Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Faktycznie pusto na forum:( Jesli chodzi o mecz wczorajszy,oj nerwy mnie zjadly!!!Teraz jestem tez wkurzona na to,ze 2 mecze leca w tym samym czasie,kto to w ogole wymyslil?Pewnie sie dziwicie,ze kobieta sie wscieka,ale kiedys bylam zapalonym kibicem,czy kibicka,jak kto woli:)Teraz z racji euro znow mnie naszlo,ale nie sadze,zeby ten szal wrocil... Co do Polakow za granica,wiem,chyba wszedzie tak jest.Nie mowie,ze wszyscy tacy sa.Mamy znajomych dobrych od kilku lat tutaj i razem sie trzymamy,ale sa tez tacy,z ktorymi sie przebywalo i jest coraz gorzej:(Szkoda,ze zawsze musze tak wszystko brac do siebie,widac,niektorym to wisi i pewnie maja niezly ubaw:( Co u Was? Sylwia,kwiatek,ewelizka? A Dosia???Faktycznie nic sie nie odzywa:( Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia u mnie wszystko ok - kaszel przechodzi bardzo powoli - ale przechodzi :) dzisiaj smigalam pol dnia na rowerze hihi teraz mnie troche glowa boli co do polakow to masz racje ze nie wszyscy tacy sa bo przeciez ja nie jestem :) :) ale powiem Ci ze bardzoooooo ciezko jest znalesc tutaj prawdziwych przyjaciol :/ eweliza co tam u Ciebie ? dosia napisz co u Ciebie mam nadzieje ze wszystko dobrze - cos sie nie odzywasz i zastanawiam sie czy wszystko z Twoja Corcia ok co tam u reszty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Cześc dziewczyny dawno mnie tu nie było :( widzę że u Was w tym czasie wiele się wydarzyło :) u mnie też ani chwili spokoju i same niespodzianki, moje dziecko ma juz 3 termin operacji wciąż nie mogą jej ustabilizować jak nie nadczynność to teraz niedoczynność co tydzień jesteśmy w Gliwicach i badamy się :( nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to kosztuje nas zdrowia i nerwów:( nie chce was zanudzać, same musimy sobie z tym wszystkim poradzić , myślę ze takiego drugiego przypadku na tym forum nie było. W środę idę na jod i w związku z tym mam prośbę do EWELIZY - napisz mi jak mam się przygotować, co mam ze sobą wziąć, jak przebiega pobyt i gdzie byłaś na jodzie bo nie doczytałam. Fajnie że masz juz wszystko za sobą i ze teraz możesz cieszyć się w pełni życiem myślą ze jeszcze trochę a uznasz to wydarzenie za epizod w swoim zyciu czego życzę Wam i nam. Madzica i Sylwia fajnie że nadal tu jesteście. Madzica w długi weekend znowu byliśmy w Ustroniu złapać trochę oddechu i myslę że jeszcze w tym roku tam zajrzymy tak więc duże prawdopodobieństwo że sie kiedyś spotkamy :) Sylwia nie odzywałam sie za co Cie przepraszam jak sama widzisz mam niezły cyrk jak to moja córcia mówi i czasami słów mi brak, jestem juz bardzo zmęczona tym wyczekiwaniem, a poza jestem w niedoczynności 2 tyg. temu tsh 22 a od piątku 12 i nawet nie chce myslec jak będę się czuła po jodzie i skąd wezmę siły żeby dalej walczyć o nas. A miałam Wam nie zawracać głowy :) Pozdrawiam i życze duuuuuużo zdrowia i wytrwałości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jeszcze raz Ci dziekuje za to wapno. Pije juz drugi tydzien po 2 tabletki i juz to mrowienie minelo. Jestem mile zaskoczona:-) Mam już wyniki badan tarczycy, moge Wam je przeslac do interpretacji? Mam wizyte u endo dopiero w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Cicho bo te upały sprawiają że nic się nie chce, nawet zerknąć na kompa :) , u mnie jakoś leci większość czasu spędzam na podlewaniu kwiatków narazie nie myślę o operacji szkoda lata :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek jak ja Ci zazdroszcze. Poki co zyje jak na bombie z tym guzkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia nie masz za co przepraszac !!!! dobrze ze sie odezwalas i napisalas co u Ciebie :) rozumiem ze nie masz czasu odpisac i nie musisz sie tlumaczyc przykto mi ze corka dalej ma problemy i ze nie moze dojsc do operacji :( mam nadzieje ze szybko wszystko sie wyrowna ! tak to jest z tymi holernymi hormonami mi to to chyba z pol roku wyrownywali wszystko bo byly albo za niskie albo za wysokie :/ ale jestem pewna ze juz niedlugo u Twojej corci wszystko sie wyrowna Oby nie ma za co dziekowac :) ciesze sie ze moglam pomoc :) kiedys tez mialam mrowienie w nogach i rekach - myslalam ze to hormonki ale jak poszlam do swojej endo to powiedziala ze one nie maja nic wspolcego z mrowieniem - powiedziala ze jak cos mrowi w ciele to znaczy ze ma sie niedobor wapna :) wiadomo czasami moze cos tam zamrowic ale jak to trwa dluzszy czas to trzeba poprostu pic lub lykac wapno :) ja tez jak zaczelam je brac to po paru dniach mrowienie przeszlo :) a wapno biore sobie do dzisiaj od czasu do czasu :) piszesz ze masz juz wyniki ! wiesz jakie sa ? czy czekasz az lekarz Ci wytlumaczy wszystko ? mozesz je tu napisac :) ja to nie bardzo sie na tym znam ale moze akurat bedzie wiedzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby nie wiem czego mi zazdrościsz :) przecież mój guz jest baaaardzo duży , może tego podejścia do sprawy , wiem że się denerwujesz ale zobaczysz że za niedługo i Ty będziesz spokojna . Wiesz co ja już do tego doszłam że nerwami nic nie zmienię , i jak się przestałam stresować to od razu lepiej się czuję i tak naprawdę to gdybym nie wiedziała że mam jakiegoś holernego guza to nikt by mi tego nie wmówił hi hi Postanowiłam że na lato zapominam o chorobie we wrześniu pojade na wczasy a potem się z draniem rozlicze :) DZIEWCZYNY CZY JA DOBRZE MYŚLĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek pewnie ze dobrze myslisz :) :) :) zapomnij na jakis czas o tym wszystkim i zajmij sie czyms przyjemnym :) Twoj guz jest lagodny wiec moze pare miesiecy poczekac - tylko nie zapomnij sie nim zajac za jakis czas - bo sa ludzie ktorzy przekladaja przekladaja i potem musza robic cos bardzo szybko bo zagraza to im zdrowiu :/ np guz uciska teraz sie zrelaksuj :) i rozerwij :) Twoj guz moze poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Kto nie chciałby skorzystac z takiej okazji? Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : http://shinybox.pl/?ref=854d17d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny sorki, że nie pisałam ale miałam problemy z internetem, ciągle mnie wywalało !!!!!!! Kwiatek zazdroszczę basenu :-) my jeszcze swojego nie wyciągneliśmy bo pogoda lipna :-( ale może już niedługo i ja będę tyłek moczyć w basenie hehehe dosia ja leczę się w Warszawie na szaserów. Tam nie musiałam odstawiać hormonu bo dostałam dwa zastrzyki ale za to dłużej byłam na diagnostyce bo az 6 dni. Poszłam w sobotę. W sobotę i niedzielę dostałam zastrzyk z thyrogenu i krew do badania mi pobrali, potem w poniedziałek mała tabletka jodu ( 2,4 mCi - chyba takie jednostki ) i czekanie do czwartku na scyntygrafię. na szczęscie mogliśmy wychodzić na dworek ( teren szpitala ) i jakoś czas minął. Warunki niezłe ( sala dwu osobowa, łazienka, telewizor, radio i internet ) najgorzej z tęsknotą do domu hehe. ja zapakowałam sobie wwszystkie potrzebne kosmetyki ( szampony, kremy,... ), ubrania na zmianę, ręczniki, gazety, coś by zająć się przez tyle czasu wolnego. Zapakuj coś kwaśnego na ślinianki bo ja po scyntygrafi miałam znikome ilości jodu