Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość anooska
ja sobie mam zrobić żelowe ale chciała bym wiedzieć jakie są paznokcie jedwabne.. napisze mi ktoś jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta2402
mam pytanie. jak zrobic akrylowe paznokcie żeby nie były matowe i się blyszczały?? wczoraj robiłam sama ale z przykrością stwierdzam że wyszły mi trochę matowe i się nie błyszczały tak jak widziałam na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRCIA01
proszę poradźcie mi jakiej firmy kupić akryl. co sądzicie o perfect lady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA2324
Mam pytanie chce sobie zrobić po raz pierwszy paznokcie żelowe lub akryl dotąd nosiłam własne naturalne ale od jakiegoś czasu zaczęły mi sie okropnie łamać i rozdwajać zapewne przez to e sie zaczęłam odchudzać i biorę meridie wiec proszę napiszcie które wytrzymają mi dłużej ponieważ pracuje i moje ręce mają styczność z rożnymi chemikaliami i środkami czystości wiec boje sie ze jak stylistka mi takie pazurki założy one mi odpadną lub sie rozpłyną w tej chemii poradźcie które dłużej wytrzymają i jakie są ceny akryli i żelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
honey-m na stopach, bynajmniej na moich, to lepiej trzymają się żelowe i można je robic mimo małej płytki pazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
czernulka: obetnij cążkami paznokcie, a potem pilnikem spiłuj płytkę, tylko nie spiłuj sobie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100
Do Aneta2402 Pokryj akrylki, żelem wykończeniowym, będą mieć ładny połysk i będą gładkie. Dziewczyny Zapraszam na Tipsy żelowe - Kędzierzyn-Koźle Stylizacja paznokci metodą żelową. Brokatowe zdobienia, zatapianie hologramów, cyrkonii, suszonych kwiatków oraz wiele innych. Profesjonalne wykonanie na markowych produktach. Indywidualne podejście do klienta. Tel. 692 410 133 Odpowiadam również na SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100
Do IRCIA01 Akryl Perfect Lady jest bardzo dobry sama na nich pracuję, polecam również firme IBD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
od niedawna robię paznokcie żelowe... miałam w szkole kurs ale tylko nakładania żelu bez zdobienia;-/, bo to dopiero w następnym roku. a ogólnie tak sama z siebie robie pazurki z ozdobami. mój problem polega na tym, że wychodzą mi one grube;-( wiem, że żel trzeba obiłowac i wymodelowac tak aby nie bylo zadnych górek ani nierówności i wiadomo ze wtedy jest cienszy ale czasem sie boje aby ozdoby nie odpadly. ostatnio robilam żeliki kolezance, która chciala polączone dwa brokaty na ukos i do tego cyrkonie. wyszly ładne ale niestety ta grubośc ;-( Najpierw nałożyłam żel gruntujący, utwardziłam go w lampie. położyłam żel budujący i na to 1. brokat. potem do lampy na kilka sekund i następna warstwa żelu, póżniej drugi brokat i cyrkonie, a potem jeszcze raz żel, spiłowałam i następnie żel nabłyszczający... i jak już wcześniej pisałam wyszły bardzo grubaski ;-( eh proszę o pomoc... bo ja może coś źle robię;/ i chcialabym żeby jakaś Pani stylistka mi wytłumaczyła jak mam zrobic paznokcie gdzie jest dużo ozdób i żeby nie były wyglądały bardzo grubaśnie. z jednym brokatem wychodzą mi chyba takie jak powinny byc ale jak mam nalozyc kilka ozdob to zaczyna sie problem ;-( lubię robic pazurki i chce je robic tak aby wyglądały ładnie i byly cienkie, bo przecież żele grube byc nie mogą;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup zel jednofazowy, naloz jedna cienka warstwe i zanim ja utwardzisz naloz brokat lub inne ozdoby tak jak wymaga tego wzorek i utwardz pod lampa, po utwardzeniu naloz druga warstwe zelu odrobine grubsza ale nie przesadz i zatop cyrkonie, wloz pod lampe zeby utwardzic.RACZEJ NIE ZATAPIA SIE CYRKONII W ZELU A JEZELI KTOS TO POTRAFI TO PODZIWIAM POWODZENIA I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
Dziękuje za radę madzia018 ;);* niedługo będę robic następne pazurki i zrobię wszystko po kolei tak jak mi napisałaś;]. pozniej napisze jak wyszly;) pozdroffka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
