Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sylwia Ja mam dwie kotki- obie wysterylizowane. Tyle, że to mama i córka ;p Mamuśka urodziła 4 maluchy. 3 oddaliśmy, a jedna kotka została i w sumie dobrze wyszło, bo jedna byłaby samotna, a tak to przytulą się słodziaki i np myją się nawzajem. Owszem buszują, szczególnie w nocy, ale ogólnie pocieszne są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dzieki :) wlasnie dzwonila kobieta ktora ma dac mi kotke i powiedziala ze moge wziasc ja juz dzisiaj :) mam nadzieje ze u mnie bedzie tak jak u Ciebie ze beda sie lubili :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
eweliza w lipcu jade jeszcze raz na duży jod zeby resztki tarczycy wyniszczyc,a ty kochana sie nie przejmuj dasz rade liczy sie nasze zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola.j
Hej dziewczyny! JA tak z innej beczki, trochę prywata, ale mam nadzieję że wybaczycie. A może któraś się zainteresuje:) Lubisz wydawać pieniądze na kosmetyki? Zacznij na nich zarabiać! - Czy chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i zastanawiasz się jak to zrobić? - Czy chcesz mieć mnóstwo świetnych kosmetyków nie inwestując gotówki? - Czy chcesz poznać nowych ludzi, brać udział w szkoleniach kosmetycznych i marketingowych a przy tym dobrze się bawić? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK to koniecznie do mnie napisz wiola.jedrasiak@gmail.com lub zadzwoń!(795 709 168) Chętnie opowiem więcej! Nic nie tracisz, a być może i Ty odnajdziesz to co chciałabyś robić w życiu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia daj znać jak wypadnie sspotkanie kociaków :-) Aska Pamiętałam jak mówiłaś że po scyntygrafi wyszło że trochę swieciłas i dalego pytałam jaki masz jod :-) wierzę, że u Ciebbie i u mnie będzie dobrze. Ja mam teraz diagnostykę i gdyby się okazalo, że swiecę to też dostanę termin na duży jod, ale mam nadzieję, że tak nie będzie. w sobotę idę do szpitala i wyjde w czwartek, troche długo no ale cóż jak mus to mus :-) tym razem biore kompa ze sobą to chodź z wami będę mogla pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam juz kociaka :) nazwalismy ja Tosia :) nie uwierzycie moj kot jest w niej zakochany :) :) :) biega za nia wszecie i wydaje przyjazne odglosy :) a jak Tosia wejdzie za kanape to moj kot nie wie biedny co ma zrobic bo tez chce a jest zaduzy :) jak narazie wszystko idzie po naszej mysli kotka ma STRASZNIE duzo energi !! moj Gizmo tyle nie mial jak go wzielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Eweliza Strasznie dlugo w szpitalu bedziesz:(W sobote musisz isc?Czy to znaczy,ze od razu podaja Ci jod?Bo w niedziele to zwykle odpoczywaja i nie robia nic.Mam nadzieje,ze tak bedzie bo po co w weekend siedziec bez sensu w szpitalu? Sylwia Slodki kociak,a wlasciwie kotka:)Fajnie,ze sie czuje jak w domu.Gizmo tez bedzie szczesliwszy:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki madzia :) gizmo jest jeszcze troche niepewny ale widac ze ja lubi :) caly dzien siedza razem na swoim drapaku :) a co tam u reszty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nieciekawie. Bylam dzis na usg i guzek sie doktorowi nie spodobal, wyslal mnie na biopsje. Reszta tarczycy podobno ok, wezly i naczynia tez. guzek ma 14 mm/ 12mmPytal sie czy w mojej rodzinie byly guzki. Czy biopsje mi zrobi od razu endokrynolog nasa wizycie czy mam sie zapisac od razu do CO? Co radzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kazdego guzka sprawdza sie robiac biopsje - inaczej sie nie da :/ nie martw sie to nic jeszcze nie oznacza :) moja mama tez miala biopsje guzkow i wszystkie ma lagodne a lekarze tez ja straszyli ze to cos zlego nie martw sie biopsja to normalna rzecz kazdy kto ma guzy musi ja miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby musisz zadzwonić do swojej endo i spytać czy ona robi biopsję, bo ja na biopsję zapisuje się nie do swojego lekarza tylko szukam gdzie robią biopsję i tam ją wykonuję. Mi lekarz zleca wykonanie biopsji a gdzie ją zrobię to juz mój wybór. Sylwia fajnie, że kociaki się polubiły :-) teraz pewnie jesteś bardzo zajeta nową kicią,:-) fajnie patrzec na takie zwierzątka :-) Madzica Madzia no właśnie na 8 rano muszę się stawić w sobote na oddziale :-( bo w sobote i niedzielę dostanę zastzryki a w poniedziałek mała dawka jodu a w czwartek scyntygrafi i do domu. Praktycznie nic do roboty tylko siedzenie, a ja takiej nudy nie znoszę :-( wezme kompa to chociaż może nie będę sie tak nudzić a wy macie wszyscy do mnie często pisać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej dziewczyny Własnie teraz moja siostra rodzi córcię:) trzymajcie kciuki, zeby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana SUPER !!!!! GRATULUJE !!!!! :) i oczywiscie trzymam kciuki :) napewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza czy dobrze zrozumialam ze musisz miec biopsje ? dlaczego ? co do jodu to super ze bedziesz miala zastrzyki :) duzo wieksza wygoda :) i samopoczucie takie same jak przed jodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ogólnie pisałam że jak robię biopsje to zapisuję nw nią w innym miejscu niż przyjmuje lekarz.Teraz zapisana jestem w lipcu na biopsje swojego nowego włókniaka. Mam nadzieję, że to napewno włókniak a nie cos innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że te zastrzyki to luksus ale przez nie będe dwa dni dłużej w szpitalu, ale lepsze to niż odstawianie hormonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
