Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość xsant
witam, ja juz po operacji, wrocilem godzine temu. Operacja trwala okolo 4 godz Odwiedzilem juz lazienke na siusiu, zadnych efektow ubocznych poki co typu wymioty itp. tylko oslabiony z lekka jestem. kwiatek 102 glowa do gory, napewno w czwartek i ty berziesz po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Xsant To fajnie ze juz masz za sobą. Może juz jutro cię wypuszcza. Strasznie długo cię operowali. Mówili cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
bulka 601 mowili ze wszytko ok i ze wezlow chlonnych nie ruszali bo sa czyste, dodam dla niepoinformowanych ze mialem guza z lewej strony 5,5 cm, biopsja potwierdzila raka, a ja o reszte sie nie dopytywalem, bo czuje sie dobrze, nie wymiotuje, tylko lekka chrypka, troche boli ale to taki bol jak przy przeziebieniu wiec nie ma sensu drazyc temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
xsant Jak masz dobrze!!!!!! cieszę się że przynajmniej Ty już masz to za sobą , czyli teraz tylko ja już zostalam :( ,tak bym chciała żeby i u mnie wszystko było ok , pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
kwiatek 102 napewno bedzie, grunt to pozytywne myslenie stwerdzilem ze nie ma sie co martwic rzeczami na ktore i tak nie masz wplywu, wiem ze to latwiek powiedziec niz zrobic ale musisz sprobowac bo nie masz nic do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka 4 godziny to norma :) operacje tarczyc trwaja wlasnie od 2-4 godzin :) tylko ja jakas inna jestem hehe bo mnie to az 7 godzin cieli xsant ciesze sie ze jestes juz po :) i ze wszystko jest ok :) kurcze jakos przeoczylam Twoje wczesniejsze komentarze i tak wlasnie sie zastanawialam czy jestes po raku czy miales poprostu guza lagodnego - tak czy siak bedzie dobrze - najgorsze juz zatoba (chociaz i tak operacja nie jest taka straszna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
sylwia 25 latwo pominac moje komentarze, bo ich w zasadzie nie ma ;) pewnie w malym szoku bylem przed operacja jak kazdy, mi osobiscie bulka601 bardzo pomogla :) ja nie mialem tyle szczescia co adam 79 i u mnie stwierdzono raka od wykrycia do operacji minelo 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Xsant Jak to napisał taki pewien dr rak to nie wyrok to informacja wiec skoro juz posiadamy ta wiedzę to będziemy walczyć. Tak jak pisales przetre ci szlaki, to będzie łatwiej. Zapytaj sie w szpitalu jakiego tego raka ci stwierdzili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Kwiatek Trzymaj sie dasz radę w koncu sie doszekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Dzięki bulka mam nadzieję że do czwartku nie zwariuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Kwiatuszku ty chyba juz rekord pobijesz pobytu z nas wszystkich hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja po operacji (na wyrostek) bardzo wymiotowałam chociaż byłam oczywiście na czczo, ale było to wiele lat temu może były inne narkozy ale i tak nie wpłynęło to na mój powrót do zdrowia tyle ,że po prostu niezbyt komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Bulka , to nie ze chyba pobiję rekord ja go na pewno juz pobiłam no bo powiedzcie mi która/y z Was leżał w szpitalu tydzień przed operacją tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Kwiatek - Ty wiesz... jestem z Tobą :) Czwartek już pojutrze ;) Xsant dlaczego tak długo czekałeś od wykrycia do operacji? kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka601
kwiatek ja to caly czas jestem w szoku z toba i twoim tak dlugim pobytem. Ja pobilam rekord szybkosci. Rano poszlam w poniedzialek a we wtorek o 11 juz wyszlam. poszlo jak z platka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Monka dzięki wielkie Bulka aż Ci zazdroszcze ( ale tak pozytywnie ) Trzymajcie kciuki ,już jest połowa wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
monka od wykrycia, czyli gdy sam zobaczylem ze mam jakiegos guza na szyi do operacji, po drodze przechodzac wszyskie badania czyli wizyta u rodzinego, skierowanie do specjalisty (endokrynologa), usg, biopsja dwa razy robiona. Mi sie wydaje ze to jednak szybko wszystko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Zgaduję, że to wszystko na NFZ? Jeśli tak to można faktycznie powiedzieć że szybko... tym bardziej biorąc pod uwagę, że człowiek ( w niektórych przypadkach) w samym szpitalu musi ponad tydzień spędzić zanim go pociachają... Moim zdaniem to jest dobry temat do Uwagi bądź tym podobnym... Od dziś zaczynam stosować maść na bliznę - BLIZNASIL, zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsant jak to mowia lekarze na raka tarczycy sie nie umiera :) spotkalam sie z tym powiedzonkiem bardzoooo duzo razy i to wlasnie lekarze mi mowili :) a nawet to ze ta choroba nie powinna nazywac sie rakiem - bo jest zupelnie inna :) ja mam w rodzinie osobki po tym raku i jedna kobita jest juz po nim 20 lat !!!! druga 15 i trzecia okolo 7 - znam tez chlopaka po raku rdzeniastym - jest zdrowy tez juz okolo 7 latek :) takie przyklady naprawde mi pomagaja :) no i to ze leczenie jest inne niz przy innych rakach to tez bardzo duzo - Ty jestes juz po operacji wiec najgorsze masz za soba :) napisz jeszcze jaki rodzaj raka miales ? kwiatek matko kochana ile oni Cie tam trzymaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Monka Jak ja bym tu miała kamerę ( ukrytą ) to by dopiero był materiał !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Jak mnie już pokroją to jeszcze 4 doby :( ale to już zniosę żeby mnie tylko już wzięli pod noże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
kwiotek czymej sie mocn dosz rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
Sylwia25 moj rak to rak pecherzykowaty. Co do reszty to nie znam nikogo kto wczesniej mial taka operacje, wiec nie bede tu dyskutowal :) tylko uwierze ci na slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam Widza że swoj swojigo pozno hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaaa73
adam 79 Nie martwię się tak mocno. Źle się czuję i tylko tym się martwię. Ale chyba bardziej dlatego, że jestem niecierpliwa.:) Czemu nie ma tak myk i już człowiek jest zdrowiutki. Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
kwiotek bylech dzisiej na batorym szkoda, że nie ma odwiedzin ;) jutro już tylko jutro ;) heees dziołcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Xant podadza Ci jod i wszystko bedzie dobrze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
wszystkie inne raki sa znacznie gorsze niz rak tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
mamakas też tak cały czas sobie tłumaczę że będzie dobrze :) dla mnie ważne że już w domu jestem z powrotem Mam do was dziewczyny pytanie, czy stosowałyście jakieś maści na bliznę, możecie coś polecić i jak wcześnie można zacząć coś stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×