przytwierdzone do ślinianek, było widać na scyntygrafi ( no i coś do picia by szybko wysisiać jod ). Lekarz powiedział mi, że mogę normalnie funkcjonować tylko bym przez 2-3 dni nie spała z małą i długo sie nie przytulała :-) Dzisiaj pierwsza noc nasza razem bo bałam się by jej nie zaszkodzić ( wiem jestem panikarą :-) )nie wiem co jeszcze mogę Ci pomóc więc pytaj jak chcesz. Kurde współczuję z powodu córci ale wierzę że dacie radę tylko troche wytrwałości :-) szkoda, że w gliwicach nie podają wam zastrzyków i musicie odstawiać hormon i przez to tak się czujecie :-) Mi tsh skoczyło z 0,29 na 121 po dwóch zastrzykach !!!!!! mówicie że ludzie są podli ?????????? - popieram i nie trzeba daleko szukać tylko wystarczy rozejrzeć się wokół!!!!!! Ja też dzisiaj właśnie się przekonałam jacy ludzie są obłudni i co potrafią robić i mówić dla kasy. Kurde nie liczy sie dla niektórych nic prócz gotówki - szok. Jeszcze mam nerwa i pewnie będę mieć zarwaną noć ale przynajmniej jestem twardą babą i nie daję się nabrać oszustom :-) rety ale litanię napisałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza fajnie ze sie odezwalas :) myslalam ze nie piszesz bo opijasz dobre wyniki hihi :) :) co do ludzi to za granica jest jeszcze gorzej niz w polsce :/ tutaj ludzie sa tak falszywi ze chyba nigdzie takich nie ma :/ udaja znajomych a za plecami obgaduja i tak jak mowisz liczy sie dla nich KASA KASA i jeszcze raz KASA !!!!!! a jak ktos ma troszke lepiej niz oni to obgaduja wymyslaja niestworzone historie wyssane z palca !!!!! szkoda gadac :/ kiedys widzialam taki program nie nie ma na swiecie takich ludzi jak polacy ktorzy sa tak falszywi i zazdrosni o wszystko :/ ja jak uczylam sie w high school to byly tam wszystkie narody swiata i powiem Wam ze wszystkie kraje trzymaly sie razem tylko nienormalni polacy udawali ze siebie nie znaja !!!!! albo najlepsze jest to ze niektorzy polacy nie umieja angielskiego - a udaja ze juz zapomnieli polskiego !!!! jak widze takich ludzi to normalnie smiac mi sie chce !!!! znalam taka polke w szkole ktora byla w usa 3 lata i udawala ze zapomniala juz jezyka polskiego !!!!!!! a po angielsku ledwo gadala !! TRAGENIA NORMALNIE !! wiecie za co tylko chwala tu polakow za pracowitosc :) :) ze nikt nie umie czegos tak dobrze i szybko zrobic jak polacy :) ze znaja sie na wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia heheh a czemu są pracowici ?????????????????????? bo za kase to robią :-) polak pracuje tylko za pieniądze bo za czapkę drobnych to nawwet palcem nie kiwnie. A najlepiej jak zapłacisz mu podwójnie bo zdrobił dobrze i szybko :-) nawet nie potrafie opisać tego co ja dzisiaj przeżyłam - szok !!!!! dociera do mnie że nia ma co liczyć na kogoś!!!! Należy liczyć i ufać tylko sobie :-) Sylwia no penie, że opijałam wynik, delikatnie ale opijałam heheh, przy meczu, który przegraliśmy :-( opiłam przy okazji przegraną, raczyłam się browarami by dużo siku robić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza jest tak jak mowisz ale amerykaniec nigdy nie zrobi czegos tak dobrze jak polak :) co do piwa to dla mnie one nie wchodzi :/ powiem Ci ze w zyciu wypilam moze 4 piwa i to tez tylko temu zeby duzo sikac :) mialam wtedy problem z pecherzem a tak to nienawidze piwa :/ jak jestem na imprezie to tylko drinki pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Eweliza Super,ze napisalas:)Ciesze sie,ze u Ciebie wszystko ok.Szkoda,ze ktos Cie wnerwil,pewnie tak samo jak mnie moi "znajomi":( Masz o tyle dobrze,ze masz wokol siebie rodzinke cala i przyjaciol