Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

zyzorowa: progesteron ( DUPHASTON np.) jest na podtrzymanie ciazy:):):):):) Ladybird76 : aby byla owulacja musi byc : 1) 3 dni pod rzad spadek tempki a na 4 dzien spory skok w gore, potem musi utrzymywac sie w miare na jedym poziomie 2) sluz plodny:) Wlasnie wrocilam z zakupow: bylam z mama i dzieckiem jednym ode mnie z klasy, wydalam tyle szmalu ze moj M. chyba mnie potnie :classic_cool: Musze wymyslec jakas strategie...... Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! joannaz--->może ten ból od jajeczkowania...może pęcherzyk pękł??? Cięzaróweczki i ( przyszłe też ) :D -----> jak tam? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: watpie, w czwartek jak bylam na USG pecherzyk prawdopodobnie juz zanikal, aczkolwiek gin w 100% nie byl pewny, badz co badz II faza juz trwala, wiec malo prawdopodobne.... Takie bolu to ja nawet w okres nie mam :( Zaraz jade do szkoly, 2 raz na Zuchy, ide z dziecmi do lasu, Mam nadzieje ze nie bede lezec i kwiczec na trawie, bo boli mnie caly czas.... Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym się jednak pokusiła, że pęka i tego ci życzę! jest druga opcja która mnie dotyczyła: torbiel na jajniku-niewielka ale ból jak diabli ( mam nadzieję że ty jej nie masz ) i od 19 roku zycia słyszałam że DZIECKO to najlepsze wyjście na zlikwidowanie jej :( Buziole 🖐️ miłego pobytu w lesie :D :D :D ( BEZ BOLESNEGO ) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzorowa- gratulacje, fantastyczna wiadomosc :) :) Pewnie juz sie nie mozesz doczekac tego usg :) Justyna fajnie, ze wrocilas na forum, jak tam po urlopie??? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Ta barowa pogoda już mnie wkurza!!Niby tak smutno jest dopiero od wczoraj, ale ja mam już dość!!Ja chcę lato!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! aniaania----> to tylko wypad w ciepłe kraje Cię ratuje-tam wieczne lato ;) ;) u mnie może ogromu słoneczka ne ma ( choć dziś było go sporo-wczoraj nie!!! ) to nie jest źle, bo jest cieplutko! Tak więc staram się nie narzekać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam, oczywiscie w lesie dzieci biegaly a ja siedzialam na drzewie i cierpialam z bolesci:( DorotkaM_________to nie torbiel, bylam 4 dni temu na USG, jajniki ksiazkowe:) WOlalabym jednak wiedziec co to:( Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie torbiel to UPIERAM się przy pękającym pęcherzycku!!!! A CO? :D :D :D ale niech Cie tak nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: obys kobieto miala racje............................. Jak tak to niech boli drugie tyle :D:D:D:D Buziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZYTYWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Owulacja powinna nastapic od 12 do 36 godzin od zrobienia testu!!!!!!! Ale to tylko test, miala pozytywa ale...brak owu stwierdzone podczas monitoringu Gwalc M przez 2 dni i czekajmy dalej na rozwoj wypadkow:classic_cool: Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje drogie panie, no musze przyznac w szoku jestem:)) G R A T U L U J E Z C A L E G O ❤️ !!! Wow!!! na kiedy macie kobitki terminy? wica kochana, urlop oki ale tak krotki ze bardziej mnie rozdraznil niz mi pomogl, tzn nie wypoczelam!!!!! ciesze sie waszym szczesciem, joannaz i na nas przyjdzie czas;) ja tez wybawilam dzidziusia mojej kupelki, ma juz miesiac!! a co z tym pecherzykiem? ile ma miec jak peka? jakie mialyscie najwczesniejsze objawy dziewczyny? i czy czulyscie ze to to? ze jest dzidzia? pisalyscie o bolach brzusia, cos jeszcze? cos dziwnego? pytam bo ciekawosc mnie zzera, moja kumpela nie wiedziala kompletnie!!! ach... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
justyna m - ja oprócz bólu brzucha nie miałam objawów, tylko tydzien przed testem mialam ogroooomny apetyt i jadłam wszystko co sie pod reke nawinelo. i strasznie mnei piersi bolą i są nabrzmiałe, i bóle głowy, ale nie wiem czy to od ciąży.. :) nie czułam że to dzidzia i jakbym nie zobaczyla go na usg nadal bym nie wiedziala... szczerze to jestem w szoku, ze płód się utrzymał, bo ostatni miesiąc żyłam na bardzo wysokich obrotach ( praca po 13 - 15 godzin dziennie ) ale jeszcze nie wiem kiedy sie kochanie moje poczęło lekarz po USG nie był w stanie określić, i powiedział że zobaczymy za miesiąc. ma ok 3 - 4 tygodni.... a już go kocham..... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Byłam wczoraj u gina po zwolnienie a ten szalony dolktor:) i mnie przebadał i zrobił usg.I dzidzia nam urosła przez tydzien 1,5 cm i ma juz 3,5 cm!!!I jak miałam termin na 30 kwietnia tak juz doktor powiedział wczoraj ze 26 kwiecien bo dzidzia ładnie rosnie:) A wierci sie i macha nozkami.Była ze mna mama (maz znow w Polsce) i jak zobaczyła jak malenstwo skacze i macha nozkami to mi sie popłakała ze wzruszenia:) Ech,jaka ja jestem szczesliwa.....A Wy przyszłe Mamuski myslcie pozytywnie i do pracy bo mi sie marzy byc ciocia internetowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobiety wzięly sie w garść i zaciążają :)) oj oj oj a ja od prawie 3 godzin nie wstaję i tylko siedzę. Po wczorajszym teście niby + wzięłam się pocichutku za przytulanki i teraz prawy jajnik tak boli, że szooook :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie ma mowy nie dam się juz dzisiaj gwałcić przez M. jajnik boli bardzo aż za bardzo :(( a wczoraj było tak delikatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to teraz czas na nas :)) One zaciązyły to teraz my im pokazemy. Ty po wielu cyklach a Ja po hmmm :)) damy radę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik23
