Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

kenia zrobili Ci cos z tym zakrzepem ? przeciez Twoje wyniki nie sa wcale takie wysokie sa podwyzszone ale nie wysokie- I moze ten zakrzep jest wlasnie przyczyna troche nie rozumiem tych lekarzy - czasami wydaje mi sie ze szukaja problem na sile :/ co do Twojego Brata jestem pewna ze chce zebys zyla w zdrowiu i szczesciu - napewno nie chce zebys cierpiala - i napewno nie chcial by zebys odeszla z tego swiata w tak mlodym wieku - nawet jak bardzooooo za Toba teskni to wie ze i tak kiedys sie spotkacie uwierz mi jestem pewna ze nie masz raka - wyniki wtedy by tak nie wygladaly tylko DUZO gorzej jesli dalej masz zajrzep to on moze sie pogarszac stad te podwyrzszajace sie wyniki - napisz czy sie go pozbylas - bo zakrzepu tez nie mozna lekcjowazyc ja jak bralam tab anty to lekarz co jakis czas sprawdzala czy nie mam zakrzepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a moze masz zakrzep gdzies jeszcze ? ciezko co kolwiek powiedziec bo przyczyn moze bys sporo - ale o raku nie ma mowy mowie Ci :) idz do lekarza wypytaj sie o wszystko co Cie martwi - i koniecznie do nas napisz - i zapomnij o jakim kolwiek raku !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia73
sylwia wlasnie w tym jest problem ja biore leki na zakrzep ale te d-dimery po tym leku zamiast malec one rosna i tego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana doskonale Cie rozumiem ze sie boisz - ja tez jak ide do lekarzy to powynyslala takie rzeczy ze teraz jak ide nawet do lekarza ogolnego to sie boje ze uslysze cos zlego wiesz co mojego narzeczonego mama miala zakrzep tez w nodze i leki nie pomagaly - wkoncu lekarz dal inne i pomogly - chociaz mowi ze czasami dalej ma z nia problemy moja babcia brala leki na zakrzep i co - zyla jej sie zatkala przy sercu :/ czasami trzeba zmienic leki zeby pomogly mowisz ze mialas leki na zakrzepice - a sprawdzili juz czy jej nie ma ? i czy innych nie ma ? a jak to nie to to kolejna rzecz to - zapalenie lub infekcja czytalam na necie o tym wszystkim i nikt nic nie pisal o raku - ja to jestem pewna ze go nie masz :) zobaczysz kochana ze bedzie dobrze i na strachu sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to juz jestesmy przeczulone na punkcie raka wszystko sie nam znim kojarzy - ale trzeba myslec racjonalnie :) przeciez takie wyniki o niczym nie swiadcza - na raka robi sie marker i to one moga Ci soc sugerowac ide badania tego nie potwierdza - dalej bede uparta i powiem Ci jeszcze raz ze nie masz raka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym lekarze jak by podejrzewali raka to juz dawno bys wiedziala czy go masz czy nie - a nie Ci jakas pielengniarka chrzani niewiadomo co ! porozmawiaj jutro z lekarzem - dzisiaj pomysl o co masz go zapytac - i jestem pewna ze Cie uspokoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochani :) jak tam walentynki :) ja to ich nie obchodze zabardzo ale moze ktos z Was tak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Ja po operacji to mam w domu codziennie walentynki hihi oby się nie skończyły dzisiaj mąż zrobił śniadanie i nawet kiełbaski miały kształt serduszek hihi mówię mu że jemu to chyba na starość walenty do głowy uderza , ale myślę że po prostu się cieszy że już jestem w domu w końcu nie było mnie 12 dni :) A tak na inny temat to dziewczyny i chłopaki powiedzcie mi czy Wy po operacji też czuliście gu le w gardle? bo ja przed nie czułam nic , mimo tego ze miałam guza a teraz nie mam guza ani tarczycy a czuję jakby "kluska" mi stanęła w gardle :(, ale ogólnie to wracam do formy dzisiaj wzięłam pierwszy raz eutyrox 75 a wy jaką dawkę po operacji braliście? Kenia tak jak wszyscy Ci radzą nie myśl negatywnie bo to tylko pogarsza