Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fujitsu_

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki? Wybierzecie...

Polecane posty

Gość na ramce wpisuje się
date chrztu a nie datę urodzin tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam takie krzesełko do siedzenia z regulacją nóżek i z kółeczkami. dziecko mozna sadzać do 3 roku ... bardzo przydatne. ma alegro za 300 zł. Natomiast inni kupili taki jeżdzik z fisherprice. tez ciekawy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kto chce to graweruje. Ja widziałam taką ramkę z danymi dziecka jak się urodziło ( to była taka ramka, na której był zegar - wygrawerowana godzina urodzin , była waga - i tam grawer ile niunia ważyła, itd.). Więc na zwykłej posrebrzanej ramce można wygrawerować datę chrztu i wszystko inne co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burżujka
Powiedzcie mi czy delikatny łańcuszek z sreduszkiem/aniołkiem byłby dobrym prezentem dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psimlocia
hej ja tez bede chrzesna juz na swieta i nie mam pomyslu co kupic myslalam o kolczykach ale czesc osob odradza wiec sama nie wiem co kupic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaa
Cześć Ja mam byc chrzestna i mam zaledwie miesiąc żebyywbrac coś... nie mam pojęcia comoge kupic.. z finansami wiecie.. heh.. nie jest najlepiej... myslałam o cyzms takim co mała będzie miałą. będzie pamietała. Z rzeczy praktycznych to ma wszytsko.. bo ma starszgeo brata... o rok. Bedzie miałą 8 miesiecy.. mam straszny dylemat co wybrać. Npaiszcie jeszcze cos bo to bardoz ważne wsumie.. i co mamy sądzą o tych prezentach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaa
Cześć Ja mam byc chrzestna i mam zaledwie miesiąc żebyywbrac coś... nie mam pojęcia comoge kupic.. z finansami wiecie.. heh.. nie jest najlepiej... myslałam o cyzms takim co mała będzie miałą. będzie pamietała. Z rzeczy praktycznych to ma wszytsko.. bo ma starszgeo brata... o rok. Bedzie miałą 8 miesiecy.. mam straszny dylemat co wybrać. Npaiszcie jeszcze cos bo to bardoz ważne wsumie.. i co mamy sądzą o tych prezentach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alica
tak kolczyki czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axsel
a dla chłopca medalik AXEL KOCHAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alica
kolczyki dla dziewczyny !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alica
mam na imie agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lutym zostałam chrzestną
i kupiłam mojej kruszynce leżaczek na allegro... świetna sprawa!!! mała ma 6 mies (skończy w niedzielę) i jest bardzo zadowolona... i mama też bo wkłada małą do niego i mała tam leży bardzo długo a ona moze coś porobić... a jak małej się mudzi to kopie sobi enóżka i sie zaczyna huśtać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribell
najlepiej dać pieniądze o ile się je ma.Ale prezent też móże być-Bo nikt tak naprawdę nie wie ile za niego zapłaciło się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllalllallla
Przekłuwanie dziecku uszu to barbarzyństwo i egoizm. Skąd wiadomo, że ona będzie chciała nosić kolczyki jako osoba dorosła? Poza tym to ranienie dziecka i potencjalne źródło zakażenia. Totalna głupota, zwłaszcza, że można niechcący pociągnąć za kolczyk nakładając czy zdejmując ubranko. Z praktycznych rzeczy zawsze przyda się dobry kombinezon na zimę, elegancki śpiworek, łóżeczko turystyczne (świetne jako kojec i gdy ktoś lubi wyjazdy z dzieckiem). Dużo zależy od wieku dziecka, jego charakteru oraz upodobań, które często ujawniają się nawet we wczesnych miesiącach życia. Rzeczy ze srebra i złota często się gubią lub tracą na uroku zanim dziecko będzie na tyle duże by je wykorzystać. Są to bardziej w efekcie prezenty dla rodziców niż dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Co sie kupuje na chrzciny? Wydaje mi sie, ze ciekawym prezentem jest \"srebrna lyzeczka\" :) Ale taka z grawerem - godzina urodzin, data, czy napisem \"od matki chrzestnej\". Ja zamawialam srebrna lyzeczke na www.lyzeczki.go.pl i jestem uradowana. Pamiatka na wieki za niewygorowana cene. Polecam innym ludziom, co niniejszym czynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia12345
