Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

margota hehe napewno nie wykorkujesz i niedługo bedziesz się smiać ze swojego strachu :-) Ja tez panikowałam a potem doszłam że nie warto bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza, cos mi dr mowila ze to bedzie w MSWiA na Wolowskiej. Mam tylko jedno jeszcze pytanie odnosnie kasy? czy cos Cie zaskoczylo na koniec z kosztami? czy ta kwota byla ustalona na poczatku? Nie jestem za bardzo przygotowana na jakies dodatkowe koszty i dlatego dopytuje? Ja wiem ze rozmowy o pieniadzach tutaj sa malo stosowne, ale nie mam gdzie dopytac o to, a nie chce byc czyms niemilo zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGOTA1307
eweliza DZIĘKI ZA OTUCHĘ.CHOLERNIE SIĘ BOJĘ,GRAM TWARDĄ PO TO BY DZIECI I MĄŻ JUŻ SIĘ NIE DOŁOWALI,WYSTARCZY NAM PROBLEMÓW..JESZCZE RAK SIĘ PRZYPLĄTAŁ.. NIE PALĘ,NIE PIJĘ,ALE CHYBA COŚ ZAPODAM :) DZIĘKUJĘ ZA ODZEW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGOTA1307 juz niedlugo bedzie po wszystkim :) to ze sie denerwujesz co naprawde normalne - ja przed operacja tak sie balam ze powiedzieli ze cisnienie mi tak skonczylo ze nie bedzie operacji !!!! dali mi jakies tabletki po ktorych dzieki bogu wszystko sie uspokoilo - ja nie balam sie tyle operacji co tego ze guzy okaza sie rakiem (wtedy nic nie wiedzialam na temat tego raka) potem jak zaczelam dowiadywac sie ze ten rak nie jest taki zly i ze z niego sie wychodzi powoli dochodzilam do siebie psychicznie - chociaz nie powiem bo przez rok bylam podlamana :/ (niestety nie znalazlam tego forum wczesniej tylko dopiero rok po leczeniu) bedzie dobrze - musisz sie uspokoic bo to bardzo zle dziala na twoja psychike i wogole na samopoczucie - bedzie wszystko ok zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGOTA1307 zrob sobie drineczka usiadz przed tv i sie zrelaksuj :) hihi bedzie dobrze :) :) niedlugo napiszesz do nas ze strach ma wielkie oczy i ze niepotrzebnie sie denerwowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak napisz mi swój adres meilowy a ja jutro ci wszystko opiszę bo dzisiaj juz padam. Napewno dostaniesz fakturę a na niej bedziesz miec wyszczególnione za co, ile....... Zaskoczyłaś mnie z Wołowską, czemu tam ???? Margota Ja tak samo jak ty też udaje silną i twarda hehe Czasem i mi sie zdarzają gorsze dni, duzo myslę, boje sie,ale staram sie nie pokazywać innym swojego strach,bo wiem że dla nich musze być silna i dzielna i wtedy wszystko wraca do normy. Zobaczysz za jakis czas i Ty podniesiesz się z dołka i powiesz ze wszystko to nie bylo takie straszne jak się wydawało :D pozdawiam was laski i kładę się spać a wam wszystkim życzę słodkich i kolorowych snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza, moj email to : buleczka106@wp.pl. Moze sie cos zmienilo teraz z tym jodem, nie wiem. Ale jesli masz jakies sugestie co do miejsca to chcetnie skorzystam z dobrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Sylwia ty na temat swojej operacji wzielas scenariusz od innych, ale zle sie doksztalcilas dziewcze sledze cie od poczatku i z innego forum, ale tam nikt nie zwrocil na ciebie uwagi.Kon by sie usmial zyly preparowali aby nie zakladali drenu,hahaha tylko to moge napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.jestem po usunieciu tarczycy z powodu raka brodawkowatego i leczeniu jodem promieniotworczym ktorego mialam 2 lata temu. ostatnio bylam na diagnostyce dokladnie w czercu tego roku po czym podano