Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość eweliza
madzica spokojnie głowa do góry wszystko będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli a to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
opis -prawy płat o wymiarach 4,3x2x1,3cm płat lewy 4x2,5x1cm.Na przekroju biały guz o srednicy 0,9cm.Minimalny margines tkanek prawidłowych od powierzchni bocznejpreparatu operacyjnego0,5mm.Ponadto struma colloides nodosa 2.carcinoma papillare glandulae thyreoideae wynik badania carcinoma opaillare bifocale et loborum glandulae thyreidale pT1 TO BYŁO W 2009R. Kiedy mi usunieto i podano jod w obecnej chwili ja bardzo zle sie czuje to nie jest problem psychiczny ja fizycznie bardzo zle sie czuje .mam totalna bezsennosc nie moge racjonalnie funkcjonowac .mam coreczke tak bardzo zle mi;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
anisia a co na to twoj lekarz. Bo chyba byłaś u lekarza ze swoimi problemami i mówiłaś jak bardzo żle się czujesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
byłam z całą rodziną powiedziałam jej z płaczem KOBIETO RATUJ MNIE DLA CORECZKI ;(((ona nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
ja napewno na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza. Dziwny jest twój lekarz, jeśli nawet nie próbuje Ci pomóc. Poszukaj innego a tak wogóle skąd jesteś i gdzie się leczysz. Napisz coś o sobie. Niewiele piszesz, może coś wiecej napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
nie mamy innego endykrynologa;( jestem zwykła skromną kobietą pragnącą tylko zyc dobrze sie czuc a w obecnej chwili nie mam siły poprostu na nic taka jestem słaba ja nic nie spie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
dla nie ktorych to dziwne ale ja naprawde bardzo cierpie nie chce stracic to co jest bezcenne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
aniusia zamiast isc do endo to idz do lekarza rodzinnego i opowiedz mu o dolegliwosciach, zrob sobie prywatnie morfologie krwi ob ths mocz itd jesli cos jest nie tak to z krwi wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
aniusia watpie zeby bezsennosc byla spowodowana usunieciem tarczycy jest to niemożliwe!!! powiem ci tak ja tez jakis czas sie zle czulam i endo mial mnie w d*** powiedzieli mi ze wymyslam sobie choroby zamiast cieszyc sie zyciem wiec porobilam sama sobie badania poszłam do rodzinnego skierował mnie dalej i wiem co i jak bezsennosc na pewno jest tez mocno zwiazana ze stresem bo bez watpienia ciagle myslisz o swoim zlym samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
Na wypisie badania histopatologicznego jest napisane c73 ;(((( nie mysle po prostu FIZYCZNIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
aniusia ja nie watpie ze ty fizycznie sie zle czujesz ale tlumacze ci ze czesto rozne bole i dolegliwosci sa zwiazane z podswiadomoscia, sylwia z tego forum uskarzala sie na bol kosci po badaniach okazalo sie ze wszytsko ok i przestalo ja bolec, ja mialam bole w klatce piersioej i podejrzenie zawału serca!! w wieku 24 lat moj organizm dawał takie objawy, przyjechala do mnie karetka, lekarze sie przestraszyli przebadali mnie wyszko ze wszystko ok a ja od tej pory nie miałam bolu w klatce, im dluzej jestes z problemem tym bedzie gorzej ale wiecej w tym temacie nie pisze bo widze ze Pani aniusia uparta :) i szuka pomocy na forum ale nie slucha rad bo wie lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica30 Wiesz co ja zrobilam jak dostalam wyniki ? wyrzucilam je !!! bo tak samo jak ty czytalam je i nic z nich nie rozumialam tylko wymyslalam niewiadomo co!! najlepiej schwaj je gdziesz gleboko do szuflady :) pytasz czy najpierw podaja wyniar tarczycy ? tak najpierw podaja wymiary platow a potem guza :) powiem ci ze rozmiar guza nie ma chyba znaczenia tylko to jaki on jest a przedewszystkim jak dlugo ja mialam dwa po 3cm i nie przezucil sie a znam ludzi co mieli guza po pare mm i byly przezuty. wiec nie nakrecaj sie :) najlepiej wszystkiego dowiesz sie od lekarza :) przeciez nawet nie wiesz czy jest on lagodny czy nie :) wiem jak to jest te czekanie myslenie ale naprawde mozesz nawymyslac sobie takie rzeczy ze szok !! a potem lekarz powie ci ze to nic groznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia25 Pisalam do Ciebie juz kiedysss pare razy na innych forach ale ty piszesz na roznych forach to samo i znikasz. dla mnie troche dziwne hmm...(nawet zaczelam sobie myslec ze twoje konto na tym forum nie jest prawdziwe) mialas operacje w 2009 roku i co od tego czasu tak zle sie czujesz ? pisalam Ci juz kiedys zebys poszla do lekarza bo widze ze tylko w ten sposob mozesz sie uspokoic :) pisalas ze bylas u lekarza z wynikami i on nic nie powiedzial. jak to ? nie odezwal sie slowem ? wyszedl sobie gdzies czy jak ? mialas operacje w 2009 i teraz zaczelas sie zle czuc czy to trwa od 2009 ? Mysle ze jak Twoje zle samopoczucie trwa tak dlugo to powinnas isc do lekarza i nie ma innego wyjscia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