Cześć dziewczyny!!! Poradzcie, proszę. Staramy się o dziecko od 4 miesięcy, ostatni okres był 31 sierpnia ,a więc 35 dni temu, a przeważnie mam cykl 30 dniowy. Boli mnie trochę brzuch, tak prawie jak na okres, ale troszkę mniej, jakis białawy śluz też się pojawił. Mąż stwierdził, że biust mi tez trochę powiększył. Jutro robię teścik. Co powiecie, to już ciąża??? Ja juz sama nie wiem, czy czasem za bardzo chce dziecka i trochę wyolbrzymiam i widzę te objawy. Jestem strasznie zdezorientowana. Co mam o tym myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik________nicn Ci nie powiem, poki nie powiesz co Ci wyszlo w tescie;) Wiem jedno: ze MY staraczki czesto-gesto wyolbrzymiamy objawy albowiem jestesmy poprostu na to wyczulone:):) Trzymam kciuki, czekam na info❤️ A jak 5 dni temu minal termin okresu: mozesz test robic o kazdej porze dnia i nocy: rano sie robi tylko w dzien okresu🌼 Czesc calej r eszcie:P Ja juz po pracy:) Bolesci zelżały na intensywmosci, boli jeszcze ale da sie wytrzymac, moglam normalnie pracowac :) Raczej cmi a czasem mocniej zakluje, ale to niebo w porownaniu z tym co bylo wczoraj i przedwczoraj ...... Wiec mam nadzieje ze OK, bedzie, niech szybko ten @@@ przychodzi i bede spokojna calkowiecie Ladybird76 _obys miala racje babo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gorzej być nie może musi być lepiej :)) Ja dzisiaj walczę z bólem jajnika :( po cholere się wczoraj migdaliłam z M. to od tego boli :( Dzisiaj nic nie będzie - bo nie chce mi się cierpieć :)) powalczę jak coś to jutro o ile test owu będzie ok a tempka skoczy bo tak to szkoda jego chłopaczków :)) pozostawię do nowego cyklu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_testy owu maja prawo jaknajbardziej teraz byc ujemne:P Napisalam Ci ze jak test wyjdzie pozytywny to....owu moze wystapiac miedzy 12 a 36 godzinami:P Ale to jest na oko, rownie dobrze moze byc a rownie dobrze 40:P A boj jajnika to napewno nie od sexu, a na owu babolcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od seksu :( bo od wczrajszych nocnych igraszek ! poza tym całą noc przespałam w pupą w górze aby nie stracić chłopaczkó - tak jakoś mi się zasnęło z poduszką pod pupą i krzyże mnie bolą :)) ile te kobiety muszą się nacierpieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempka nadal w dole - ale ten cykl bawi sie ze mna hi hi hi - już bym wolała dostać @ i zaczynać od początku odliczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam Ci juz pare razy:P 3 dni pod rzad temp w dol, na 4 dzien MOCNO w gore i utrzymuje sie na podobnym poziomie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi hi śmieję się z tego już :)) ja ceeem już w górę :)) doły to Ja załapię jak się to nie zmieni :)) u mnie tak na ścisłe to 6 dni w dole :)) jutro pewnie też w dole i Ja będę w dole :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty :D:D:D:D Ja tez sie smieje, bo co pozostalo mi innego:D Dla porownania zobacz moj wykres: http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9 Terazniejszy jest cos nie tak: temp wczoraj spadla pod czerwona kreche, to albo implantacja zarodka albo...pekniecie pecherzyka, okaze sie za tydzien;) Ps. daj swoj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka kobietki nie bylko nie jeden dzien a wy tak sie rozpisalyscie... wica - rzeczywiscie nie moge sie doczekac nastepnego USG i mocno zaczelam sie zastanawiac czy za pare tygodni nie jechac na USG 3 wymiarowe, podobno jest troche bardzoiej szkodliwe dla dzidzi wiec musze to mocno przemyslec. musze wam powiedziec ze jestem strasznie zakrecona, w glowie mi sie kreci i brzusio mnei boli, troche mnei to martwi, ale wzielam dzis pierwsza tabletke LUTEINY ( bo to w koncu kazal mi gin brac ) i zobaczymy co bedzie jutro.... kwas foliowy ( FOLIK ) tez zarzywam... i wszyscy obchodza sie ze mna jak ze szklanka, w pracy nikt mi nie daje nic robic i kaze sie oszczedzac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zyzorowa--- > i maja rację! oszczedzaj się!! Kasik26--->super ze bobas rośnie!!! muszę odpocząć! (dopiero wróciłam z pogrzebu ) :( Buziaczki dla wszystkich 👄 papa (moze potem zajrzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotikaM_---------- br, wypoczywaj❤️ aniu: powodzenia:) Ja dopiero wstalam, padlam po 17:00 i spalam... az do teraz, szok, nie zdarza mi sie to WCALE w ciagu dnia!!!!!!! Teraz jestem przymulona i skolowana, nic nie jarze:classic_cool: Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×