Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

MISZKA I ANTEK jezeli podejrzewacie przepukline to trzebabybylo sie wybrac do lekarza takie co jest niebezpieczne dla maluszka i musi byc obserowwane i zrodlo jej(czesta jest od placzu) ja dalej polamana jakby mnie traktor z bronami przejechal masakra jeszcze wieczorem mnie olsnilo i dzis rano dzwonilam do sadysty czy moge karmic z tym lekarstwem z zabku ale powiedzial ze nia ma problemu, caly czas mam stan podgoraczkowy ale tak sie poce ze paracetamol nie potrzebny a OLI wyczuwa chyba zle samopoczucie mamusi bo sam ma humorek nie lepszy dzis po poludniu na domiar ze dziecie splakane bo zasnac nie umie i spiewa na cala ulice jakies krwiopijcze stworzenie ukasilo moje malenstwo ze cale nozki mial spieczone na raczka najpier sie ystraszylam ze to jednak od tego lekarstwa ale zeszlo po kilku minutach i zostaly mu czerwone i fioletowe kropeczki pod kolankami ale strasznie to wygladalo jak oparzenie, strasznie musialo go to swedziec, tak sie uplakal ze tylko cycu jak lekarstwo uciszylo misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i zapomnialam dodac ze mam bardzo pojetne dziecko nauczyl sie juz robic prrrrr z jezyczkiem na zewnatrz i sie cieszy madrala ciekawe czy dobre rzeczy tez bedzie tak szybko lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha i Antek
Dzięki za odpowiedź, jeżeli żródłem przepukliny jest płacz to w naszym przypadku to nie będzie przepuklina, ponieważ antek jest bardzo spokojny i prawie nie płacze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha koniecznie idz do pediatry.mnie pediatra skierował do chirurga,a tamten na usg,dla pewnosci.wodniaczki to nic groznego,ale tez podejrzewaliprzepukline.teraz juz jestem spokojna,ale dopiero po badaniach,bo nie dawało mi to spokoju.byłam u najlepszych lekarzy:) pamietaj,ze u maluszkow liczy sie czas,im szybciej cos,nie daj boze,sie wykryje,tym lepiej sie leczy.takie moje zdanie,a swoja droga mam bzika na punkcie Olivka-wsyzstko co najlepsze dla niego :) kristen-moj Oliwek tez juz prycha na mnie z jezorkiem,krzyczy jak go zostawiam samego,a jak nie chce wziac na rece to piszczy i brzuszek wypycha do gory.Cwaniaczek jeden.szybko tez zauwaza nowa fryzure,bo zaraz sie cieszy i gada do włosow:)upodobał tez sobie zabawe w wyciaganie smoka z buzki i gadania do niego,albo krzyczy na smoka jak do buzi nie moze trafic.i uwielbia swoje odbicie w lustrze,rechocze normalnie i sie zawstydza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj bylismy na zakupach w szelkach i Olivek bardzo sie rozgadał do połek ze słodyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mój bobasek zmienił sie pod tym wzgledem,ze całe dnie gada i sie smieje ze wszystkiego.nie interesuja go tez bajki za bardzo,a muzyka :) i wcale nie czerwony kolor,jak to pisza w mądrych ksiązkach,a złoty i wszystko co sie swieci :) 13 czerwca,dokładnie w swoje 4 miesieczne urodzinki dojrzał swoje stópki i był nimi bardzo zaciekawiony :)bardzo smakuje mu jabłko zeskrobane,ale za nic w swiecie nie chce pic soków gerbera.widocznie wystarcza mu cycek,ale czasem daje mu troszke plantexu do popicia,szczegolnie w upały i na dworze.od kilku dni wariuje mi tez w kąpieli,tzn kopie nózkami i próbuje sie wywracac na boki.ledwo go utrzymuje,a jest co trzymac,ponad 7 kilo.Szkrabek szybko sie zmienia.i staram sie wykąpac go przed 20,do łózeczka,pozytywka i spanko,na razie skutkuje,bo był okres ze zasypiał