Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

I co do nagości :) Dostajesz koszulkę operacyjną. Nic nie można mieć więcej na sobie. tak przynajmniej było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej Ewula Moje tsh było tragiczne bo wynosiło 65 , ale od dwóch tygodni biore eltroxin , teraz biorę 100 i jest ok. ogólnie samopoczucie bardzo dobre, za 3 tyg. mam zrobic tsh i sie okaze jak bedzie spadało. Trzymam kciuki za twoja drugą operacje. Co do nagosci to ja podczas operacji byłan naga, zawinięta tylko w ten zielony materiał:). Co szpital to zwyczaj. Pare lat temu byłam operowana na kobieca przypadłosc w innym szpitalu i miałam na sobie szpitalna koszulkę. była ona co prawda tak kusa, ze prawie jak nago sie czułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdana, o matko jedyna.... to chylę czoła dla mojego prawego płata bo moje TSH to 5,39 a przed operacją było 1,57. Więc biedak w pojedynkę ciągnie. Trzymam kciuki Magdana. Niech spada w dół!!!!! A co koszulek operacyjnych:) no tak:) są tak skąpe, że jak to moja siostrzyczka kochana mówiła - Ewa bierzesz kosiareczkę i jedziesz bo wstyd będzie:) Ale da się przeżyć :) chyba po tych wszystkich lekach człowiekowi jest wszystko jedno :) chociaż słyszałam o przypadku gdy pacjentka po "pigułce szczęścia" przed operacją wyznała lekarzowi miłość :) to już masakra:) tak czy siak Magdana naprawdę mam nadzieję, że Ci się unormują hormonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja tak na chwile - co do operacji - ja bylam w szlafroku szpitalnym - usypiali mnie tez w nim - nie wiem czy mnie rozbierali bo jak sie obudzilam tez w nim bylam :) wiec chyba caly czas w nim bylam cewnika zadnego nie mialam :) po operaci jak sie obudzilam to mowilam jak najeta hihi :) nie mialam zadnego problemu z mowieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Sylwia Ty jak cos walniesz,usmialam sie do bolu, ze tam u Ciebie operacje przeprowadza sie w szlafroku,naprawde nie wiem co o tym wszystkim myslec, czy Ty nie jestes krolik fantasta, nie gniewaj sie ale czytam Twoje posty i dziewczyno gubisz sie naprawde.Nie wiem czy wogule przeszlas jakas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Ametystka będe jechała do Gliwic na jod w wtorek chciałam Ciebie jeszcze zapytać czy trzeba zabierać przybory toaletowe np:ręcznik, koszula czy jest w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje bardzo za odpowiedzi sprobuje isc do innego ogolnego po te skierowania. Chirurg raczej ich nie wypisze bo nie ma podpisanej umowy z nfz a bylam u niego w pryw gabinecie. Myslalam ze dam rade z ta operacja sama w sensie bez pomocy rodziny. nawet nie chcialam odwiedzin w szpitalu ale z tego co piszecie to pomocna dlon sie przyda, Dzieki jeszcze raz za odp. Napisze jak bedzie po wszystkim. Zdrowka wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Dziewczyny nie wiem ile u Was się czeka na operacje bo u nas to juz terminy na nowy rok :( i wiecie co powiedział mi lekarz w szpitalu ? Że są w stanie zrobić 10 a nawet 12 operacji dziennie ale nfz zezwala tylko na 5 wiec robia 5 i wałęsaja sie po szpitalu a kolejka sie wydłuza.... ja baardzo prosiłam żeby jak najszybciej bo już psychicznie nastawiłam się że tej jesieni będę miała po wszystkim i wyprosiłam........ 19 listopada ale to i tak prawie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho dzisiaj ? :) danan powiem raz odpierdol sie odemnie :) juz mowilam nie komentuj moich wypowiedzi :) to ty sie kochana gubisz miedzy jednym forum a drugim ! widze ze na tamtym forumtez nie komentuja twoich idiotycznych wpisow ile ty masz lat 15 ? zeby tak o kims pisac - kobieto zachowuj sie jak KOBIETA a nie jak rozpieszczony bachor !!!!! brak slow na takich ludzi - zachowaj sie bo wygladasz tu jak idiotka ktorej nic nie pasuje i jeszcze raz dzieki za komentarz - ale mam nadzieje ze to juz OSTATNI !!!!! ja bym sie wstydzila komentowac kogos w taki sposob jak ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Masz rację komus w typie danan należy