Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Moj Mati nie jest az tak mobilny jak Wasze smerfy, bo nie ma chodzika,ale mimo to kolo telewizora jest pierwszy. Ja daje mlodemu chlebek(uwielbia z serkiem do smarowania), zupki takie jak my tylko bez przypraw(zajada sie krupniczkiem i ogorkowa) i je siam bananki. W UK cytrusy sa juz od 6 m-ca,zreszta jak wszystko oprocz soli i orzechow. Na poczatku panikowalam ze chyba oszaleli ze ja tak bede zywic moje dziecko,ale teraz juz wiem ze to wcale nie jest glupie, tylko trzeba obserwowac czy nie ma alergii.Na dzien dzisiejszy Mati je prawie wszystko ,na szczescie jak na razie nie ma na nic alergii. Aaaa ,a od roku daja juz krowie mleko!!! i truskawki tez juz jadl,ale tylko troszeczke,no i czasami w deserkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu głodze moje dziecko heheh, ja tak wszystkiego nie daje ale co kraj to obyczaj, moj kuzyn dał jzu swoejmu 7 miesiecznemu fasolke po bretońsku, mieszkaja we włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,no to ja juz taka odwazna nie jestem ,ale angole i fasola to na pierwszy miejscu,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciał Ninka je prawie wszystko. słoiki z twarozkiem i jogurtem--tez je uwielbiam :) dżemie przeważnie 2 razy dziennie od 40 min do 1,5 h. zasypiaok 21, spi do 7, je mleko w nocy 2 razy i w dzień do dwóch razy, przed snem, ale mało. kupiliśmy fotelik, tzn. mąż kupił, bo go wysłałam. zapisałam mu 3 firmy: maxi cosi, bebe confort, casualplay (Kasiu;) ) no i on oblukał wszystkie i zdecydował sie na bebe conforta isieos isofix o taki dokładnie: http://www.allegro.pl/item263923301_iseos_isofix_bebe_confort_2007_wysylka_gratis.html tylko, ze niestety drozej zapłacilismy niz pzez internet, ale musiałam miec go na już. ja wczoraj złapałam grype zołądkowa i zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYT kuruj sie babeczko❤️ a ten fotelik toz to fotel pani prezes czad to ten kupiliscie taaak????, ale drogasny, ale jezeli duzo podrozujecie to uwazam ze na bezpieczenstwie wtedy nie ma co oszczedzac, SKOWRONEK awidzis ja lekko sole przyprawy dla Oliego, bo sloiczki sa wszystkie solone sola jodowana,te dla starszakow bo pierwsze nie byly, jest zaznaczone na kazdym, ze ze wzgledu na jod jako jeden z glownych skladnikow w diecie nszych pociech i powiem Ci ze gdy probowalam ich to sa niewiele mniej doprawione niz moje obiadki, wiadomo ze nie przesadzam ale te pol szczypty:P:P:P niee no CHCACA fasolka to bylaby juz przesada, sama mam rewolte we flaczach wiec wolalabym nie sprawdzac reakcji Oliverka:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Chcąca - masz rację, że z cytrusami trzeba ostrożnie, zwłaszcza, jak niniuś jest zagrożony alergią, jak mój bidulinek :) TAk jak Siwek pisze - ok 9go miesiąca juz można dać spróbować... Moja kolezanka dała 5-cio mies.synkowi sok pomarańczowy i mały nadal zyje :D Ale on nie ma na nic uczulenia...fuksiarz :) MArtynka jadła banany od 7-go miesiąca i nic jej nie było, a Jankowi dawałam, to ulewa. A szkoda, bo uważam banany za genialne żarcie :) I jeszcze - tak, na razie jeszcze ciągle nie pracuję, dlatego robię te zupki i deserki sama, jakbym pracowała tak jak piszesz, od rana do popołudnia, byłoby mi szkoda czasu :) Chociaż tak naprawdę to tak aż dużo czasu nie zajmuje - trzeba tylko oskrobać marchewkę, ziemniaka i pietruchę, zalać wrzątkiem, poczekać pół godziny, po czym zmiksować i mam obiadki na dwa dni :) Tak właśnie sobie tłumaczę, jak stoję przed półką z obiadkami w sklepie i walczę z chęcią kupienia słoiczka :) Inna sprawa, że Janek wcina moje zupki jak oszalały, a słoiczkowe łaskawie zje, ale nie całe. I tak jak Siwek pisze - trzeba wywalać... Bo deserek to ja (albo Martynka) chętnie po Janku skończymy, ale obiadki...błeee ;) Kirsten - dobrze, że Oliwerkowi herbatniczki nie podeszły :d Masz spokój i możesz sama sobie jesc :) O, szafki i u nas są przedmotem najwyższego zainteresowania :D:D:D Mam na szczeście w kuchni tylko 