Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej kobietki..... nic nie wiem na temat roweru, a raczej zakazu jazdy. Miesiac temu czyli jak bylam w jakims 6-7 tygodniu jezdzilam rowerem w gorach i wszystko bylo i jest okey... jezeli poczujecie sie gorzej, zmeczone to po prostu trzeba odpoczac. Tak mi powiedziala moja gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żordelka, piszesz ze masz termin na koniec lutego i że zapłodnienie było koło 4 czerwca? Tzn.że u mnie jest coś nie tak.U mnie do zapłodnienia doszło nie wczesniej jak 11 lub 12 czerwca a gg według usg ustalił termin na 25 lutego.Dodam że16 czerwca robiłam test i wyszedł negatywnie a 26 i 27 czerwca robiłam testy z rannego moczu i wyszły pozytywnie.Nie rozumiem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis**
Sylwicja ty chyba bedziesz marcówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niedawna jezdziłam na rowerze i wszystko było ok. Jak nie ma przeciwwskazań od lekarza to czemu nie. TYLKO bądz ostrożna. Ja na wybojach podnosiłam pupe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis** ale lekarz powiedział że moje dzieciątko jest duże 15mm i że jest to 8 tc.Rozumiecie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzia lam jeszcze na usg serduszka mojego maleństwa. Czy u Was na usg lekarz widział serduszko w 7 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!dołączam do najszczęśliwszych kobiet na świecie!!!po 9 latach znowu stał sie cud!termin mam na 07.02.2007.trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Rzadko bo rzadko ale zagladam do Was i czytam wszustko. Cos ostatnio chyba te upały strasznie tu zaszkodziły ;) Jakieś chore tematu poruszcie. Ja sama jestem pierwszy panikarz świata ale nakręcanie się dodatkowo nikomu nie pomaga. Topik są też dla tych które mają mniej szczęscia w danej chwili. Trzeba gdzieś ból zrzucić, z kimś się podzielić. Tylko nie podkręcajmy sobie dodatkowo emocji. Ja jak na razie nic szczególnego z ciążą nie czuję. Poranne mdłości jak by osłabły i też schizy łapię że może coś jest nie tak. Ale chyba nie można poronić nic o tym nie wiedząc co? ODPOWIEDZCIE proszę. Bierzcie przykłąd z mazowszanki która nawet na rower siada :) Gratulacje! Ja na to za leniwa i za strachliwa jestem :) NAPISZCIE jak rozpoznać ciążę obumarłą? Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka20L
Witam was ja ma takie pytanko czy wszystkie widzieliście bijące serduszko a jak tak to w którym tygodniu bo ja byłam u ginekologa w 5 tyg. i nie stwierdził jeszcze ciązy kazał mi przyjść za tydzień na usg po usg wyszlo ze jestem w ciąży i bardzo sie ciesze widziałam nawet małego bąbelka ale nie widziałam serduszka nie biło lekarz powiedział tylko tyle na to że dziś chyba nie zobaczymy serduszka ja zaczynam sie teraz lekko bać bo niektórzy pisza ze już w 6 tyg widza serduszko troche mnie to przeraż i nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis**
spoko ,my zobaczylismy w 8 tygodniu;) Luzik kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWKA
Basienka20L ja mam ten sam problem co ty. W 7tc na usg gin nie widział bijącego serduszka ale napisał FHR |+| wiecie co ten skrót oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka20L
Sylwka I co mówił ci lekarz coś niepokojącego czy powiedział ze to normalne bo mi nic nie powiedział a to będzie moje pierwsze dziecko i zabardzo to nie wiem dużo o ciąży dopiero sie ucze ale skierował mnie na badanie moczu i krwi i kazał przyjść dpiero dokładnie 9 sierpnia a badania zrobić 7 sierpnia myśle ze jak by było coś nie tak to by mi coś powiedział ale i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWKA
Basienka20L gin nie chciał mi nic mówić,sama się dopytywałam bo szukał ni kręcił nosem,za drugim razem też nie mógł znależć,ale mówił ze jak nie krwawie to nie mam się czym martwić.Następną wizytę mam na koniec lipca. Wierze ze będzie dobrze,ty też wierz.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
basiulka 25 piszesz ze po 9 latach,czyli masz starsze dzecko??? ciekawa jestem,bo u mnie tez bedzie 9 lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
