Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fujitsu_

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki? Wybierzecie...

Polecane posty

Gość marlenabotko
Na prezent z okazji chrztu polecam portret, będzie to bardzo osobista pamiątka, wyjątkowy i piękny prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego kiedy dorośnie. Myśle że dla rodziców też sprawi wiele radości. Zobacz na szajnart.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka26.
właśnie też się zastanawiam co kupić swojemu chrześniakowi, a czasu coraz mniej. wydaje mi się że złoty łańcuszek to raczej nie dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk
zobaczcie na www.dyplompapieski.pl, ja zamówiełm i było jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsmsms
ale tania reklama... Zenaaaaada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsmsms
pomijam fakt ze jakbym dostala takie gówn* to bym umarła ze smiechu chyba o z zazenowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malqm
większość osób nadal raczej jest za powszechnymi upominkami... i ok bo to jest zawsze na czasie obrazki czy medaliki ale do tego mozna dodać cos oryginalnego teraz są na czasie tory zpieluch czy z ubranek.. dość ciekawe widzialam na www.prezentydlabobasa.pl .. gdybym tylko miala chrześniaka też bym cos takiego kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemz e to reklama sklepu ale napisze ci ze dla mnie torty s pieluch są obrzydliwe i niehigieniczne. Wolalabym dostać albo dac paczkę pieluch zamkniętą niż pieluszki ktoe ktoś wyjąl z pudelka wymacal na wszytskie ztrony (skad mam pewnosc ze czystymi rękami) a potem co z tym? mam to założyć dziecku i liczyć ze moze żadnej bakterii albo grzybicy nie zlapie? Torty z pieluch są tak smao fajne jak siadanie tylkiem na muszli w publicznej toalecie. Takie moje zdanie :) Już lepiej te bukiety z ciuszków bo to zawsze można wybrać. Chcialąbyś dostać "tort" z odpakowanych tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Jeśli jesteś gdzieś z okolic Krakowa, to polecam galerię Magdalenka w Bochni. Mają tam bardzo szeroki asortyment dla dzieciaków, naprawdę jest w czym wybierać i na pewno ktoś mógłby ze sprzedających doradzić jakiś fajny prezent na chrzciny albo pierwszą komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polikowa
Fajna propozycja, można dołożyć tez wydanie Biblii dla dzieci, albo kolekcje "Najpiękniejszych opowieści biblijnych", widziałam fajne wydania w walizeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
innkkka hmm wygląda bardzo ładnie, no i z tego co wyczytałam, to pełni też funkcję świecy więc przyda się w kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amrettta23
mi też bardzo się pdooba pomysł ze statuetką-świecą, mam chrzest dzieciaczka mojej siostry za miesiąc więc już nie mam kłopotu co by tu im sprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkkka
a co proponujecie napisać w dedykacji?? bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
napisz jakieś życzenia, datę chrztu, moze nazwiska rodziców chrzestnych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amrettta23
ja myślę, że fajnie byłoby znaleźć jakiś cytat z bibli, albo jakiegoś wiersza, może coś z Jana Pawła II? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkar
Witam, ja kupowałam dla chrześniaczki biżuterię personalizowaną. W sklepie intern. artess, mają tam też inne propozycje, metalizację przedmiotów równie ciekawa. Sądzę, że jest to coś zupełnie innego ciekawego. Ręcznie robiona ze srebra najwyższej próby. Polecam ARTESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkar
Witam, ja kupowałam dla chrześniaczki biżuterię personalizowaną. W sklepie intern. artess, mają tam też inne propozycje, metalizację przedmiotów równie ciekawa. Sądzę, że jest to coś zupełnie innego ciekawego. Ręcznie robiona ze srebra najwyższej próby. Polecam ARTESS http://www.artess.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej chrześnicy kupiłam złotą bransoletkę z regulacją wielkości. Na blaszce wygrawerowane jest jej imię. Kupiłam jej jeszcze super kocyk i poduszeczkę ze strony bebebutik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przeszukałam cały internet w poszukiwaniu oryginalnego prezentu na chrzest przy niewielkim budżecie i trafiłam na stronę Pani Anety www.netafoto.blogspot.com gdzie w ofercie ma zaproszenia na sesje zdjęciowe w prezencie, biorąc pod uwagę, że ceny bardzo przystępne, a zdjęcia naprawdę piękne zamówiłam takie zaproszenie. Muszę przyznać, że mój prezent podobał się najbardziej całej rodzinie, już nie wspominając o efekcie sesji, która przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dlatego gorąco polecam! Bo to naprawdę pamiątka na całe życie! Nie ma nic piękniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaustynkaKa
ja wciąż poszukuję czegoś oryginalnego dla chrześnicy, i bardzo spodobał mi się bucik srebrny dla Anieli;) większość osób wypowiada się że najlepiej coś dla takiego małego dziecka praktycznego ale przecież rodzice sami wiedzą czego dla maluszka najbardziej potrzebują, więc pieniążki jak najbardziej wręczam a te buciki będą pamiątką na długi czas,później nawet założy sobie jako brelok do kluczy a grawer na buciku zawsze będzie jej przypominał o okazji. zobaczcie sami jakie urocze http://eprezenty.pl/srebrny_bucik_prezent_dla_dziewczynki_z_opcja_indywidualnego_graweru,p,6844.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ramek dla dzieci, ciekawe okazy są na stronie www.eprezenty.pl, dodatkowo można zamieścić grawer z własnymi życzeniami czy dedykacją, zamawiałam dla chrześnicy na urodzinki i pięknie wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majzuz
Fajnym pomysłem jest bizuteria personalizowana.Zakupiłam nawet taka zawieszkę z odciskiem dłoni mojej chrzesnicy w zestawie ze srebrna bransoletka. Zakupu dokonałam w artess sklepie inter. Bardzo wszystkim sie podoba całość! Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8787
Ja mam zostać matką chrzestną. Chrzest za tydzień a moja siostra cioteczna poprosiła mnie 2 tyg temu wyobrażacie sobie? Z kasą u mnie krucho, bieżmowanie miałam w innej parafii i muszę załatwić zaświadczenie a jak na złość nie mogę zastać tamtejszego księdza. Poza tym ona na mnie to wymusiła. Kiedy jej odmówiłam ona wielce oburzona i zbulwersowana że dziecku się nie odmawia itp.Mam teraz naprawdę trudny okres, zostałam bez pracy, a nowej nie znalazłam. Ona przyjechała do mnie (bez zapowiedzi) 6 dni po porodzie!!!Była święcie przekonana że z wielką chęcią się zgodzę i od razu wymieniła mi listę co mam zrobić i co kupić. Bycie matką chrzestną to też odpowiedzialność. Święta, odwiedziny = prezenty.Dobrze że ubranko sami kupili bo mnie na to nie stać. Takie rzeczy załatwia się wcześniej a nie na ostatniśą chwilę!Wiecie co jeszcze wymyśliła?Chrzestnym ma być mąż jej rodzonej siostry i ona chce aby przyszedł sam i zebym ja przyszła bez narzeczonego ("bo jej się nie chce przy garach stać"). Ale jej mąż się na to nie zgodził bo jak to będzie wyglądać? Żałuję że się zgodziłam. Ona liczy na niewiadomo jakie prezenty a mnie na to w tej chwili nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, siostra zachowała się rzeczywiście nie halo z tego co mówisz. Szkoda, że ma taką roszczeniową postawę, że mają być prezenty dla dzieciaczka. Nie rozumiem tego, bo chrzciny to rzeczywiście prezenty, ale pomijana jest chyba przez Twoją siostrę duchowa wartość tej uroczystości :( Jak masz krucho z kasą to kup jakiś drobiażdżek, który będzie symboliczny i od serca, na przykład http://www.e-chrzest.pl/pl/sklep/produkt/biblia-dla-dzieci.html. Biblia będzie fajnym prezentem, pomoże dziecku zapoznać się z wiarą, a o ile się nie mylę taka jest własnie rola matki chrzestnej - ma pomóc we wprowadzeniu dziecka do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×