sprawę , moja siostra miała zakrzepice i tez dopiero drugi z kolei lek jej pomógł ,wiem tylko tyle że lekarz nie pozwolił się jej przemęczac nawet zabronił jej chodzic więc leżała cały tydzień żeby skrzep się nie urwał i nie popłynął żyłą do serca ale wyszła z tego dość szybko Wszyscy trzymamy kciuki , jutro wrócisz spokojniejsza zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek klucha (gula) w gardle jest normalna - tez przed operacja nic nie mialam a po niej - uczucie guli w gardle :/ mialam ja dosyc dlugo ale z czasem mi przeszla - dosyc duzo ludzi ma takie uczucie po operacji -albo nawet sporo czasu po niej - to minie :) kenia jak tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia73
dziewczyny kochane jestescie ze mnie pocieszacie ale nic z tego jutro ide do szpitala dwoch lekarzy mowi ze w moim organizmie toczy sie proces nowotworowy caly dzien wyje nie moge sie uspokoic dziwi mnie tylko jedno moje wyniki sa dobre ob mam 8 leukocyty w normie krwinki czerwone i hemoglobina w normie to czemu oboje tak twierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia no wlasnie jak te wyniki masz dobre to nie mam pojecia czemu lekarze tak gadaja ! wiesz co poczekaj na badania i nie sluchaj lekarzy - bo jak Ci juz pisalam jakbym ja ich sluchala to mialabym juz dwa inne nowotwory powiedz mi kochana jak to sie wogole zaczelo ? mialas jakies objawy ? ze zaczelas robic te badania ? mi dalej sie wydaje ze to nie rak !! pozatym inne badania byly by zle a z tego co piszesz sa ok - wiec to troche nie ma sensu :/ a jak wczesniej pisalam mozesz miec duzo innych rzeczy a nie odrazu raka glowa do gory - trzymam kciuki - bedzie dobrze - i koniecznie sie odezwij jak bedziesz juz cos wiecej wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja tez milam gule po operacji nawet teraz ja lekko czuje ale jest coraz mniejsza. Ja bralam eltroxin w dawce 100. TSH bylo 1.63 i lekarz powiedzial ze jest troszke za niskie wiec zwiekszyl na 150 ale co drugi dzien na przemian. Ja sie na tym nie znam, nawt nie wiem jaka jest norma dla nas z rakiem. Co do walentynek moj maz jest taki "romantyczny"...ze jak pojechalismy do marketu na cotygodniwe zakupy, to podszedl do stoiska z kwiatami i powiedzial "to kup sobie kwiatki na te walentynki oddam ci kase". Patrze to na niego to na te kwiaty po czym slysze " nieee tu takie za 2 euro". Parschnelam smiechem, a ze ja jestem taka romanyczna jak i on, to w koncu kwiatkow nie kupilam. Oj ten moj mezus jest taki kochany...co tam jakies durne kwiatki najwazniejsze ze mnie kocha i ja czuje sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia73
sylwia u mnie zaczelo sie od tabletek hormonalnych wzielam je bo lekarz chcial mi przywrocic miesiaczke no i sie zaczelo wzielam tylko 6 tabletek cyklo zaczely sie bole rak z ogniem odstawilam je ogien zszedl ale bol pozostal lekarz rodzinny wyslal mnie na d-dimery pierwszy wynik 4322 drugi zrobiony po dwoch tygodniach 5500 potem po2 dniach 1703 a teraz 1800 nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
kenia niestety zawsze tak jest, ze podejrzewamy to najgorsze i sie sami nakręcamy. nie znam sie na tych badaniach co pisałas, wiec sie ie wypowiem, ale mysle, ze lekarz po samych tych badanich nie moze stawiac diagnozy. Mojemu tacie marker nowotworowy prostaty wyzedł duzo za duzy. oczywiscie pierwsza rzecz to rak. Ale pojechał na badania, pobrali wycinki i okazało sie, ze to tylko zapalenie prostaty, nic groznego. Nowotwory czesto daja takie objawy stanu zapalnego w organiżmie. Wiec lekarze moze troszke na wyrost interpretuja pewne badania. Sama nie wiem. Współczuje ci bardzo i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Co do morfologii i OB to niestety przy chorobie nowotworowej moze byc