Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość PatiDucati
Czytam i czytam.... Ja miałam i akryle i żele. Kiedy miałam akryle - miała mproblem, np. z podniesiem grosza przy kasie w supermarkecie, zapięciem guzika w koszuli, czy nie wspomnę już o nałożeniu kremu na twarz. Akryl jest baaardzo grupy i to może przeszkadzać. Obecnie mam żele i koleżanki (najlesze doradczynie;-) były zaskoczone, żemam sztuczne pazurki. Mam białe końcówki, obecnie mam je 2 tydzień, delikatnym PAPIEROWYM pilniczkiem przypiłowałam odrosty i skróciłam. Mam położone 3 warsty żelu rozporwadzonego pędzelkiem. Za 2 tygodnie wybieram sie na uzupełnienie. Żel na paznkociu ma cienką wartwę, bez problemu sama wszystko robie! POLECAM TYLKO ŻELE.Robiłam w Warszawie na Ursus Niedzwiadek, salon na bazarku, maniciurzystka młoda, nowoczesna i zrobiła tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka paznokci
Naprawdę można zrobić tak akryle, by były równie cieniutkie, wystarczy nałożyć mniej masy, a jeśli zachowa się wzorcowe proporcje (czyli wzmacniam linię stresu, która znajduję się mniej więcej w okolicy między środkiem długości płytki a trzy,czwarte tej długości, tworząc lekki "garbek") są one tak samo trwałe jak żele. Aby wyglądały pięknie i naturalnie, były odpowiednio trwałe, nie mogą być ani zbyt płaskie ani zbyt garbate ani zbyt wąskie względem ich naturalnej szerokości. Ja też wolę nakładać żele, ale nałożone przeze mnie żele czy akryle, na formie (czyli na szablonie) czy na tipsie wyglądają tak samo. Wystarczy że po nałożeniu, skrócę je odrobinę a potem podpiłuję frezarką od spodu. Mimo tego że masy będzie troszeczkę więcej tak samo w żelu jak i w akrylu, podpiłowanie frezarką pod spodem wolnego brzegu powoduje że optycznie wyglądają one na cieniutkie i naturalne. Na trwałość paznokci ma wpływ również zbytnie ich zwężenie i nie ważne jest wtedy czy to jest żel czy akryl. Akryl zakładam wtedy, kiedy klientka ma przesadnie szeroką płytkę, nakładam wtedy akryl na szablonie i za pomocą specjalnych szczpczyków, zwężam podczas schnięcia masy, aby potem nie musiec piłować po bokach, gdyż po takim manewrze przesadnego piłowania po bokach mogą pękać jak i się napowietrzać. Przyznam szczerze, mimo tego wszystkiego, więcej moich klientek woli żel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91c
Witam wszystkich. Jeśli ktoś będzie chciał tipsy żelowe można do mnie się zgłosić:) biorę 30-40 zl,zależy od ozdób;) jestem z okolic Gliwic,więc jeśli ktoś chce,to zapraszam:) proszę pisać na e-mail gosia1999@o2.pl lub pisać sms-y pod numer 512198668;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka**
"co ty na to.. dla mnie tipsy to taneta!!kazdy wokol o tym trabi!!czy widzialyscie tispy u znanych aktorej prezenterek ????ja mam swoje dlugie i ldne paznokcie...az czasem niektorzy pytaja sie czy to szcztuczne....tipsy to TANDETA!!!" że Ty masz ładne to nie znaczy że każdy :PP a może Twoje są tandetne i sobie wmawiasz że takie piękne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Poszukuje dobrej kosmetyczki z Rzeszowa,ktore zrobila by mi paznokcie zelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalistka
Tyle ile jest ludzi i metod tyle jest opinii, jedni wolą takie a drudzy takie. Czy żel czy akryl? To jest pytanie na które nie ma odpowiedzi. Trzeba trafić na osobę która wykona dobrze paznokcie, które nie będą ani się napowietrzały i w rezultacie odpadały, ani nie będą wyglądały jak przyklejony plastik bez obróbki. Szukajcie dobrych stylistów dziewczyny, wtedy będziecie zadowolone bez względu na to jaką będziecie miały masę na paznokciach. Dobrze zrobione paznokcie uzupełnia się dopiero po trzech do nawet sześciu tygodni! Pamiętajcie o tym. Życzę Wam udanych paznokietków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca paznokietka