3 szafki na dole... Dwie zabezpieczyłam domowym sposobem - pozakładałam gumki na uchwyty :) Przy Martynce zadziałało. Jedną szafkę zostawiłam do eksploracji :) Są tam garnki, sitka, pokrywki i inne fascynujące i hałaśliwe przedmioty :) Szyt - piękny fotel ma Ninka :D Aż miło popatrzeć :) Dobrze, że możecie Jej taki fundnąć, będzie na pewno zadowolona :) A jaki kolor? Mnie się ten różowy podoba, w ogóle jestem fanką różowego :) Pozostałe Koleżanki pozdrawiam serdecznie! ❤️ Acha - bylismy u tego laryngologa... Diagnoza - znów chore uszka. Ale znamy sprawcę, znamy oręż przeciwko niemu i już mamy broń :) JAnek dostał penicylinę, nawet mu to smakuje :) Zachowuje się bez zarzutu :) Miło popatrzeć, jak się z siostrą wygłupiają..:D Ona się bawi nim jak lalka, co czasem niestety kończy się płaczem, ale trudno - niech się chłopak uczy życia... JEstem dziś zadowolona, udało się spacyfikować towarzystwo przed 20-stą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko-duzo zdrowka dla Janka🌼 Kristen- w sumie masz racje z ta sola,mysle ze nasze dzieciaczki sa na takim etapie ze powinny juz po trochu wszystkiego kosztowac,tylko oczywiscie z umiarem i o ile nie ma zadnych objawow alergii. Ja plenuje dac Matowi pocyckac bigosiku,oczywiscie troszeczke!i leniwych;-) A i Mati juz jadl budyn, bardzo mu smakowal!!! Szyt- fotelik extra,mysle za Ninka bedzie bardzo zadowolona:-) my mamy Maxi cosi,i tez sobie chwalimy.Juz dwa m-ce temu musielismy mlodemu zmienic ,bo bykol sie nie miescil;-) ale od razu o wiele bardziej polubil podrozowanie, z nowego fotela swiat wyglada ciekawiej hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,no co tu sie porobiło,ze co usiade,to musze najpierw godzine czytac;-):D Tak wiec powiem wam, jesli chodzi o te ostroznosc w zywieniu,to głownie chodzi o to by nie wywolac alergii,ale ja po przykładzie starszej córy,ktora do dzis nie uczuliła sie w zyciu na nic,instynktownie czułam,ze Kuba jest z tej samej gliny i juz jako 7-miesiecznik pozerał hipy i bobovity(ta ma najsmaczniejsze owoce pod jogurtowymi kołderkami-tak to nazywają na etykiecie)oraz gerbery z jogurtem,twarożkiem i wszelkimi owocami z południowymi na czele:PMOj pediatra,ten jeszcze od Moniki,taką ma wlasnie teze:Co nie uczula,to wzmacnia:D:D Tak wiec je se ten moj Kubasek(Siwku a propos strona Kuby chodzi jak burza,no rzeczywiscie czasem dłuzej sie ładuje) wszystko,ale raczej słoiki.Monike na słoikach wychowałam,mam zaufanie.Oczywiscie zaczyna jesc tez juz \"normalne\" jedzenie,uwielbia jogurty danone z biszkoptami i ..danonki(a co złego o nich słyszałyscie??) oraz kiwi zmiksowane z jabłkami i banany itp.Ale..........nie je chlebka z masełkiem jak wasze dzieci:( Codziennie mu przy sniadaniu powtarzam,ze dzieci z topiku sa cywilizowane i jedza chlebek no i ja mu usilnie codziennie swiezutki chlebek z masełkiem proponuje.Pokrojony w kosteczki odpada,kosteczki fruwały po kuchni jak malowane.A z kolei w całosci to Kuba jest bardzo zdziwiony co ja mu tu daje i tak mietosi,i tak okreca ten chlebek,ze sok chlebowy wydusza:D:D:DNo wiec moj Kuba nie je chlebka po ludzku:( Je tak: budzi sie ok 8-9 rano i je kaszke,potem ok 12 drzemka do godzinki max,potem obiadek słoiczek i sok,co drugi dzien z żółtkiem na twardo,ok 15 druga drzemka do godzinki,o 17 słoiczek owocowo-jogurtowy lub twarozkowo-owocowy i około 20-21 kąpiel i kaszka najczesciej cały słoiczek hippa.Potem zasypia,a w nocy pare razy sie budzi i wypija cały sok i ok 180 ml kakao(mleko nan3+2 łyzeczki rozpuszczalnej milki).I jest taki mały....:( A chyba duzo je,co? Szyt fotel bomba,masz ten isofix jednak,a widzisz,dobrze ze sie poradzilas.Mi pani od bebe conforta tez go radzila jak se przypomnialam,tylko nie chcialo nam sie jechac...:) U nas tak syf pogoda,ze nawet po fotelik nie chce nam sie ruszac. Jonko całuski dla Jaśka👄 i dla Martynki👄 Skowronku dla Matiego👄,Siwek dla Natalki👄,Szyt dla Ninki👄,Chcaca dla Małgosi 👄,Kirsten dla Olisia👄,a kto ma Heneczke?...Wstyd,ale zapomnialam:P