Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

ostatnio nazarłam sie pomidorów,bo stwierdziłam,ze jak wszystko inne moge jesc to i pomidory i Olivek dostał uczulenia,wygladało podobnie jak ty opisujesz.Wykapałam go 2 razy w siemieniu i nic juz nie ma.Profilaktycznie wysmarowałam go jeszcze parafina,bo srodowiskowa mi podpowiedziała,ze oliwki dodatkowo wzmacniaja uczulenie,a parafina jest ``bardziej`` bezpieczna.mały ma skóre super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEk spróbuj ten siemien,naprawde działa,jesli to zwyczajne uczulenie,uspokoisz sie do tego 21,do szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK - właśnie Hani tez na buzi wyskakuja takie plamki z białą kropka w środku . Lekarka powiedziała mi że to uczuleniowe . Buziol wyglada przerażająco a ja mam znow byc na ścisłej diecie bo ponoć to od mojego jedzenia byc możeALE PRZYNAJMIEJ SCHUDŁAM JUZ 21 KILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli jeszcze 2 kg \"ciazowych\" ale juz jest ok i jestem bardzo happy:) Hania dzis skończyła 4 miechy i chyba z tej okazji zafundowała mi prezent - spała od 22 do 6 rano! Pierwszy raz od 4 m-cy spałam 7 godzin bez przerwy, obawiałam się troche zapalenia piersi -duzo pokarmu sie nazbierało- ale jest ok. Byłyśmy dzis u neurologa, drżenia raczek sa dalej ale lekarzmówi że moga jeszzce byc nawet do roku.Poza tym wszystko dobrze. Za tydzień jeszzce tylko jedno badanie tzw. EEG mam nadzieje ( i wierze i wiem!!!) że bedzie ok. SZYT - Ty wstręciuchu jeden, masz pisac częściej , bo inaczej..........wylecą Ci wszystkie włosy:) Tak jak nam wszystkim zresztą. Ale MAMUski don\'t worry dla swoich dzieci póki co jesteśmy najpiękniejsze!Możemy byc łyse. 👄 dla wszystkich którym chciało się TO czytać Milutkiego dlugiego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa bo wy dlugi weekend macie leniuchy a moj maz musial do pracy pedzic buuuuuuu!!!!!!! pogoda skwar wiec skwierczymy sie w domku nie ma co sie wystawiac wczoraj wydeptalam sie za wsie czasy bo mlody spal na spacerku dluuuugoooo wiec niemialam co do domku wracac bo normalnie na dwie tury biegamy, i myslalam ze splyne a kawke to tak oszczednie mozna siorbnac po 1o ziarenek zeby sie nazywalo ze cisnienie skoczy wiec iec wiec ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DonICZKO- a ile tego siemienia i czy buźke też można????????? KIRSTEN - HEJ, pewnbie dzis beda tu pustki JESTEŚMY U RODZICÓW ALE UPAŁ STRASZNY JAK MYSLĘ o powrocie do domu to mi słabo ( nie mamy klimy w samochodzie) chyba pojedziemy dopiero wieczorem No to robie spadantus paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kąpałam małą w krochmalu tez pomaga. kurcze tez jadłam pomidory...ale jadam je od dłuzszego czasu więc pomyślałam ze jej nie uczulają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z wykapane dzidzi a otwarte okno w sypialni czy otwieracie zaraz czy po jakims czasie przeciez nie da sie spac z zamknietym oknem u mnie akurat jest okno na przeciwko drzwi obok tej samej sciany a lozeczko w rogu przeciwnym pokoju za naszym lozkiem wiec sie zastanawiam czy juz zaraz owteraz bo normalnie to w srodku nocy gdy malemu wystygie glowka bo nie okrywam jej mu niczym SIWEK na same pomidory mysle ze nie jak juz je jadlas tylko jezeli kupilas je gdzies indziej moze na chemie zawarta nich przeciez wszystko jest jeszcze wczesne i full nawozone zeby bylo ladne bo moja kuzynka tak ma z mala ze z ogrrodka owszem wszyskto a ze sklepu to odrazu wysypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko-siemienia tak na oko,garsc na mały garnek,im wiecej tym lepiej.buzke mozna oczywiscie tez,to zioło :) trzeba go tylko gotowac do momentu az woda bedzie przypominała lejaca galarete,bo siemien ma to