Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość Akrylek
Witam ja robię paznokcie akrylowe na tipsie i są super moje klientki są bardzo zadowolone i nie biorę drogo to nie znaczy że jak ktoś bierze tanio to nie są ładne właśnie przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akrylek
Witam chętne Panie które chcą mieć ładne paznokcie to zapraszam do mnie do mojego mieszkania do Gdańska mój nr 503-049-865 odpisuję na smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym zrobić sobie pazurki ale nie wiem czy żelowe czy akrylowe? Problem polega na tym, że często gram w siatkówkę a nie chciałabym stracić paznokci po 1 meczu. Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka2603
Witam kobietki:) Od niedawna zaczęłam jarać się pięknymi paznokciami do tego stopnia, że chciałabym kupić sobie sama taki zestaw. Możecie mi poradzić jaki byłby lepszy(żel czy akryl)?? Zależy mi na naturalnym wyglądzie, bo nie chcę mieć sztucznie wyglądających 'szponów' ;/ Z akrylu wychodzą bajeczne kwiatuszki:) a czy z żelu też można takie robić? Która technika jest estetyczniejsza? wygladająca bardziej naturalnie? i oczywiście łatwiejsza w wykonaniu?;)) Jestem niezdecydowana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzia
czy jest jakiś przyrząd albo maszyna do robienie tych paznokci żelowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i akryl i żel wygląda ok jeśli położony jest tak jak być powienien a nie byle jak. maszyna do robienia paznokci?tak jest:) i mam tu na myśli dobrą manicurzystkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka2603
No a mozecie powiedziec jeszcze jaka firma jest dobra? Wlasnie przymierzam sie do kupna i szukam rzeczy na allegro? Polecacie jakas firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eŁ
polecam żele `neo-nail` tak poza tym jesli chcesz kupować na allegro tam nie ma złotej reguły co do firmy lub czegos w tym stylu. pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktos mi moze doradzić w sprawie wykonywania pznokci metodą zelową. Kupiłam cały zestaw przeznaczony do tego celu, i po wykonaniu paznokci (zgodnie z instrukcją) żel odchodzi mi od naturalne płytki po 2 dniach. Nie wiem czy to wina żelu, lamy, czy może złego przygotowania paznokcia????? Choć opiłowuje paznocia dośc dobrze i nakładam primer, czekam az wyschnie i potem nakładam żel. Prosze o radę????? Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanko. Co sądzicie o akrylu Ra Neil? Jeśli ktoś miał z nim do czynienia proszę o opinię. To ważne dla mnie. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Mam pytanie, może potraficie pomóc? Wczoraj robiłam żele na tipsie (ponoć nie mogła zrobić mi długich bez tipsa, a tu czytam o formie...) i są grube:( Ponadto usłyszałam, że wypełnienie takich jest droższe od wypełnienia robionych wcześniej samym żelem bez tipsa, ale nie rozumiem, dlaczego? Czy tonie to samo - wypełnia się przecież to, co odrosło.. Pewnie się nie znam, więc proszę napiszcie mi, jaka to różnica, jeśli tak jest... Czy ktoś może polecić kogoś w Poznaniu, kto robi CIENKIE żele? Z góry Wam dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi18
a kto mi powie jaki żel jest dobry aby się długo trzymał i nie odchodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zea
Hejka wszystkim. Ostatnio zrobilam sobie paznokcie zelowe na naturalnej plytce i ledwo doszlam do domu juz mi odchodzily, moze dlatego ze zel byl na skorkach i nie moglam go usunac jak lekko probowalam to zaraz odchodzil z plytki. Poza tym ciagle mi sie zaciagal o rejstopy, wlosy ubrania, masakra. W koncu po ok 4 dniach spilowalam bo mialam totalnie dosc. A to pilowanie tez zabralo mi cale wieki. Czy to ze mi sie tak stalo to wina kosmetyczki, bo wydaje mi sie ze zrobila to na odwal? Prosze o opinie bo nie wiem czy dac sobie spokoj z takimi paznokciami czy sprobowac u kogos innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maitenada
zea znajdź lepszą kosmetyczkę, spróbuj gdzie indziej bo ta kosmetyczka faktycznie chyba za bardzo nie potrafiła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maitenada