Drogie dziewczyny zgadzam sie z nie którymi wpisami, dużo zalezy a wręcz większa połowa zależy od osoby która wykonuje tipsy, i jej umiejętości i wcale nie szkolen tylko PRAKTYKI ona jest najważniejsza w dojsciu do perfekcji nie papierek, po drugie produkty a dokładnie ich jakosc, jak szajs to oczywiscie ze będzie odchodził, zapowietrzał się odpadał itp. Obecnie sama niedawno zakupilam zestaw startowy, w reku tylko i wylącznie informacje z internetu oraz obejrzane filmiki, za sobą 2 proby nie jestem zadowolona, ale tez nie zniechecona, paznokietki trzymaja mi sie juz 2 tygodnie chociaz mam gory i pagory ;) Efekt niechlujnego nalożenia żelu (brak czasu-dziecko) Ale nie zniechecam się , zestawik kupilam sama dla siebie, dla eksperymentowania dla siebie, nie z myslą o formie zarobkowej, pozatym oszczednosc, nie wydaje kasy w profesjonalnym lub mniej profesjonalnym salonie, nie proszę kolezanek tylko robie sama dla siebie, i jak cos spiepsze mam pretensje do siebie i sama bacznie obserwuje co robie zle, i nastepnym razem sprobuje to polepszyc. Takie moje zdanie, co do akryli kolezanka zalozyla mi je jako pierwsze moje paznokcie, w ten sam dzien odpadł jeden pozatym kruszyly się, ale uwazam ze poprostu nie ma jeszcze wprawy nie mam jej absolutnie za złe :) Pozdrawiam wszystkie samouki, i dziewczyny stylistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaa1990
Jeśli masz góry i pagury jak to ujęłaś:) to poprostu może Ci bardzo pomóc żel samopoziomujący;) polecam firmę abalico gdyż oni wykonują żele bez kwasowe i są to żele naprawdę z górnej półki a cena co do nich to zależy co na kogo stać;)a jeśli chodzi o tańszy żel to polecam jak najbardziej BLACK PRINCE(bardzo dobry i tani żel, trzyma się naprawdę bardzo długo!!!) a jeśli nie chcecie by powietrze podchodziło to poprostu nie zalewajcie żelem po same skórki, zostawcie 2 mm a zobaczycie same;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
akryl i żel jest ok,jeśli nie wiecie co wybrać proponuję raz zrobić sobie akryl a raz żel.Jak czytałam wpisy to w tych salonach takie głupoty wam mówią że aż głowa boli.Akryl zdejmujemy mocząc w acetonie,można bajery z akrulu zrobić(kwiatki itp.) żel nie wolno zrywać ,piłujemy aż do swojej płytki.Jak nakładacie żel czy akryl nie pozwólcie żeby w salonach mocno piłowały waszą płytkę paznokcia ,będzie cienka jak papier TYLKO LEKKO MATOWIMY!Dobre żele nie odchodzą,zabezpieczamy brzegi paznokcia(zamykamy)żeby powietrze nie dostało się,często zapominamy skupiając sie tylko na płytce i kształtu zeby pięknie wyglądał.Ja robię żel ,akryl,(na formie i tipsie),fiberglass.Nie byłam takazdolna jak wy ,poszłam na kurs.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie pomogę gg10676899.Pozdrawiam wszystkie zapalone panie.przepraszam za błędy ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda87
witam chciałam was sie zapytac jak robicie tipsy żelowe to czego używacie żeby były takie ładne błyszczace bo ja dopiero zaczynam robic i wychodza mi caly czas matowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda87
witam chciałam was sie zapytac jak robicie tipsy żelowe to czego używacie żeby były takie ładne błyszczace bo ja dopiero zaczynam robic i wychodza mi caly czas matowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaaa....
słuchajcie mam zamiar kupić sobie zestaw do robienia tipsów .. ale nie moge się zdecydować czy żele czy może akryl . powiedzcie co o tym myślicie bo naprawde jestem zakłopotana tą sprawą. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka07
mam małe pytanko, ostatnio robiłam sobie tipsy żelowe pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona, jedyny problem stanowi tylko to, ze bardzo idą do góry i wyglada to troche nienaturalnie, nie sa proste tylko odchylone do góry,czy ktos moze mi powiedziec dlaczego i co jest tego przyczyną,dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.....
