Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dziewczyny dzięki za życzenia :-), jestescie kochae :-) już się ciesz że tylko dziś i jutro a w czwartek rao scytygrafia i do domu :-) jakoś mi leci, ale powolutku, teraz aby wyniki były dobre to dopiero za dwa lata bym miała poprawkę takiej wizyty :-) ania jak hormony sie ustabilizują to wszystko wróci do normy. nie żałuj operacji bo teraz twoje guzki były łagode ale mogły zmienić się na gorsze. Do rannego brania hormonów się przyzwyczisz i nie będzie to problem, potrzebujesz teraz cierpliości a wszystko się ułoży na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica Madzia jaką ty masz tam u siebie strefę czasową ??????????????? taka jak u nas ???????????????? kurde patrząc a czas jesteś pierwszą osobą co złożyła mi życzenia, buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Ania - sporo nas czerwcowych tutaj dziewczyn :-) same bliźiaczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Do Ani Wiesz co tak sie boje tej operacji. Ja sie teraz zle czuję, serce wariuje wiec całą nadzieję na lepsze samopoczucie pokładam w operacji. Boję sie usypiana, tego ze sie nie obudze. Boje sie, ze uszkodza mi struny głosowe. Cały czas mam stresa ogomnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że z czasem wszystko będzie lepiej.Mąż też mi tak powtarza,bo mu non stop brzęczę do ucha ,że źle się czuję. Operacji żałuję właśnie w takich gorszych chwilach,gdy sie kiepsko czuję.Np.dzisiaj niby ok ,a jak wyszłam na spacer to nie miałam siły pchać synka w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdana Nie bój się operacji ,nawet się nie obejrzysz jak będą Cię budzić po wszystkim.Tez miałam takiego stresa,chyba to normalne ,że sie boimy.A kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
jeszcze nie wiem. Planuje w połowie sierpnia, tam gdzie sie operuje nie ma długich terminów. 21 czerwca ide do endo po skierowanie i od razu zapisze sie do chirurga. Wiem, ze to bedzie chwila i po wszystkim. Niby usypiana byłam, wiem jak to jest, ale strach, ze cos pójdzie nie tak cały czas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksaneczka jak miło że wróciłaś, te twoje teksty ciągle mnie bawią :-) fajne wyniki, czemu prosisz pomocy ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś już tyle czasu po operacji a nie wiesz co to tsh!!!!!!!! :-) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THS- hormon tyreotropowy TSH jest to poprostu hormon tarczycy :) ktorego trzeba pilnowac zeby byl w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Magdana To Ty będziesz już po a ja dopiero jesienią , na razie jakoś o tym nie myslę ale jak sie będzie zblizac termin operacji to napewno strach mnie dopadnie . A Ty będziesz mieć usuwany jeden płat czy całą tarczycę ? bo mi lekarz powiedział że tylko jeden płat ale nie wiem jak to zobacza na żywo to mogą podjąc decyzję że całość:( Eweliza 100 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej Kwiatek ja bede miała usuwana cała tarczyce ze wzgledu na chorobe Gravesa-Basedowa. Jak cos mi zostawia to moze byc nawrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Eweliza Mamy taki sam czas jak w Polsce,po prostu wczoraj dluzej posiedzialam na kompie. Ania Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek(jutro?)Zdrowka!!! Dziewczyny ide sie polozyc bo cos mnie zas dopadlo,mam goraczke i dreszcze,mam nadzieje,ze to tylko jakis 2 dniowy wirus... Pozdrawiam wszystkich,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coscik pomyliłam hehe ania te życzenia to na jutro tak mi poleciał dzisiaj szybko dzionek, że ubzdurało mi się że ty też dzisiaj świętujesz :-) ale szczere życznia do jutra też wytrzymają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Kurde już dawno nić Cię nie łapało :-) To napewno malutki wirusek który jutro da ci spokuj, trzymam za to kciuki :-) i pisz jak sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :) tez dolanczam sie do zyczen :) ania zycze Ci wszystkiego co najlepsze !!! przedewszystkiem zdrowka :) 100 latek kochana :) ale tu jest blizniaczek hihi za zywo pewnie bysmy sie pozabijaly hehehe bo blizniaki bardzo uparte osoby :) :) (ja jestem i to bardzo) i troszeczke wredna czasami - ale tylko jak trzeba :) :) madzia wiesz co Ci powiem ze mnie tez cos tak bralo pare dni ale wydaje mi sie ze jest juz troszeczke lepiej :) teraz duzo ludzi choruje siedze sobie teraz i ogladam meczyk polska- rosja jest 1:1 oby bylo chociaz 2:1 dla polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza ciesze sie ze masz tam chociaz takie atrakcje :) trzymaj sie kochana juz niedlugo idziesz do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia jak zagladasz na forum napisz co u Ciebie - mysle o Tobie juz pare dni :/ nie odpisujesz tez na e-mail wszystko u Ciebie ok ? jak tam Twoja Corcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszystkim za życzenia. Dostałam dzisiaj wspaniały prezent,bratu urodziła się śliczna córeczka,od rana ryczę jak bóbr,jestem przeszczęśliwa i zapomniałam ,że cokolwiek mi dolegalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ,że bliźniaki są uparte to chyba prawda,ja oprócz tego lubię sobie porzadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania super, teraz będziecie razem świętować hehe. Gratulacje !!!!!!! a jak się będzie nazywać ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie miała na imię Lenka,nie wiem czemu ale przeżywam jakby to mnie sie urodziła córcia.Tak już mam od pierwszego własnego porodu.Ciocia beksa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to tsh!!!!!!!!!!!! po prostu odebrałam wyniki i takie mam powiedziono mi ze są bardzo zle!!!! nie wiem z czego sie nabijasz eweliza dla mnie to nie jest zabawne!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz z czego się nabijam to odpowiedz brzmi, że z Ciebie. 18:32 [zgłoś do usunięcia] ROKSANECZKA roksanaanna@tlen.pl'; co oznacza tsh ?pytam powaznie jestem na bieżacą ;( pytałaś co oznacza tsh a teraz piszesz, że wiesz hehe :-) Dla mnie jesteś nie poważną osobą i chyba powinnaś się leczyć ale nie u endokrynologa. Robisz sobie jaja z ludzi co mają poważne problemy ze zdrowiem. Piszesz jakieś głupoty, które nie mają sensu i ładu :-) Jeśli masz takie wysokie tsh to juz dawno powinnaś być u lekarz a nie pisać na forum. Jeśli pisząc tutaj na forum robisz sobie jaja to mam nadzieję że los kiedyś Ci to wynagrodzi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×