Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

taaak fajnie SIWEK a mama mi go z Polski przywiozla i ma rozowe galotki jeszcze do tego, ja mam faze kupowania teraz zielonych ubranek dla malego lub z zielonym bo tu albo rozowe albo niebieskie i w sobote zrobilismy napad na C&a w sasiedniej miejscowosci i nalowilam na przecenach zelonych bodyskow i pantalonkow rozmiary od 74 w zwyz obalam stereotypy ze chlopczyk musi byc niebieskim bo normalnie masakra z tym kolorem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen ja tez mam faze teraz na kolor zielony -nawet uszyłam niuni śliczną spodnisię zieloniutką (tzn przerobiłam za duże spodenki) pokaże wam fotki jak będe juz miała. mam zielony wózek nawet :P kurcze dziś mam jakiś pechowy dzieN :( wszystko mi z rak leci :O męza poprosiłam zeby dziś on wykąpał malutką bo była u mnie znajoma i szukałysmy materiałów do szkoły... wychodząc z łazienki prosiłam go zeby tylko uwazał zeby małej oczka nie zalał....no i chyba wykrakałam :O nagle słysze okropny płacz z łazienki :O oczywiście malej mydełko do oczka wpadło i tak się biedna rozpłakala ze nie szło jej uspokoić :( ehhhhh do tego jeszcze własnie widziałam wyniki z tego egzaminu co miałam ostatnio-oczywiście nie zaliczyłam 😭 no i żeby było ciekawiej poprawka jest w ten weekend-ale jeszcze do tego mam oddać trzy prace zaliczeniowe których jeszcze nie napisałam :O FAJNIE NIE? no ide potne się szarym mydłem chyba :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :D Siwus- jak chcesz zobaczyc malucha Doniczki musisz wklikac adres www.doniczka24.bobasy.pl u mnie tez ten drugi link nie dzialal. Maluch jest przeslodki :D Kristen- ja tez niedlugo bede lysa...wlosy wypadaja garsciami...dzis kupilam w aptece szampon i ampulki Vichy i witamine B, zobaczymy czy pomoze. U mnie sesja w toku i zakuwanie na maxa :O powoli mam dosc :O OK. spadam do ksiag. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA-RITA to pisz jak kuracja to tez sie zaopatrze bo biore dalej witaminki ktore bralam w ciazy sa tez na okres karmienia pije litry mleka wogolle mam faze na mleko masakra, a teraz prasowalam pranie malego i zgadnij zbieralam swoje wlosy z ubranek bo dorzucilam pare swoich bluzek sa wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny,ja naprawde martwie sie tymi włosami.sa w całym mieszkaniu,na ubrankach Olivka,na lezaczku,poscieli,wszedzie...a ja naprawde bede łysa.biore witaminy i nic,prenatal i nadaj mi wypadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w linku rzeczywiscie pomieszałam,bo kopiowałam go,a nie przepisywałam,ten nawias> jest niepotrzebny.moj synek to kpia tatusia,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ostatnia sesje zaliczyłam bez warunkow i poprawek,ale mam zaległa prace do oddania,a obrony juz w toku od kilku tygodni.scigam sie z czasem i obawiam sie ze przegram i nie oddam tego licencjata na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zalozyłam profil na bobasach ;) sprawdzam stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczko musisz zmienić stopke tak jak ja mam bo nie da rady wejsc na twoją stronke teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie slysze telewizora bo goscie z domku obok naszego bloku urzadzaja sobie fete w ogrodku i dudnia mi tu orkiestry dete musialam zamknac balkon a w chacie 28st na szczescie mlody spi nie ruszaja go takie fajerki, a najlepsze ze zywoplot maja do nieba i z drugiego pietra nic nie moge sobie chociaz podpatrzec a moj balkon wychodzi na ich ogrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie tu psuje to ja kasia c
Idzie wejsc tylko w pasku zadan trzeba skasowac to :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie tu psuje to ja kasia c
Idzie wejsc tylko w pasku zadan trzeba skasowac to : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie tu psuje to ja kasia c