tych prawdziwych.My nietstety musimy sobie jakos z ty radzic inaczej,ale jest ciezko!!! Co do browara,lubisz piwo? Musze sie przyznac,ze mam chyba w genach przekazane piwo i mecze pilkarskie;)Bo to zawsze lubilam,aaa i nawet teraz pije zawsze POLSKIE PIWO!!!Mamy dostep do piwka z Polski:)Drogo tu kosztuje i to baaardzo,ale i tak bardziej sie oplaca kupowac polskie niz norweskie siuski:) Dosia Szkoda,ze corka ma dalej takie problemy i nie moze byc operowana:(Mam nadzieje,ze szybko sie to zmieni i juz bedzie wracala do zdrowia. Jesli chodzi o Ustron-bardzo sie ciesze,ze Wam sie podoba:)Moze faktycznie kiedys sie spotkamy,jesli tak lubicie do mojego miasta jezdzic:)Na razie nie mam pojecia kiedy bede,mamy do polowy sierpnia zajete-GOSCIE.Potem sie zobaczy co i jak... Zycze Wam powodzenia i cierpliwosci. Sylwia Dobrze,ze kaszel przechodzi,mowilam,ze to jakies przeziebienie. Co do polakow za granica,masz racje,kasa ponad wszystko.Jak tak mozna zyc?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Eweliza dzięki za podpowiedz a ja myślałam że byłaś w Gliwicach bo u nas tez podają zastrzyki mnie tsh wzrosło bo za mała dawkę hormonu miałam teraz ja zwiększyła i jest trochę lepiej ale po jodzie tak ja pisałaś znowu wpadnę w niedoczynność. a jak teraz się czuje z tak wysokim tsh czy spuchłaś i przybrałaś na wadze, jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia tak jak mowisz- tutaj jak to moj narzeczony mowi to nie piwo tylko siuski hehe i tez pije polski z polskiego sklepu :) dosia nie matrw sie kochana hormonki sie wyrowna :) lekarz wyrownywala je pol roku !!! teraz juz 1,5 roku mam spokoj :) ja najpierw mialam zawysoka dawke to mialam STRASZNE uderzenia goraca w organizmie (tak duze ze musialam usiasc bo inaczej to bym chyba upadla) potem dawke mialam za niska ale nic przy tym nie odczuwalam- nie puchlam ani nic potem wkoncu lekarz wpadla na pomysl zebym codziennie brala po jednej tabletce tylko w niedziele dwie :) i tak mam do dzisiaj :) i hormonki od 1,5 w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki chcialam zapytac czy wiecie kto to jest ROD STEWART ?? jestem w szoku bo wlasnie uslyszalam ze on w 2000 roku mial zlosliwego raka tarczycy !! dzisiaj jest zdrowy :) a co tam u Was gdzie sa wszyscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Jasne że wiem kto to Rod Stewart nie jestem na bieżąco z jego piosenkami ale kiedyś to miał mega przeboje i widać jest żywym przykładem że nawet złośliwego raka tarczycy można wyleczyć i przykładem na to że raka może dostać każdy mlody, stary, kobieta , mężczyzna biedny i bogaty ważne tylko by z nim odpowiednio walczyć . Ja mimo tego że latem sobie odpuściłam z tą operacją to juz zdecydowałam że jesienia idę na pewno Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek pięknie napisałaś o tym, kto może zachorować ( młody, piękny, stary, bogaty, ............. ) To prawda choroba, nie wybiera ale najważniejsze by z nią walczyc i skutecznie leczyć :-) madzica pytałaś czy lubie piwko ??????????? to odpowiadam TAK hehe wolę wypić sobie browara niż wino. Ogólnie żadko piję ale jak juz mi sie zdarza to wybieram piwko :-) A co u was ????????? Wyleczyliście się już ??????????????? Sylwia Skad wiesz o tym, że on chorował, kurde jakoś nigdy nie słyszałam bądź nie zwróciłam na to uwagi :D dosia Super się czuję, nie mam opuchlizny, tylko 1,5 kg do przodu hehe, ale zapewniam Cię , że to nie przez hormon. Codziennie z dziewczynami chodziliśmy na pizze, zapiekanki i takie tam...... dlatego mi przybyło hehe. Jedyny minus jaki