do siebie,ze puszcza``soki`` i z wody robi galarete.taka woda z siemienia nawilza o 100 razy lepiej niz oliwka,zreszta sprawdz sama zanurzajac reke,jaka gładziutka bedziesz miec i dodatkowo leczy.sama mam zamiar sie wykapac w siemienuy,bo po nim juz zadne oliwki nie sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okno otwarte prawie całe dnie,bo strasznie mi sie pokoj nagrzewa a nie mam jeszcze rolet.nawet przewijam Olinka przy otwartym oknie.ale przy kapieli mam zamkniete,otwieram przed.i nie spimy przy otwartym,bo noce sa chłodne a maluszek sie odkrywa,a spi w body i na gołych kulaskach :)jezdzimy tez autem bez klimy z otwartym oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej doniczka to ja podobnie tez przewijam malutką przy otwartym oknie i jezdzimy samochodem tez przy otwartym byleby nie było przeciągów ;) przed kąpielą zamykam okno a jak juz małej zrobie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i usypiam ją to otwieram okno i jest całą noc otwarte -Natusia tez spi w body ale nie skopuje się narazie bo kocyk jej wtykam między materac i szczebelki z jednej i z drugiej strony i jest ok ;) narazie...bo pewnie niedługo sie wycwani i to tez nie pomoze :P Kasiu ale z Kuby gościu normalnie szok! :D super te nowe zdjątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane. Jeny Siwku!!!! własnie poogladalam Natale:D Tak wydoroslała,ze musiałam sprawdzic czy aby na wlasciwa strone weszłam:D Super kobietka! rewelacja!! A wiecie co? Moja szwagierka wczoraj urodziła sobie córeczke w swoje urodziny!!!!!!!! miała termin na 29 czerwca,a wczoraj podczas krecenia biszkoptu poszły jej wody:D I wiecie co?? Poszła do łaziennki,włozyła sobie pieluche( ma jeszcze dwulatka) i wróciła do kuchni skonczyc piec swoj tort urodzinowy.Po czym pojechali do kliniki i za dwiegodziny Oliwia była na swiecie!!! Prawie równe 5 miesiecy młodsza kuzaja sie Kubie wczoraj urodziła:D A jesli chodzi o otwieranie okien,to owszem,prawie cały czas pootwierane.Przyzwyczailismy juz Kube do klimy w autku,no i najwazniejsze to ja,za radą pediatry nie uzywam czapek w ciepłe dni,jedynie przed słoncem cieniutkie kapelusze jesli go niesiemy \"apa\",lub czapki z daszkiem.A w dni gdy nie prazy słonce to goła głowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam!!! jesli chodzi o sprawe z oknem,to ja osobiscie zamykam ,do momentu jak ja juz osusze z wody,bo moja panna nie chce sie zaraz ubierac po kapieli ,tylko musze ja wziasc i okrecic w recznik i na chwilke na rece i dopiero moge ja polozyc by ja ubrac:):):):) tak juz jest z tymi panienkami ihihihihih ale jak jest wytarta to otwieram okno,i sp tez juz przy otwartym oknie,ale na nia bezposrednio nie wieje -jak sie jakis maly przeciag zrobi- Lea tez spi w body samym bo sie poci :(:):):) i jak wstaje to taki mokry kurczaczek hiihihihih jak ja za grobo ubiore:):):):):) ale skarpetki zakladam jej na noc bo sie odkopuje:(:):) a nuzie sie jej poca...........czy u waszych dzieci tez tak jest??? nuzie i raczki i ogolnie??? ostatnio rozmawoalam z jedna kobieta to stwierdzila ze to krzywica?????? moze to byc???? moj lekarz przez okres lata nie kazal podawac tabletek D3:(:((:(:(:( a ja juz ich nie mam w domu....moze zakupie?? ale co sadzicie??ma to cos wspolnego???? ihihih ostatnio\"prze chrzcilismy z Lea na\" piszczalka\" ihihihihihihhi bo ona jka wstaje to sobie zaczyna piszczec hiihihihihihh i tak piszczy ihihihihihihhi co do noszenia czapeczki,to juz od dawna jej nie ubieram,bo dziecku jesli jest za goraco to wlasnie glowka wychodzi to cieplo:):):) i ja boje sie ze mogla by mala dostac tego \"udaru\" a to czesta przyczyna naglej smierci u noworodkow:(:( ale ten okres 3 m-cy mam juz za soba,ale po co ja meczyc:):):):) z czapusiami:):):) hiihihihhi jedynie to zakladam jej czapeczke z filtrem 50+ ,na slonce:):) jak bylismy na urlopie to ja tez mialam...:)i w niej nawet glowka sie tak nie poci strasznie:):):) (kirsten mozna je kupic w Baby-walz----- moja szwagierka kupila dla synka bombowa czapusie!!!!! jak chcesz to zajzyj do katalogu lub sklepu:):):) ) Kasia C twoja szwagierka to naprawde niezla kobieta! ihih ale jaki prezent dostala na urodziny!!!!!!!!!!!