Ale najlepiej doniczko w preferencjach po prostu po dodaniu adresu pare razy kliknij w spacje- to samo doradziłam kiesys kerstin:D Ale ze mnie komputrowiec:P Olivierek czad doniczko :D A was całuje Lutownice, Szyciu: zbieram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!! Dziewczyny ogladalam stronki z waszymi bobaskami!!!!!!!!!!! SLODZIKIIIIIIIIII tylko calowac ihih i calowac. a Kasia C twoj brzdac to juz niezly gosciu!!! kurcze jak to juz leci!!! dzis u mojej Leii jest rowny 3 miesiac a u Kasi 6 m-ac!!!!! szok!!!# :):):):):):):):):):):):):): i ponad rok jak nasze malenstwa \"zagniezdzily sie pod naszymi serduchami❤️❤️❤️!!!!!!! co do wlosow to moje tez leca jak nigdy!!!!! az sie sama przestraszylam,co ja naprawde kombinuje z moimi wlosami i jeszcze tak mi nigdy nie wylazily:(:(:( katastrofa!!! co ja potrafilam w ciagu miesiaca z czarnych wolsow zejsc na blond i nie lecialy miwtedy jak teraz wlosy..... ja lykam dziennie \"kieselerde\" tabletki,(krzemionka-po polsku) zobaczymy,dalam sobie do 3 tygodni na poprawe wlosow jesli cos sie nie zmieni ide do lekarza:(:(:( ale powinno sie polepszyc---bedac fryzjerem sama sie zalamala i nie moglam sama sobie na to pytanie odpowiedziec i poradzic by pomoglo:(:(:(:( no i zaczne stosowac stary przepis babci:):) jajko-olejek rycynowy-cytryna i papka na wlosy i na godzinke lub dwie pod folia trzymac,to zawsze jakos ratowalo moje wlosy po moich experymentach:):) zobaczymy:):):)... ale co fryzjerzy polecaja-by sie nie zamartwiac nad tym tak strasznie bo w tym momencie blokujemy dostawe tlenu do wlosa i w tym wlos potrzebuje dluzej by wyrosnac,( nowy wlos wyrasta w ciagu do 3 miesiecy:):)i to zachamowywuje ten proces,przyjmijcie pozytywne nastawienie--jak przyszlo-to i pojdzie hiihhihiihih wiem,wiem.sama mam ten problem:):):) Wspolczuje i podziwiam was dziewczyny,te ktore musza sie uczyc:):):)!!!:( ja zaczelam powoli tez z praca i jakos idzie ,ale to i tak ciezko...ale czas leci hiihihihhi polapie i to do perfekcji :):):):) Siwek -Glowa do gory!!! wszystko bedzie dobrze!!! po chudych dniach sa i ltuste!!!!!! doniczka...doskonale cie rozumiem! moja Lea tez odkryla co to jest \"glosik\" ihihih i tak potrafi piszczec ihihih ze hej!!! ostatnio urzadzila sobie mala pogawedke o 3 nad ranem!!! do 5 :):):):) ihihhi ja sie smialam razem z mezem ihihih i zastanawialam sie jak dlugo jeszcze potrafic bedzie piszczec ihihihih i czy na drogi dzien bedzie mogla jeszcze piszczec hiihihihihihihihh fajne doswiadczenie! a jeszcze ostatnio jak moj maz sie wyglupial przed wuzkjiem ihihi to zaczela sie smiac na caly glos!!!!!!!!! slooodkooo!!!!! nie moglam sama sie powstrzymac od smiechu ihihihhiihhiihihihih ale ten czas leci....:(:): Lea bedzie dopiero teraz miala pierwsze szczepienie:(:(:( i co lepsze do tego Olivia tez bedzie miala:(:(:( w ten sam dzien i o tym samym czasie prawie:(:( koszmar jak ja to wytrzymam.......Olivia bedzie sie wydzierac jak by ja ze skory obdzierali:(:(:( ona nienawidzi szczepien czy pobieranie krwiii:(:(:( a Lea tez,..... chociaz miala juz pobierana krew 2 razy,ze wzgledu na moja tarczyce....szkoda mi dzieciaczka,ale wazne jest ze nie ma problemu z tarczyca.:):( ale sie nacierpiala mala :(:(:(:(: a co do tych sasiadow kirsten...to odwdzieczysz sie im jak Oli bedzie mial roczek!!!!!! ihihih to wtedy sie dowiedza jak naprawde mozna imprezowac hiihihih:):;):):):) pozdrawiam was!!!!! do uslyszenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEE \\ZUZANKA!!!!!! ale naprawde chyba jakas babcia czy dziadek mieli urodzinki po tym jak grali happy birthday i tu byla orkiestra wiec wyobraz sobie jak te traby tu dawaly ze przez zamkniete drzwi nic nie slyszalam a nie moglam rozwalic fonii bo zas maly spal ale ok 5 sie zmyli ufffff teraz juz jest cichoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivek najbardziej upodobał sobie piszczenie i gulgotanie do smoczka i pozytywki-myszy.Smoka to normalnie wyjmuje sobie z buziaka trzyma w