w ogóle jeszcze coś... robiłam kiedyś paznokcie koleżance i złamały jej się 4 paznokcie po 3 dniach! i nie wiem czemu :-( . zamtowiłam naturalną płytkę, odtłuściłam, po założeniu tipsa nałożyłam tylko na naturalnego paznokcia primer i nowu zmatowiłam już calego paznokcia tzn z tipsem;( jednak one i tak odpadły;-( a koleżanka miała pretensje i zdjęła wszystkie paznokcie i musiałam robic wszystkie od nowa;-( , wiem, że ona nie kremowała rąk przed zakładaniem paznokci. .eh... proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
hehe lajt już sie przenosze... sorry wielkie dla "nie zaśmiecac tego watku". gdybys miala problem a nie znalazla innego tematu na kafeteria.pl to chyba bys tez napisala gdziekolwiek. ale gratuluje dośwaidczenia. madzia018 odpowiedziala mi na pytanie i nie miala nic do tego ze pisze na inny temat i dziekuje za rade... co do tego watku to wole żele ;););) dzieki za link. pozdro;* juz mnie nie ma.. bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Szycha
do nie zasmiecac tego watku : podaj jakiś inny link bo tam to nikt mi nikt nie pomoze...! dziewczyny jeśli będziecie szukac pomocy tam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390&start=30 to jej nie uzyskacie!! jedna laska napisala ze nakłada ozdoby na 2 warstwe nie utwardzając w lampie i je matowi!! porażka. nie jestem jakas doświadczona bo mialam tylko 1 kurs ale kto matowi ozdoby???!! żal ! prosze o linka gdzie mi pomoże ktoś doświadczony a nie jakaś panna bez kursu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zajrzyj
Ania_Szycha tu zajrzyj profesjonalne forum: http://www.eurofashion.com.pl/forum/index.php ============================================== http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=index >>>>>>>> forum bardziej dla kosmetyczek ale tez jest dzial stylizacji paznokci STYLIZACJA PAZNOKCI: http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=9&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f POCZATKUJACY (Tu zadawaj pytania jeżeli jesteś początkującą stylistką, manicurzystką lub pedicurzystką): http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=29&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
"podaj jakiś inny link bo tam to nikt mi nikt nie pomoze...! dziewczyny jeśli będziecie szukac pomocy tam : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390 &start=30 to jej nie uzyskacie!! " Ania_Szycha bo te dziewczyny nie maja nawet kursu:o:o:o wiec co sie dziwisz? PROFESJONALNE FORUM: http://www.eurofashion.com.pl/forum/index.php tam na pewno pomoga ci stylistki albo instruktorki ============================================== http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=index >>> forum bardziej dla kosmetyczek ale tez jest dzial stylizacji paznokci STYLIZACJA PAZNOKCI: http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=9&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f POCZATKUJACY (Tu zadawaj pytania jeżeli jesteś początkującą stylistką, manicurzystką lub pedicurzystką): http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=29&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie zrec
prosze odpowiedzcie mi na poje pytanie... nie jestem na tyle uzdolniona zeby sama sobie robic pazury.zrobie je sobie w salonie ale chce najpierw wiedziec ktore mozna malowac lakierem i ktore beda lepsze jesli wykonuje duuuzo prac domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota
hmm mnie sie wydaje ze akryl jest bardziej trwaly niz zel :) żel dla bardziej delikatnych dziewczyn poniewaz jest sam w sobie delikatniejszy ;) zakladam akryle i zele a od niedawna porcelane :) i tą ostatnią najbardziej sobie chwale ;) wyglada jak zel (poniewaz jest nim pokryta na wierzchu ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
witam, ja osobiście robię sobie akrylki, bo są bardziej wytrzymałe, no i urzekają mnie te kwiatuszki akrylowe, sa cune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virusek25
