Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

kobieto o czym ty piszesz ! nie mam zamiaru sie sprzeczac kłuic .Nie znajac mnie oceniasz mnie zbyt pochopnie tyle co ja w zyciu przeszłam i przechodze Do tej pory to zapewniam cie ze nie jedna staruszka tyle nie przeszła . I WEZ NIE CUDZAC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu sobie z chorob jaj tak apropo nie robiłam tym bardziej ze sama mam powazne kłopoty zdrowotne!!!!!!!!! i to bardzo ! czy jest moze na forum bardziej rozsądniejsza kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksaneczka pojawiasz się na forum co jakiś czas!!!! potem piszesz 'POMOCY' , " JEST MI ŹLE' , albo inne głupoty i wprowadzasz zamęt. pytasz o coś a jak ktoś odpowiada to piszesz że wiesz co to......... osądzam Cie po twoich wpisach i dla mnie jesteś nienormalna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Hejka , ale gorąca atmosfera się zrobiła nie gorzej niż po meczu hihi nie jestem policjantką hihi ale spór powinien rozwiązać sąd forumowiczek :):):) Roksaneczka trochę za bardzo panikujesz , przeciez my też jestesmy chore , a to forum ma nam pomóc we wzajemnym wspieraniu sie, bez histerii :) Eweliza nazwałas sprawę po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 2970 Ty tez juz jestes po wycieciu? I jak? Lepiej sie czujesz, bo pisalas ze tez bylas caly czas nerwowa, wybuchowa itd?? I pytanie do reszty- ja ksie czulyscie z guzem, nie wiedzac ze go macie? Czy to sie na was jakos odbilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek dzięki za wsparcie :-) my tu chcemy pomóc wszystkim w miarę możliwości. Ale pojawiają sie tutaj takie osoby jak roksaneczka które według mojego odczucia nabijają się z nas. Roksaneczka pisała już tutaj ( i na innych forach też ) kilka razy i jak ktoś chce to może sobie poszukać jej wpisów. Dla mnie to czystka kpina i nic poza tym. Sory ale takie mam odczucie. Ostatnim razem Sylwia zareagowała na te wpisy a ja się nie wtrącałam, ale pojawia się pytanie jak często mamy czytać takie brednie???????????????? Dla mnie takie osoby świetnie bawią się pisząć takie wpisy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomiałam dodać, że tak duże tsh ( jakie jest u roksaneczki ) jest po odstawieniu hormonu lub po zastrzykach z tyrogenu :-) Więc koleżanka nie napisała nam wszystkiego tylko wstawiła wynik tsh i napisała POMOCY hehe. Dla poczatkujących może to byc wszystko niezrozumiałe ale większość wie o co biega :-) utrzymuję sie w przekonaniu, że jej wpisy to żarty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Sylwia jezeli sie nie myle TSH to wydziela przysadka,przepraszam ze sie wtracam ale gdzes czytalam,Ft3iFt4 to sa,hormony tarczycy,choruje dosc dlugo to gdzies mi sie obilo o uszy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Oby a jak mozna sie czuc jak sie nie wie, mysle ze normalnie, mam guzki juz okolo 7 lat, ale jestem dobrze prowadzona, robione biopsje co jakis czas i ufam lekarzowi,w tym miesiacu mam kontrolne Usg i zobaczymy co dr zdecyduje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Ania Gratuluje zostania ciocia,alez piekny prezent dostalas na urodzinki:) Eweliza Jak u Ciebie?Jutro do domu,jak sie czujesz z ta swiadomoscia?? Wiem,pytanie glupie,bo wiadomo ,ze juz nie mozesz sie doczekac:) U mnie minimalnie lepiej,ale niestety zarazilam synka:(Bidulek juz ma goraczke i placzliwy strasznie:( Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Czy któraś ma smak na gołąbki hihi? zapraszam właśnie zrobiłam 40szt!!! Eweliza nie dawno pisałaś jak wytrzymasz a tu patrz juz jutro będziesz w domu :) najgorsze masz już za sobą teraz już będzie tylko lepiej, i wtedy jak ja będe sie wybierała do szpitala to Ty już nie będziesz tego pamietać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania gratuluje !!!! a co do tego ze blizniaki lubia sobie porzadzic to tez prawda hihihihi :) eweliza hahahahahaha ale sie usmialam jak weszlam na forum i przeczytalam Twoje