paluszkach,obraca i gada do niego :)Pierwszy raz jak to zobaczyłam,to mało garków nie upuściłam w zlewie,bo zmywałam,a Olivek na lezaczku przy mnie lezał :) I bardzo podoba mu sie moja grzywka,do niej tez gada.Jak przyblize buzie do jego buziaka,to wyciaga raczki,łapie mnie za buzie i ciagnie do siebie-chce mnie zjeść :)to takie słodkie ze az łezka sie w oku kreci,prawie jak takie swiadome ukochanie mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodałam w adresie / i stronka juz działa :) przepraszam ze Wam namąciłam,ale to dla mnie nowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONICZKA nie martw sie moj tez ma czasem faze na ciachanie dziaselkami a najbardziej zlosci sie gdy nie dam mu oblizac swojej reki, i nie piszczy tylko gada jak stary kocur aauauuuuaaaaaauuuuuu doslownie moja mama gdy slyszala go przez telefon podczas naszej rozmowy to nie mogla tak sie smiala i wogole cos sie odstatnio rozmowny zrobil a ja zajadam sie kulkami czekoladowymi z mlekiem jezyk mi wisi mniiiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mam pytanie. nie wydaje mi sie ze jestem w ciazy zadnych objawow, temperatury itp. dzis jest 26 dzien cyklu. normalnie mam 28 dniowe. w 21 dc mialam krwawienie, czerwone, takie jednorazowe. tylko jak poszlam do toalety, potem zrobilam sobie test w 24 dc, oczywiscie negatywny, nie mam zadnych boli moze troszke tak jak na okres, zadnych objawow, niczego, ani persi nie bola itp. a dzie jakos mam troszke takich przezroczystych uplawow, a wczesniej byly biale jak na nieplodne dni. nie jestem ani zmeczona ani nic. czy moge miec jakas infekcje, czy zdazylo sie wam cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena musialby cie gin obejrzec czy nie masz jakiejs infekcji ja przy zapaleniu przydatkow mialam brzuch wywalony i bol jakbym na gwozdzia siadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, a mozliwe nadal zebym w ciazy byla? brzuch mnie tak nie boli, tylko to krwawienie mnie bardzo zmartwilo, jeszcze dwa dni do okresu. musze czekac, najgorsze to ze nie mieszkam w polsce tylko w uk, i tu si enie chodzi do gina, wysylaja cie tylko jak masz raka, albo masz miec operacje. kiepsko troche, tak tylko sie pytam, inforamcyjnie, czy moze ktoras z was miala tak a byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to ci nie powiem bo mi test wyszedl tydz po terminie blady a tydz poznije dopiero bylo widac malego na usg sproboj zrobi bete z parodniowa roznica bedziesz wiedziec najlepiej jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja malutka od jakiegoś juz czasu po kąpieli dostaje na bruszku piersiach i na pleckach takich czerwonych placów :O prawie każy z nich na środku ma jakby krosteczkę... nie wiem od czego to moze być jedynie co nowego jej wprowadziłam to płyn do kąpieli nivea baby ale jak go przestałam uzywać to i tak ma po kąpieli taki wysyp...później to wszystko znika i zostają tylko maciupeńkie czerwone krosteczki gdzieniegdzie :( nie wiem co to moze być....mam z tym lecieć do peediatry czy poczekać do szczepienia następnego to się dowiem...ale szczepienie mamy dopiero 21 :( i nie wiem czy to moze coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK moze to uczulenie na nivee pielegniarka od mojego pediatry powiedziala ze kosmetyki tej firmy czesto uczulaja gdy pytalam sie jej o krem ochronny to radzila te najtansze, odstaw i poczekaj pare dni a moze proszku do prania sypnelo ci sie za duzo bo np ja musze wstawiac na podwojne plukanie i dawac mini proszku bo jak dam wiecej to malego wysypuje i tez gdy mu natluszcze brzusiu w upalny dzien to tez wiec sie nie kremujemy wogole poprobuj jak nie bedzie lepiej to idz do dr nic ci to nie zaszkodzi a uspokoisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK wykap małą w siemieniu lnianym,naet kilka dni z rzedu,napewno minie to uczulenie.zaden tam rumianek,tylko siemie lniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×