mi 131 w dawce 3mcl .oto moje wyniki .tsh 150 ft3 2,36 ft4 8,41 tg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki tsh 150 po wycieciu raka brodawkowatego czuje sie okrutnie przyjmuje eltroxin 150 .jestem po jodzie 131. ostatnio bylam na diagnostyce gdzie podano mi 131 3mcl .wyniki tg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniusiak! czy jestes tu po raz pierwszy? czy wczesniej juz pisalam na tym forum? Opisz troche jakiej wielkosci byl wyciety guz i co sie dzialo do tej pory? czy dobrze zrozumialam ze anty TG masz 150? czy cos pokrecilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak też teraz byłam ..... Centrum Onkologicznym w Gliwicach dostałam dawkę jodu radioaktywnego w dawce dosyć wysokiej w dawce 100 mCi- 131 I ..... czuje się tez makabrycznie .... zawroty głowy , szum, zmęczenie, opuchnięte oczy ..łzawią mi...chodzący nerwoból po całym ciele.. itd.... biorę teraz hormon - Euthyrox w dawce -150ug nie wszyscy od razu czują się cudownie ..... ja do nich nie należę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam teraz na diagnostyce i dostałam 131 dawke 3mci a jod dostałam w 2010 dawke 130 . ja czuje sie bardzo zle przyjmuje eltroxin 150 .miałam kilka guzow. ;( strasznie;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiek Jak napisałam ...... też źle się czuje ....... może ...z czasem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza, odezwij sie do mnie na emaila jak juz bedziesz mogla. Mam jeszcze dylemat co do szczepienia przeciwko zoltaczce. Nie zdaze tego zrobic juz i troche dziwne dla mnie ze dr mi powiedziala ze trudno i ze nie musze. Ty musialas miec? Moze to ze wzgledu na maly szpital i mniejsze ryzyko, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak wyniki są nie ciekawe bo przed podaniem jodu nie wolno łykać hormonu.. u mnie tsh 124 hgb 13,7 tyreoglobulina 0,48 P-ciała p/tyreoglobulinie 520,2 ale te wyniki przypominam robione przed jodowaniem w szpitalu jeszcze nie robiłam po jodowaniu ale musi minąć około 6 tygodni dopiero zrobie to wtedy zobaczę jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po jodzie promienitworczym 2 lata a teraz bylam na diagnostyce i moje wyniki tsh 150 ob 23mm/12 hb 11 .mam jeszcze pytanie czy scyntygrafia calego ciala wykaze np. jakies nieprawidlowosci MACICY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGOTA1307
JUZ FORUM...CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI I WIDZĘ,ZE TEN RAK TO TAK 2 LATA PO OPERACJI SIĘ PRZYPOMINA..KURCZE JEST TU KTOŚ,KTO SIE GO POZBYŁ,CHODZI NA KONTROLE I WSZYSTKO OK? NA CHWILE OBECNĄ,WIEM ZE ZYĆ TRZEBA I TO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE,KAZDY DZIEŃ.. MOJA ENDO JAKOŚ NA LUZIE DO TEGO PODCHODZI,TJ WYTNIESZ,PRZEJODUJESZ SIĘ,ODPOCZNIESZ I UMRZESZ POTEM,POTEM,POTEM NA COŚ INNEGO...:)TAKIE POCZUCIE HUMORU,ALE TAKA JEST.CHRONI MNIE PRZED PRAWDĄ OD POCZĄTKU,CHOĆ JA WOLE CAŁOŚĆ ZAAKCEPTOWAĆ,UPRZĄDKOWAC SWOJE SPRAWY I BYĆ ŚWIADOMĄ CO MNIE CZEKA..ZE ŻYĆ DŁUGO I SZCZĘSLIWIE NIE BĘDĘ,TO JUZ WIEM.. A TAK Z INNEJ BECZKI,TO WIDZE ZE SA TU DZIEWCZYNY W PODOBNYM STADIUM WĘDRÓWKI Z RAKIEM,CO JA.ZATEM POZDRAWIAM GORĄCO I ZYCZĘ BY WSZYSTKO PRZEBIEGŁO ZGODNIE Z PLANEM LECZENIA A STARSZYM BYWALCZYNIOM BY JUZ NIGDY NIE MUSIAŁY MYŚLEĆ O TYM CO SPOTKAŁO JE WCZEŚNIEJ..PZDR I DO WIECZORA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Margota wiem,ze Ci ciezko,ale nie mozesz sie poddawac!!!Dlaczego piszesz,ze nie bedziesz zyla dlugo i