o 22.za to budzi sie o 6,biore go do siebie do łózka i tak dosypiamy do 9,dzisiaj do 12 spalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge tez przy nim zrobic wszystko,sprzatac,gotowac,prac,cokolwiek.oby lezał w lezaczku i mnie widział.to kochane rozgadane i rozesmiane zywe dziecko.naprawde nie mam zadnych z nim problemow i mimo tego ze nie jestem z jego pseudo ojcem jestem szczesliwa.zawładna moim serduchem bez reszty.I miło jest usłyszec od własnych rodzicow-jestes dobra matka.a byłam przerazona w ciazy :)no i chudne dziewczyny.nie wroce juz do swojego 36 rozmiaru,ale 38 spokojnie a w ciazy przytyłam ponad 30kilopotrafiłam zjesc 2 kinder bueno na raz i mi mało było :) tylko te włosy....sciagam garsciami,a przeciez jem witaminy.jestem przerazona.i oby mi taki biust został,to bylabym laska jak 150 :)dobra ide pisac tego licencjata,bo mi go w koncu nie przyjma.papa babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczka no to masz wesoło z tą swoją gadułą :) moja niunka też tak fajnie krzyczy i gada do kwiatka co wisi nad łozkiem :) też jak siedenerwuje i chce zeby ja na raczki wziac to robi mostek i wygina się strasznie no a przy tym drze się niemiłosiernie...nerwus jeden...w mamusie :P dziś miałam cięzki dzień :( mąz mnie wkurzył...:( jutro idziemy na wesele jego siostry no i jak zwykle mój mąz jest zawsze do czegoś potrzebny a że ja go potrzebuje bo sama z dzieckiem i też jakoś uszykować się muszę to go nic nie interesuje ehhhh i przez to wszystko umazałam Natalie czerwonym lakierem do paznokci :D bo już zasneła na noc i zaczełam malować a jej nagle smok wypadł z buzi i zaczeła sie kręcić więc jej chciałam tego smoczka delikatnie włozyc i skończyło sie na tym że umazałam jej dwie rączki i body :D ehhh....szkoda gadać...ostatnio wogóle nic mi nie idzie :O :(:( ide coś jeszcze wszamać bo cały dzień nic nie jadłam i kłade sie spać. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczka no to ci zazdroszcze tego 38 bo ja przed ciaza nosiłam ten rozmiar a teraz 40 a nawet 42 :O ale to zazwyczaj w bluzkach przez duzy biust, który mi sie nie podoba!!! chciałabym juz wrócic do mojego normalnego rozmiaru biustonosza.... pisz tą prace pisz!!!! trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczka jeju 30kg to zaszalalas, ja 22 ja tez moge wszystko robic przy malym i patrzy jak zaczarowany al jak tylko siade na chwile to nie ma zmiluj sie ehe ehe ehe i cos od dwoch dni sie strasznie na raczki zrobil male tuli tuli momentami to nie da sie odlozyc bo krzyczy na mnie albo wlozy sobie piache do buzi i krzyczy z nia blleeebbee eeehhheee tak na cale gardlo i humorzaste to dzis np chustam go na patataj na kolanie i miziam smieje sie na cale gardlo hahahaha i za chwile juz eeee ee ee nie pasi no to go na bujak i poszlismy posciel prasowac boz normalnie nie mam dzis sily go tarmosic na wsie strony a lezec obok wogole nie chce, z tata to tak, aaa i mlody zawsze nawija na spacerku ze wszystkie baby zagladaja mi do wozka i oooo jaki slodki tylko zeby sie nie napatrzyl i nie szukal sobie kiedys narzeczonej w tym ieku hihiiihi wlasnie te cyyyyce ja nie umiem sobie znalezc stanika masakra bo mam e lub duze d a jak juz sa duze miseczki to stajnik tak wielki ze moj maz sie w niego zapnie, ja tez chudne juz waze a niech sie pochwale 55kg jeszcze ze 2-3 i wejde w swoje galotki sprzed ciazy bo na razie to mnie opinaja i brzuch mi sie wylewa doslownie, ze bleee SIWEK ztymi facetami to juz jest ze czasem to trzeba do nich duzymi literami mowic i i tak nie zalapia o co biega i tzreba ich usiwaadamiac po raz setny i malowac juz dziecko w tak mlodym wieku???? nooooo wieeeesz a do przedszkola to szminka????