Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Ja tez mam 2 guzy od ciazy w czasie Czarnobyla i nic sie dalej nie dzieje. Tzn. mam raka, ale gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefka
miałam biobsje dwa razy ale to już dawno, najgorze jest to ,że nie rosły przez wiele lat a teraz nagle.W dodatku mam nerwicę ,i teraz okropnie się nakręcam,nie mogę się uspokoić tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Mario, wyszedł w sobotę. Czuje się dobrze dzisja już prowadził autko.Mamy w domu kartę dilo. Ona nie traci ważności? Prochy to mam swoje najwyźej pożyczę ślubnemu. Musimy się wyrobić z wizytą do końca zwolnienia czyli do 23 czerwca. Mario, ma do kontroli robić badania trójcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu karta dilo chyba nie traci ważności ja z tą kartą dostałam się do endo bez czekania mówiłam Ci że wyjdzie w sobotę będzie wszystko ok życzę Twojemu mężowi zdrówka i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alefka nerwy w niczym nie pomagają pozytywne myślenie jst lepsze niż nerwy coś na en temat wiem coś takiego jak rak to jeszcze nie śmierć pomyśl że nie którzy mają gorzej ale się nie poddają u Ciebie też wszystko będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu mnie też przytrafiły się aż 2 raczki jednego mam nadzieję że zwalczyłam a z drugim zaczęłam walczyć ale wiem że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu ja żadnych badań przed wizytą nie robiłam dopiero na zlecenie endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_Klin
Jeju dziewczyny. Takie długie zwolnienie ? Ja sobie na tydzień max moge pozwolić. Jestem księgowa i mam nadzieję, ze w razie operacji lekarz pozwoli wrócić wczesniej przeciez to praca biurowa. Laseczki jak ja długo musiałam czekać na wizytę u lekarza po biopsji. W piatek chwila prawdy i tez juz zaczynam pękać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie wiem czy lekarz się zgodzi bo jeżeli jest operacja i pełna narkoza to maks 30 dni zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Maju, mój mąż pracuje fizycznie ręce i głowa podniesione do góry. Musi się dobrze wygoić i też niezadowolony z tak długiego zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Maju, mój mąż pracuje fizycznie, głowa i ręce podniesione do góry. Bardzo niezadowolony z tak dlugiego zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Ups....dwa razy poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_Klin
Eh tylko jak na to pracodawca później spojrzy. No ale cóż jutro okaże się co dalej. Guz jest ponoć duży, przy ułożeniu Glowy wyżej zaczynam go odczuwać wiec obawiam sie z będzie tak czy siak musial byc usunięty. Cuda moze zdzialac ponoć dieta Ewy Dąbrowskiej ale nie wiem jak mogłabym funkcjonować na samych warzywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju żadna dieta na dużego guza nie działa więc jak trzeba usunąć to usuń ja też miałam z guzem kłopot teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja żadan dieta tego nie zwalczy, nie daj się naciągać. Niestety tylko nóz. Ja zwlekałam za długo i zrobił się rak. Wytnijpaskudę, bez niej da się zyć. A tak od 4 lat wizyty w Gliwicach i ciagłe nerwy czy nei wraca. Oszczedz sobei tego bo nei wiesz co tam siedzi. Biobsje miałąm też dobrą 3 razy robiłąm. Tryzmaj się i do dzieła. Praca ważna ale zdrowie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_Klin
Dziękuję kobitki za radę ale biopsja wyszła dobrze i guzy do kontroli za rok także 12 miesięcy spokoju w tej sprawie. Życzę Wam dużo zdrówka i wspaniałego samopoczucia bo wiadomo jak to przy hormonach bywa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki poziom anty tpo świadczy że coś jest poważnego? A do jakiego poziomu jest zazwyczaj ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 99% młodych kobiet ma guza tarczycy. Nie ma w tym nic dziwnego ani nienaturalnego. W takiej sytuacji najważniejsze jest regularne spożywanie napojów alkoholowych, w celu oczyszczenia węzłów chłonnych. I oczywiście w żadnym razie nie należy się niepotrzebnie denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz stwierdził u mnie guza tarczycy podczas badania USG piersi. Wymiary 25mm-13mm-13mm. Opis brzmi następująco- w lewym płacie tarczycy lito- płynowa zmiana ogniskowa ze zwapnieniami i przepływem naczyniowym. Bardzo sie boje szczególnie ze lekarz powiedział ze muszę zrobić biopsje jak najszybciej. Zrobiłam badanie TSH i ft4 i wyszły w normie,z tym ze ft4 dość wysokie 21.19. Czy to moze być rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośAnnć
Czy lite hipoechogeniczne ogniskowe guzy to rak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czekam na biopsję idę do p. Tadeusza Kubickiego podobno bardzo dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Dawno nie pisałam. U męża hispat ok. Po trzydziestu dniach zwolnienia wrócił do pracy fizycznej mimo sprzeciwu endo. Czuje się wspaniale!! Zero ospałości, zero uczucia zimna. Dzisiaj był u kontroli TSH blisko 25 więc hormon na 150. Nadal nie wyłazi z lodówki a waga leci w dół. Juź tylko 71.5 kd. Wygląda jak szkielet. Cóż gdybym tak ja chudła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stsia ja tu też rzadko zaglądam u mnie waga do góry od 19.08 ni biorę prochów bo 21.09 jadę drugi raz do Zgierza znowu lekkie nerwy ale będzie dobrze taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gościu też walczę z rakiem tarczycy to już moja druga walka z nowotworem i mam nadzieję że będzie tak dobrze jak za pierwszym razem powinno być wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elea - naturalny sposób leczenia raka tarczycy i nie tylko cz. 1 na you tobe.Co sadzicie o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×