jasminka07 a czy czasem nie obgryzasz paznokci?? bo własnie często taki efekt się robi jak opuszek wyciska w górę tipsa,bo przy obgryzionych paznokciach opuszek wystaje za płytkę paznikcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam Akryl. Miałam robione paznokcie zelowe, ale były nietrwałe i kruszyły się po kilku dniach.Jednak zaletą pazurków żelowych jest to,że łatwo się w nie wtapia ozdoby ,oraz zel nie ma zapachu, w przeciwieństwie do akrylu - niektórym ten zapach przeszkadza,ale np ja go lubię :D Zajmuję się robieniem paznokci akrylowych od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolona, świetnie się trzymają i dobrze zrobione swietnie wyglądają :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o firmie Gabrielle Nails ? zaczynam swoja przygodę z pazurkami i chciałam zamówić lampę oraz żele z tej firmy, a dokladnie ten zestaw http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/969/ 2009-11_5_zestaw_do_zelu_z_lampa_tunelowa_i_zelem_rozowym_pr zezroczystym.html Polecacie czy odradzacie? jeśli sądzicie, że to zły wybór to jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka07
do NIKA NIKA wiesz czasami obgryzam, ale rzadko naprawde, nie wiem moze to ma wpływ, ale dzieki wielkie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka07
a czemu moje nowe paznokcie żelowe sa takie jakies matowe???moze mi to ktos wytłumaczyć,prosze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaa1990
Ja polecam Ci Top Gloss Gel z firmy SPN ;) kosztuje ok 70zł ale jak dla mnie jest jednym z najlepszych nabłyszczaczy. A co do Twojego pytania dlaczego nie świecą to odpowiedź jest bardzo prosta: zależy od żelu i naturalnie od warstwy nabłyszczającej na samej górze. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekk1
witam,kogo polecacie w Warszawie aby zrobic paznokcie zelowe french takie ladne naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziebus
hey:) do świat jeszcze 11 dni ja mam strasznie krótkie paznokcie i nie umiem ich zapuszczac. chciałam tipsy ale troche sie przestraszyłam zniszczonej płytki. co mam zrobic.? sa jakies sposoby zeby je szybko zapuścić czy cos.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisag
Mogę polecić Studio Paznokci w Solarium Galaxy na Bródnie na ul. Kondratowicza 18, dziewczyny robią jak trzeba króciutkie, naturalne, z końcówką frenchową. Przede wszystkim nie inwazyjnie, płytka paznokciowa jest nie zniszczona, sama wiem, bo robiłam, ale jestem w ciąży i postanowiłam że zdejmę i nie mam wcale tragedii na paznokciach. Serdecznie ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciaa90
Hej. mam takie małe pytanko. Od niedawna robię paznokcie żelowe. Powiedzcie mi czy jak robie np jakś wzór lakierem do paznokci to moge go później zalać żelem żeby sie lepiej trzymał ? I jesli tak to jak długo trzymać w lampie żeby było dobrze. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_trenerka
Witam wszystkie dziewczyny piszące na forum Jestem trenerką w dużej firmie kosmetycznej (nie będę tutaj podawała firmy aby nie być posądzoną o kryptoreklamę) Dla uczących sie zawodu dziewczyn radzę aby certyfikaty zrobiły w poważnej liczącej sie firmie -spotkałam kiedyś na Targach Kosmetycznych niby trenerkę co nawet nie wiedziała jak jest zbudowany paznokieć, nie wsomnę o technice - żenada. Prawda jest taka aby byc dobrym trzeba sie nonstop doszkalac i miec predyspozycje manualnę. Na szkoleniu po jednym dniu już wiem ,które się nie nadają do tego zawodu. Tak czytam te Wasze wypowiedzi i usmiech maluje sie na twarzy że akryl niby rakotwórczy (prawda jest taka że artykuły dobrych firm są od lat testowane i jakby rzeczywiście tak było to firma musiałaby płacić odszkodowanie a jeszcze nie słyszałam aby ktos podał do sadu że zachorował na raka bo ma paznokcie akrylowe-kompletna bzdura) Jakaś dziewczyna napisała że dobrze zrobione paznokcie wymagają uzupełnienia dd 2 do 6 tygodni ale wynika to z osobniczych cech klientki ,kształtu paznokcia ,wieku a nie czy paznokiec jest lepiej zrobiony czy gorzej. Każdy paznokieć źle zrobiony nawet nie dotrwa 2 tygodni bo po prostu odpadnie. Jeśli chcecie miec zrobione piękne paznokcie to nie oszczędzajcie na tym wiadomo wiedza i dobre materiały kosztują. Dla mnie osobiście jest podejrzane jak ktoś bierze zbyt tanio za tego rodzaju usługi bo albo jest nieświadom swojej wartości albo wrecz przeciwnie wie że nie jest zbyt dobry w tej materii. Dobra stylistka musi miec pewne doświadczenie i zdolnosci manualne , niektóre dziewczyny myslą ze po kursie w firmie krzak juz wiedzą wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaj
ja mam metodą akryl żel (nie mylic z akrylo-żel!) i są świetne, ale grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś.91
witam was dziołskzi ;-)) Słuchajcie pomóżcie mi... zaczełam robic tipsy metoda akrylową, i cos mi to nie wychodzi..;/ chodiz mi konkretnie o akryl. Otóż, gdy tąkam pedzel w liquidzie, daje go do proszku akrylowego, i robie koncowke na formie, to ten akryl nie chce sie trzymać tej formy, lepi mi sie do pedzla..;/ Nie wiem czy za malo takam w tym liquidzie.. ? czekam na jakas konkretna odpowiedź. ;)))))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę paznokcie żelowe, a jak jeszcze położone są z kamuflażem, to biją o głowę akryle. Zresztą sama mam takie paznokcie, doradziła mi coś takiego pani Agnieszka Śladowska z krakowskiego Face&Body, ona zresztą mi je robiła i przyznam, że wyglądają naprawdę świetnie. Trzymają się twardo, praktycznie nie widać, że odrastają - top właśnie dzięki kamuflażowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×