+g+r+a+t+u+l+a+c+j++e+!! ...przepraszam za pomylke jesli chodzi o wiek Kuby:):):) a jak jest u was ze spaniem w nocy??? Lea jak juz zasnie to nawet spi ,ale jak sie budzi do flaszki to po jej wypiciu po opk 15 minutach budzi sie i sobie gada hiihhi i tak do ok godzinki,i pozniej jakos pada czasami sama ,albo ja ja musze utulic......czy tez macie podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zuziu nie chce Cie martwic, ale takie pocenie jest niepokojace. to rzeczywiscie moze być krzywica... dlaczego nie podajesz małej D3 w kropelkach? ja bardzo na to uważam i mysle ze to bardzo ważne. jeśli chodzio o czapki to moja tez śmiga z gołym łepkiem :) klima tez chodzi. Kasiu, moja kuzynka ma termin na 18 czerwca, ale ona nie jest taką twardzielka jak Twoja. mimo, ze to jej 2 ciąża to (po raz drugi) poszła do szkoły rodzenia :o pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :D U nas upal jak diabli. Jesli chodzi o mnie to ja robie wszystko, tzn. kapie, przwwijam itd. Iana przy otwartym oknie, drzwiach na taras itd. W samochodzie jezdzimy zawsze z klima. W nocy zakladam malemu tylko cieniukie body i przykrywam bawelnianym przescieradelkiem. ZUZIU, Ian tez czasem sie poci. Ale fizjoterapeutka mi mowila, ze niektore dzieci tak maja po rodzicach. To wcale ie musi byc oznakiem krzywicy. Co do witaminy D3 to jesli karmi sie sztucznie to nie ma potrzeby podawania dodatkowo, bo w mieszance sa wystarczajace ilosci. tak pisze przynajmniej na moim mleku i tak mowila mi polozna. Ale skonsultowac sie z pediatra mozesz, to nie zaszkodzi. Przedawkowanie witamin tez nie jest dobre, wiec lepiej zapytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie straszcie :( bo mojej niunce też sięłapki i stopki strasznie pocą:O ale ja daje wit D3 codziennie i powiedzcie mi co to jest krzywica wogóle bo ja chyba ciemna jestem-wiem ze podawanie wit d3 zapobiega tej chorobie ale na czym ona polega to nie mam pojecia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWUS -Spokojnie :D Jak pisalam Ian tez ma czasem spocone raczki i stopki. Dzieci tez sie poca. Jesli podajesz D3 to nie ma sie co martwic. Nasze maluchy to istoty ludzkie, sikaja, robia kupe, poca sie jak jest im goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za porady..... szyt tutaj nie mam mozliwosci zakupic witaminy D3 w kropelkach,sa tutaj tylko tabletki.....to co mialam to podawalam:) teraz mi sie skonczylo i u lekarza pielegniarka mi powiedziala ze recepty nie dostane bo wg.nowych badan nie potrzeba dawac dziecku D3 w lato bo dziecko dostaje ja od slonca:):):) ale normalne ze nie bede jej wystawiac na slonce godzinami hiihihihh:):):):) Olivii podawalam caly czas D3 -to bylo ok. 6 lat temu:):):) Ma-Rita ,u was tez tak twierdza lekarze?? i czy podajesz malemu D3 z fluorem??? bo tu znowu wymyslili ze po co fluor podawac jak zebow nie ma jeszcze??!! glupota wg.mnie!!!!!! Olivi podawalam i jak do tej pory nie musiala miec nic borowanego i ma ladne zdrowe zabki......teraz sa na urlopie od lekarza ale jak pojde na szczepienie to sie pewnie wykluce z glupia baba! mam jej dosc ihihihihhi!!!! jest arogancka (ta pielegniarka co u lekarza pracuje i z nia zalatwiasz recepty!!!! to jusz inna glupota!:):):) ) ihih ale jak ryjka mojego otworze-oczywiscie kulturalnie:):):):) to idzie wszystko zalatwic! ihihihihhihi a jak rozmawialam z lekarzem na ten temat ,to mi odpowiedzial ze ....