podziekować i więcej nie zawracać sobie głowy :) U mnie dzisiaj nudny dzień i z tych nudów to człowiekowi różne pomysły przychodzą do głowy właśnie kupiłam na allegro torebkę i bluzę , a tak w ogóle to muszę się Wam pochwalic że szykuje mi się fajny wypad , koleżanka która prowadzi biuro podróży namówiła mnie na powakacyjną podróż :) najpierw nie chciałam sie zgodzic ale jedzie cała paczka i powiedzieli mi dość myslenia o operacji do tego czasu muszę się rozerwac ,poumawiałam sie na te cholerne badania ( laryngolog, mmamografia po 20 wrzesnia) , płuca juz zaliczyłam i za tydzień jadę ( lecę) zwariowany nieplanowany wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) danan Odpusc juz sobie... kwiatek Jak najbardziej musisz jechac:)Takie nieplanowane wyjazdy,na ostatnia chwile ,sa najfajniejsze:) Mam nadzieje,ze bedziesz dobrze sie bawic.A zdradzisz nam dokad sie wybierasz?? U mnie ok.Dzis piekny,sloneczny dzien.Nawet humor fajny i maly przyplyw energii;) Air Show zaliczony.Maly w szoku-tak kocha te samoloty;)I zaliczony pierwszy(mam nadzieje,ze nie ostatni)lot helikopterem:) Sylwia Nie przejmuj sie wpisami osob malo powaznych,szkoda nerwow... Eweliza Co slychac?Jutro pierwszy dzien szkoly,jak mala?Przygotowana? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek no to pochwal sie jeszcze gdzie jedziesz :) :) ja jutro tez wyjerzdzam ale juz we wtorek bede w domku i odrazu lece do lekarza - jade sobie w gory :) narzeczony juz cale lato namawial mnie na niebezpieczny wjazd samochodem na gore Washington - zgodzilam sie i teraz juz tego zaluje hihi !!!!! droga sie waska i dluga i po boku- przepasc !!!! jezu na sama mysl robi mi sie niedobrze hihi - chyba bede siedziala z tylu pod kocem haha porobie fotki to sie Wam pochwale jak wruce - chyba ze nie odwarze sie nawet przez okno wyjrzec :) madzia fajnie ze sie odezwalas :) i jeszcze fajniej ze humorek dopisuje :) widze ze weekend udany :) super :) co do komentarzy - to od dawna nie przejmuje sie glupimi komentarzami - to tylko swiadczy o czlowieku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
no hej dziewczyny Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z moimi planami i 11 lądujemy na Gran Canari ( musze jeszcze znaleśc jakies zastępstwo w pracy ) nawet nie śniło mi się że kiedykolwiek się tam wybiorę a tu masz za tydzień lecę :) , , wiecie co jestem od wczoraj tak podekscytowana że całkiem zapomniałam o mojej operacji :) w mig zrezygnowalismy z zimowego wyjazdu na narty i jedziemy. Sylwia teraz to już obowiązkowo muszę sie nauczyc wysyłać te zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek no to zaszalalas :) i bardzo dobrze :) koniecznie bedziesz musiala wyslac mi jakies fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Kwiatek, a Ty z jakiego powodu masz mieć operację? wiesz już jaki to guz? w sensie złośiwości? Ja dopiero za tydzień jadę do chirurga ustalić termin - mam nadzieję że nie bardzo odległy!! Bo mi już psychika mocno siada! Poza tym mam w październiku być chrzestną i tak chciałabym być juz po!!! A tak nawiasem - macie jakies fajne pomysły na prezent dla siostrzenicy na chrzest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze dziewczyny wszystkie to przeżyjecie operację jodowanie da się wytrzymać ważne żeby być dobrej myśli i się nie załamywać jest to uciążliwe bo jodowanie odseparowanie tzn kwarantanna rok czasu po tym nie można zajść w ciążę następne badania itd pytania dlaczego mnie to spotkało i nie mogę być jak kiedyś zdrowa z tarczycą czuć sie dobrze każdy coś ma czasem jak mi źle to myślę inni mają gorzej. Więc uszy do góry naprawdę operacja brzmi strasznie ale nie jest taka straszna jak się to mowi strach ma wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia No zaszalałam hihi dzisiaj wpłaciłam pieniażki teraz tylko trzeba miec nadzieję że biuro nie splajtuje , bo tego lata to juz dużo biur upadło i wtedy po kasie:( niby i tak mamy promocyjną cene ale chyba bym osiwiała bez rozjasniacza :) Karta Ja mam dużego guza na lewym płacie