dzieki, dam znać jak sie urodzi:) Co do mojej tarczycy, to niestety pomimo leków na obnizenie tetna, czasami jest ok.100 niestety. A czasem potrafi byc 56 uderzeń. Bez propranololu bym nie dała rady funkcjonowac. Wiec operacja jest nieodzowna. Im bardziej mi dokucza tarczyca tym chetniej chcę ją wyciac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza napewno to nic powaznego :) wlokniaki dosyc czesto sie zdarzaja u kobiet - napisz mi czy usuwaja Ci je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia slyszałam różne opinie lekarzy odnośnie usuwania czy nie. Większość zaleca obserwację ale ostatnio radiolog od usg pytała czy nie chce usunąć :-) narazie muszę potwierdzic biopsją że to jest włókniak a potem zastanowię się co z nimi robic bo mam ich 5. teraz co rok musze jeżdzić na usg i je obserwować. A znasz może kogoś co usunął???????????? co u was móią na włókniaki ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mowia ze to normalna rzecz i co najwazniejsze niegrozna :) jest to lagodny guzek ktorego niektorzy lekarze obserwoja a niktorzy wycinaja wiem ze duzo zalezy od wieku czy usuwaja czy nie - jesli kobieta ma wlokniaka i ma menopause lub niedlugo bedzie miala to nie usuwaja - bo u wiekszosci kobiet po menopausie wlokniaki samoistnie znikaja jesli kobieta jest mloda to tez zalezy od tego czy wlokniak jest duzy i ciezki - ale w wiekszosci przypadkow usuwaja zeby nie chodzic na kontrole i sie nie denerwowac - no i miec z glowy :) kiedys ogladalam program medyczny gdzie kobieta miala wlokniaka (miala okolo 35 lat) i usuneli jej go laserem !! wiem tez ze zamrarzaja tutaj wlokniaki no ale najczesciej usuwaja wlokniaki operacyjnie wiesz co nie wiem co moge Ci powiedziec ja sama mnie wiedzialabym co mam zrobic czy zostawic czy usunac - napewno wypytalabym lekarza co mi doraza i jakie jest za i przeciw :) najwazniejsze ze takie zmiany sa lagodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej przepraszam, ze tak pózno pisze, ale byłam od rana w szpitalu. Moja siostra urodziła szczęśliwie zdrową córeczkę:) Mała jest sliczna i grzeczniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana gratulacje dla siostry :-) A jak się będzie malutka nazywać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nerwa:-)juz mnie nosi, posprzatałam cały dom i nie mam co ze sobą zrobić. Ten długi wyjazd jest dla mne nerwówką, nie tylko z powodu choroby ale też rodzinki. Kurde już bym chciała jechać i wrócić i mieć z grzywki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza czas szybko minie zobaczysz :) ja to zawsze sie denerwuje jak odbieram wynik markerow - matko kochana tak mi sie wtedy rece trzesa ze nie moge poczty otworzyc - ale zawsze wszystko jest ok i jestem pewna ze u Ciebie tez tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Pisze dzis,dopiero napisze w niedziele pewnie,mam gosci od jutra. Mam nadzieje,ze jednak znajde chwilke,zeby napisac do Ciebie Eweliza. Trzymaj sie jakos kochana,wiem,ze Cie nosi z nerwow,nie zazdroszcze tej rozlaki i pobytu w szpitalu:(Dobrze,ze bierzesz laptopa i bedziesz pisala,szybciej mina te dni. I pamietaj,ze wszystkie wyniki beda super!!! Magdana Gratuluje zostania ciocia!!!Niech malenstwo zdrowo sie rozwija,wszystkiego dobrego!!! Sylwia Jak Tosia(chyba nie pomylilam imienia,choc u mnie wszystko mozliwe) i jak Gizmo??Pewnie juz wariuja na calego? Eweliza,cierpliwosci!!! Wszystkim zycze milego weekendu,paaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a Ty mialas raka tarczycy czy lagdnego guzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
hej dziewczyny jak tam kibicowanie? mogło być lepiej ,ale na pewno jeszcze będzie hi hi! Sylwia jak maleństwo ? na pewno macie dużo weselej w domu, moja psina skończyła właśnie 5 tygodni ( jak ten czas leci niedawno pisałam że sie urodziła ) jest sliczna już hasa po ogrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Madzica Wczoraj byłam w Twoich stronach:) pogoda przepiękna, widoki super jak minęlismy tabliczkę z napisem Ustroń to od razu pomyslałam o Tobie . Minęlismy Wisłe pojechalismy do Istebnej ,Koniakowa zrobilismy sobie taką objazdówkę :) ulice przystrojome na Boże Cialo a jak tam uWas też mieliście święto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×