aaa dziewczyny jak jest z kawa??? niby nie wolno ale ja wczesniej pilam po cztery i teraz bez jednej rano chyba bym nie funkcjomowala. To co odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWKA
Dziewczyny mam dziś temp.36,2 i słabe ciśnienie 100/60 Czy musze się obawiać ? Wiecie,ja już się boję. lizzzy ja bym odradzała.Chociaż może jedna słaba nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
lepiej podobno cisnienie nizsze niz wysokie,ale po co sobie sprawdzasz i sie denerwujesz.nie lepiej kontrolowac tylko u lekarza i pytac od razu czy wszystko ok.chyba ze ogolnie zle sie czujesz? bo przynajmniejdla mnie takie cisnienie to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie widac serca w 6 do 8 tygodnia to juz jest źle... nie strsze was tylko pisze z doświadczenia. ja tak miałam. nie miałam, zadnych plamień czułam sie dobrze. mdłości wystepowały prawidłowo,bolały piersi i miałam lekkie skurcze podbrzusza, ale serce nie biło a zarodek miał 4 mm. miałam zabieg w 9/10 tyg. teraz jestem w 9 tyg i wszystko rozwija sie rewelacyjnie, serce bylo widać już w 6 tyg (licze oczywiście od pierwszego dnia ostatniej miesiączki) czyli dość wczesnie kawa zabroniona rower raczej niewskazany chyba ze lekarz powie inaczej (lepiej sobie jednak odpuścić jazdę w górach- matko jaka to nieodpowiedzialność!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
czy ze mna wszystko jest ok jesli w 7 tyg, nie mam ZADNYCH objawow ciazy tylko brak@ i +test druga wizyte mam za tydzien\ nie bola mnie piersi,nie mam mdlosci,nie mam zachcianeki dalej smakuje mi kawa.W pierwszej ciazy byl od niej totalny odrzut zanim sie o ciazy dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
hmm, w 6 ,7 tyg powinno juz bic serce. ja jestem obecnie w czwartej ciazy (trzy obumarły-serce wogóle nie biło). byłam na usg jakies trzy tyg temu , serduszko biło ,ale pojawił mi sie nowy problem , mam ból krzyża, kt. podobno zwiastuje poronieniu. strasznie się boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
lekarz ci tak powiedzial??a slyszlas o ciazy bez zadnych mdlosci? bo w 1-szej caly drugi miesiac wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
mnie od poczatku męczą mdłosci. jutro mam wizyte i wszystko sie okaże .czy nadal moje dziecko zyje , czy juz nie ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze musze sie tu bronic, bo zostalam oskarzona o nieodpowiedzialnosc... owszem jezdzilam rowerem w gorach ale nie po gorach, tylko po plaskim chodniku a to roznica... poza tym ciaza to nie choroba, na szczescie mam rozsadnego lekarza, ktory zdrowym kobietom i zdrowym ciazaom nie zabrania zyc... 6 tydzien ciazy to nie 6 miesiac, gdzie wstrzasy i np. upadek moglyby byc naprawde katastrofalne w skutkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
zaciazona MUSI byc dobrze i inaczej nawet nie mysl a co do roweru ja tez do tej pory jezdzilam i wszystko jest ok. A za tydzien ide do lekarza i zapytam czy dalej moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzy
od ktorego tygodnia zastepuje sie folik witaminami bo my wlasciwie jestesmy w tej komfortowej sytuacji ze mozemy jesc wszystkie warzywa i owoce swieze To czy musimy wogole brac jakies witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona
ja biorę witaminy od drugiegi miesiaca (w skład kt.wchodzi kwas foliowy i jod) a ponadto biore zastrzyki do brzucha , poniewaz wykryli u mnie przeciwciała kardiolipidowe.(musze je brac do konca ciązy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory brałam wszystkie witaminy ale ostatnio dowiedziałam się że nie powinno się brać żadnych witamin oprócz kwasu foliowego aż do końca 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami.Od wczoraj się nie odzywacie.Macie może problem z wejściem na tą stronę? Ja po pare razy musze próbować. Idę się przespać. Aha jeszcze jedno,a gdzie jest założycielka tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
miałam dzisiaj wizyte , strasznie się bałam, zrobiono mi ugs iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............widziałam jak serduszko bije!! to dopiero poczatek 10 tc !! dostałam dodatkowo zastrzyki na podtrzymanie. 4.8 jestem zapisana na ugs genetyczne, mam nadzieje,że wszystko bedzie ok!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×