👄 ale milej zabawy i uczcie sie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONICZKA ty juz podajesz jabluszko bo ja sie tez zastanawiam czy nie przetrzec przez sitko ziemniaczka i nie dawac juz po troszeczku bo gdy jem cokolwiek to mi sie tak Oli patrzy na talerz i rece ze mam wraznie ze mi zaluje jakbym go glodzila hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen-jabluszko do jakiegos miesiaca podaje,teraz to juzz połtorej łyzeczki.a jadanie przy Olim,to masakra,dziwnie ji sie robi jakos ze patrzy a ja wcinam...a i maczam mu smoki w sokach,herbatach,wszystkim co mam akurat,nawet w winie;)na urodzinki miesieczne. z biustu to ja sie ciesze,bo wczesniej miałam małe B,wiec teraz całkiem fajne C mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEE MAMUSIE!!!! ze mna juz lepiej bole miesniowe minely ufff bo wczoraj nie moglam nawet zjesc, a dzis moge potarmosic moje BABE kochane aauuuaaabbbeee nnnnnneee ooojeeee, hihihi DOniczka jak dobrze ze masz wsparcie ze strony rodzicow to duzo daje, ja w kazdym razie tez moge liczyc na moich do tego stopnia ze dzwonimy codziennie do nich i sa z nami na biezaco i ze zdjatkami Oliego tez nie ma jak net, SIWEK pisz jak po imprezie mnie czeka za rok moj braciszek sie chajta Oliverek bedzie juz starszy wiec sprzedam go dziadkom i bedziemy mogli sobie podansic hihii bo na swoim to nie to samo mniejszy luz,,,, JONKA KASIA SKOWRONEK i pozostale mamusie co z wami ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEE MAMUSIE!!!! ze mna juz lepiej bole miesniowe minely ufff bo wczoraj nie moglam nawet zjesc, a dzis moge potarmosic moje BABE kochane aauuuaaabbbeee nnnnnneee ooojeeee, hihihi DOniczka jak dobrze ze masz wsparcie ze strony rodzicow to duzo daje, ja w kazdym razie tez moge liczyc na moich do tego stopnia ze dzwonimy codziennie do nich i sa z nami na biezaco i ze zdjatkami Oliego tez nie ma jak net, SIWEK pisz jak po imprezie mnie czeka za rok moj braciszek sie chajta Oliverek bedzie juz starszy wiec sprzedam go dziadkom i bedziemy mogli sobie podansic hihii bo na swoim to nie to samo mniejszy luz,,,, JONKA KASIA SKOWRONEK i pozostale mamusie co z wami ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :D U nas dzis leje na przemian ze sloncem. Ja juz podawalam malemu jabluszo i gruszke za sloiczkow. Mam tez marchew i jakas mieszanke warzyw, mam zamiar to wyprobowac. Dzis zabralam go do Amsterdamu :D Pojechalismy pociagiem :D Wrocilam padnieta ze sputoszonym kontem (wyprzedaze ;) ) Ide karmic malego jabluszkiem :D Do potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Olivkiem caly dzien sie dzisiaj pokładamy,nawet sie njie umalowalam,nigdzie nie wychodziłam.rano uspiłam go na balkonie,a teraz wygłupiamy sie na łozku przy muzyce.u nas leje i burze.zimno jakos sie tez zrobiło.wczoraj poł dnia nie mogłam szkraba uspokoic,jak na złosc miałam duzo do zrobienia:posprzatac,obiad,wyprac itp,a Olivek upodobał sobie raczki i dadanie do słuchacza,nie do zabawek.za to dzisiaj jest fajniutki,juz taki normalny.no coz,tez ma złe dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem z topiku luty 2008 i mam do was pytanie, kiedy będzie widać tak mniej więcej brzuszek???? Ide na wesele 21 lipca