wypowiedzi :D :D :D jak milo poczytac jak ktos inny sie kluci tutaj nie ja :) roksaneczka taka prawda od jakiegos roku moze wiecej zagladasz tutaj piszesz jedno zdanie ktore nie ma sensu i znikasz na miesiace !!!! pozatym widzialam twoje wypowiedzi na innych forach i sa tak samo dziwne kiedys wypisywalas ze zle sie czujesz co ci jest i takie tam - pisalysmy do Ciebie ze idz do lekarza jak to tak dlugo trwa a twoja odpowiedz na to byla: ze zle sie czujesz i co ci jest !!!!!!! z takimi osobami jak ty nie da sie poprostu pisac bo my ci cos tlumaczymy a ty dalej swoje. zauwazylwam tez ze raz piszesz co innego potem co innego poprostu KLAMIESZ !!!!! nie wiem - jestes osoba ktora jest zdrowa i ma zaduzo czasu ??? kiedys pisalas ze bylas operowana w 2009 roku - I TY ZAMIAST ISC DO LEKARZA TO WYPISUJESZ JAKIES DZIWACZNE RZECZY NA FORUM !!!!!! nie wierze ze od 2009 roku lekarz nie wyrownal Ci hormonow - dla mnie jestes poprostu SZTUCZNA !!! od ponad roku mowilysmy ci zebys poszla do tego cholernego lekarza a ty co jakis czas sie pojawiasz i piszesz te same glupoty !!!!!!!!!!!!! DO LEKARZA A NIE NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!! danan kazdy moze sie wtracac nie przepraszaj :) ja to mam tak- ze nie znam sie na tym wszystkim :/ bo ide do lekarza i ona potem wysyla mi wynik czy jest ok :) mnie to tylko interesuje wynik a nie tsh i ta cala reszta :) jak to moja lekarz powiedziala ona ma sie na tym znac nie ja :) kiedys jej o to pytalam to powiedziala ze wystarczy jak ona sie na tym zna :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza jak tam samopoczocie :) :) jutro do domku pewnie juz sie nie mozesz doczekac co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzięki za wsparcie :-) wiecie nie mogę się doczekać jutra i powrotu, ale już mam mały stresik co do scyntygrafi :-) powinnam być dobrej myśli ale zawsze jest nutka niepewności i odrobina strachu :-) właśnie wróciłam do swojej sali bo nie mogłyśmy z dziewczynami skonczyć gadać hehe teraz kłade się spać bo jutro ważny dzień :-) madzia szkoda że Mateuszek złapał od Ciebie wirusk. Wracajcie szybciutko do zdrowia. Mam nadzieję, że to nić poważnego i szybko wyzdrowiejecie :-) kwiatek już mi ślina leci po brodzie jak o gołąbkach wspomiałaś.Uwielbiam je :-) a tutaj w szpitalu to takie lipne żarcie że aż szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza kazda z nas ma stresik przed takim badaniem :/ ale jestem pewna ze wynik bedzie super :) :) :) kiedy bedziesz miela wynik po badaniu ? pytam z ciekawosci bo u mnie jest pare godzin po badaniu :) powodzenia kochana :) jestem pewna ze bedzie dobrze :) nawet nie mysle o tym ze mozesz miec zly wynik :) czy wiesz juz ile bedziesz miala kwarantanny w domku ? madzia chyba latwo lapiesz choroby ? wirusy ? wspolczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia wszystko dowiem sie po badaniu. Wynik za godzinkę lub dwie, razem z wypisem. co do kwarantanny to lekaarz powiedział, że wszystko zależy od wyniku i powie potem bo być może nie będzie potrzebny wcale ( od dzieci ), zależy czy zaświecę:-) miałam spac ale jakoś nie mogę, chyba emocje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napewno przez emocje ale napewno bedzie dobrze :) jestem tego pewna :) trzymaj sie tam - trzymam za Ciebie kciuki i czekam na dobra wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa mi pęka i mam ogromnego kaca.,hi,hi No ,ale Trzeba było uczcić przyjscie na świat mojej bratanicy. Nie uwierzycie ,ale nie dość ,że mamy tą samą datę urodzenia ,to i godzinę,czy to nie dziwny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby-o posiadaniu guza wiedziałam ,bo było go widać,ale jakoś go ignorowałam ,bo nie bolał,ale rósł i moja szyja zaczęła brzydko wyglądać. Ja na zdrówku zaczęłam podupadać 5 lat temu,zaczęło się od obrzęków prawej nogi,bóli w kościach i stawach.Odwiedziłam wszystkich możliwych specjalistów aż wylądowałam w klinice reumatologii,gdzie stwierdzono ,że nic mi nie