idealna, nie jest prawda, ze jak morfologia ok to wszystko ok. Kenia nie odbierz tego jako straszenia bo ie po to napisałam. Sama przechodziłam przez podejrzenie raka 3 razy i wiem co to znaczy. Raz z tarczyca, a raz miałam torbiel gruczołu bartholina, i niestety te obie rzeczy mogły byc rakiem. A trzeci raz podejrzewano bialaczkę, bo co bardzo często byłam chora. Kończyłam antybiotyk na angine a za 2 dni z nowu angina i tak przez 3 miesiace. Jak sie pózniej okazało to miałam ropiejące afty, ktore głupia internistka brala za wykwity anginowe. A kazdy kolejny antybiotyk pogarszał stan gardła. Doszło do tego, ze te ranki krwawiły. Wtedy dopiero sie denerwowałam, ale mimo ze wyglądało to groznie to grozne wcale nie było. Takze głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia kochana spokojnie. Wiem, ze łatwo powiedziec ale naprawde uspokuj się bo to jeszcze nic pewnego ylko gdybanie lekarzy. Nikt jeszcze żadnej diagnozy nie postawil, więc głowa do góry. coś się dzieje ale nikt nie wie co. uważam że pocieszające jest to że najpier mialaś straznie wysokie te parametry a teraz zdecydowanie sa mniejsze. Na twoim miejscu pewnie też bym ryczała ale prosze bądż dobrej mysli tak jak my tutaj wszystkie. Jestem pewna że jakoś to sie wszystko wyjaśni i ułoży,. A napisz czy oni chca zostawic cię w szpitalu czy tylko masz na badania jutro iść ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia czyli wyniki Ci skacza - przy raku szly by tylko i wylacznie do gory !!! (no chyba ze ktos sie leczy to ida w dol) nie mozliwe jest to - lekarze mowia ze masz raka a wynik raz idzie do gory a raz w dol !!! ja jak mialam podejrzenie raka piersi to lekarz mi wlanie mowila ze jak to rak to wynik bedzie szedl tylko I wylacznie w gore !!! i ze wezel bedzie sie zwiekszal a nie zmniejszal - u mnie wszystko sie zmniejszalo powoli ale jednak - i lekarze odrazu wykluczyli raka ! dla mnie to jest wogole chore ze lekarze mowia o raku !! skoro przy takich wynikach jak Ty masz - przyczyna moze byc naprawde rozna - a najmniej prawdopodobne ze to wlanie rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia wiesz co dalej wyglada mi to na jakies zapalenie lub infekcje - nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze lekarze ida poprostu ta prostrza droga i odrazu (jak zawsze zreszta) stawiaja na najgorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia uważam jak Sylwia - to nie rak !!!!!!!!!!!!!1 wydaje mi sie że dobre jest to że te ddimary Ci spadły. Gdyby to był rak to chyba bez prawidłowego leczennia nie było by takiem możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys miala raka wynik nie poszedl by w dol bez leczenia !!!!! to jest poprostu niemozliwe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia73 będzie dobrze.....trzymaj się.. myślę o Tobie i trzymam kciuki,,,,, mnie też bolą kości a szczególnie rak .... mam nerwobóle itd.. ale nie robię żadnych badań ...czekam na kwiecień ....pojadę do Gliwic na kontrolne badanie ...... to się zobaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren tez mam takie bole i wyniki mam ok - a zaczely mi sie one pare tyg po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie http://www.facebook.com/straighttalkonpapillarythyroidcancerwithelaine?ref=stream Polecam wam te stronę na facebooku, jest to profil kobiety zmagającej sie z rakiem brodawkowatym tarczycy. Bardzo fajny optymistyczny profil, kobieta udostępnia rownież inne strony internetowe dotyczące tematu raka. Nowinki itd. Nietety ta kobieta jest Amerykanka i wszystko jest po angielsku, ale mimo wszystko uważam ze warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Muszę sie sie pochwalić ze moja 8 letnia córeczka dziś wygrała srebrny medal w zawodach TAEKWONDO jestem z niej dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia73