i się zastanawiam czy coś będzie widać narazie jest dopiero 8 tydzień mam termin na 5 lutego i nic nie urusł a już nie moge się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - ja miałam termin na 06.02.07 (na marginesie dokladnie wtedy urodziłam ) i brzuszek zaczął byc widoczny w sierpniu ale to naprawdę indywidualna sprawa Doniczko - moja Niunka tez jest taka cudowna gdy jest ze mną jest aniołkiem(razem gotujemy obiad itp.) , juz troszke rozpuszczona wprawdzie ale dopóki leży na leżaczku to luzik.Ja przytyłam 23 i też chudne fajnie do tej pory zrzuciłam ok.21 jest super!A duże piersi mogłyby mi zostać. Siwek - rozumiem Cie doskonale mój mąż tez na każde skinienie swojej rodzinki , a mnie wnerwia gdy czuję że nie myśli zawsze przede wszystkim o nas... Ma -Rita -zazdroszcze CI tych wyprzedaży!Ja też chcę!Niestety w Polsce nie ma takich super jak np. u Was i w Anglii gdzie super ubrania są za bezcen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze 🌼dla Was wszystkich , dawno mnie nie było szukam łożeczka turystycznego na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLLOOOOUUUU!!!!! a my w czwartek pomykamy do polski na urlop, jak sie ciesze i zarazem mam juz goraczke przed podroza ze by niebylo korkow po drodze i wporzadku mamy 11oo km do przejechania, przed wyjazdem jeszcze wizyta u sadysty na zmiane lekarswta nie wyrabiam z moimi zebami to ja poinnam brac ten fluor a nie Oli bo ani jednej dziurki nie mam, wyleczone przed ciaza a psuja mi sie od srodka masakra,,, A wlasnie ZUZANKA ty pisalas ze nie chcialy ci w rejestracji wypisac dla malej witaminki D bo niby nie potrzebna a ja bylam w zeszlym tygodniu i dostalam i nic nie mowily tylko w szpitalu ze bedzie ja brac do ponad roku czy jakos tak, moze tez u ciebie rasistka nie miala humoru i nie chcialo jej sie wypisywac,,, AMELKA noooo te wyprzedaze niby wszystko za bezcen i super firmowe rzeczy tylko jak sie rozpedzisz to maz sie za portfel trzyma a to wciaga ze za kazdym razem musisz cos kupic a niby kupujesz do przodu hihihi,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen-ja Olivkowi daje witaminke D3 od pierwszej wizyty u pediatry,czyli od kiedy Oli miał 3 tygodnie i daje sie ją do 2 lat,mozna dłuzej,bo ona nie szkodzi.Niby jest na ciemiączko,zeby szybciej zarosło,ale ogolnie jest na kosci i lepszy rozwoj.Ja daje Olivkowi jeszcze witaminke C,tez od kiegy miał 3tygodnie,6 kropelek codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONICZKA no wlasnie do 2 roku zycia hhii a moje dzieiciatko mialo dzis straszne koszmary na popoludniowej drzemce az sie rzucal i plakal przez sen wiec go wybudzilam i bedny tak strasliwie sie rozplakal, co sie moze snic takiemu dzidzi ze biedaczek sie wystraszyl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam wiele czasu bo musze robić sciągi i uczyć sie do egzaminów :O chciałam tylko powiedzieć że niuńka super się zachowała na ślubie co byliśmy w sobote-cała mszę przespała i nawet trochę na weselu była :) pozniej odstawiłam ją do domku i została z moją mamą. z wesela wróciłam o 5.30 bo mama juz po mnie dzwoniła ale tylko dlatego że jej mleka zabrakło (ściagniętego) i mała była juz głodna :D tak to ślicznie przespała praktycznie cała nocke, budziłą sie tylko na papu. ale sie wybalowałam mówie wam :) aż mnie do tej pory wszystkie mięśnie bolą :D jak będe miała fotki to wam powysyłam :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny dzis sprzatalam wanne