Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość aallicjja
wItam! I gratuluje wszytskim mamom :) Mam do Was pytanie? Czy testy ciazowe was nie oszukaly? Moj okres spoznia sie juz 12 dni (mam nieregularne,a le tak dlugo jeszcze nie czekalam), tetsy wychodza negatywne... ginekolog dopiero z tydzien. Czuje bol w podbrzuszu, lekki , ale nie wiem co ona ma znaczyc. Co ja mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do Was pytanie, pewnie wiele z Was juz podjela ta decyzje a mianowicie: co zrobilyscie jak sie skonczyl urlop macierzynski?? wrocilyscie do pracy czy zostalyscie w domu??ja wlasnie koncze macierzynski i dalam sobie jeszcze dwa miesiace wolnego ale nie wiem co dalej, planowalam powrot do pracy od 1.09 ale nie wiem czy dam rade, moja olunia bedzie miala dopiero pol roku:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola witaj!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze bedziesz czesciej do nas pisała. Babeczki wszystkie tez witam :) Jejku jak sie pogoda u mnie popsuła,ciagle pada,wieje,zimno.wychodze z Olivkiem ale na chwile tylko,w szelkach do sklepu,albo pomiedzy opadami,jak mi sie uda,bo leje z przerwami a szkoda mi dzieciatka kisic w domu,albo na balkonie z nim siedze.jakas taka spiaca jestem.olivek w nocy tez marudzi,bo te zabki mu dokuczają,bede musiała w koncu zelu jakiegos poszukac.Ostatnio 2 dni walczyłam ze zmianą smoczka dla Olivka,ale w koncu sie udało :)szkrabek rosnie jak na drozdzach,rozwija sie tez niesamowicie szybko,z dnia na dzien własciwie.i juz coraz mniej sie ``zwija``.Jest hałasliwym szkrabem,piszczy i pluje całe dnie :)nie nadązam z wycieraniem mu bródki :)nauczył sie ``pierdziec``bużka i zalewac sobie bródke ślina :)i caly czas mi sie przekreca,musze kombinowac ze zmiana pampersa,bo mi wywraca sie tyłeczkiem do góry :)a i w kąpieli jest juz duzo ciekawiej,ledwo go utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Doniczka24 dziekuje za mile slowo, ciesz sie ze twoj bobas sie przekreca moja Ola nienawidzi lezec na brzuchu i tego powodu wogole mi sie nie przekreca, juz ostatnio pediatra mnie wyzywala ze mala malo lezy na brzuchu jak pojde teraz to juz wogole mnie wyzwie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee dziewuszki ja tylko na chwile podroz przeszla dobrze maly jadl co 3h spal i siedzial i aptrzyl na mamusie trzymal mnie za paluszki gdy tylko dojedzalismy na miejscie to troszecze byl juz zniecierpliwiony ale po 12h jazdy to my juz tez nie moglismy, wyciagalam go co dwie godz na pol h rozprostowac kosteczki i bylo oki zobaczymy jak powrot zajechalismy na 11 wieczorem maly spi i gada i je hihhihihi buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten - witaj w kraju ;) :) Dobrze, że Wam podróż minęła spokojnie :) Doniczko - no to super, że Oli się mniej skręca :) Paolo - witaj :) Ja kończę macierzyński w przyszłym tygodniu, biorę jeszcze wypoczynkowy cały - 5 tygodni a potem koleżanka będzie mnie trzymać na zwolnieniu ile będe potrzebować - zawsze to 80% pensji a nie 400 zł wychowawczego... A musze posiedzieć przynajmniej do końca wrzesnia, bo moja córka idzie do przedszkola i wolę być w domu, gdyby trzeba było jej pomagać w adaptacji... Bo z małym kłopotu nie będzie - na tyle, ile ja w pracy siedzę (4 godzinki) to przyjdzie babcia i mu zupke da... A co do przewracania - JAnek lezy wprawdzie na brzuchu chetnie, ale tylko wtedy, jak ma nastrój.. Sam sie rzadko przewraca... Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jonka, u mnie problem polega na tym ze czasami musze pracowac calymi dniami i kto mi tak dlugo bedzie z małą a i ja jej nic nie bede widzila tylko jak spi ??Babcia odpada bo pracuje maz rowniez, musze pomyslec co zrobie ale jeszcze troche czasu mam. Dziewczyny sprzedajcie mi jakis dobry pomysl na usypianie dzieci, wczoraj meczylam sie 3 godz zanim Ola usnela, musze ja caly czas nosic i to jeszcze w pozycji pionowej bo inaczej placze heheh taka malutka terrorystka.... pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis tez brzydka pogoda wiec nie pospacerujemy;-(( nie zgubie zbednych (ciazowych jeszcze) kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ PAOLA - witamy Cie cieplutko razem z Twoja Oleńką🌼Jesli chodzi o usypianie to u mnie pomaga smoczek (nie zaśnie bez smoka -ale jeśli Hania nie jest spiaca to i tak wyciaga go z buźki i oglada:) a wieczorem jest pisk straszny w łożeczku -troche popiszczy musimy ja ponosic , potem smoka i w końcu zasypia. JONECZKO-dzieki za odpowiedx , juz po badaniu , to był istny koszmar z ulicy Wiazów!!!Biedaczka płakała strasznie , wyglądała upiornie z tymi diodami na głowce -straszne - na szczęście udało sie troszke zrobic zapisu - dr powiedział że nic niepokojącego nie zauważył raczej a dokladny wynik w nastepnym tygodniu. W każdym razie dzis moja kotuleńka miała straszny dzień! Ale wstretna pogoda , leje cały dzień i ziab starszny. W niedziele chrzciny, jeszcze ktos ma? Juz mamy suknie i kapelusz oraz pierwsze buciki - wszystko czaderskie.Kupiłam tez takie małe rajstopki - są super. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!! WITAM PAOLA!! :):):):):) im wiecej nas tym lepiej!!!! Mamusiu muminka! hejka!!! i oby czesciej!...napisze co u mnie innym razem bo lea zaczela sie juz niecierpliwic...:):):):):) appqap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do powrotu do pracy to ja prawdopodobnie ,gdy Niunka skończy roczek. Wlaściwie to musze poszukać nowej (mam nadzieje że cos znajdę!), bo jesli pamietacie w starej \"za karę za ciążę\" nie przedłużyli mi umowy. Wczoraj obciełam włosy!!!U mnie to wydarzenie życia , poniewaz od \"zawsze\" miałam długie (ostatnie parę lat do pasa) a teraz mam do ramion i delikatne jasne refleksy . Ogólnie jestem zadowolona, bo przede wszystkim moje długie kłaki juz były bardzo zniszczone a jeszcze teraz na pewno są osłabione dodatkowo. No to powiedziała co wiedziała i czym predzej odleciała:)paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Amelka, jesli chodzi o usypianie to moja smoczek toleruje w wyjatkowych sytuacjach wieczory raczej do nich nie naleza, niestety musze ja nosic do momentu az padnie ze zmeczenia, ewentualnie zasypia jeszcze przy piersi ale jestm na etapie psychicznego odstawiania jej od piersi heheh fizycznie to nie wiem jak to bedzie juz sie boje....jak to bedzie z tym usypianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zazdroszcze Ci Amelko tej wizyty u fryzjera tez bym chciala bo nie pamietam kiedy bylam ostatnio:-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paolo,nie idzie sie napatrzec na Twoją Olę,bardzo podobna do mojego Kuby:D:D:D stwierdzilismy to jednogłosnie z mężem:D ///W ogóle te NASZE lutowe(sory i styczniowe i jedno nawet marcowe,nie Zuzina? ) dzieciaki są wybitne!!! Bez jaj,obiektywnie to stwierdzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu C no nie da sie ukryc Wasz synek i moja Ola sa podobni do siebie heheheh ciekawe czy wasz Kubuś tez ma taki charakterek jak moja Ola;-)) a tak a propo czy te zdjecia czerwcowe sa moze z poznanskiej Malty?? jestescie z Poznania moze?? ja jestem z Poznania i dlatego pytam, pozdrawiam MILEGO DNIA DLA WSZYSTKIM MAM I ICH POCIECH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , pozdrawiam wszystkie mamusie mam nadzieje ze dzieci juz spia, mam pytanie dziewczyny czy karmicie jeszcze piersia czy juz przeszlyscie na mleko modyfikowane??? ja jeszcze piersia ale chcialabym juz wkrotce przejsc na butle tylko niedlugo jade na wakacje i nie chcialabym zeby miesiaczka mnie dorwala pierwszy raz po ciazy na wakajach wiec jeszcze mala przystawiam heheheh milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakarmie piersia i mam zamiar do konca 12 miesiaca zycia kuby-oprocz tego juz zaczynamy delikatnie smakowac hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu C no to super masz ze tak dlugo bedziesz karmila piersia ja niestety ze wzgledu na prace bede musiala przejsc na butle:-(( MILEGO DNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja dzis pracuje duzo z mala pod pacha heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to dawno było ale nadrabiam czytanie i pisze : doniczka , kirsten ja w ciazy 7 kg do przodu, ale tearz chdne starsznie , przezd ciaza rozmiar 40-42 teraz 38, masakra jakas, nie amm w co sie ubrac, nowych ciuchow nie kupuje licze z eprzytyje, hihi a co do włosow to niedługo zaspiewam małgosi piosenke : łysy ojciec, łysa matka lysy sasiad i dasiadka, i do matki to napewno bedzie pasowac, mimo ze jem witaminki strasznie mi kudły wypadaja wszedzie ich pełno , najwiecej w raczkach corusi kirsten moja tez wymusza na mnie naraczki, krzyczy na mnie z eehj to ja biore bo sasiedzi pomysla z eja mecze hehe moja tez mi tak w talerz i kubek zaglada ze az mi głupio hihih ja młodej dawałam jabłuszko z hiipa i z gerberka i soczki z jabłuszka - lubi a jak dałam jabłuszko i marchewke to pluła hehe, ale malutko jej daje naarzie kirsten- moja tez tak nieraz przez sen płacze anastazja 123 pewno jzu znasz odpowiedz ale odpowiadam, u mnie nic nie było jescze widaca ur 9 lutego wiec koło ciebie z terminem jestem, u mnie cos dopiero kołopadziernika listopada, ale mna sie nie sugeruj ja dziwoląg jestem ;) , małao przytyłam jak pisałlam wyzej, miałam tylko jedne spodnie ciazowe i jedna sukienke rteszta chodziłam w tym co miałam siwek moj bogu dzieki nie lata do swooej rodzibki na skinienie , jest raczej na moje hihi,. ale tez nie zawsze indywidualista koziorozec,ale i tak go kocham moja jak bedzie ładne latao ma nie jesc tej D 3 , tak peditra mowila mi, dawałam 1 kropleke devikapu, wit c dawąłam tylko jak ja mialam zapalenie oskrzeli,małazaczeła kichac prychac wiec dostała mioze ze 3 dni , potem było ok siwek- powodzenia na egzaminkach, jelsi to nadal aktualne ❤️, o juz widze sesja do 30 , czyli do jutra, siwek lepiej pozno niz wcale - to o tych wykladowcach co to pierwszy rz na oczka zobaczysz biedna mama nie pobawiła sie na weselichu hehe kasia c moje jescze tak sie nie turla, ale probije, nie wie tylko co z robic z raczka jak sie chce przewrocoic na brzusio hiih jeny podziwam o tej godzinie to ja mam jzu 5 sen hehe, kłade sie spac rowno z mała bo wstje ok 5 rano i dlatego chodzimy spac z kurami czyli8 nia ok 20 - 21 ma - rita - a my jzu wazymy 6130 i mierzymy 67 cm, czyli podbnie do was widze ze ty jzu po sesji ciekawe jak ci psozło jonka , czyli nie ma jak w domku a moje nie bardzo jescze stopkami zainteresowane , zrestza ona ciagke w pajacu wiec moze jej szans nie daje ;) ojeje jak ja bym psozla na jakies weselicho kamilla 7 - a my juz mamy 4 ząbki tzn małgosia ma ale cio fajnie, ja tez mam pomysły na wakcje ale na pomysłach sie konczy bo kasy nie am buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka 07 u nas pierwsze zabki były 17 maja eeg nie jest inwazyjne witaj paola2212 , zapraszamy zaglafaj do nas urlop skonczył mi sie 14.06 poszłam jeszcze na L 4 do konca roku szkolnego, bo jestem belfer. od wrzesnia do pracy moja tez nie znosi na brzusiu lezec ja tez mama binlladena - na raczkach w pionie jest ok, u nas smoczek jest be w ogoel a tym bardziej do spania, moja usypia w lezaczku,gorzej jak z niego wyrosnie buuukarmie 2x dziennie cycem reszta flacha, poczatki butli były trudne ja tez pisze z mała na rekach wyliczyłam wiec ze zeby mialysmy w 3 misiacu aallicjja - robiłam 2 testy- nie oszukały mnie, dzis [pisze wiec z małgosia CO DO PODROZY TO MOJA kuzynka jechała autem z włoch do polski , jej ola młodsza o miesiac od mojej gosi,podroz zniosła bardzo dobrze kirsten podziwam i wszytkie ktore tyle z brzdacami podrozuja,. ale sie rozpisałam dzis szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak na chwilke dawno tu nie zaglądałam ale jak wiecie przez tą sesje nie mialam wogóle czasu-sajgon poprostu :O az od kilku dni to mi krew z nosa leci-z przemęczenia pewnie :( dzieki wszystkim za trzymanie kciuków za mnie....:) jutro juz ostatni-i chyba najgorszy egzamin....:O niestety