Słuchajcie mam pytanko, jakie maja obwody głowy wasze dzieci,bo Kuba ma 47 i wydaje mi sie ze ma wielki łeb,choc doktor mnie wysmiał,ale faktem jest ze w centylach sie niby miesci spokojnie,ale wiecie wzgledem \"klaty\",bo w klacie ma tez cos tyle około.A wasze ile maja w klatkach i obwod? Moj mąż mowi,ze mnie chyba moj obwod uciska jak wynajduję,ale tak sondażowo pytam,bo patrzeac na Kube to jest git proporcjonalny,tylko wiecie jak mu kupowałam czapke to obwod 47-48 cm byl niby przeznaczony na 2-3 lata:P Stad te moje pomiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - co do garnków to fakt, cudo a nie zabwka, mam ze stali nierdzewnej , ale oczywiscie ze 3 normalne tez, , tzn w sumie juz ich nie mam( a były Młągosi na gotowanie,podgrzewanie zupek) bo... wyobijała strasznie, a tata patrzył zachwycony i wniebowziety jak córunia slicznie sie bawi, ajak usłyszłam huk w kuchni i lece czy cos sie nie stało to obydwoje siedzieli na ziemi i stukali garami, normlanie mam 2 dzieci ;) biedne janek, mam nadzieje ze szybkow rocic do zdrowia, my tez na L 4 teraz ale u nas to przeziebienie a jescze o cytrusach, mam na mysli pimaranczwe mandarynki,bo banaanny wsuwamy az miło heheh kasia c , moja tez nie je chlebka z masełkiem, sam chlebek,ale to sa okruszki, nie zbyt lubi powoli ja przyzwyczajam jeny kasia c tak długo spi???????????? buuu,my dzis od 5 na nogach i dobrze bo tatus wstaje o 4, 30 i zaspał, zdaył bidulek tylko galoty łozyc i poleciałdo robotyyyyyyyy........ moja ma głowke 44 przynajmniej tak było miesiac temu, a sama niemierzyłąm, klata 43 dziekujemy za całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca dfzieki za pomiary!Ale widzisz-Kuba jednak duza głowa:)No wlasnie wstalismy,a ja szybko szybko komp,bo juz w nocy mi sie przypomnialo,ze zapomniałam Zuzi naszej kochanej córeczkom całusy przesłac:( Zuzi:👄👄 :) Teraz z czystym sumieniem lete zrobic kaszeczke i zaczynamy nowy dziwn:D:D Chcaca Kuba spioch po rodzicach-na szczescie;-) Miłehgo dnia,jeszcze tu dzis wlete,rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mam pytanie , Lena poprostu uwielbia oglądać telewizję, jednak chyba takie małe dziecko nie powinno, więc w ciągu dnia nie ogladamy (przynajmniej staramy się):) A Wasze maluchy? Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniała, Lena ma obwód głowy 44,5 cm:), czyli też raczej niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze,ale nas tu duzo,Patti dla Lenki👄🌻 No na razie mam namiary dziewczynek,zobaczymy jeszcze czy chłopacy tez mniejszogłowi no i zapomniałam przeciez,moj Kuba stary kon przy waszych....:( Juz mu 11 miesiac lecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Patti jakie sliczne dziewczyny!!! A z Lenki to juz tez "kawał chłopa";-)Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia c- nie wiem czym sie kieruje moje dziecko bo my tez z mezem spiochy hihi patti- u nas tv wzaleznosci od chciejstwa raz patrzy bardzo innym razem zero zainteresowania a my jutro 9 miechow konczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czemu u mnie takie gafy pamieciowe sie pojawiły??.....Bo ja nie wiem:(:( :(:( Cos nie teges.Chyba obwod mnie rzeczywiscie uciska...mąż ma racje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 12 listopada 9 miesięcy zleci a ja 15 mam urodziny :) u nas tv praktycznie non stop włączony bo ja bym się zanudziła bez tego ale mała patrzy tylko jak jakaś kolorowa albo rysunkowa reklama-to się tak odcina ze mozna do niej gadać krzyczeć a ta jak słup soli jak się zapatrzy to nic do niej nie dociera :D Kasiu co do tych danonków to ja słyszałam ze one ogólnie nie są dla takich małych dzieci tylko od 2-3 lat :O i ze nieraz te niby dla dzieci tak jak te typu light mają więcej tych\" złych\" składników niż te zwykłe serki czy jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca my pierzemy od maleńkości w vizirze sensitiv ;) mała nie miała uczulenia ani nic wiec stwierdziłam ze nie ma co przesadzać i prałam odrazu w normalnym proszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja napisałam tak jakbym miała piętnaste urodziny :D a chodziło ze 15 listopada mam 23 urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek, włąsnie sie zastanawiam, kupiłam wczoraj koljena lovelea moj chłop pyta, ile jescze bedziesz to dziecko izolowac, hehe, ajak spi w naszej poscieli, wykładzine froteruje i kółka od wozka lize to ok? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti, ja juz kiedys o telewizji pisałam,ale to było dawno.Nasz dom jest pewnie specyficzny pod tym wzgledem,bo nigdy nie włączamy by leciał program ot tak sobie.Ja w zasadzie nie znam zadnej reklamy,czasem oczywiscie widze jak akurat ogladam upatrzony program.Jednak w wiekszosci ogladamy dvd,konkretny film i wyłaczanko.Aczkolwiek ze dwa razy właczyłam Kubie jakies bajeczki i zero zainteresowania:)A słuchamy raczej radia,to to w zasadzie non stop w tle:) Lub płyt z muzyka,najwiekszym Kuby przebojem jest płyta Bebe Lilly :D Jest jej fanem:P///////Oczywiscie to nasz system i ja nie twierdze ze telewizja jest taka całkiem zła,choc oczywoscie taka sieczka informacji potrafi niezle namieszac.A co waznego na swiecie czy w Polsce sie wydarza,to i tak sie dowiaduje z netu i od ludzi,a przynajmniej omijają mnie wyszukiwane przez dziennikarzy na siłe jakies tanie sensacje i afery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć hihihi Śmieszki :) Ubaw od rana, zwłaszcza te KAsine obwody :) Zaraz zmierzę Janka :) Ale Kubuś ma urozmaiconą dietkę :) pozazdrościć :) Patti - Janka telewizor nie interesuje kompletnie, czasem zerknie przelotni, jak MArtynka bajki ogląda, ale bez jakiegoś zainteresowania... oto obwody Janka: główka 46.5, klata (na body) 50... Acha - i nie waży jednak jeszcze 11 kilo, po śniadaniu i przed zrobieniem kupy 10.9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Jonko to super-uspokoiłam sie z obwodem janka,bo widac (nomen omen) idą z Kubą \"łeb w łeb\" :D:D:D Tylko Kuba w klacie skromniejszy:( Przez miesiac,dwa prałam Kubie w Jelpie,a piotem i do teraz w Persilu sensitivie, juz piore razem,juz nie rozdzielam na Kuby i nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, tyle się napisałam, podbiegł JAnek i wyłączyl mi kompa :) Siwek - fajnie by było, jakby to były 15 urodziny, co? Ja bym chciała, taki fajny okres :) Chcąca - od jakichś dwóch miesięcy piorę Janka rzeczy z naszymi w vizirze sensitive- uwielbiam ten zapach :) Loveli mi jeszcze trochę zostało... KAsiu - u nas jak ja jestem tylko w domu, telewizji mogłoby nie być, nie znoszę jak leci aby leciało... Nawet radia nie słucham, lubię być sama ze swoimi myslami... Za to mój mąż bez jakiegoś grania w tle nie może wytrzymać i jak tylko z pracy wraca, włącza TV i tak leci i nie wkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja krew z Ciebie Jonko,bo tez lubie byc, jak to ładnie ujełas,ze swoimi myslami.Teraz muza to raczej pod Kube.W kwestii tv na szczescie z moim Jaszkiem sie zgraliśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - normalnie dokladnie tak jak u nas, lubie cisze,i swoje mysli, a moj mąz od razu tv i albo gadajace głowy , albo discavery jeny jakas zboczona jestem z tym praniem w loweli, dobra nastepny proszek bedzie jzu dorosły, ale zanim ten zuzyje to hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 idziemy na impreze andrzejkową i własnie uczcimy te moje urodziny i mojego męza bo on ma w jednym dniu urodziny i imieniny 30 listopada w tym dniu jest też 8 rocznica jak jesteśmy razem :) więc jest co świętować :) no i już planowałam sylwka a tu nici!!! 29 rudnia trafiło nam się wesellicho :) mój kolega a zarazem chrzestny moje Natalki obwieścił nam ze zostanie tatusiem no i biorą ślub przed sylwkiem :) Jego przyszła zona a moja dobra kolezanka jest w 1miesiącu ciązy :) normalnie same cięzarne wokoł mnie najpierw szwagierka teraz kolezanka :) a śmiałyśmy się ze jak skończe karmić to sobie popiffkujemy :) a tu nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×