i normalnie wyciagnelam z odplywu kepe moich wlosow masakra tak gruba jakbym sobie kitke obciela doslownie,{nie myslcie ze nie sprztam codziennie hihihi} mam taki odplyw zakrecany w wannie, ale szok a gdzie te co sie wszedzie poniewieraja i to co jeszcze Oliver mi wytargaa hihihi ten jak sie chwyci to garsciami hihii a co jak lysiec to na calego, mama pomoge ci, mmmmmm,,,, a tak poza to juz jestem w polowie spakowana,i Oli tez a tata to se musi torbe wykombinowac bo gdzies mu ja wcielo i jutro bedzie szukac zanim pojdzie do pracy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten nie martw sie:D tez tak mam i to po raz drugi:D To niedługo minie,nie pamietam dokładnie kiedy przestałam \"łysieć\" po Minoce,ale jeszcze troche-tygodnie na palach rąk policzone:DSiwku koniecznie foty z wesela plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co się z wami dzieje ostatnio??? widze że głównie kristen ja i doniczka się udzielamy a reszta??? rozumiem że wasze szkraby są bardzo absorbujące ale chyba możacie znaaleźć chwilke żeby coś naskrobać. Kristen nie pamietam czy juz jechałaś z synkiem w tak długą podroz czy to pierwszy raz? my jedziemy w lipcu nad morze...to jakieś 600km :O mam nadzieję że będzie spala.... no i że zmiana klimatu wyjdzie jej na dobre ;) jak już wcześniej pisałam niunka mi sie troche nadziębiła....ma katarek i troszke pokasłuje ale pediatra powiedziała ze nic powaznego...i dała jakiśsyropek (ochydny:O) i disne mar-wodę morsą do psikania do noska. szczepienie musimy przełozyć na nast tydzień. jeju....obym wytrzymała do 30czerwca-koniec sesji bo już mam dość tych stresów :( tym bardziej sie stresuje bo nie byłam w tym semestrze ani razu na wykładach :P niektórych wykładowców to pierwszy raz na oczy na egzaminie bede widzieć :P:P:P dobra kłade się spać dobranoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kasiu miło ze sie pojawiłaś ;) foty bede miała prawdopodobnie jutro wiec odrazu prześle :) Kristen co do tych wypadających włosów to widze ze wiele z nas na to narzeka ostatnio-ja mam to samo ale jakoś sie nie przejmuje :P wydaje mi sie ze to minie szybko ale tez wszędzie na ubraniach czy na pościeli walają sie moje kudły :D a ja sobie siedze pije małego redsika-córa śpi ,mąż śpi a ja imprezuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi domownicy juz nie narzekaja na moje kudły,bo im powiedziałam,ze i wam wypadaja,wiec to jakby normalne.Moje kudły sa wszędzie,jakos z tym daje rade,ale jak widze u Olivka w raczce,to mnie aż skręca...a łysa,czy nie łysa,wczoraj sie ufarbowałam na czarno-odrosty-i podciełam,na takie za ramiona postrzepione,żeby nie było 5 włosów długich zwisających :) Oli dał mi popalic ostatniej nocy,od 3 nie było juz spania,tylko takie tam przymykanie oka na 10 minut...chodziłam dzisiaj poomacku,w dzien udało mi sie na godzinke w kimono i jakos sie jeszcze trzymam :D Oli ma 2 ząbki na dole,juz widac bardzo wyraznie,jeden ``haczy``jak sprawdzam palcem,albo przez pieluszke,wiec chyba sie zaczyna....no i moj chłoptaś siada sobie juz coraz cześciej i wytrzymuje nawet koło minuty,po czym niestrudzony dalej do dzieła tosamo od poczatku.juz go w pasy zapinam gdzie sie da,bo sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siada sam? no super! Kuba dopiero sie turla,z plecow na brzuch,z brzucha na plecy i raczkuje-dosłownie ,bo pełza do tyłu,ale sam nie siada,onie,za leniwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×