witam moje kolezanki juz pisze wam choc nadal nie wiem co mi jest chodzi o to ze znow mnie nie przyjeli juz drugi szpital odmowil zrobili mi znowu morfologie dopplera konczyny dolnej zrobili d-dimery znowu urosly nie wiem w czwartek mialam 1800 a w piatek juz 2880 mowia ze mam mala skrzepline pod kolanem a czemu te wyniki tak skacza zastanawiam sie czy to nie jest od hormonalnych tabletek tzn ja juz ich nie biore od 4 stycznia ale moze one jeszcze sa we mnie tylko dziwi mnie te skakanie jeden lekarz mowi ze one tak skacza drugi ze nie nie wiem co mam juz robic napiszcie mi kobietki co wy byscie zrobily na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia widzisz juz lekarze nie mowia o raku :) bylam pewna ze to nie to :) wiesz ja bym zrobila tak pogadalabym z lekarzem I zapytala co mam z tym wszystkim zrobic- jak powiedza ze nie wiedza poprosilabym o skierowanie do jakiegos spwcjakisty - mowisz ze dalej masz zakrzep wiec najprawdopodobniej to od niego - dostalas moze jakis inny lek ? wiesz co tabletki hormonalnych to mogl wlasnie powstac ten zakrzep - i z tego co wiem takie tab zostaja w organizmnie przez 3 miesiace pisz jak bedziesz cos wiecej wiedziala - kurcze jedyne co zostaje topogadanie z lekarzem i niech cos wkoncu konkretnego zrobia a nie wkolko te same badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Witam wszystkich:) dawno juz mnie tu nie było przepraszam za to to ale ostatnimi czasy jestem taka zabiegana przez szkole ze niemam na nic czasu, eweliza niewiem czy mnie pamietasz ja dołączyłam od str184:) co u Ciebie jak ze zdrówkiem mam nadzieje ze juz jest wszystko oki,ja wlipcu bylam na jodzie duzym i teraz w srode jade znów ale na 3 dniowke i chciałąm sie zapytac cp ja mam ze sobą tam zabrac najpotrzebniejsze rzeczy bo niechce nic brac co mi sie nie przyda,kurcze boje sie jak diabli czy wszystko jest wporządku czy nie od tygodnia kiepsko spie odkad mi te hormony odstawili to koszmarnie sypiam wrecz moglabym powiedziec ze nie sypiam wogole jakbys mogła lub ktos inny odpowiedziec mi jakie nalezy zabrac rzeczy na maly jod a wiecie co zastanawiamm sie jezeli ktos mial wycieto calo tarczyce czy jest wogole taka mozliwosc ze mozna miec dzieci meczy mnie te pytanie ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka gratuluję :D, wiem jak takie rzeczy potrafią cieszyć :D kenia wiesz co wydaję mi się ze chyba się troszkę uspokoiłaś. Napewno jest rozsądne wyjaśnienie dlaczego ci te parametry skaczą. A moze właśnie dlatego że masz dalej ten zakrzep. Ja na Twoim miejscu poszukałabym jakiegoś lekarza i nawet prywatnie poszłabym z tymi wynikami i poprosiła o radę - co dalej, gdzie się udać.........!!!! Aska no pewnie, że cie pamiętam. Nawet ostatnio myślałam o Tobie, co u Ciebie jak sytuacja z chłopakiem :-) Ty w CO się leczysz więc ja zawiele Ci nie pomogę ale napewno pierwszego dnia dostaniesz mała dawkę jodu a trzeciego zrobią ci scyntgrafię. Zabierz najpotrzebniejsze rzeczy, no i jakieś gazetki, lub coś innego by się nie nudzić. A tak wogóle to gdzie się podziewałaś tyle czasu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza Tak masz racje dla takich małych przyjemności, widoku szczęśliwego dziecka, aż chce sie żyć. To mi dodaje siły i energi do dalszej walki z choroba. Mam do was pytanie. Czy po małej dawce jodu tez muszę sie izolować, mam na myśli dzieci mam dwie córki 8 i 4 latka i nie wiem czy juz mam ich unikać, czy jeszcze mogę sie do nich zbliżać. Lekarz cos nabaknal ze tego pierwszego dnia to jeszcze nie muszę ale drugiego juz tak, a potem to juz wogole. Co wy o tym sądzicie bo jod juz zaczynam w następny poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×