jest,czułam nawet ,że myślą ,że sobie wymyślam na siłę choroby. Odesłali mnie do domu i zalecili jedynie poradę endokrynologiczną,bo w badaniu usg wyszły guzki.Do endo owszem poszłam ,ale że byłam w ciąży to kazała mi przyjść po porodzie.No i jakoś tak zeszło.Zaczęłam szperać w necie szukając innych przypadków podobnych do mojego,bo noga mi puchnie do dzisiaj,głownie kostka i wyczytałam ,że tarczyca może powodować różne zmiany w organizmie przypominające inne choroby.Więc zaczęłam od badań tarczycy, tsh i hormony były ok,ale usg pokazało kilka guzów. Diagnoza wole guzowate do wycięcia. Tarczycy już nie mam,liczę na to,że z czasem stan mojego zdrowia ulegnie poprawie.Tak naprawdę to zaden lekarz nie potwierdził moich przemyśleń ,niestety,każdy specjalista leczył mnie po swojemu.Reumatolog stwierdziła ,ze to toczeń i przepisała sterydy.Ortopeda ostrzykiwał mi stawy i zapisał kolagen oraz zalecił oszczędzanie sił. Przyjmowałam również leki na krążenie ,musiałam robić przysiady na zapleczu w pracy na podniesienie ciśnienia. Mówię Wam żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zdrowych nie naleze ! bo gdybym nalezała to bym nie interesowała sie tym forum. Mam dziecko i męża a wyniki mam takie jak pisałam i czuje sie tak ze nawet na nogach dobrze stac nie moge;( po prostu czuje sie krytycznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksaneczka ,przyglądam sie z boku waszej wymianie zdań i zastanawiam czego oczekujesz od dziewczyn na forum podając wyniki. Czy ty nie przyjmujesz leków,nie masz lekarza prowadzącego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Roksaneczka masz bardzo duza niedoczynnosc z tad takie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Roksaneczka Myślę że Ania ma rację my tu nie leczymy ,tylko sie wspieramy ,od leczenia sa lekarze a my jedynie podpowiadamy jedna drugiej więc i Tobie radzimy IDŹ DO LEKARZA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania czyli wycieli ci guza i jest ok teraz aniu??? Ja dzis mialam biopsje, w ogole to nic mnie nie bolalo. Natomiast lekarz stwierdzil ze t omu wyglada na wylew do tarczycy. Wiecie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby ja nic nie wiem na ten temat w ogóle pierwszy raz słyszę wylew do tarczycy myślę że Sylwia jest wśród nas największą specjalistką w sprawie tarczycy niech sie wypowie :) A kiedy masz wyniki tej biopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bylam zaskoczona jego opinia. A wyniki za tydzien mam miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby to bardzo szybko masz mieć te wyniki , i super mniej stresu , ja byłam prywatnie i czekałam 3 tygodnie wszystko będzie dobrze nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ci dziekuje za podtrzymywanie na duchu kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że mam poprawę .Ale chyba za wcześnie żeby sie cieszyć .Jak wyjdę z niedoczynności to będę wiedziała na 100 proc.Na pewno jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROKSANECZKA ja pier..... IDZ DO LEKARZA !!!!!!!!!!!! Ania2970 roksaneczka to jakis zart chyba nie przejmuj sie tym tak jak pisalam pojawia sie tu co pare miesiecy i pisze to samo zdanie !!!! mozna oszalec od tego !!! i to wszystko to jakas sciema !!!! bo jakby brala tabletki to czula by sie inaczej !!!! cala jej hostoria nie trzyma sie kupy !! niby co od 2009 roku sie tak czuje !!!! DO CHOLERY DO LEKARZA NIE CHODZI CZY CO !!!!! mysle ze to jakas nudzaca sie kobitka wymyslajaca to wszystko ! LEKARZ JEST OD CHOROB -NIE FORUM !!!!!! co to tego ze Twoja bratanica urodzila sie wtedy do Ty (chodzi o date) to mysle ze super !!! beda podwojne urodzinki hihi :) OBY to co powiedzial do Ciebie lekarz to dobra wiadomosc oby sie potwierdzila :) wylew do tarczycy sprzyja- chorobie guzkowej, koloidowej tarczycy z przewlekłym stanem zapalnym- BEZ CECH NOWOTWOROWYCH !!! :) nie wiem jak to sie leczy ale to napewno nie rak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×