Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej Sylwia U mnie tez spadł śnieg we wtorek nawet zdjęcie zdążyłam zrobić zanim stopnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej ja byłam chora na nadczynnosci i Gravesa-Basedowa. i z tego co mi mowiono,operują tylko w eutyrozie. przy nasilonej nadczynności nie zoperuja. A ciśnienie zawsze miałam dobre, pomimo nadczynności, to nie zawsze idzie ze soba w parze. teraz po operacji mam niedoczynnośc i wyzsze ciśnienie jak kiedys. Przed operacja robi sie hormony tarczycy i jak sa kiepskie to nie zoperuja niestety. Mnie endo powiedziała, ze przy duzej nadczynności nie chca wogóle usypiac, bo to jest niebezpieczne. Czytałam nawet w necie artykuł na ten temat. Jak ja chorowałam, to mówiła mi własnie, zebym zrobiła porządek z tarczyca kiedy mam ok hoprmony, bo jak beda złe to nawet znieczulenia do zęba nie podadza. Najlepiej to pogadac z anestezjologiem w tym szpitalu, w którym masz miec operacje. A co do wysokiego ciśnienia, to tez moga odmówic operacji. Jak leżałam w szpitalu po operacji to przyjeli przy mnie faceta z ciśnieniem ponad 200 i do operacji miał ostry wyrostek, więc zoperowac musieli, ale najpierw długo zbijali mu cisnienie. moją kolezankę odrzucili ze stołu( miała miec operowana tarczyce) z powodu wysokiego ciśnienia, a juz leząła na stole. Anestejolog powiedział, ze sie nie podejmuje uspac i kazał unormowac ciśnienie i wtedy przyjśc na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem, na pierwszej wizycie u nich miałam tsh 0,012, na drugiej 0,023, teraz mam 0,005 i nikt mi nic na ten temat nie mowił, a trzech lekarzy różnych mnie przyjmowało! holera mać! Ja juz miałam jeden termin, tylko sie rozchorowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana no wlasnie w kazdym miejscu to inaczej :/ ja mialam wysokie cisnienie w dniu operacji I nawet o tym nie wspomnieli tyko powiedzieli ze operacja sie odbedzie - dzien wczesniej mowili co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Dziewczyny mają rację. Ja przed operacją dostałam od Endo zaświadczenie, ze z punktu widzenia Endo nie ma przeciwwskazań, aby operacja miała się nie odbyć Sylwia a sanki masz? Jeśli nie to kompletnie nie jesteś przygotowana na burzę śnieżna ;p Koniecznie bałwana ulepić i cieszyć się ZIMĄ! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
kwiotek chyba już po wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boston 25
kwiatek jak u Ciebie ? jak sie trzymasz ? a u mnie sniezyca !!!!!! wszystko jest zamkniete !!!!!! banki, szkoly, sklepy - ja mam wolne narzeczony tez - w sklepach juz wczoraj byly pustki !!! w tv tylko o tym mowia - widzialam na polskich strochan internetowych jak wp tez o tym pisza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boston 25
haha no I wlasnie uslyszalam ze po 16 nie mozna jezdzic juz samochodem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boston 25
dziewczynki znowu wstawilo mi moj e-mail hahaha (boston) pewnie juz wiecie ze to ja sylwia hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
no właśnie, kwiatek nic nie pisze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wiemy wiemy u nas też sporo sniegu. Ja dzisiaj pojechałam z mała na górkę i się zakopałam hehe ale warto było bo zabawa zajebista hehe kwiatek napisz coś kochana - please :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Zaczynam sie martwic tym,ze kwiatek nie pisze:(Mam nadzieje,ze wszystko ok. Sylwia Jak pogoda?W norweskim radiu tez dzis slyszalam o tym.Musicie miec tam niezly sajgon.Mam nadzieje,ze sobie jakos radzicie. Eweliza Fajnie,ze mozesz poszalec na sankach;)Mi zostalo juz tylko odpoczywac,oczywiscie robie to co do mnie nalezy,ale ciezko... Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dla nas to frajda hihi :) mamy wolne do poniedzialku wiec jest ok :) tylko lipa ze nie mozna jezdzic samochodem od 16 :/ tak to by sie pojechalo na jakies sanki czy opone :) teraz jeszcze nie jest tak zle zobaczymy co bedzie jutro :) kurcze kochana porod juz coraz blizej niz dalej - zazdroszcze :) wyobrazam sobie ze Ci ciezko szczegolnie ze taka drobna z Ciebie kobitka :) a jak tam przygorowania do przyjscia na swiat corci ? masz juz synka wiec ubranka raczej nowe musisz kupowac - moj narzeczony to mowi ze u nas pierszy bedzie chlopczyk haha fajnie Ci :) z tego co pamietam bedzie wiktoria ? moja corcia tez bedzie sie tak nazywala (jak wogole bede kiedys miala corke) po mojej babci :) na kiedy masz dokladnie termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
no ja również myślę o kwiotku - długo coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek Trzymaj sie!!! cos dlugo sie nie odzywasz. Czekamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Witam:): już po ::)::):):):):):):) nawet nie macie pojęcia jak się cieszę, dzięki że myśleliście o mnie i trzymaliscie kciuki . Operacja trwała ok 2,5 godz. usunęli mi jeden cały płat i trochę drugiego , jeden dzień mam wyciety z życiorysu ale co tam ::) I teraz tak jak wszyscy po mogę powiedzieć nie było to to takie złe, do domu pójdę dopiero w poniedziałek . Hura hura hura !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
kwiatek 102 witaj w klubie :) cieszę sie że wszystko poszło "z płatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Kwiatek Nareszcie,ufff:)Ciesze sie,ze wszystko poszlo gladko i najwazniejsze,ze Ty jestes zadowolona i masz fajny humorek:)Weekend jeszcze jakos przezyjesz i do domu-suuuper!Trzymaj sie i niech Ci sily wracaja.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ku... tak po męsku nareszcie :) bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek Ale nas przetrzymałaś hehe.cisze się że wszystko dobrze i witaj jako podwónie uśmiechnięta hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Dzięki Wam :):):) Jeszcze tylko szwy i już i nawet mi nie musicie mówić jak to wyglada hihi tyle się naoglądałam że te szwy to już bułka z masłem , Mam tu fajną babkę która czeka tak ja na operacje i muszę ją pocieszać hihi a nie dawno to ja potrzebowałam wsparcia DZIĘKI BOGU MAM TO ZA SOBĄ a najbardziej bałam się że się nie obudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
a ja mam na kwiecień ;( a chciałbym być już po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos zaciekawilo, chyba sa rozne metody operacji tarczycy. Ja na przyklad nie musialam chodzic na zdjecie szwow, poniewaz chirurg powiedzial ze mam szwy wewnetrzne i wszystko samo sie zrobi. Moj znajomy ma szwy normalnie na zewnatrz ciekawe jak tam u was? pozdr Kwiatewczku wszystko bedzie dobrze najwazniesze juz masz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Bulka pytałam lekarza o szwy powiedział że wewnątrz mam rozpuszczalne a na zewnątrz takie które ściągną mi w dniu wypisu czyli 4 doby po operacji Adam minie szybko zobaczysz i niedługo będziesz pisał tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek super !!!! ciesze sie ze wszystko ok I ze WKONCU masz to za soba :) bulka ja na zewnatrz I wewnatrz mialam szwy ktore same sie rozpuscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×