Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kukuryku

Suwaczki w Wordzie, gdzie jesteście? POMOCY!!!

Polecane posty

😭 Gdzieś klikałam po Wordzie i zniknęły mi suwaczki z pionowej linijki, te którymi można ustawiać wysokość marginesów górnego i dolnego. :O Na pewno ktoś wie co zrobić, aby znowu wróciły.Bardzo proszę o pomoc. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po lewej stronie w dole okna masz skróty do widoku (np widok sieci web, widok konspektu gł, -->wybierz widok strony) albo pasek-->widok-->układ wydruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam próbowałam, i na dole po lewej i w pasku narzędzi. Widok strony mam zaznaczony i jest widoczna ta linijka z prawej strony ekranu z liczbami, ale nie ma na niej suwaczków. :( Co robić? Bardzo mi ich brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak____
a nie masz czasem opcji w "widoku" -pełny ekran? Bo wtedy nie widac suwaczków. W widoku ustaw sobie widok wydruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Jeśli nie masz marginesów, a cała linijka jest biała, tylko z cyferkami, to stań na "górze" bocznej linijki i przesuń jej górną krawędź w dół - powinno wrócić do normy (jeśli rozumiem Twój problem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaznaczony układ wydruku. Na ekranie wygląda wszystko tak, jak powinno wyglądać, są linijki, i górna, ta pozioma do ustawiania marginesów bocznych i pionowa, ta z lewej strony, tylko właśnie na niej nie ma suwaczków :( tych malutkich trójkącików, za które można było chwycić myszką i przesuwać, ustawiając marginesy - górny i dolny. Nie ma ich, gdzieś zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Mam włączonego Worda - na bocznej linijce nie mam żadnych suwaczków - te na górnej linijce też nie są do ustawiania marginesów, tylko do orientacji tekstu (wcięć akapitów) Do ustawiania marginesów nie ma osobnych suwaczków. Według mojej wiedzy. Margines górny/dolny wyznacza "koniec" białego obszaru na linijce (taka cienka pozioma szara kreseczka, można ją "przesunąć" w dół lub w górę - najedź na nią myszką, kursor powinien zmienić wygląd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, masz rację --> dziś pytanie dziś odpowiedź -Tam nie było suwaczków. To te ciemne obszary na linijce bocznej wyznaczały marginesy i to właśnie tego nie mam! Przepraszam za zamieszanie, ale zasugerowałam się górną linijką. Moja boczna, pionowa linijka jest cała biała, a na niej tylko numerki, nie ma tych ciemniejszych obszarów, a kursor znajduje się przez to na samej górze kartki. Jak odzyskać te ciemne obszary? nic tam na górze tej linijki nie moge uchwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Jeszcze raz - jeśli masz tylko białą linijką - najedź na koniec tej linijki (tego białego) - tam jest taka maleńka szara kreseczka (czasem może jej nie być). Jak tam najedziesz, kursur zmienia kształt na czarną strzałkę o dwóch grotach - trzymając wcieśnięty przycisk myszki przeciągnij w dół (jeśli chodzi o górny margines) U mnie działa. :-) Szare pole wraca. PS. A jeśli to nie zadziała, to Plik/Ustawienia strony/Marginesy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tam taką małą ciemniejszą kreseczkę na górze linijki, ale nijak nie można jej uchwycić :( żeby pociągnąć w dól. A --Plik/Ustawienia strony/Marginesy -- tam wszystko jest w porządku, wszystkie marginesy są ustawione na 2,5 cm. Wszystko w porządku jest także na \"podglądzie wydruku\", tu są widoczne te ciemniejsze obszary i tu można regulować marginesy. Co się stało, że nie ma ich w oknie głównym Worda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Nie wiem, czy jeszcze jesteś - ale wiem już, co się stało, uciekło Ci "światło". :-) Najedź na szary pasek tuż pod górną linijką - kursor zmieni kształ i pojawi się opis "pokaż światło". Klikasz - i gotowe, wszystko wraca do normy! :-) W drugą stronę też to działa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Uwaga - oczywiście nie na szary pasek pod górną linijką, ale górną krawędź "kartki". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Wielkie dzięki!!! Tak, to właśnie o to chodziło!!! Już wszystko jest tak, jak być powinno :D :D :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
O, to bardzo się cieszę! :-D Pozdrawiam serdecznie! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat minęło, a problem aktualny :) Wielkieeeeeeeeeeee DZIĘKI :D Męczyłam się z tym ok 8 mcy temu, poszłam na macierzyński, wracam i dalej się męczyłam i jednak kafeteria się przydaje :D Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Jak to dobrze, że jest internet i dobrzy ludzie służący radą :). Rzeczywiście tyle lat minęło od umieszczenia wpisu a wciąż się przydaje. Mi przytrafiło się to samo. Wcięło mi suwaczek ale znalazłam "światło" i wrócił :). Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OldestWoman
Jakie to było proste... A jednak bez tej podpowiedzi nigdy bym na to nie wpadła. Tyle lat minęło a ciągle się przydaje. Serdeczne dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, o to właśnie chodziło, dzięki bardzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotagroszek
Miałam ten sam problem, najśmieszniejsze jest to że informatyk nie dał rady a Wy kochani owszem :) Stokrotne dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświecona
I ja dziękuję! Miałam to samo, męka przy pisaniu dokumentów i nagle ZBAWIENIE! Wszystko śmiga jak złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, uratowaliście mi tym życie :) Bez "światła" nie da się pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica__
Ja również dziękuję.... całe lata pisałam na wielu kompach i nic się nie działo aż do wczoraj kiedy w pośpiechu coś nieuważnie kliknęłam i upsss!!! ale teraz już wiem co robić :)) dziękuję!! i pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, też mi się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światło to jest to. Niby takie proste a ile się nakląłem zanim to przeczytałem. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję bardzo. Ja także miałam ten problem. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa 22

Czas mija, a temat się przydaje. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×