nie szło mi najlepiej-praktycznie każdy egzamin oblewałam-i musiałam codziennie jezdzić do wawy...na poprawki-no ale poprawki pozaliczałam-wczoraj jedną nawet na 4 ;) tak to jak nigdy w indeksie będą same 3 :( malutka strasznie zaczeła marudzić....akurat przed tą sesją :( chyba ząbki wychodzą....bawi się gryzakiem albo grzechotką pcha do buzki a za chwile straszny krzyk i płacz jakby się coś stało :( a to pewnie uraza siew dziąsełka-tak mi sie zdaje.... wczoraj musiałam nosić ją na rękach do 12 w nocy :( bo nie chciała zasnąć i strasznie płakała :( chociaz widiałam ze była spiąca bo oczka tarła :( dobra zmykam bo juz mął sie dopomina-w łozeczku nie wylezy dluzej niz 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
witam , dawno mnie tu nie było.a kompa w domu nie mam. wpadłam na chwilke do biura. nie wiem czy sie chwaliłam, urodziłam syna Mateusza, ma juz skończone 5 miesięcy i waży 9200 !!! strasznie lubi jesć!! mam nadzieję,że mnie z powrotem przyjmniecie do swojego grona !! ja karmie piersią , ale od jakis dwóch tygodni wprowadziłam kaszki i zupki. mój mały tez sie bardzo slini, i wkłada rączki do buzi-chyba szuka ząbków. w ciązy przytyłam 25 kg ale zrzuciłam juz 30 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Nareszcie wakacje i opiernicz na calego :D Egzaminy nawet niezle poszly :D Z niektorych nie mam jeszcze wynikow, bo tu wszystko zdaje sie pisemnie :D Ja daje Ianowi na razie warzywka. Troche ze sloiczkow, troche sama gotuje z ebooka Babycook. Kolezanka mi podpowiedziala, zeby zaczynac od warzyw, bo do slodkiego smaku owocow dziecko szybko sie przyzwyczaja i potem nie chce jesc warzyw. Podobno nalezy tez ok. tygodnia podawac to samo warzywko lub owoc, zeby maluch przyzwyczil sie do smaku. Ian palaszuje teraz ze samkiem zupke marchewkowa :D SIWUS--trzymaj sie, juz blizej jak dalej:D Najwazniejsze, ze wszystko do przodu :D A krew z nosa to z przemeczenia. MOjej kolezance tez tak leciala :O :O PAOLA-witaj :D 🖐️ Biegne pod prysznic, bo mlody spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,gdzie jestescie wszystkie taka cisza i tak dlugo????? ja dzis wyszlam z Ola na spacer i cala droge powrotna gonilam kolko od wozka bo mi sie popsulo ;-(takze wrocilam cala spocona z ola na reku bo nie chciala jechac wozkiem, takze fitness juz dzis zaliczylam, a jutro jade reklamowac wozek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak smutno zaglądnąć tu po kilku dniach nieobecności a tu taka cisza :( nie ma co poczytać :(:( ja juz po sesji :) uffff wszystko zaliczone pomyślnie :classic_cool: niestety przez ten tydzień też mało będe sie udzielać bo przygotowania do chrzcin w toku ;) suknia dla damy już jest-dziś była pierwsza przymiarka...jeszcze tylko buciki jutro kupimy i niuńka ubrana....gorzej ze mną :O zaciążona-witaj :) Gratuluje synka :) no musi naprawde lubić jedzenie jak juz tak duzo wazy :D ja mojej malutkiej jeszcze nie dokarmiam niczym ani nie przepajam, czasem tylko statego jabłuszka daje zeby sobie smaczek zmieniła a jakieś deserki warzywka czy zupki dopiero od 6 miesiąca jej dam ;) zazdroszcze ci tych straconych kg.... :D hihi paola mi tez raz kołko mało nie odpadło na spacerku-ale to z tego powodu ze było kiepsko umocowane po tym jak mąż wyjmował wozek z samochodu i go rozkaładał. wogóle to mam zamiar kupić jakąś lekką spacerówke rozkładaną na płasko z pokrowcem na nozki i dobrymi kólkami bo z tą naszą \"łolopą\" mam dosć juz się męczyć (mieszkamy na 4 piętrze) dobra zmykam spać!!! bo padam na pysk :D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Siwek, mi kolko odpadklo bo sie popsulo, wylamal sie bolec trzymajacy kolo w stelazu dzis jade do serwisu zeby mi dali nowe bo naprawa chyba nie wchodzi w rachube, mam nadzieje ze zrobia mi to w krotkim czasie bo w sobote jade na wakacje i chyba nie przyjdzie mi kupowac na ta okolicznosc nowego wozke hehehehe dzis w poznaniu jest okropnie leje i leje deszcz:-(((pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×