie wpisała pielęgniarka, a ja nie pamiętam ile było... a ty sie chłopem nie przejmuj, moj tez potrafi się cały dzien nie odezwaci puzniej dostaje rugi w domu. :P bo oni nie myślą o tym ze ktos sie o nich martwi i zastanawia czy sobie aby w robocie nic nie zrobil... ale chłopy takie już są... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Po ostatniej nieprzespanej nocy dziś spałam jak anioł, po raz pierwszy od dawna czuję się wypoczęta, a może też dlatego, że poleniuchowaliśmy w łóżku, Mąż zrobił kawkę, potem śniadanko, od razu mam lepszy humor. Co prawda rano spanikowałam, bo Mały nie obudził mnie kopniakami i już się schizowałam, że będziemy musieli jechać do szpitala. Ale po rozmowie z Nim w końcu łaskawie się ruszył - pewnie nastrój miała taki jak wczoraj mamusia i nie chciało Mu się nawet palcem kiwnąć. Ale już jest ok:) Madziu! Widzisz, co usg to inny wydruk, potem będziemy porównywać wagę - gdy Maleństwa będą już na świecie:) Miłego dnia Wam życzę!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______na dworze niskie cisnienie,brzydko to i dzidzia leniwa❤️ Ja bylam w miescie, zakupy przynioslam,obiad przygotowalam, normalnie nog nie czuje i krzyza... Ale nie pada,chlodniej za to slonko pomalenku wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puustki, cóż weekend zapracowana------> myślę że każda z dziewczyn ma lub miała obawy czy da sobie radę. A człowiek jest tak skonstruowany że musi dostosowac się do istniejącej sytuacji ... Aniaania----> te typy (faceci) tak maja, po prostu nie zastanowią się chwili że my się martwimy o nich i ze mogliby dać znać że \"żyją\" i \"pamiętają\" o nas... ale przeciez jak są naprawdę potrzebni to są na właściwym miejscu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ miłego odpoczynku dziewczyny 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedzieliśmy, że nasz Michaś będzie miał kuzyna!! Siostra męża jest w ciąży, zdecydowali się na drugie dziecko. Super, bo między naszymi maluchami będzie nieduża różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mężem ok - chyba miałam po prostu jakiś słabszy dzień......kocham Go przecież nad życie i On mnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam strasznie nerwowy dzień i przysiadłam na chwilkę odreagować :P :P :P a niestety na odpoczynek nie bardzo mam co liczyć :( :( :( dziś goście-jutro też i mimo iż cieszę się z obu wizyt to biorąc pod uwagę tydzień w pracy, nieprzespane noce i nerwy jakie mnie tłuką to niestety tylko się wymeczę... ale Wy odpoczywajcie spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była próba, teraz powinno być w stopce:) Dorotko! Nie stresuj się, duża buźka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze na suwaczku masz końcowe odliczanie :D :D :D fajnie... ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie działa, tylko dlaczego????????????????????przecież skopiowało tak samo, help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jak kopiowałaś to podobno doskakują jakieś procenty itp. i je trzeba usunąć już po wklejeniu i wtedy jest ok... ale podkreślam podobno, bo niestety sama nie wiem, (gdzies kiedyś ktoś na forum coś takiego pisał)- ale genielne zdanie mi wyszło- nie ma co :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcowe, końcowe, jakoś nigdy się w to nie bawiłam, a dziś \"wpadły mi w ręce\" a właściwie w oczy suwaczki i zapragnęłam też mieć:) tylko kurde dlaczego nie działa, co robię źle???????????? kolejna próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwróc uwage jak wejdziesz w ten link to po png jest jeszcze %3C/i i chyba to trzeba wywalić mam nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×