szczesliwie?Wlasnie,ze bedziesz,zobaczysz:)Trzymam za Ciebie kciuki i zycze pozytywnego myslenia.Nic sie nie martw,jestem pewna,ze w koncu poradzisz sobie z czarnymi myslami. Kurczak Za Ciebie tez oczywiscie trzymam,bedzie dobrze. Trzymajcie sie dziewczyny dzielnie,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danan ale sie usmialam hahahahahah no tak ja przeciez operacji nie mialam hahahahaha i sciagam wpisy od dziewczyn :D wiesz co lecz sie dziewczyno ale na glowe :) uwierzyc nie moge ze jestes tak pojebana ze smiesz pisac ze nie mialam operacji i scenatiusze sciagnelam od dziewczyn !! wiesz co a moze to ty nie mialas zadnej ? nie zdziwilabym sie - czytajac twoje posty to wszystko jest mozliwe pisz co chcesz twoje pojebane wpisy tylko swiadcza o tobie o nikim innym :) i zamiast ciagle czepiac sie mnie to moze pomoz innym dziewczynom na tym forum - skoro jestes taka wszechwiedzaca to odpierdziel sie odemnie i zacznij pomagac innym - po to jest to forum ! twoj cel tutaj to czepianie sie mnie hahaha a one jest tu po to zebys pomogala a nie sie czepila jednej osoby i zachowywala sie jak jakas umyslowo chora i napisalam naucz sie czytac hahaha ja nie napisalam ze nie mialam drenu !!! tylko ze jak sie obudzilam to go juz nie mialam !! no ale przeciez ty tez bylas operowana w tym samym szpitalu co ja nie ? haha szkoda mi ciebie dziewczyno bo z toba jest cos nie tak :) a na drugim forum to ciebie wlasnie olewaja i nie odpisuja tak jak tutaj :) aniusiak to znowu ty :/ i znowu zle sie czujesz a u lekarza bylas ? czy przez 3 lata zle sie czujesz i nie chodzisz do endo ? boze ja nie wiem jak mozna ciagle pisac to samo - tobie psychiatra jest potrzebny i to jakis dobry MARGOTA1307 czemu piszesz ze po dwoch latach ? znam mnustwo osob ktore sa po tym raku bardzoooo dlugo nawet mam dwie dziewczyny w rodzinie po tym raku :) (juz o tym pisalam) :) pozatym duzo ludzi jest po nim nawet 30 lat i wszystko jest ok :) slyszalam nawet o 2 slawnych ludziach ktorzy go mieli i wszystko jest ok :) ja jestem po nim juz ponad 2 lata i tez wyniki mam idealne - pytalam lekarz czy jest mozliwosc ze ten rak nigdy nie wroci - odpowiedziala mi ze jest i to bardzo duza :) widze ze czytasz duzo na necie to najwiekszy blad ktory wszystkie tutaj zrobilysmy - jak moja lekarz sie o tym dowiedziala do ostro mnie opierdzielila i powiedziala ze mam trzymac sie od tego z daleka bo to co tam jest to sciema przeciesz lekarze tego nie pisza a pozatym informacje z neta sa nawet z przed 10 lat :/ wiec nie warto sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo zle sie czuje .eweliza powiedz mi czy scyntygrafia wszystko wykaze tak jak pytala rokunia. ja czuje sie tez bardzp zle mam wysokie ob tsh tez bardzo wysokie pomocy ja ledwo na nogach stoje. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola36
Dziewczyny, jeśli możecie to napiszcie za co dostałyście fakturę? Nie spodziwałam się że za coś trzeba będzie płacić... może ja jakas naiwna jestem.... I jeszcze pytanko do pracujących, jak długo nie było Was w pracy po operacji? Aha, jeśli ktoś tu był operowany nie wiedząc czy ma raka czy nie, ile czekalyście na termin operacji, rozumiem że dłużej od tych z rakiem... sorki ze tak męczę ale mam 100 pytan dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusiak przeciez aniusiak i rokunia to bylas ty hahaha nie wiem co sie dzieje na tym forum :/ kiedys takich cyrkow tu nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×