Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Witajcie 🌻 sławunia - moja koleżanka miała podobny problem, choć nie wiem na jakim etapie ciąży. Brała na pewno jakies leki na to więc skonsultuj się jak najszybciej ze swoim ginem. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka......ale bajer,az mi dech zaparło....jerry, ja pojutrze tez bede miec juz takieeeeeeee??duze?????????super!!!!!!!!!!!!witamy sunny//aneta wszystko bedzie dobrze jak juz tu jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem jak narazie czy tak super heh :) jeszcze sie nie otrzaslam..po za tym mam chlopaka w wojsku.w piatek ma przepystke i pogadamy..jak to bedzie ale dobrze mam bo on sie cieszy a ze ma stres to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa
jak sie czujecie dziewczyny?? macie mdłosci ?? brzuszek juz wam sie pokazał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny , mam kolejne pytanie amianowić co sądzicie o pracy przy komp a ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie juz pokazał,ale podobno z drugim dzidziem szybciej widac:) komp chyba juz nie tak szkodliwy jak kiedys,raczej pozycja bardziej meczaca niz fale kompowe;P Jutro mam wizyte, to spytam przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
nie wiem na kiedy mam termin, ale, ze przelom lutego i marca to chyba pewne. wczoraj wyszlo na usg, ze 7 tydzien:) po 20 miesiacach od pierwszego porodu sie udalo:) mdlosci sa od tygodnia, ale przechodza, w pierwszej ciazy do 3 miesiaca sie trzymaly:) ciagle karmie piersia, ale musze odstawic mala narazie:) pokazuje na brzuszek i mowi dzidzia:) tlumacze jej, ze jak bedzie jesc to dzidzia bedzie glodna;) pozdrawiam przyszle mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
co do brzucha to zaczal mi w polowie czerwca wylazic:O zrobilam test i negatywny:( a juz mialam nadzieje, maz sie juz cieszyl, a tu niespodzianka:) ale wkurza mnie ten brzuchol, nie powinno go jeszcze byc:P na szczescie nie mam teraz apetytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa
ŻORDELKA, gratuluje drugiego dzidzi, moze bedzie chłopczyk! "szybko":-) postarałas sie o drugie. raz , dwa i z pieluch wyrosniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeszcze raz gratuluje córci!! Ja tez chce drugą dziewczynke:) Popraw se w stpce serce w dwóch nawiasach kwadratowych musi byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kandida,mozesz u nas zostac jesli chcesz, jest tez topik MARZEC 2007 :) Ale zostan,zostan, to chyba świezo test Ci wyszedł,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obliczyłam ze ostatni okres mialas 23 czerwca, czyli ze dzisiaj masz 18-sty dzien cyklu i juz ci test wyszedł????????????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomenasai
Witam,ja bylam 4 dni temu na 1 USG i mam w brzuszku bobasa, który ma 5,8 mm i to podobno pasuje do 6 tygodniowej ciazy.Serduszko bije jak szalone, ale jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomenasai---> czy Ty sie nie pomyliłaś z wielkością bobasa ? 5,8 mm w 6 tygodniu????? To ja widziałam niedawno prawie 2 cm dzidzie ale w 9 tygodniu !! Chyba że piszesz o całości z pęcherzykiem to wtedy by sie zgadzało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymam kciuki. Daj znac po wizycie:-)) Ja już jestem pzreszczęśliwa , bo wreszcie jestem po obronie i już jestem p. magister. Normalnie taki kamień mi sapdł z serca , ze aż gruchnęło jak spadł:-)) A dzisiaj coś mnie brzuszek boli, ale to moz e od czeresni , które wczoraj pojadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo magister Kikunia!!!!🌻🌻🌻 A co do czeresni,to tez mnie kiedys zawojowały,niestety...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkj
ja jestem w 8 tyg i dzidzia ma 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivor79
Wczoraj wyszłam ze szpitala. Ciąża obumarła. Mały nie rozwijał sie już 2 tyg i serce po tym jak je słyszałam przestało bić. Pomogli mi poronić. Za dwa dni mam ślub. Nie wiem jak to zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Evivor tak mi bardzo przykro:-(((((( Ale czemu mówili coś , w którym tygodniu byłaś? Niedługo znów edziecie mogli się starać, nie martwa się , wszystko się jakoś ułoży. Mocno Cię przytulam :-(((❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
Eivor79 nie zalamuj sie, widac twoje malenstwo nie bylo gotowe aby przyjsc na ten swiat, dobrze, ze nie urodzilo sie chore, dobrze, ze nie stalo sie to pozniej. badz silna, niedlugo znow bedziesz mogla zajsc w ciaze i na pewno bedzie wszystko dobrze;) trzymam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, z takim radosnym nastrojem włączyłam komputer,by podzielic sie z Wami moimi cudownymi wrazeniami z wczorajszej wizyty u gina,ale gdy przeczytałam post Evior,to to stwierdziłam ze chyba rezygnuje z brania udziału w naszym forum,chyba koncze,bo takie wiesci mnie dołują.Współczuje Evior baardzo,ale to ponad moje siły chyba czytac o takich tragediach,a nie idzie uniknac tego tu na forum.Wybaczcie,pozdrawiam Was i nie zegnam na zawsze,ale na jakis czas na pewno.Mam zbyt bujną wyobraźnie,niestety.Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( No i nie wiadomo co powiedzieć w takiej sytuacji - jesli chodzi o Eivor79 :-( Nic co by sie powiedziało nie bedzie dobre i na miejscu. Przykro mi strasznie, bo jesteś kolejna osoba którą to spotkało a była z nami tu na topiku :-( Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×