aniusia Musze napisac,ze twoje wpisy na forum są dziwne. Tak jak napisała Sylwia, napiszesz coś krótkiego, przykregi i znikasz. Gdy pytamy sie Ciebie o coś to odpisujesz praktycznie to samo. Straznie dołujące są twoje informacje. Nie jest milo to czytać co piszesz. My tez walczymy z rakiem i też mamy problemy ze zdrowiem. Każdy próbuje Cię uspokoić ale tak jak napisała Nastazja ty dale swoje. Dla mnie to troszkę dziwne, wiec jeśli potrzebujesz pomocy to idź do lekarza i pozwól sobie pomóc innym. My na tym forum dodajemy sobie otuchy wszystkie razem, jak tylko możemy to się wspieramy. Jeśli chcesz z nami pisać to napisz coś więcej bo to ze źle się czujesz już wiemy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
aniusia przepraszam jak może nie bylo to miłe co napisałam, ale tak czuję jak czytam to co piszesz. Nie chciałam Cie urazic tylko chcę byś wiedziala jak my to odbieramy jak czytamy co napisałaś ( przynajmiej ja ), więc jeśli potrzebujesz naszego wsparcia to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
eweliza i sylwia nie ma tu za co przepraszac bo taka prawda aniusia ma problem głownie ze soba ale nie rozummie tego lepiej siedziec i nazekac Aniusia w twojej histopatologii nie wyszlo nic nadzwyczajnego masz to samo co my wszystkie idz do rodzinnego bo nie dosc ze ty cierpisz to i pewnie twoi domownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
a i dzieki wielkie za diete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
i co jak to widzisz, dasz rade na tej diecie. Jak to to na którą się zdecydowalaś. Uchyl rąbka tajemnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
eweliza powinnam dac rade juz nie takie cud wyczyniałam ;p tylko przerazaja mnie pory jedzenia juz widze jak w pracy wyciagne z torby marchewe i chrupie ja na oczach moich dzieci ;p pomysla ze pani odwalilo ;p bo zazwyczaj latam z napojami energetycznymi :) od poniedzialku planuje zaczac :) bo musze nakupowac mnustwo warzyw i owocow i majonez niskokaloryczny ;p i wode ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami dziewczyny. ja spotkalam juz aniusie na innych forach kiedys i bylo dokladnie to samo. wiem ze przez nerwy mozna pisac jakies dziwne rzeczy ale jakbym juz nie spala po nocach z bolu to napewno poszlabym do lekarza. my to piszemy tylko i wyloncznie bo chcemy Ci pomuc ja czasami tez dostawalam tu opierdzielke i uwierz mi to naprawde pomaga :) i daje do myslenia :) nastazja85 z moimi koscmi to wyszlo troche inaczej :) szyja i ramiona bolaly mnie od nerwow :/ (teraz czasami tez bola) a kosci bola mnie bo mam bardzo niska witamine D (niedobor). Lekarz myslala ze to tez od nerwow (temu tak napisalam) ale wolala sie upewnic i kazala mi pobrac krew na witamine D no i wynik niestety potwierdzil ze moj bol kosci jest spowodowany bardzo niska witamina zapomnialam Ci o tym napisac sorki :) teraz lykam duza dawke witaminy D co drugi tydzien i mam nadzieje ze bedzie lepiej (jak narazie jest ok ale na zmiane pogody to tragedia) no ale wzielam dopiero 2 tabletki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
sylwia to wezmiesz jeszcze 2 tabletki i bedziesz jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia,najchetniej wyrzucilabym ten paskudny papierek z USG,ale w poniedzialek ide z tym do mojego lekarza rodzinnego.Moze poprosze go o jakies badanie(marker nowotworowy)?Moze podpowiecie mi jakie badanie moge zrobic?Zreszta zalezy tez czy lekarz powie czy jest sie czym martwic czy nie.Tu jak nie wpisza,ze sprawa jest pilna to sobie poczekam pare miesiecy na wizyte u specjalisty.A tak,zrobilabym jakies badania i moze wczesniej by sie cos wyjasnilo? Juz Wam nie bede marudzila o tym moim guzie,bo wiem,ze to troche wkurzajace.Mnie sama to wkurza,zachowuje sie jak male dziecko. Moze zmienie temat na przyjemniejszy? Napiszcie co porabiacie,skad jestescie.Chyba,ze nie chcecie.w koncu to forum nie wymaga ujawniania sie:) Tak na marginesie to chetnie poznalabym Was osobiscie i usciskala za te wszystkie dobre rady:) Jesli o mnie chodzi to siedze w domu i zajmuje sie moim lobuzem,pracuje tylko w weekend i tylko 6 godzin. Poza tym troche maluje,teraz zaczelam malowac farbami olejnymi-w piwnicy bo smierdzi jak cholera:) Kiedys jak jeszcze nie bylam mama namietnie lowilam ryby,a tu jest co lowic,a raczej bylo.Teraz wszystkie ryby sie gdzies pochowaly,ach ten klimat zwariowany! Pozdrawiam goraco z zimnej Norwegii,juz zima idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