zauważyłam to było w szpitalu bo cały czas byłam śpiąća i dziewczyny też ( a było nas 4 ), chodzi mi o sobotę i niedzielę jak dostałyśmy zastrzyki. Pielęgniarka mówiłaa że to nie przzez zastrzyk ale dziwny zbieg okoliczności że usypiałyśmy w dzień o podobnych godzinach :-) A tak wogóle te zastrzyki to luksus, bo ominęły mnie wszystkie nieprzyjemności związane z odstawieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza uslyszalam w tv dzisiaj (byl program o slawnych ludziach ktorzy pokonali raka) :) po programie wpisalam w google jego imie i pisze ze w 1999 (na innych ze w 2000) mial raka brodawkowatego. bylam w szoku !!! ma usunieta cala tarczyce- ale najwazniejsze ze wszystko jest ok i jest zdrowy :) tutaj pisze o tym http://www.filmweb.pl/person/Rod+Stewart-250021/trivia wogole jest pelno stron gdzie pisze ze chorowal piszez ze po zastrzykach bylas spiaca i dziewczyny z sali tez hmm... ja zastrzyki mialam juz dwa razy ale nie czulam sie spiaca wogole nie czulam roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, mam takie wyniki: TSH 3generacja 1.03 fT 1.50Anty TPO 8 Kalcytonina 2 i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kochana niestety nie pomoge Ci :( u mnie te wszystkie normy sa inaczej mierzone :/ bardzooo chcialabym Ci pomoc ale nie chce wymyslac zawsze jesli chodzi o takie wyniki to nic nie pisze bo u mnie to wszystko jest inne :( czasami nawet jak ja chce o cos takiego zapytac to nie moge bo u Was to wyglada inaczej :( u mnie wszystko liczy sie inaczej :/// nie mamy centymetrow tylko incze -ktory jest wiekszy niz cm tak samo jest z kilogramami - mamy funty zamiast celcjusza jest ferenchajt i wogole wszystkie wyniary sa inne :/ ale napewno ktos inny Ci pomoze moze eweliza ? wiem tez ze siedzisz na innym forum wiec moze tam ktos napisze Ci cos na ten temat :) a gdzie reszta ? u mnie dzisiaj jest 37 stopni !!!!!! TRAGENIA normalnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Oby wyniki bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
ale to sa wyniki z krwi a nie z biopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to samo chcialam napisac ale pomyslalam ze moze ''oby'' chce tylko wiedziec te wyniki niestety ale te wyniki nie maja nic wspolnego z guzami :/ bo wiekosc z nas miala te wyniki idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby sprawdziłam na moich wynikach jest oprócz mojego stanu norma jaka powinna byc więc tak TSH norma prawidłowa (0,27-4,2 ) TPO norma prawidłowa (0-34 ) tego trzeciego nie miałam więc nie wiem ale te 2 masz w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Dziewczyny słyszałyscie o operacji laparoskopowiej tarczycy? czytałam przed chwilka na stronie szpitala w Wołominie, cytuję:"Oddział specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu chorób tarczycy, pęcherzyka żółciowego ( operacje laparoskopowe." Czy to jest możliwe wogóle? Ale skoro piszą to chyba tak, tylko pewnie zależy od wielkości tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o czyms w tv jakis czas temu- sa na ten temat rozne opinie niektorzy mowia ze to nie jest tak dobre jak operacja i ze moga wystapic po tym wieksze komplikacje kazdy ma na ten temat inne zdanie - kiedys piosenkarka miala lagodnego guza tarczycy i wlasnie w ten sposob go usuneli stosuja ta metode bardzoooooo rzadko nie wiem czemu - tu w usa tez rzadko to stosuja i powiem Ci ze prawie nigdzie tego nie ma - ja nigdy nie slyszalam o czyms takim tylko wlasnie raz jak ta piosenkarka to miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×