\" a pani sie nigdy nie poci????? ze jak dziecko pije plyny to musza one jakos wychodzic....siku i pot! hiihihihia dzieci jeszcze az tak nei maja rozwinietego z tym potem to dlatego tak jest..........badz madry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do klimy w aucie iih to u nas tez chodzi ,oczywiscie bez przesady ihihh ,ale jak jest za cieplo w aucie to Leii tez sie nie podoba ihihhiih ona ogolnie nie lubi duzego goraca ihihihihhi chyba ze jest golasek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIU- ja podawalam Ianowi witamine D3 w kropelkach ( u nas do kupienia bez recepty) bez fluoru (chyba) musze sprawdzic...Teraz nie podaje bo karmie mieszanka a na moim Nutrilonie (polski Bebilon) pisze, ze taka mieszanka zawiera wszystkie potrzebne witaminy i podawanie dodatkowe witamin D3 i K jest juz niepotrzebne. Zgodze sie w duzym stopniu z tym co powiedzial lekarz, dziecko pije, wiec sika i poci sie tez jak normalny czlowiek. Co do fluoru- wg tego co mowi moj maz (o ile czegos nie przekrecil ;))jego mama lykala w ciazy fluor i on i jego siosty maja zdrowe zeby.To sie akurat zgadza, bo on w wieku 38 lat nie ma ani jednej plomby...szczesciarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA nie martw sie zawsze znajdzie sie jakas zlolza u nas tez jest jedna rasistka, Oliverkowi tez sie nozki poca ze ma mokre doslownie ale to nie po mnie za rto dzis musialam go juz pare razy przebierac bo mokrusienki glowka cala ja mamuska, uspokoilyscie mnie co do klimy bo my tez wlaczamy w autku boje sie by go nie przegrzac bo znajomej maly po podrozy dostal temp wiec bez sensu sie ducis czapusie tez tylko wrzucamy na glowke gdy wyciagam malego z wozka gdy jest mokry by go nie zawialo a z oknami to jednak ja musze uwazac bo mam przeciag ze stolowym czuje to na zatokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i do spania mamy spiworek bo maly tez tak fika nozkami ze myk i sa na wierzchu a tak to zawsze te nozki sa czyms okryte ja tez daje malemu ta d3 z fluorem ale my mieszamy sie jeszcze aaaa i musze sie pochwalic zeby nie zlym momencie ze caly czas zylam w przekonaniu ze moje dziecko nie potrafi samo zasnac w dzien i tu sie zdziwilam bo gdy tylko jest zmeczony klade go na lozko z jednej strony blisko buzi moja poduszka a zdrugiej pielusia i mociu i pare sekund i mlodego nie ma ja jakas dupa jestem ze te ponad 3 miechy cudowalam z usypianiem malego w wuzku jak radzila mi mama a to tak gladko idzie bez drastycznych scen typu przeczekac czy cus nic z tych rzeczy, ameryka odkryta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja..:) mam dola ,bo kurcze juz nie wiem co robic:(:(:(:( otoz moja lea ,gdy wsiadamy do auta ,po paru minuntach jak by ja cos opetalo:( zaczyna plakac,az czasami sie zachodzi i jej nie idzie uspokoic...a ze mamy poduszki powietrzne z przodu to jest niedozwolone by jechala z przodu kolo mnie,bym ja mogla uspokoic,by mnie widziala,ale czasami jak jestem z tylu to i to czasami niepomaga......:(:( no totalna zalamka...ma ktoras z was podobnie??? juz mi rece opadaja...a autem jestem zmuszona jjezdzic.(:(:(:( . a i dzis bylismy na miescie troche-nie bylo az tak goraco,a ona i tak byla w samym body...itez nie miala ochoty na wuzek...i to tez sie czesto zdarza......:(:(:(:( juz nie wiem co mam robic,moze ja robie cos nie tak.......pomocy....:(:(:( juz mi rece opadaja.....a wy macie jakies sposoby na to by jazda autem odbyla sie \"normalnie\" bez placzu???..ja staram sie by mala jeszcze w domu zjadla,i zanim sie zbierzemy to mija ok 30 minut..jakes i wtedy jedziemy...