madzica nie wkurzasz nas swoimi problemami ze swoim guzem. Spoko marudż i pisz ile chcesz po to tu wszystkie jesteśmy i ty też, by marudzić i pisać o swoich obawach, wygranych jak dziewczyny i obecnej walce jak ja ( mam nadieję ze jestem w połowie ). Mieszkam koło Warszawy. Mam córkę Dominikę i ma ona 6 lat. Jest calym moim szczęściem i życiem, no i mój mąż co wszystko dzielnie znosi. Pracuję w księgowości i tak jak ty lubię łapać ryby. Teraz z mężem łapię czasami na wędkę ale kiedyś z tatą to zawsze szaleliśmy z siatką ( tacy kłusownicy hihi ) Wiesz co moja bratowa tez maluje tak jak ty. Uwielbia stać z pędzlem w reku mówi, ze wtedy się włańcza ze świata i odpoczywa jak maluje. U nas w Polsce w też już sie zbliża zima ale jeszcze nie jest tak źle mamy temp. na plusie. Wiesz co piszę i nie wiem co mam jeszcze napisać, ale podobnie jak ty też bym chętnie wszystkie was uściskała za to że jesteście i dodajecie otuchy. Jak będziesz coś chciala jeszcze wiedzieć to pytaj odpisze. Mam przez caly dzien dostęp do internetu i kilka razy dziennie zaglądam. a mam 31 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica30 Marudzic mozesz :) ale zapewniam Cie ze nastazja85 szybko doprowadzi Cie do porzadku hahaha tak robi zemna :) i bardzo sie z tego powodu ciesze :) Jak juz pisalam jestem z Bostonu (wiec niestety nie spotkam sie z Wami niestety a bardzo bym chciala :/) mam 25 latek pracuje jakos sekretarka (bardzo nudna praca) temu mam tyle czasu na odpisywanie :) mam chlopaka Damiana tez ma 25 latek :) jestem z nim 5 lat (mieszkamy ze soba) dzieci nie mamy-jak juz wiecie :) co by tu jeszcze napisac. czasami tak se mysle ze te moje zycie wyglada tak samo juz tyle lat :/ i troszke to nudne :/ a tak wogule to z Polski jestem z Bialegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
nastazja ja też zawsze zaczynam każdą diete od poniedzialku hiihii. Napewno pilnowałam godzin posiłku. Chodzilam z zegarkiem w reku i byłam zła bo nie byłam głodna a juz trzeba znowu cos zjeść. Zawsze wtedy brałam tylko jabłko bo więcej nic się mi nie chcialo. Ale warto bylo pomęczyć sie 9 dni tylko 9 dni by być trochę lżejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliza
jadłam 4 posiłki co 3,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zimy u mnie jest jeszcze ok :) sama jestem w szoku bo juz dawno powinno byc zimno a jest po 25 stopni :) oby jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej eweliza,fajnie,ze napisalas skad jestes i co porabiasz.No,widzisz mialybysmy wspolne hobby-ryby:)Co do lapania na siatke,to kiedys jak bylam mala z tata klusowalismy na pstragi,to byly czasy.Az sie wierzyc nie chce,ze teraz mam juz swoja rodzine.Czemu ten czas tak szybko leci?Lza sie w oku kreci... Prawda jest to,ze jak sie maluje to sie czlowiek wylacza na jakis czas.Szkoda,ze mam tak malo czasu na malowanie.Niby siedze w domu,ale malego do piwnicy nie wezme:(Jak "maz"wraca z pracy to inne obowiazki a wieczorem teraz juz ciemno i nieswojo tak samej na dole siedziec.Co innego w lecie jak sa biale noce,do 1 w nocy jest jasno.Wtedy mozna poszalec:) Pisze o Norwegii,a mieszkam tu dopiero ponad 5 lat.Pochodze z poludnia Polski,dokladnie z Ustronia.Piekne gorki mamy,teskni mi sie.Tydzien temu bylam jeszcze w moich stronach...Odwiedziny po dwoch latach!Jakos ciezko sie bylo zebrac,lobuz i do tego pies.Problem gdzie psa zostawic itd.Ale w koncu sie udalo i moglam znow podziwiac nasza polska jesien:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
a widzisz a ja myslalam ze nie mozna przestawiac godzin to ja tez nie bede jadla co 2,5 tylko 3,5 bo mi wyszlo ze ostatni poilek zjem o 16 ;p cos zaszybko nawet jak na jablko :) zanim pojde spac to zdechne z glodu oczywiscie jak nie jestem na diecie to ijesc sie nie chce ale pewnie jak zaczne to zaczne miec zchcianki na rzeczy ktorych normalnie nie jadam np kielbasy mi sie zawsze chce na diecie ;p a normalnie to nie jem no chyba ze z grilla ae to mało zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia,nudne zycie?He,he poczekaj jak bedziecie mieli malego brzdaca-to dopiero sie zacznie:) Szkoda,ze tak daleko cie wywialo,ale w sumie jestes blisko-tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×