mam problem!! w niedzile mam chrzciny i nie wiem co mam kupic jeszcze mojej chrzesnicy!! kupiłam jej juz łancuszek złoty i medalik :) nie wiem co mam jeszcze do tego kupic!!! pomozcie mi!! Dodam ze to nie jest nikt z rodziny!! ale kocham ja jak własne dziecko!!! :) pozdrawiam :) czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
No jak to jaki? Laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia12345
dodam jeszcze ze ja mam dopiedo 16 lat!!!! to wiadomo jak z kasa!! :D hehe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
16 lat? No to w takim razie laptom i lacze internetowe. Bedziecie sobie plotkowaly na GaduGadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia12345
wes idz sie człowieku lecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na chrzest mam laptop kupic!!!!!!!!! maskra!!!!!!!!!!!!! widac ze nie myslisz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunia123
Ja będę chrzestną w niedzielę i kupuję Chrześnicy krzesełko do samochodu takie do 36 kilogramów. Dziecko ma nosidełko a wcześniej czy później krzesełko trzeba kupić i będzie jak znalazł za kilka miesięcy. Prezent praktyczny i potrzebny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Ja podawałam do chrztu dwa razy , i zawsze ubierałam swoje chrzesnice i kupowałam prezent,,,,tyle tylko ze jestem zwolenniczka tradycyjnych prezentow jesli chodzi o chrzesnych,,,ja kupowałam łańcuszki z Matką Boska i takie sliczne pamiatki z chrztu św. a jako gośc kupiłabym inne w/w zabawki. Teraz beda chrzciny mojej coreczki i bardzo bym sie ucieszyła gdyby mała dostała lańcuszek z Bozią od chrzesnych lub cos innego ale takiego wyjatkowego od chrzesnych np, wymienianą wcześniej srebrną łyżeczke lub smoczek i koniecznie z grawerką.Sliczne są teraz te wszystkie pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia12345
dziekuje za to ze mi pomogliscie ;) ale ja juz jestem po chrzicnaich w styczniu mialam! i moge wam doradzic co kupic. ja kupilam łancuszek z medalikiem matki boskiej i album! i rodzice byli naprawde z tego prezentu zadowoleni wiec uwazam ze dorze zrobilam, ze to kupilam! polecam wszystkim to samo! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia12345
ale teraz mam problrmik ;) bo w sierpniu mam roczek i nie wiem co kupic!!!!!!!!! POMOZCIE MII!!!!! prosze!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-sia
Witam Ja kupiłam mojej chrześnicy inhalator.Może to się wydawać dziwne ale sama mam prawie dwuletniego synka i wiem jak taka rzecz się przydaje w domu.Przy każdym przeziębieniu katark inhalator jest pod ręką i nie trzeba dziecka ubierać i wozić 3 razy dziennie do ośrodka zdrowia na inhalacje - co niestety kosztuje i jest czasochłonne.A rodzice na chrzest mają pieniążki a później jak ich brakuje to ciężko wyciągnąć nagle 200 zł na inhalator bo raz że szkoda a poza tym są wtedy inne wydatki jak np.lekarstwa dla maluszka. Polecam bo myślę że to bardzo dobry i praktyczny prezent choć wydaje się banalny Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych prezentami na chrzest ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niopjik
moj synek na chrzest zebral 1500 zl i kupilismy mu zlota branzolete (za 800zl) a reszte wplacilismy do banku na jego lokate i co miesiac cos doplacamy a na roczek tez pieniazki i kupilismy auto na akumulator za 700zl teraz ja prowadze pilotem a pozniej on sam bedzie kierowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwahge
a na roczek ja bym kupila rowerek naprawde super sprawa ale taki aby mial prowadnik dla rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1111111
i może jeszcze do tego wszystkiego co wymieniłam powyżej jeszcze taki Anioł Stróż do zawieszenia na ścianie www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/aniol-stroz---zawieszka-wroclaw_1530765.html - 27k - y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×