Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gutek a od słodyczy trzymam się z daleka co prawda 24.04 mój syn miał urodziny i zjadłam mały kawałek torcika musiałam pilnuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gutek odkąd piję miksturę schudłam prawie 2 kilogramy do miksturki dołożyłam szklankę soku pomidorowego wyczytałam że też pomaga i jak na razie zaczynają być rezultaty spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam potworny apetyt i chyba tsh a wysokie bo tyje na potęgę. 4 kg od stycznia. zaczekam biegać i chodizć na spacery plus dieta. Mma nadzieję że wam tez trochę spadnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniaxxx ja z moją miksturką zaczynam chudnąć i już nie długo będzie rowerek i waga powinna spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki. Mam do was pytanie odnośnie wyników TSH 0,06 i FT4 1,82 czyli poniżej normy. Tarczycy nie mam i po raku. Czyli nadczynność, natomiast ja tyje, jestem potwornie zmęczona, stany depresyjne, bez energii, zimno mi, skóra sucha. Pamiętacie ile trwa jod diagnostyczny w Gliwicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniula wydaje się że ths ok a na chudnięcie trzeba troszkę zaczekać ja zaczynam powoli chudnąć przybrałam prawie 8 kg a teraz powoli spada więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja takie tsh mam od ok 2 lat. Teraz spadło a ja tyje. Dla mnei to dziwne bo powinnam chudnąc. Czuje się b zmęczona w zasadzie po pracy idę spać. POtem sie budzę umyję i znowu ide spać. Masakra. A ile ty byłaś n małym jodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniax Tsh troche za niskie ja mam jak ty ,diagnostyka w gliwicach jak jest dobrze na trzeci dzien wychodzisz masz jakąś miksture żeby nie jeśc i szybko zgubić pare kilosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniax TSh trochę za niskie ja mam jak ty , co z tym zrobić , w Gliwicach diagnostyka na trzeci dzień wychodzisz jak jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek , dzięki za info. Mi raczej chodzi aby schudnąc trwale nie szybko :)))) zaczełam uważą co jem. Sałatki jogurt 0% itd. może do wakcji zejdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem po badaniu usg tarczycym wyszło mi 7mm guzek w cieni hipoechogenny lity z unaczynnieniem, dostałam skierowanie na biopsje to dr Kubickiego- szalenie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu głowa do góry będzie dobrze nie martw się za wczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Witajcie, u męża jutro godzina zero! Ląduje na oddziale. Czekania było dziewięć miesięcy czyli ciąża dobiega końca......zabieg planowany w czwartek. Potem oczekiwanie na hispat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stasia a gdzie będzie operowany a też czekałam a teraz czekam do września na kontrolę w Zgierzu ale głowa do góry będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Mario, w MSWiA u dr Osęki. Zabieg jutro jak wapń będzie ok to wyjście w sobotę jak wapń zwariuje to kilka dni dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Oczywiście w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasia na pewno wapń będzie ok a jak nie to wyjdzie w niedzielę też są wypisy ja miałam troszkę za niskie ale w sobotę wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasie jak Osęka to wiadomo że Gdańsk mile wspominam pobyt tam (JAK MOŻNA Mile WSPOMINAĆ POBYT W SZPITALU) a ja wiem co mówię zaliczyłam już kilka szpitali przy 9 operacjach to mam porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Mario ja zaliczyłam 16 pobytów na bloku! małżonek będzie miał pierwszy.Nie byłam tylko w Marwoju/ oj byłam bo tu się urodziłam!/ i w MSWiA, no i kolejowy nie zaliczony. Jeszcze wszystko przede mną. Idzie jako pierwszy o 7 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu pisząc to to już jest po wszystkim na pewno już wybudzony i głodny będzie już czekał na wypis do domku bo a jak się wybudziłam to już byłam gotowa do wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Już po. Ciachnęli caluśką tarczycę. Był guz na guzie.Doktorek powściągliwy bardzo. Mówi,że kujnięte tylko trzy guzki i nie wie co w pozostałych. Zobaczymy co w hispacie wylezie. Wypis w sobotę o ile wapń będzie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasia na pewno nie będzie nic złego i wapń będzie w normie na sobotę gotuj rosołek la chorego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Pytanko: ile zwolnienia daje szpital? Mój geniusz o 17 łaził po korytarzu oddziału bo....pozwolili mu chodzić! tak ale do kibelka!!! dostał opieprz, leży grzecznie i marzy o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu nie wiem ile tu dają ale po pełniej narkozie powinno być 30 dni a ja o godzinie 16 piłam kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
Mam kolejne pytanie. Kontrola po otrzymaniu hispatu. Czy trzeba zrobić jakieś badania? Szpital na wypisie nic nie napisał, nie dał skierowania...mąż dostał letrox 50. Oczywiście problem bo nie ma miejsc do endo. Zwolnienie 31 dni i aby iść do pracy trzeba zaliczyć medycynę pracy i mieć zgodę endo do pracy. Wariactwo, znów trżeba będzie prywatnie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stasia wizyta u endo na pewno ja miała kartę enkologiczną i nie miałam problemu dostać się do endo na pewno jedną wizytę u endo prywatnie musisz zaliczyć (może spróbuj z wypisem ze szpitala) a potem u pierwszego kontaktu jak zabraknie prochów, a jak będzie wracał do pracy to musi mieć zaświadczenie od lekarza że nie ma przeciw wskazań i na wszelki wypadek zaklep wizytę endo na NFZ poczekasz w kolejce a potem już będzie bez problemów a jak czuje się mąż kiedy wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefka
dziewczyny strasznie się boję , od wielu lat mam guzki na tarczycy dwa, sprawdzane kilka lat temu biobsją , wszystko ok.Od wielu lat nie rosną, mam też hashimoto , mój dawniejszy lekarz twierdził ,że przy guzkach tsh powinno być ponizej 1 ,bo wtedy nie rosną.Niestety zmienili nam lekarza i ten nowy za bardzo się już tym tsh nie przejmował , wizyty kontrolne też miałam rzadko,przez pierwsze dwa lata guzki się nie zmieniły teraz jednak urosły a tsh mam powyżej 2.Okropnie boję się ,że to rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alefka witaj wiesz że strach ma wielkie oczy ja przed operacją miałam tsh powyżej 2 i powiedzieli że wszystko ok wiem że po operacji tsh mam 0,2, a miałaś robioną biobje i czy coś wykazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×