Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

juz wiem sorry nie zauwazylam ze napisalas :) No no niezla laska z Ciebie :D no i nie mam pojecia z czego Ty chcesz sie odchudzac. Fajnie jest Cie wkoncu zobaczyc :) ja tez wyslalam Ci jedna fotke a dzisiaj wieczorkiem wysle wiecej :) tylko musze powybierac jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
dziekuje za miłe słowa ale naprawde mam z czego sie odchudzac, czekam na focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
hej nastazja dzieki za fotkę jutro prześle wam swoje zdjęcia jutro bo musze odpalić kompa bo na laptopie nie mam zdjec madzica jak chcesz napisz swojego meila a nie mam nk czasmi na bratowej stonie siedze i ogladam zdjecia ludzi ale swojego profilu nigdy nie zakładałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
no własnie nastazja z czego ty się odchudzaz chyba z kości na ości hihi ewa1206@autograf.pl Sylwia puść i mi swoje foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
no no sylwia nie jeden polak by zalowal ze uciekłas z kraju :) jedno ciacho mniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:)Ciesze sie,ze jednak sie zdecydowalyscie:) Moj mail madziula_30@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
sorry,madziula_30@hotmail.com Nie wiem czemu odstep sie zrobil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
ej,no,dlaczego tego"coma"mi dzieli caly czas?W sumie chyba nie wazne,trudno,taki kaprys chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
eweliza,dzieki za maila:)Coreczka jak aniolek,sliczna!Masz racje,ze fajnie zobaczyc kogos z kim sie pisze.Mile to jest:) Czekam na Twoje foto jak tylko bedziesz miala okazje wyslac. Poki co,jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
sylwia rowniez uwazam,ze swietnie wygladasz:)Ciesze sie,ze udalo ci sie mnie znalezc.Fotek malo mam na FB,ale moze z czasem... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslalam troche wiecej fotek dajcie znac czy doszly bo cos mi poczta szwankuje i chyba wyslalam to samo 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
dziewczyny dzięki za fotki, teraz normalnie nie jestesmy juz dla siebie anonimowe ( tylko ja jeszcze ). Fajnie wiedziec i zobaczyc z kim sie pisze. Sylwia diabełek z ciebie zajebisty, dosłownie widać , że to twój stroj. Jak zobaczyłam to zdjęcie to jakoś nie wyobrażam sobie jak ty będziesz wyglądać jak grzeczna biedronka hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) to nie widzialas mnie jeszcze jak 2 lata temu bylam przebrana za niemowlaka :D Jeszcze tylko czekamy na Twoje fotki :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
jak masz fotki niemowlaka to please puść. Już to widzę jak pękam ze smiechu. A moja fota jutro będzie na waszych pocztach na 100 %. więc do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedzialam i sie nudzilam wiec wyslalam wam wiecej fotek (chyba przesadzilam hihi) eweliza wyslalam zdjecie z kostoumem dziecka :) z tego co widze po Twoim e-mailu nazywasz sie Ewa ? a ja myslalam ze po nicku na forum ewelina :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Witam Was dziewczynki. Jak sie miło Was czyta, widzę , że humorki wróciły a to dobry znak. Z tego co lekarz mówił to w tej chorobie nie powinno się stosować żadnych diet tylko trzeba jeść wszystko . Oczywiście w jakich ilościach to zależy od nas. Co do alkoholu to też nie ma jakichś przeciwwskazań. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) sylwia Juz mialam pisac co tak siedzisz po nocach,hi,hi:) Fajnie razem wygladacie z Damianem,pasujecie do siebie.Co do Ciebie,hmmm,super wygladasz:) eweliza Mam madzieje,ze dzis jakies Twoje foto dojdzie na poczte:) nastazja Nie mam do Ciebie maila,moze napiszesz pierwsza? mamakas Tez sie ciesze,ze tak wesolo sie na forum zrobilo,oby tak dalej!Mam nadzieje,ze tak juz zostanie Pozdrawiam i zycze milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
mamakas też się cieszymy, że zrobiło się fajnie. Przynajmniej człowiek nie mysli o tym co nie powinien hihi Sylwia słodki z Ciebie dzieciaczek, Wyglądacie zajebiście fajnie. Nawet kolory ubranek dobraliście super. Ubaw po pachy hihi :-). madzica Ale sztuka... Zawodowcy byli by szczęśliwi z takiej sztuki. Pewnie było trochę walki by wyjąć ją z wody. Super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
hej kobietki! miło was widzieć! fajnie teraz jest wiedziećz kim ma sie do czynienia ;p eweliza przepiekna masz córcie! boska jest dzieś drugi dzień diety :) narazie daje jakos rade w pracy miałam duzo pokus bo dzieci miały urodzinowego ogromnego torta potem na obiad był makaron z truskawkami i twarogiem a potem zupa jarzynowa no masakra! ale dałam rade :) sylwia ty to jak modelka masz figure tez chce!!! madzica juz sle ci zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica30 Dzieki :) Ty tez wysladasz super :) slicznego masz synka (ciagle taki usmiechniety) :) a co do chlopaka duzo ludzi mowi nam ze jestesmy do siebie podobni haha :) mamakas A no jakos nam ostatnio dopisuja :) jak tam wszystko u Ciebie ? eweliza dzieki :) chcialam tez wyslac fotki z kostiumami z wczesniejszych lat ale jakos nie moglam znalesc :/ (no ale i tak wyslalam pelno fotek) nastazja85 Hahah do modelki to mi daleko :) no ale dzieki :) moze wyslesz nam troche wiecej fotek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
