Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość danan
Drogie Panie czytalam wypowiedz CHirurga na forum ze operacje laparoskopowe sa tylko w obrebie jamy brzusznej.takze ktos cos pokrecil ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Ja czytałam na stronie szpitala o tym, ale dzis ide do lekarza to sie dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze to wyniki krwi. Ale najpierw o nie spytalam. Nie mam jeszcze biopsji, ale jutro jade odebrac wyniki. No to mnie pocieszylyscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danan u mnie robia cos takiego - sama widzialam w tv jak mowili ze piosenkarka miala taki zabieg usuniecia guza tarczycy - to jest bardzo nowa rzecz wiec jeszcze prawie nigdzie tego nie ma wpisalam na internecie i tutaj jest takie cos ale stosowane bardzooooo rzadko - nie wiem jak jest w polsce wiec nie bedzie sie madrzyla :) oby bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia teraz to juz prawie pewne ze to rak, no ale trudno co robic. Jutro sie odezwe z wynikiem. Pozdrawiam i dziekuje ze jestescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze juz mnie wszystko boli, a do tego mam dobre wyniki tarczycy a pisalyscie ze ja ksa dobre wyniki to ten guzek jest zlosliwy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kochana nikt nie powiedzial ze jak ma sie dobre wyniki to ma sie raka !! przeciez o to chodzi zeby miec dobre wyniki :) prawda ? moja mama tez ma dobre wyniki i ma guzy lagodne :) chodzi o to ze badanie krwi te co mialas- nie powie czy masz raka czy nie tylko biopsja lub operacja :) te badanie pokazywalo czy tarczyca dobrze funkcjonuje :) lekarz nie robil Ci tego badania po to zeby sprawdzic czy masz raka bo one nic nie pokaza !!! kazda z nas miala dobre wyniki krwi co ten rak nie uszkadza jej funkconowania :) i czy guz lagodny czy nie lekarz zawsze sprawdza krew :) i to ze wynik jest dobry - to BARDZOOOO dobrze :) i to ze Cie wszystko boli to nie znaczy ze masz raka :) psychika robi swoje pozatym rak tarczycy nie boli :) i nie daje objawow wiesz ze nerwy oslabiaja organizm ? a jak organizm jest slaby to wszystko boli !!! wiem cos o tym bo jak sie moco stresuje to mam wrazenie ze mam raka wszedzie !!! kosci, glowa, ucho, rece, nogi, pluca !!!! potem wszystkie wyniki mam idealne i lekarz mi tlumaczy ze psychika i stres robi swoje !!!! nawet przy guzach lagodnych wyniki krwi ma sie dobre :) bo najwazniejsze jest badanie guza a nie krwi :) moj brat ma wszystkie wyniki idealna a lekarz chce go widzec co roku lub 6 miesiecy - bo ma niedoczynnosc od urodzenia- robi mu usg sprawdzajac czy od niedoczynnosci nie powstaly zadne guzy lagodne wiem ze sie denerwujesz ale naprawde to ze Cie wszystko boli to nie znaczy ze masz raka tylko ze zabardzo sie stresujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krwi chodzilo mi o te badanie co Ty mialas ze one nie pokazyja czy ma sie raka czy nie :) bo oczywiscie sa badania krwi ktore pokazuja obecnosc komorek rakowych ale Ty takiego badania nie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kaszel dalej meczy i znowu jest suchy tak ze sie nie moge wykaszlac :/ glowa mnie boli codziennie od tego kaszlania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Hej Byłam dziś u swojej endo. Dostałam skierowanie na operacje. Rozmawiałam dziś tez z chirurgiem telefonicznie i jestem z nim umówiona na 29 czerwca na wizyte z kompletem badań. Rozmawiałam z endo i powiedziąła mi, ze tarczycę wytną i w całości, ze względu na chorobę Gravesa nie mogą nic zostawić. Nastraszyła mnie, ze jak nie usunę tarczycy to bede