(..po odbiciu sie mleka-)a ona tez tak czasami zasypia....normalnie w domu..... co ja mam robic????? pomozcie,a moze slyszalyscie od kogos o podobnej sytuacji???? a mozliwe by bylo ze nie lubi byc tylem do \"jazdy\"??ze lepiej by bylo jak by widziala????..........................ale dla niej najlepiej jest w jej lozeczku:):(:(:( jak to u was wyglada.......?? a co najgorsze jest ze jak juz Lea zaczyna \"wyc\"\" to mi nerwy po chwili sie wlaczaja i jak w tym czasie cos Olivia na psoci to potrafie ja okrzyczec.....czy mam racje czy nie-:(:(:( ale na prawde ...nie chce tego,ale niepotrafie sie z tego placzu odciac....i tez po mezu pojade: ihihhi:):):):( tragiczne........i nie potrafie sie skupic,,nawet gdy autem jade na chwile sie wylanczam by myslec nad droga.... ale jak juz mala sie zachodzic zaczyna to zaczynam po trochu panikowac..........jak to polapac?????jak zrozumiec Lee??wiem ,wiem..nie jezdzic autem-ale sie nie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten,z tym spaniem...gratulacje-ale zeby Oli verek nie uslyszal :):):) hihihi czy masz jakis\"plan\" wg.sie nigo trzymasz?? czy po jedzeniu czakasz okerslony czas i kladziesz go??,i czy karmicie tez na czas???tzn co 2,5-3 h ??? czy p prostu jak widzisz ze glodny to go karmisz???i czy ida wasze dzieciaczki o tej samej porze spac??? czy zostawiacie to maluchowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKa moj Oli ustaiwl mi sie co 3h od pobudki rano z jedzieniem chyba ze pare min wczesniej jest juz yhy yhy yhy to mu daje nauczylam go ze po drzemce nie dostaje zaraz jesc dzieki temu po spaerku wracamy kulturalnie od domku, z zabawa po jedzieniu jest roznie raz 1,5h teraz po 2,5h zalezy i pada ale gdy juz wwidzie ze zaczyna byc zmeczony to go wyciszam np troszke go ponosze dzieki temu spokojniej zasypia czasem posteka eh eh ehe ale przytrzymam mu smoka powiem cssii ,zmeczenie poznaje po tym jak trze oczka i ziewa jak smoook ze zaraz mnie wciagnie i wtedy go juz nie zabawiam i bron cie ZUZIA zniecierpliwienie mala to wyczuwa i dlatego marudzi sprawdzone!!!!! to slepy zaulek, a z fotelikiem moze malej jest niewygodnie nasz tez go nie lubil ale podlozylam mu pod pupcie podusie z rozka i pieluszke i jest troszke lepiej ale bede madrzejasza po podrozy do polski bo pedzimy autkiem a fotelik bedziesz mogla miec z przodu ale musisz wylaczyc poduszki u specjalisty i moze wtedy mala bedzie spokojniejsza bo bedzie ciebie widziec boziu brzmi i blyska sie a ja sama w chacie luby wpracy nie wiem ale juz chyba bylo jakies dziwne spiecei bo telewizor mi sie wylaczyl i wlaczyl z tunerem ale to tylko tamto gniazkdo bo komp normalnie chodzi a moj mis zas pedaluje i patrzy na rybki zas bedzie caluski mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialam dodac ze mlody to szczwany lis gdy widzi ze siedze i gapie sie w telewizor i znudzi mu sie meczenie biedronek to nawoluje mnie auuuuaaahhaaayyyyuuuu donosnie dosyc ze ja siedze zamiast go zabawiac ale gdy tylko coz robie sprzatam czy w kuchni w lazience to siedzi grzecznie w fotelu prezesa i patrzy za mna i rozmawiamy sobie namietnie gadula wystarczy zagadnac do niego a nawija tacie nie da pospac rano na cala sypialnie starzy wstawac ale ale ale mamuska gadula tata gadula wiec wiec wiec .....wszystko zostaje w rodzinie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........szyt.:(:( myslalam ze na tym forum-topiku mozemy sie wygadac....i prosic o rady jak jest sie w kropce.................a nie pisac tylko o rzeczach dobrych i jakie z nas super mamy!!!!:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRSTEN DZIEKI ZA PORADY:):):):):) co do moich nerwow,to panuje nad soba...u mnie to juz jest duzo jak powiem cos glosnym tonem hihihiihih i to u mnie jest krzyczenie hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×