potem poszukam to cos doślę :) dziewczyny nie wiem jak wy ale ja po operacji stwierdziłam ze zacznę robić rzeczy (jesli bede miała okazję) których wczesniej nie zrobiłabym i tak np. zrobiłam sobie tatuaz ;p bo marzyłam zawsze a teraz stwierdziłam ze zycie jest zbyt kruche by odmawiac sobie marzen latwych do realizacji :) niedawno miałam okazję pobawić się z wielkim pająkiem - ptasznikiem znajomego, nienawidze pająków ale chciałam go dotknac mimo ze myslalm ze padne na zawał jak mi go posadzili na ramieniu to potem byłam z siebie dumna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza Super wygladasz :) dzieki za foteczke :) wygladasz tak samo jak Twoja Corcia :) nastazja85 ja to sie tak dalej zastanawiam czemu jestes na diecie hehe. przeciez jestes chudziutka :) Super fotki. a co do spelnienia marzen hmm.. ja to chcialabym miec dzidziusia :) :) ale wiem ze w tej chwili nie jest to mozliwe. no i na dodatek boje sie tego wszystkiego jak to bedzie i wogole :) fajnie ze zrobilas sobie tatuaz :) jaki i gdzie ? ja tez myslalam o tatuazu ale nie wiem jaki moglabym miec i w jakim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
sylwia uwierz mi kochana, że mam z czego się odchudzać musisz uwierzyć mi na słowo bo foty na golasa nie wyślę ;p ja też chcę mieć dziecko rzecz jasna to największe marzenie ale jeszcze mam czas na to by zostać mamą a tatuaż zrobiłam sobie na łopatce, motyla :) ale teraz znalazłam super tatuażyste i on podpowiedział jak można mi tego motyla "podrasować" aby był jeszcze fajniejszy więc będę go poprawiała jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
cześć dziewczyny jestem choć padam na pysk hihi, bo moja córcia zaprosiła sobie kolezanki jutro po szkole no musiałyśmy posprzatac chałupę. Tylko, że ja sprzątałam a reszta leżała i mnie wkurzali. Sylwia wszyscy mówią, że mała jest wykapanym tatusiem. Jutro dobiore się wolną chwilką do skanera i puszcze wam nowe foty. nastazja Super zdjęcia co dzisiaj przesłałaś. Ta mała z przedszkola taka slodka jest hihi ( musisz pomyśleć nad córeczką bo ładnie wyglądacie razem na zdjeciu ). A wiesz ja od jakiegoś czasu tez zastanawiałam się nad tatuażem, raczej jakimś małym i dyskretnym. Nie myślałam jeszcze konkretnie co to ma być i gdzie mam sobie zrobić, ale mam bardzo wielką chęć. Masz rację, że człowiek zaczyna trochę inaczej podchodzić do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Dziewczyny:) Dzieki jeszcze raz wszystkim za fotki,ale fajnie,teraz juz inaczej sie bedzie pisalo:)Wszystkie jestescie super babki:) Co do marzen,warto marzyc i isc do przodu bo zycie faktycznie kruche jest.Mam czasem dola,ale potem ide po rozum do glowy i staram sie cieszyc kazda chwila. Moj synek to bylo moje najwieksze marzenie i czasem nawet nie moge uwierzyc,ze to moj syn. Najwieksze marzenie sie spelnilo,teraz pora na inne:) Jestem teraz troche zagoniona i czasu mi brakuje bo zostalismy sami na 3 dni,a przy tym moim lobuzie to naprawde trzeba sie niezle nagonic zeby byl zadowolony.Skad te dzieciaki biora tyle energii?Dobrze,ze juz slodko spi,mam chwile dla siebie... nastazja,to Ty pisalas o tym pajaku?Matko jedyna!Nigdy w zyciu!!!Potwornie sie ich boje.Wszystko moge zlapac,mysz,weza,ale pajaka nigdy,no chyba,ze malusienkiego.Odwazna jestes! Zycze wam spokojnego wieczoru,trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
madzica U ciebie jest tak jak u mnie, jak dziecka śpi to czas dla siebie( pierwsze biore kompa i sprawdzam czy pisalście cos hhi ). Masz rację, że dziecko to pełnia szczęścia. Reszta marzeń jest ważna ale nie aż tak. co do pająka potwierdzam, mogę wziąść wiele różnych rzeczy do ręki, ale pajaka nie za bardzo nawet jak by miał ktoś położyć mi na ręku ( nawet jak o tym piszę czy myślę to ciarki mi przechodzą ) nastazja dzielna jesteś. taka wyżerka w pracy a ty............. dzielna hihi. Ale pamiętaj z każdym dniem coraz bliżej końca. Trzymam kciuki za efekt koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
Sylwia Ty chyba dobrze się czujesz jak ktoś robi Ci zdjęcia!!!! Widać u Ciebie luz na fotach. Ja odwrotnie wolę robić zdjęcia niż być fotografowana hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza hmm... no lubie jak ktos mi robi fotki :) zawsze robie ich pelno jak tylko jest jakas okazja :) a potem wybieram najlepsze :) (wogole mam ich bardzoooooo duzo) :) a co do pajaka to nie wiem czy bym sie odwazyla hehe. w wakacje mialam okazje trzymac ogromnegooooo weza!! (mialam go na szyji) ( zoltego pytona) wlasciciel mowil mi zebym sie nie denerwowala bo on waz to wyczuje i moze zaatakowac jak to uslyszalam to tak sie spocilam ze szok !!! myslalam ze dostane zawalu !! jeszcze na dodatek syczal mi kolo ucha. tez mam z nim fotki ale nie pokaze haha bo tak sie balam ze wyszlam na nich jak..... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×