miała problem. Pytałam sie równiez o laparoskopię tarczycy. I powiedziała, ze jest to mozliwe, ale nie w moim przypadku bo moja tarczyca jest za duza. Takze juz wiem , ze sie nie wycofam. pomimo ogromnego strachu nie wycofam sie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jestes bardzo dobrym czlowiekiem:-) Jutro sie tutaj pojawie z wynikiem biopsji. Tak czy tak to usowam to pewne. Inaczej bym psychicznie wysiadla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc - usuwam:-) Nie wiem co sie ze mna dzieje, siedze i czytam o tych wszystkich chorobach i mam juz wszystkie objawy... chyba powoli dostaje do glowy;-) Sylwia a jakie badanie krwi rozpoznaje raka tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kaszlu to kup sobie jakis dobry syrop, nawet taki slazowy dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby :) bedzie dobrze :) wiesz co moja mama ma guzy tarczycy juz 18 lat i lekarze powiedzieli zeby nie usuwala bo w niczym nie przeszkadzaja :) ja tak jak Ty pewnie chcialabym usunac bo nie moglabym chodzic z mysla ze mam w sobie jakies guzy :/ mojej mamie to nie przeszkadza :) i pamietaj to ze wynik krwi masz dobry to dobrze one nie powiedza czy ma sie raka czy nie :) teraz najwazniejszy jest wynik biopsji :) bede trzymala za Ciebie kciuki :) i odezwij sie jak tylko cos bedziesz wiedziala :) magdana dobrze ze masz juz skierowanie na operacje :) zoperuja Cie i bedziesz miala z glowy :) co do samej operacji to nic strasznego - naprawde :) ja to jakos nie balam sie operacji :) myslalam tylko zeby jak najszybciej pozbyc sie guza !! (chociaz wtedy jeszcze nie wiedzialam nawet czy to rak chicalam sie go pozbyc) dopiero w szpitalu zaczelam sie troszke denerwowac :/ ale lekarze szybko dali mi cos na uspokojenie (do kroplowki) wszystko bedzie dobrze przy Twojej chorobie prawie zawsze usuwaja tarczyce - wlasnie tak jak Twoja lekarz powiedziala zeby nic sie z tego nie narobilo i zebys potem nie miala problemow ze zdrowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby badanie krwi ktore moze wykryc raka to badanie markerow - ale takie badanie robi sie dopiero po potwierdzeniu czy ma sie raka lekarz najpierw musi siedziec jakiego raka ma pacjent i jakiego stopnia - topiero wtedy wie jakie badanie markera jest potrzebne kazdy rodzaj raka ma inny marker np: rak brodawkowaty i pecherzykowaty ma ten sam marker a juz rdzeniasty - inny dlatego lekarz musi wiedziec jakiego raka ma pacjent zeby wiedziala jaki marker ma spawdzac :) jezeli w krwi na kontroli wyjdzie ze marker jest wysoki oznacza to ze ktos ma narwot choroby i dopiero wtedy lekarz szuka gdzie jest przerzut ja na kazdej kontroli mam badany marker zeby sprawdzic czy wszystko jest ok :) co do kaszlu - nic nie pomaga :/ wypilam juz 2 syropy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie czytaj nic na internecie !!!!!!!!! bo tam nawet jak wpiszesz ''bol palca'' to wyskoczy Ci ze masz raka !!!! 90 % informacji w internecie jest kopiowana od strony na strone !!! i prawie wszystko jest wyssane z palca !!! przekonalam sie juz o tym nie raz i teraz trzymam sie od tego zdaleka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobilam tylko kalcytonine ktora jest przy rdzeniastym powiekszona ale mam wyniki ok. Panie w laboratorium mi powiedzialy ze pozostale raki tarczycy nie maja markerow. dopiero jak sie tarczyce usunie to sie bada cos tam, juz nie pamietam tej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak napisalas sprawdza sie go dopiero po rozpoznaniu raka :) jest to marker ale bada on tez inne przeciwciala w ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak kiedys napisala nam nastazja :) jesli ma sie inny rodzaj raka to ten marker tez bedzie podwyzszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
