Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość czeska2221
przeciez jest tez akryl kamuflaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia27
Witam ja mam właśnie zrobione paznokcie akrylowe na tipsie przezroczystym i cover tak mi powiedziała dziewczyna która robi paznokcie u siebie w domu ,no i nad nim frencz bielusieńki i śliczna linia uśmiechu i jeszcze przezroczysty akryl i powiem że już zmieniałam dużo stylistek nawet byłam w salonie gdzie policzyli mi 100zł i trzymały się tydzień bo podchodziły i akurat trafiłam z polecenia koleżanki na tą dziewczyne i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona z jej usług używa jednorazowego pilniczka i na koniec oddaje klientce ,dezynfekuje itp i jestem naprawdę szczęśliwa bo paznokcie trzymają się i dopełniam je po 3 tyg, a tu was zaszokuje bo za paznokcie zapłaciłam u niej jak pierwszy raz przedłuzałam 40zł a teraz jak chodzę na dopełnienie to płacę 25zł jest to naprawdę SZOOK że za taką cene można zrobić piekne i trwałe paznokcie więc nikt mi tu nie powie że w salonie muszą robić dobrze bo dużo sie płaci a jak się zapłaci mniej to gorzej właśnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki zaczynam przygode z tipsami.chce sobie zrobic (pierwszy raz) na co zwrocic uwage? a moze jest ktores ze swinoujscia i moze polecic odpowiednie miejsce?godne zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
Moim zdaniem żelowe są lepsze, jednak przed zrobieniem takich należy pamiętać o prawidłowym zadbaniu o skórę rąk i płytki paznokcia, aby po usunięciu żelowych nasze wyglądały w miare dobrze. Wiadomo oczywiście, że zawsze po ściągnięciu nasze są w opłakanym stanie. Ja przed stylizacją poddaje moje dłonie masażom, peelingom i odżywieniu. Pani Klaudia z salonu Chanta'l tak mi właśnie doradziła i teraz zawsze do niej kieruję sie w sprawie moich paznokci, dzięki czemu sa zdrowsze, silniejsze, a żelowe prezentują sie wyśmienicie na nawilżonej i odprężonej skórze dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już i żelowe i akyle. Ostatnio udało mi się zapuścić i trafiłam na świetną manicurzystkę w Centrum na Karolkowej. P. Klaudia doradziła mi lakier shellac i jest super. Nie wiem tylko, czy kładzie się go na tipsach też, ale na naturalnych paznokciach wygląda super i nie odpryskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei zrobiłam sobie w tym tygodniu paznokcie żelowe. To znaczy na moje naturalne paznokcie stylista (w Krakowie) nałożyła żel (który jest w zasadzie połączeniem żelu i lakieru do paznokci). W każdym razie - całość trwała jakieś 40 minut i bardzo sprawnie to zostało wykonane. Co mi się podoba - to fakt, że lakier utrzyma się na paznokciach dwa tygodnie i się nie kruszy :) A w dodatku paznokcie błyszczą mi się jak nigdy po pomalowaniu ich zwykłym lakierem. Gdybyście były zainteresowane tym nowym żelem to możecie napisać do mnie - nike.19@interia.pl i podam Wam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadonnaXD
Ja osobiście obgryzam od małego i postanowiłam zrobić żelowe. Jednak boję się że je sama zerwe. Ludzie mi mówili że wtedy będzie już na zawsze z nimi źle. Jednak nie wiem dokładnie co sie wówczas stanie...Czy ktos może mi coś powidzieć???Plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcruellax
Ja się w ogóle przestawiłam teraz z żelowych na manicure hybrydowy, mniej niszczy paznokcie a częściej mogę zmieniać sobie kolorki itd. I to naprawdę się trzyma, nie odpryskuje ani nic. Teraz chyba to się robi coraz bardziej popularne, na pewno w spa Ce-Ce można zrobić bo sama tam chodzę. Wg mnie to jest też fajny pomysł na wakacje, on tak 2tyg się trzyma to akurat na urop żeby nie myśleć jeszcze na wyjeździe o malowaniu paznokci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krooliczkowa
ja też teraz mam zrobiony manikiur hybrydowy :) fajna sprawa, moja kosmetyczka używa soak off star nails. gdyby nie odrosty to nosiłabym ze 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzizzi
co to jest manikiur hybrydowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free_your_mind_
to jest taki manicure który się robi preparatem o konsystencji lakieru, normalnie się go nakłada a potem utrwala lampą ale nie niszczy tak i nie obciąża jak normalny żel. To się nosi jakieś 2-3 tyg, potem specjalnym płynem kosmetyczka która Ci robiła zmywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkakredka
ja też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-w-a
ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusinka
polecam zestaw do pazurków eco star nail. to jest żel, bezwonny akryl i porcelana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
ogladalam to eco na ich stronie, wydaje sie fajne. uzywal ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie...robię tipsy juz troche czasu ale zastanawiam sie czy nie przerzucić sie na paznokcie akrylowe ? jak myslicie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie...robię tipsy juz troche czasu ale zastanawiam sie czy nie przerzucić sie na paznokcie akrylowe ? jak myslicie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę....tipsy - jakie dzisiaj? Żelowe/ akrylowe/ czy jeszcze inną metodą? Proszę o opinie z jakich zabiegów korzystacie jeśli chodzi o przedłużanie paznokci - to dla mnie ważne bo właśnie wybieram sie na kurs i nie wiem, którym rozpocząć, na który ejst największe zapotrzebowanie u klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurkomaniaczka
Żel, akryl, hybryd na Bródnie, Kondratowicza 18, tel. 661087274 Serdecznie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurki są sexy
Wejdź na fanpage na facebooku "Pazurki są sexy" kliknij "lubię to" i zostań naszym fanem, weź udział w fajnej zabawie! Pazuro-maniacy łączcie się! ;) http://www.facebook.com/pages/Pazurki-są-sexy/270356103038213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×