tarczycy ,biopsja wykazała że niby nic złego ale trzeba usunąć bo sam nie zniknie i może się zrobić z niego rak , a tak w ogóle to lakarz powiedział że te biopsje to są tak wiarygodne na 80% ,wiec mam termin na 19 listopada bo kolejki ogromne przynajmniej u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Kwiatek, jesteśmy więc w identycznej sytuacji! Duży guz, po biopsji łagodny, tarczyca do usunięcia!! Trochę się boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pytanie: czy po operacji mialyscie zalozone jakies sączki albo dreny czy pojemniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Karta No oczywiście że się boję ale już jakiś czas żyję z tą myślą i dzięki dziewczynom z forum już wiem duzo o operacji chociaż wiem że każdy przypadek jest inny to mam nadzieję że przeżyję . Tylko strasznie duzo kazali mi zrobić tych badań przed operacja . Lekarz w szpitalu ( jak byłam ustalić termin ) mówił że jak ten drugi płat będzie całkiem czysty to może go zostawią ale to dopiero wyjdzie podczas operacji . Z tego co wiem Ty dopiero idziesz ustalic termin , ale może się okaże że będziesz miał szybciej niz ja to zależy jakie mają terminy. A gdzie będziesz miała operacje? bo ja w Bytomiu , jestem ze Ślaska więc lekarz doradził mi własnie ten szpital mimo ze w innym na pewno było by szybciej ale ten się specjalizuje w operacjach tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej Po operacji masz wsadzony dren. W pierwszej dobie po operacji go wyjmują. Ale powiem Ci, ze nie jest to uciazliwe, wyjmowanie nie boli, moze jest troszke nieprzyjemne, ale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
Kwiatek, z tym temninem wątpliwa sprawa. Jak dzwoniłam to termin w szpitalu specjalistycznym na luty!!! Teraz spróbuję go przyspieszyć! Jak nie to chyba zdecyduję się na szpital powiatowy - tam termin ok 2 tygodnie, więc jest różnica!! Jestem z Wlkp, mam skierowanie do Poznania na Lutycką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Karta Spróbuj jakos załatwić w tym specjalistycznym w końcu masz guza łagodnego więc nie ma pospiechu , pogadaj jakoś ładnie i moze Cie gdzies "wcisną" :) Dziewczyny a co to sa przytarczyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Dzięki ale nic dalej nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Jak ci wytną przytarczyczki przez przypadek podczas operacji to bedziesz musiała oprócz hormonu brac wapno do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Magdana Dzieki za wyjaśnienie , pytałam dlatego że mój endo polecając mi ten szpital specjalistyczny wspomniał coś o szpitalu miejskim w którym też mogą mi to zrobic ale nie gwarantuje co z moimi przytarczyczkami ( czy jakos tak) a ja zamiast zapytać o co chodzi, to jak "baba" acha dziękuję wolę specjalistyczny a teraz tak mysle sobie co miał na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... byłam wczoraj w Centrum Onkologicznym w Gliwicach wróciłam .... o 22.00 i szpital trzeba przyznać że na poziomie ..... zdecydowano że mam pojawić się 14.09. na Oddział Terapii Izotopowej i tam będe do ...... 18.09 i przejdę na leczenie radiomodem .... i na oddział kwarantanny ... co najgorsze pan doktor robił mi wczoraj robił usg szyi i trochę są powiększone węzły szyjne ..... no cóż co będzie to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim iren myślałam ostatnio o Tobie bo pamietałam , że na jod miałas iść a teraz jestem w szoku bo nie wiem czy się pomyliłaś z tym radio...... czy chodzi o coś innego. A powiedz czemu nie zostałaś odrazu na oddziale tylko masz dopiero na 14 się stawić ??????????? węzły to pewnie od jakiejś wirusówki powiększone, teraz zaczyna się sezon na przeziębienia. kwiatek przytarczyczki są bardzo ważne wiec lepiej jak by Ci ich nie wycieli bo inaczej będziesz pochłąniać więcej leków ( chodzi mi o wapno ). Na spokojnie rozważ to gdzie chcesz być operowana i pamiętaj, że pośpiech to zły doradca. Lepiej poczekać dłuzej ale zoperować się w specjalistycznym szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×