Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość monia13
hej. Ja juz od 2 robię sobie paznokcie żelowe. miałam kiedyś akrylowe jeśli chcesz wiedzieć co uważam na ten temat to żele są lepsze bo nie niszczą tak płytki paznokcia i są zdrowsze bo składają się z witamin a nie chemii i utleniaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA1111
witam, w zakładzie proponuję 3metody: akrylową, żelową i fibergllas. proponuję metodę żelową w 100%, ponieważ ąkryl ma wtapialność w paznokieć ok 60-70% zaś żel około 30-40% więc nie niszczy tak paznokcia jak nieszczęsny akryl i bardzo dobrze trzyma się na paznokciu. żel jest o wiele ładniejszy i bardziej elastyczny, co powoduje mniejszą łamliwość. żel nie musi być nałożony grubo ale musi mieć swoją grubość żeby się nie łamał, bo nie sztuką jest nałożyć trzy cieniutkie warstewki żelu i czekać na złamana paznokcie u klientek. ja osobiście nie posiadam żadnych dyplomów ani ceryfikatów a moje klientki są bardzo zadowolone z mojej pracy. uważam, że papierek nie pomoże Ci w pracy lecz doświadczenie. ta Pani która uważa, że ilość dyplomów wskazuje na dobrze zrobione pazurki to chyba nie wie co mówi.... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie, bo widze ze tu panie sie znaja na pzanokciach. otoz chodzi mi o to czego uzyc, utwardzacza czy jako to sie tam nazywa, na koncu, do pomalowania paznokcia by dobrze utrwalic na poaznokciu ozdroby, lakier? czyt moglaby ktoras z Pan podpowiedziec mi czego uzyc, jaki preparat, firma nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Cześć dziewczyny,od miesiaca na wlasna reke bez zadnych szkoleń robię tipsy,wpadnijsie na mojego bloga je ocenić http://candy03.mblog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-18
paznokcie zelowe moczy sie w acetonie wtedy bardzo adnie odchodza tylko to zajmuje chwilke:) osobiscie nie mam zadnych ani zelowych ani akrylowych ale zajmuje sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modrekaaaaa
chba twoja dupa odchodzi po acetonie to akryl ładnie odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modrekaaaaa
ewa tak jak dobrze pierdniesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAK
Hejka mam problem od zawsze obgryzam p[aznokcie mam bardzo krotkie i brzydkie.wstydze sie az isc do kosmetyczki:-( i czy mozna na takie krotkie poobgyzane bez kształtu paznokcie zastosowac ta metode??i ktore beda lepsze jezeli uprawiam sport i zeby mi nie przeszkadzały bo nie jestem az tak nauczona do długich paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliskowanka
obrąb siekierka palce nie bdziesz miala problemu i na sikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunny
powiem wprost: na 3cim miejscu obstawiam akryle, na 2gim jedwab, a na szczycie żele!!! próbowałam wszystkiego ale od dwóch lat nosze TYLKO żele!!! proponuję żele na formie bo lepiej można je dostosować do "tunelu" naturalnej plytki paznokcia. mało tego sama je robie. wprawdzie nie mam skończonego ani jednego kursu ale robie bardzo dobre!!! przychodzą do mnie ciotki, kuzynki i koleżanki i są bardzo zadowolone! dlatego nie ilość dyplomów i kursów a także cena świadczy o dobrej maniciurzystce ale PASJA do tego co robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Stylistka
Hej Dziewczyny! Odwieczne pytanie: Żele czy Akryle? Odpowiedź: Wielką bzdurą jest, że którekolwiek bardziej czy mniej niszczą płytkę paznokcia. Aby umocować tips na paznokciu, bądź sprawić aby żel/akryl trzymał się bezpośrednio na (gdy używana jest forma) trzeba naruszyć struktur paznokcia (spiłować pilniczkiem aby stał się tępy a nie połyskujący).. Drugim aspektem jest ich trwałość. Żele jak i akryle są równie trwałe, równie elastyczne, równie kruche itd. Jedyną różnicą jest to czy robi się daną metodę na tipsie czy na szablonie >> wiadomo, że na szablonie paznokieć wygląda delikatniej i naturalniej > ponieważ jest cieńszy. Jednakże przedłużanie paznokci metodą żelową jak i akrylem jest dużo trwalsza gdy jest użyty tips > paznokieć jest grubszy jednak złamanie go jest już ''sztuką''. Gdybyście miały jeszcze jakieś pytania piszcie. Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1234567890
jak wtopić jakies hologramy w akryl?? podobno nie wskazane jest wtapianie czegokolwiek w akryl czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta *
Niestety w acryl nie da się zatopic ozdób, jednak w żelu można je dowolnie układac i przekladac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet21
Nie prawdą jest ze nie da rady nic wtopić w akryl! Wszystko sie da tylko jest to trochę bardziej pracochłonne niz przy żelu ponieważ żel jest bardziej elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t. taylor