i nie zniechęcaj się. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaczek198
hej chce sobie zalozyc paznokcie zelowe lub akrylowe tylko nie wiem ktore lepsze prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
lusiaczek- odpowiedz na twoje pytanie jest na samym poczatku watku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666Kasiunia666
Wszyscy mi mówili że akrylowe są lepsze, poszłam więc do kosmetyczki sobie je zrobić ale kosmetyczka wytłumaczyła mi że to nie prawda że akrylowe są lepsze, bo żelowe wcale nie są mniej trwałe i nie odpryskują szybciej, sama miała żelowe bardzo ładne więc zdecydowałam się jednak na żelowe. Nie są grube, są bardzo eleganckie, nie odpryskują, każdy na imprezie je podziwiał! Byłam uprzedzona do żelków, ale są naprawdę super, wszystko mogę w nich robić bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
to nie chodzi o to ze zelowe sa zle....tylko o to ze akrylowe sa mocniejsze i takie akrylki moga nosic np te panie ktore spedzaja aktywnie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako manikiurzystka napiszę że nie ma gorszych czy lepszych, u mnie lepiej trzyma się żel i wg mnie ładniej wygląda ale nie znaczy że jest lepszy :) pracuje w nich, zajmuję się domem i jakoś się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejzi
Mam pytanie zamowilam sobie dla poczatkujacych taki starter set z Nails for nature czy ktos moze mi pomoc co jeszcze bym potrzebowala na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunny
potrzebny ci mózg... jak najpierw zamawiasz a dopiero potem myślisz co dalej... najpierw spytaj a jak ktos doradzi co dalej to potem kupuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapas
MARZĘ o "pazurkach!!!!!!!! czytam opinie akryl czy żel i ...zgłupiałam. każdy woli co innego.więc jak sie zdecydować?? a czy nie jest to indywidualnością...mam np.bardzo pofaudowaną płytkę(alergia) i czy to n p nie wpłynie na rodzaj zakładanego paznokcia??? możecie polecić manikiurzystkę we Wrocławiu?? nie chciałabym trafić do kogoś bez kwalifikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można i tak i tak
Można mieć i akryl i żel, ważne tylko żebyś miała wykonane dobrymi i antyalergicznymi produktami. Nosiłam (i robię) lata i akryle i żele żelami BELARTE i nigdy nie spotkałam się z problemami. Poczytajcie sobie opisy: www.belarte.com.pl i zwróćcie uwagę na te produkty, które są antyalergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka paznokci
Czy paznokcie żelowe, czy akrylowe, jeśli są grube, zależy to wyłącznie od osoby która je wykonuje. Wcale nie musi tak być. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona 30
Odradzam robienie paznokci żelowych w Salonie Fryzjerskim Shazi (Kraków). Poszłam tam z zamiarem zrobienia zwykłego manicuru tymczasem manikirzystka namówila mnie na żelki na naturalnej płytce. I tym sposobem za 80 zł miałam paznokcie które się trzymały całe 5 dni! Żel zapowietrzył się i zaczął odpadać, wyglądało to paskudnie. Poszłam do poprawki, którą zrobiono mi gratis ale co z tego jak po paru dniach żel znowu zaczął odpryskiwać i musiałam iść to zciągnąć. W dodatku moje dotychczas ładne paznokcie są teraz całkowicie zniszczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja miałam i mam obecnie żele,miałam juz robione tipsy jak i również żel na swoich długich paznokciach w obu przypadkach płytka jest bardzo zniszczona,no ale cos za coś:):):) nie zdarzyło mi się zeby zel odpadał,jedynie co to po ok.tygodniu jak juz zaczyna paznokieć rosnąc trzeba sobie pilnikiem wypiłować brzegi,zeby zel nie odstawał,tylko na gładko zpiłowac i w razie czego pomalować lakierem bezbarwnym lub odzywką,żeby dodatkowo zabezpieczyć,nawet przed woda wtedy paznokcie nawet do 4 tyg.super wyglądają byłam już pare razy u kosmetyczki a teraz zamówiłam sobie zestaw do robienia zeli z neonails,zobaczę jak mi to wyjdzie:):):) zdarzyło mi sie nawet ze na moim paznokciu pękł żel-skleiłam go odrobiną superglue i trzymał do nastepnego uzupełnienia życze powodzenia i super pazurków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×