Do wszystkich niezdecydowanych.Najlepiej udać się do profesjonalisty i spytać.Paznokcie akrylowe maja to do siebie że nie trzymają się każdej płytki paznokcia jednakowo.Jeśli masz ,,tłustą"płytkę to na jakieś 99% akryle nie są dla ciebie ponieważ będą ci podchodziły powietrzem.Jeśli jest sucha i rozdwajająca się to możesz spróbować.Najważniejsze jednak jest to jak są założone.Ja osobiście polecam żelowe paznokcie.Są trwalsze niż akrylowe ponieważ są utwardzane pod lampą.A jednocześnie są elastyczniejsze niż akryl.Polecam żelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekchem
Osobiście akryli nie polecam. Akryl strasznie niszczy naturalną płytkę paznokcia, śmiało można powiedzieć, że robi się cienka jak pergamin. Ja zdecydowanie stawiam na tipsy żelowe, moje klientki też i są z nich zadowolony. Akryl jest wytrzymały, żel także w zależności od płytki paznokcia. Ponad to paznokcie żelowe wyglądają bardziej naturalnie, przy dobrym zrobieniu długo się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekchem brednie wypisujesz
Ekchem "Akryl strasznie niszczy naturalną płytkę paznokcia" Nie strasz dziewczyn, ze akryl niszczy paznokcie bo nie niszczy!!! juz sobie wyobrazam jaka jestes partaczka :o "Akryl łatwo usunąć z naturalnych paznokci. Wystarczy minutowa, maksymalnie 15minutowa kąpiel paznokci w specjalnym płynie." Doksztalc sie najpierw i nie wprowadzaj dziewczyn w blad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1OO
zgadzam się jak najbardziej z moją poprzedniczką, akryl absolutnie nie niszczy paznokci, to zależy od osoby ktora wykonuje stylizację i jej umiejętnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik
witam ... mam pytanie wlasnie sobie kupilam lampe i w srodku niej na spodzie jest taka niebieska folia? i nie wiem co mam z nia zrobic? czy przed uzyciem lampy zdjac ta folie?? czy ona jest do czegos potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze! ludzie! nie dajcie sie zwariowac! akryl i zel niszcza tak samo plytke paznokcia, bo jest to ingerencja ciala obcego! ale nie w znacznym stopniu! chyba, ze ktos bedzie tak wspanialomyslny ze uzyje zabkow do sciagniecia pazurkow... jezeli ktos ecyduje sie na sciagniecie paznokci, polecam wizyte u specjalistki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_pytająca
Czy nie wiecie moze czy żel utwardza się takze pod solarium - mam na myśli solarium takie do twarzy? (czy światło z takiego solarium to to samo co z lapmy ktora utwardza paznokcie żelowe)? czy taki żel moza utwardzić tylko pod specjalną lampą do utwardzania paznokci zelowych? Z góry dzieki za odp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2
Pilnie szukam kogos kto zrobi mi paznokcie zelowe, ewentualnie akrylowe w Tczewie. Sama nie moge nikogo znalezc, a jak juz to terminy sa bardzo odlegle. Prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopezowa
Witam Was wszystkie!Mam bardzo duzy problem od kilku dni cos mi sie dzieje z pazurkamiGdy robie bialy frech wszystko jest ok jednak gdy wtapiam brokat kosteczki koleczka itp po kilku gozinach zel schodzi płatami z tipsa czym to moze byc spowodowane?!!!jestem naprawde zalamna klientki wracaja z reklamacjami a ja niewiem co sie dzieje!PROSZE O POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeziska
ja miałam żelowe i nie trzmały mi się, i uwierzcie robiły mi je różne stylistki, takie po kursach i nie, i wszystkie mi odskakiwały po 2 dniach, teraz mam akrylowe, sama je, stwierdziła że kurs będzie tańszy niż robienie tego u stylistki :) i nie żałuję, mam jednak problem, akrylki zaczeły mi się zapowitrzać... i czasami już po nałożeniu i spiłowaniu akrylu, nie wiem co się dzieje, aż nawet zaaczęłam sprawdzać czy jest coś nie tak z moimi produktami do robienia ich...ale wszystko w porządku, czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego one mogły zacząć się zapowietrzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestia ciekawska
Mam pytanie odnośnie paznokci żelowych. Wiem, że są dwa sposoby nakładania go- 1 fazowy i 3 fazowy. Jaka jest różnica między tymi dwoma metodami, i która jest lepsza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×