oby wiem że się stresujesz ja tez to nie dawno przechodziłam i tez mnie wszystko bolało i juz czułam że mam przerzuty na całym ciele zobaczysz jak wyjdziesz od lekarza to Ci wszystko minie jak cudowne ozdrowienie . Guza mam dalej i mimo tego że nie jest rakiem to będę go usuwać , myślę że lekarz Ci też doradzi żebyś go usunęła ( tak mi mój radzi ) Sylwia Oby ma racje ..... to Ty nam najbardziej pomagasz psychicznie, z tymi naszymi nerwami to naprawdę katastrofa , i nie wiem kto by nas pocieszał gdyby nie było Ciebie na tym forum OBY BĘDZIE OK trzymam kciuki odezwij się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby daj znac jak wrócisz jaki masz wynik biopsji. Napewno będzie dobry!!!!! czekamy na wiadomości od ciebie i moco trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek :) staram sie :) nie chce kobitki zebyscie przechodzily taka zalamke jak ja mialam przez rok :( u mnie z nerwami tez byla katastwofa !!! mysle ze bylam zalamana duzo gorzej niz Wy :/ no ale ja przez rok czasu nie wiedzialam o istnieniu tego forum - potem tak jak Wy napisalam tutaj :) i dzieki Bogu ze wtedy ktos tu byl :) eweliza fajnie ze sie odezwalas :) oby czekamy na wiadomosc od Ciebie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki pamietacie jak Wam pisalam o dziewczyne z mojej rodziny ktora jest po raku tarczycy ? (juz 7 czy 8 latek) i jakis czas temu urodzila coreczke ? wczoraj sie dowiedzialam ze jest znowu w ciazy :) :) :) i ja coraz bardziej mysle o brzdacu hihi :) ale mysle ze jeszcze z rok poczekam :) madzia co u Ciebie ? u mnie UPAL !!!!!!!!!! juz 4 dzien !!!!!! wczoraj i dzisiaj jest 40 s :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja jestem codziennie a jak nie piszę to na pewno czytam zawsze hehe :-) też czekam na oby ale jakas isza tutaj. co u ciebie, jak zwierzaki ?????? Mam nadzieję, że z kaszlem już lepiej a jak nie to kiedy wybierzesz się do lekarza ??????????? piszesz, że u ciebie upały a u as deszcz, deszcz, deszcz.......... , ogolnie lubię taką pogodę ale wszystko w nadmiarze szkodzi hehe :-) madzica gdzie się podziewasz????????????/ i cała reszta też?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Mialam pisac do Was wczoraj,ale bylam padnieta:(Ogolnie jest ok,tylko nie spie dobrze w nocy,bo mnie dusi!!Dobrze,ze gardlo juz ok,tylko katar meczy troche.Do tego tu biale noce,o 2 juz ptaki spiewaja,ciezko sie spi.Teraz jeszcze jasno,choc ciut ciemniej bo pada...Kurcze ponad 6 lat tu jestem,ale nie umiem sie calkiem do tego przyzwyczaic. Sylwia Co z tym Twoim kaszlem??Moze to od tego goraca?Jak w ogole wytrzymujecie w takiej temperaturze? Eweliza Jak tam?Co nowego? Pisalas,ze lubisz piwo:)Ja nie moge pic niczego innego oprocz piwka.Po winie boli mnie glowa,nawet po 1 lampce,a po wodce czy drinku boli zoladek.A po piwku mam tylko humor:) Oby Co z tymi wynikami?Czekamy... Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby napisz do nas bo czekamy:) Sylwia ale macie super z tą pogoda w końcu jak lato to lato u nas na zmiane jeden dzień pogoda super a na drugi dzień leje i nie wiadomo jak sie ubrac hihi trzeba nosić i parasol i okulary przeciwsłoneczne Eweliza ja też tak jak Ty czytam codziennie ale nie zawsze jestem w temacie więc się czasami nie włączam do dyskusji ale ostatnio zauważyłam że tęsknie jak nie zajrze przynajmniej 2 razy w ciagu dnia hi hi narkotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×