buehehehe, ale jesteście głupie. Widać, że nie macie zielonego pojęcia o tym co piszecie. Idźcie do szkoły, nauczcie się porządnie zawodu stylistki paznokci i skończą się wasze problemy z wyborem metody przedłużania paznokci....Załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryy666
Cześć dziewczyny mam pytanko! chodzi o to że:mam swoje paznokcie nawet długie i płytę paznokcia też mam dobrą,ale niedługo mam ważną okazję i chciałabym zrobić sobie żele albo akryle?poleccie mi metodę która mniej niszczy paznokcjie moja kolezanka miała ostatio akryle i po zdjęciu pokazywała mi swoje paznokcie to po prostu tragedia własna płyka zniszczona doszczętnie!a a chciałabym je pózniej odchodować swoje!to jak??z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she83
czy ktoras z was moze mi polecic zaufaną osobę lub zaklad w Lublinie-po przeczytaniu opinni tyle samo jest zwolenniczek akrylu co zelu....-poprosze o kontakt-pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam problem robie od jakiegos czasu akryl ale tylko french a chce zrobic naturalny akryl z kolorowa koncówka czyli wtapiana ale zupelnie nie wiem jak to sie wtapia czyli robi. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewle82
Dziewczyny chce zrobic sobie żelowe paznokcie na poobryzanych paznokciach własnych, jest może jakaś dziewczyna z Tczewa w pomorskim która zechciałaby sie tego podjąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewle82
Mój numer gg to 1554492 piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _KaSSiA_
Dziś zrobiłam sobie paznokcie żelowe. I mam pytanie. Jak zaczną moje odrastać to te sztuczne pójdą w górę a naturalne będą na dole i czy mogę zrobić tak żeby nie uzupełniać ich, tylko poczekać aż odrosną moje a te sztuczne podpiłowywać a potem odciąć zeby moje zostały i tak caly czas aż moje naturalne będa dlugie podpiłowywać? tylko ze pewnie będzie widać gdzie się sztuczne zaczynają jak moje zaczną odrastać. To mozna jakos spilowac trochę sztuczny zeby byl na rowni z naturalnym i tak caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daris***
ja mam pytanie czy to prawda ze boli jak sie ma pazokcie żelowe i wkłada sie do lampy UV prosze powieddzie czy to prawda bo fakt ze zel jest lepszy ale jak to naprawde boli to chyba zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daris***
Moje gg 6666834................ odpiszczcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
od roku robie sobie paznokcie żelowe i zawsze się trzymają, nie odpadaja, zato mojej mamie odpadają po kilku dniach, to zalezy od płytki paznokcia, możliwe że brak jakiś witaminek:) ich trwałośc zależy też od rodzaju żelu jaki osoba wykonująca używa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
boli ale stopień bólu zależy m.in. od tego jak mocny jest żel.jeżel położysz palca i tak odpowiednio przyciśniesz(nie wiem jak to wytłumaczyc:P) to będzie owiele mniej bolało lub wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie żelowe nie bolą!!!Jjest to tylko nie miłe uczucie pieczenia spowodowane nalożeniem nadmiernej ilosci żelu lub przepilowaniem paznokcia. Jeżeli robicie u profesjonalnej stylistki obie te sytuacje raczej nie maja miejsca aczkolwiek zdarzaja sie...najczesciej ta pierwsza. Jezeli jednak juz sie cos takiego zdarzy nalezy wyjac ręke z lampy i odczekac chwilke, bol szybko przechodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos chcialby kupic lozko do masazu?? Mam dwa na sprzedanie za 350 zł. NOWE mozna je kupic na allegro http://www.allegro.pl/item275166529_omnes_ultimo_stol_lozko_do_masazu_nowe.html ta sama firma tylko cena troche nizsza. Korztstam sama z tego lozka i jestem z niego zadowolona.Jezeli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na gg 9086036 wtedy udziele wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pion
cześć mam żelowe i chce sie ich pozbyć jak mogę to zrobić w domu czym to mogę zmyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka1988
Pion- raczej w domu tego nie zrobisz:P chyba że kupisz specjalny płyn do tego przeznaczony:) nie jest on drogi a znajdziesz go na allegro.zeby Ci czasem nie przyszło do głowy odrywać je:P ja za pierwszym razem sobie odrywałam to krew z każdego palca leciała:D Ja robie paznokcie żelowe:) i nie narzekam na nie:) trzymają sie bardzo dobrze;) oczywiście niektóre moje klientki chcą bardzo cienkie paznokcie to wtedy daję jedna warstwę żelu ale co z tego jak one przy jakimś mocniejszym uderzeniu ułamują się...więc nie polecam, lepiej dać trochę grubszą warstwę- przecież i tak nikt nie patrzy na nie z bliska:P a i tak wyglądają cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×