Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

hej mam pytanie..... obgryzam paznokcie teraz staramsie tego unikac i chcialabym je zastapic \"drugimi\" ladniejszymi czy jest taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka1988
pewnie że jest:) dla paznokci to nie problem bo i tak muszą być kruciutkie do żeli:) tylko gorzej z Twoją silną wolą:) bo żelu nie ugryziesz tak łatwo:D hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxianka
Witam wszystkich;) ja po raz pierwszy robie sobie tipsy;) znaczy chce sobie zrobic;) mam krótkie paznokcie i jakie byłyby najlepsze? ja mysle zeby miec żel na tipsie czy akrylowe? a i czy roznia sie one kosztami?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny dlczego wy
ciągle robicie sobie te beznadziejne akryle? :O przecież w normalnych cywilizowanych krajach są one zabronione i się ich nie robi (miedzy innymi slatego że sa rakotwórcze.... przecież akryl to trucizna...) zastanówcie sie czy warto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea25
Jesli juz to nie akryl tylko fluid a w zasadzie jeden ze skladniekow wczesniej uzywanych we fluidzie mial dzialania rakotworcze teraz juz sie tego nei uzywa dziewczyny! troszke nie przyjemny zapach jest ale nie szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli juz to liquid a nie fluid lub poprostu plyn do akrylu no i chyba zgadzam sie ze jednak rakotworczy akryl to juz historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka_82
Trzy tygodnie temu zrobiłam sobie po raz pierwszy tipsy u zaufanej osoby. Doradziła mi akryle, bo są trwalsze, jej mogę na słowo wierzyć. Jeśli ktoś mieszka w okolicach Legionowa mogę Wam ją polecić. Wiele moich koleżanek nosi tipsy, ale te które Gosia mi zrobiła to mistrzostwo świata. Są rewelacyjne. za tydzień idę dopiero na I uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_002
hey! okolice Legionowa mówisz? a ile bierze i gdzie dokladniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena- mam problem
nauczylam sie zakladac żele- blagam odpowiedzcie mi czemu mi matowieja tzn kolezanka ma i ma takie blyszczace a mi po utwardzeniu w lampie kiedy wyciagam i przemywam warstwe skroplona clinerem to od razu traca polysk nawet jak nakladam zel wykanczajacy:( prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo sie wykanczam mysle probuje i nic:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena- mam problem
jeszcze jedno!sa te hologramy rozne co tak fajnie na koncowkach swieca czy chocby brokat a mi kiedy chce nakladac brokat i przecieram go potem wszystko mi sie przykleja brokat rozchdzi po paznokciu, zalamuje sie nad tymi tipsami bo niby wszystko ok trzymaja sie i wogole super a polysku brak a swiecacych ozdob nie umiem nalozyc aby wszystko bylo pod zelem rowniotko, takie slizgie a nie chropowate :((((( ktos mi nie pomoze?? nie wiem co ja zle robie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysa12
mam pytanko.Jeśli są wtopione ozdoby w żelu ( w pierwszą warstwę) na tipsie i chce zmień ozdoby to piłuje do momentu aż znikną ozdoby i zostaje bardzo cienka warstwa. A co jeżeli tips zrośnie .Niestety nie doczekałam się klientki żeby często uzupełniała pazurki mając ozdoby.(nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala7389126
Jak przedluza sie paznokcie zelowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziululka
Dziewczynki napiszcie jak pielegnowac paznokcie zelowe,i czy mozna je naprzyklad malowac lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UluSia
a ja mam takie troszkę inne pytanie. chce zacząć sama nakładać sobie żel na paznokcie i jestem w trakcie kupowania i szukania odpowiednich materiałów. zastanawiam się nad pojemnością żelu. na ile satrcza 15ml a na ile 5ml?? w sytuacji robienia paznokci sobie załóżmy co 3 tygodnie i jeszcze 2 osobom?? proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka *
siemka.... przeczytałam sporo komentarzy i doszłam do wniosku że każdy ma inne zdanie, to normalne :P niedawno miałam żele ale po trzech dniach zaczęły się już zapowietrzać. po pewnym czasie dowiedziałam sie że dla alergików lepszy jest akryl (zaliczam sie) teraz będę robić akryl ale mam sposób od manikiurzystki na warstwę akrylu nałożyć żel i powinno być Superrrrr...... Buziaki Powodzenia w decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatos
Cześć Zamówiłam sobie zestaw do robienia tipsów akrylowych,czy ktoś mógłby mi poradzić jak się miesza składniki-tzn chodzi mi o proporcje no i oczywiście dobre rady będą mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKonin
Hi :) nie ma ustalonych proporcji co do mieszania składników acrylu. Sama musisz troche poćwiczyć i dojść do idealnych. Jednak moge ci udzielić kilka rad. Kuleczka którą utworzysz nie powinna być zbyt mokra, tzn. nie powinna rozlewać się sama na paznokciu, ani nie powinna być zbyt twarda. Kuleczka powinna być lekko chropowata, ale tylko do tego stopnia, że gdy poczekasz chwilke zrobi się cała gładka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatos
Dzięki śliczne za radę-jak ktoś coś jeszcze może dodać-będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek1988
hej czy do paznokci akrylowych potrzebna jest lampa??????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA38
NO WLASNIE JUTRO PO RAZ PIERWZY CHCE SOBIE ZROBIC PAZNOKCIE.TYLKOM TERAZ NIE WIEM JAKIE?BO Z WASZEGO FORUM WYNIKA ZE ZADNE NIE SA DOBRE!@CO MI RADZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale sie usmialam
CZARNA38 ja ci odpowiem kazde paznokcie sa dobra i zelowe i akrylowe ale tylko pod jednym warunkiem.UMIE SIE JE ROBIC,wtedy zadne nie niszcza paznokci i sa trwale wygladaja super.Ale co wy pseudo stylistki marki allegro mozecie o tym wiedziec.Idz na kurs z cala reszta tego tematu tam sie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka3
a ja uwazan ze najlepsze sa tipsy,,,ale bawia mnie opinie niektorych osob-ze sztuczne pazury-czy to zel,akryl,tips-nie niszcza swoich-wiekszej bzdury nie slyszalam..niszcza jak cholera-bo po pierwsze paznokiec nie oddycha-bo jakies sztuczne gowno go przykrywa,po drugie niszcza plytke!! a dlugotrwale noszenie sztucznego fajansu-prowadzi do trwalego uszkodzenia plytki paznokcia-sdtaje sie ona brzydka,sucha,cienka,lamliwa... fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzeRnulka
Mam pytanie.. Zrobiłam sobie niedawno tipsy żelowe.. a teraz chce je ściągnąć... tylko niewiem jak.. chciała bym to zrobić w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunkas55
Hej, mam takie pytanko, chciałabym sobie sama zrobić, można kupić do tego jakąś instrukcje obsługi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunkas55
uciekł mi wyraz :) chciałabym zrobić żele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia345
CHCIAŁA BYM SOBIE WZMOCNIC NATURALNE PAZNOKCIE ZEBY SIE NIE ŁAMAŁY I ROZDWOJAŁY CO POLECACIE I CZY TAKIE ZABIEGI NISZCZA PŁYTKE PAZNOKCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda śląska
mam problem bo obgryzam paznokcie:( i mam bardzo krotkie nawet nie dosiegaja mi opuszki wstydze sie swooich paznokci ale nie umie przestac obgryzac:/ czy jest tu jakas dziewczyna z Rudy ślaskiej, ktora by sie tego podjela?? moje gg to 5702131 chyba ze wy podajcie mi jakis kontakt bardzo was prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
chcialabym zrobic sobie paznokcie zalowe albo akrylowe na stopach. ile mniej wiecej trzymaja sie takie rzeczy?? dodam ze mam bardzo mala plytke paznokciowa czy wogle da sie cos w zwizku z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×