Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agi28

hipochondria nozofobia, utrudniaja zycie

Polecane posty

Gość gość
Moje pytanie brzmi czy przy hipichondrii można sobie wmówić chorobę czy objawy które potwierdzają ja w badaniach. Dzieją się ze mną bardzo dziwne rzeczy. I najgorsze jest to ze te objawy maja potwierdzenie w badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przechodziłam przez coś podobnego i wiem jak ciężko się z tym żyje. Długo myślałam że sama sobie poradzę, ale niestety to nie jest możliwe. Najlepiej wybrać się do dobrego psychologa. Ja byłam na kilkunastu wizytach tutaj https://psychologsiedlce.pl/ i pomogło :) Pożegnałam się mam nadzieję na dobre z moimi fobiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora z urojenia
Witam choruje juz 9 lat bardzo jesyem zmeczona wykonczona bo ciagle cos sobie wyszukuje teraz piecze mnie jezyk z prawej strony jest czerwony i mysl rak potfornie sie boje tak bardzo ze ze strachu mdleje roni mi sie nie dobrze serce wali i jestem sparalizowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora z urojenia
Bardzo bym prosila bratnia dusze by sie odezwala do mnie by podzielic sie dolegliwosciami i wspierac sie to moj meil jesli zle sie czujesz tak jak ja panivznie sie boisz wyszukujesz co chwile inne choroby napisz do mnie marianna-58@wp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora z urojenia
Marinarosa! Piszesz a ja czytam o sobie yez tak mam zeby weekend miec spokojny ide do lekarzs i upewniam sie ze jest ok boje sie o wszystko poprostu jak chcesz pogadsc pisz marianna-58@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umów się do psychiatry, to mogą być zaburzenia somatyzacyjne, rodzaj nerwobóli ale one mają różną postać. Polega to na tym, że odczuwasz dany objaw mimo braku choroby somatycznej. O nerwicy dziewczyny pisały to nie będę się powtarzać, bo też może to być jedna z przyczyn. Pisałaś, że miałaś kontakt z terapią, ze względu na depresję. Zaburzenia somatyzacyjne mogą wystąpić kiedy już człowiek nie radzi sobie i depresją i pojawiają się te dolegliwości somatyczne, cielesne.Sprawdznie wszystkiego po 100 razy to nreica natręctw

Nie zastanawiałaś się również nad hipnoterapią  https://hipnoterapia-szczecin.pl ? Daje dobre efekty w leczeniu zaburzeń nerwicowych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×