Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

no w koncu jakis odzew hihihihih od razu lepiej na duszy ze jeszcze mnie kojarzycie heheh Szytka te nasze to faktycznie dwie gargamelice heheh przyjezdzaj z ta swoja gwiazda Ninka na rewizje mieszkania w Poznaniu to sie spotkamy na ploty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen ja też oglądam własnie tornado :) Paola pamiętamy pamiętamy tylko zagladaj tu częsciej zapracowana kobieto!!!! Dla Oli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze pozdrawiam zalozycielke topiku Kasie C, ktora wrocila do nas na forum jak corka marnotrawna hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola byś dodała jakieś nowe fotki Oli na bobasy, no widać ze nie masz czasu bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spuscilam z was oko a tu tak drukujecie:D SIWEK mysle ze mozesz dac tylko w tym wszystkim chodzi o to by z umiarem jak raz na pare dni zje to nic nie przedawkujesz ja tez daje desserki dla dzieciaczkow ale te z innej firmy ale co jakis czas a tak to zwykle jogurty i serki, SZYT tak myslalam ze kupujesz neutralne kolorki, u mnie zas dominuje bez i oliwka niebieski jest bleeee, tak jakby na przyszlosc:P ciuszki sa upchniete na razie w szafie mlodego ale juz zaczynaja z niej wylazic, mysle mysle i nic nie wymysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Siwek dla Ciebie wszystko... wlasnie wrzucam foty oli na bobasy- fakt biedne to moje dziewcze ma tyly w bobasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen zwykłe serki i jogurty tzn jakie??? bo jak nie te dla dziecki to jakie>? powiedz bo ja nie kumam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paola widze ze się poprawiłaś i widze też ze ta twoja niunia coraz piękniejsza!!! jaką ma śniadą cerę i długaśne rzesy :) no i ta dluga grzywka ehhhh słodka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść :) Losty poszły spać :) Ale fajne dziś było :D:D:D Sawyera dużo, mniam mniam ;) Paola 👄 Jak moja Martynka miała tyle co Twoja Ola też ani myślała o jakimś wstawaniu, czworakach czy innych takich rozrywkach :) Siedziała lub leżała i była taka słodka :) Ruszyła po skończeniu 10 miesięcy, na czworakach, chodzić sama zaczęła jak miała rok i 2 tygodnie. Szytko - ja bym tam róż dla chłopca też kupiła, w końcu to wyposażenie samochodu, a nie dresik ;) A co do kolejnych atrakcji w postaci niemowląt... hmmmmm... :) Na razie mam dosyć, ale może za 10 lat... JAk już znikną z pamięci wspomnienia nieprzespanych nocy... Na razie chciałabym się porządnie wyspać :) Jak pojadę \"zagramanicę\" to będzie akurat weekend - z dziećmi będzie tatuś, pewnie sobie babcie jakieś zawoła do pomocy... Ciekawa rzecz, że ja sobie z dwójką radzę, jakiś obiad zrobię, w miarę chatę też czasem ogarnę, a tatusia zostawić, to do dzieci weźmie pomoc, a obiad ja muszę przed wyjazdem zrobić, przynajmniej dla Janka (albo jakieś słoiczki zakupić) Jak mu powiedziałam to nie był zachwycony... trudno ;) Siwku - o Danonkach: Tak naprawdę to wszystko jedno, co dziecku dasz, Danonka, czy jakikolwoek inny serek homogenizowany, bo to jest to samo! Może i dodają dodatkową porcję wit. D, ale jak Kirsten napisała - nie ma potrzeby wzbogacać diety niemowlęcia w tę witamine, jeśli bierze jakiś Vigantol, czy inne kropelki z D3. A wręcz może to być szkodliwe. Danonki są oficjalnie dopuszczone przez instytut żywności od 3-go roku życia, jak wszystkie inne przetwory mleczne. Prawda jest taka, że i tak większość ludzi daje dzieciom te mleczne rzeczy wcześniej i nikomu się krzywda nie dzieje... JAk dla mnie najgorszy kłopot z Danonkami jest taki, że są po prostu obrzydliwie słodkie. Martynka dostała pierwsze Danonki grubo po 1.5 roku... Ale u nas jeszcze był ten problem, że taki kubeczek danonka to 50 gramów - dla Martynki - jedno chapnięcie ;) Dlatego ja jej albo robiłam sama serek - ze zwykłego twarogu z dodatkiem owoców (miksowałam np rozmrożone truskawki, banana i ser biały) I objadałyśmy się obie, albo kupowałam jakiegoś Danio, Bakusia, czy innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk przyszła do mnie kiedyś przedstawicielka Danona, właśnie zachwalając danonki, zapytałam jej, czemu to takie słodkie jest. Ona powiedziała, że firma robiła badania i że wyszło, że dzieci właśnie takie lubią :O błeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykly to taaaaki :P co ty jesz , jogurt truskawkowy, czy brzoskwiniowy czy wisniowy, wiadomo i tak nie zje calego tylko pare lyzeczek czasem dodaje kawalek rozdrobnionego banana,tylko chodzi bys nie podala malej tych dietetycznych czy probiotycznych czy jakis tam wymyslnych a tym jedzonkiem dla dzieci nafaszerowanym witaminkami, bo jego organizm ma sam czerpac skladniki odzywcze z normalnego jedzenia a np soczki cherbatniki deserki przeciez kiedys tego nie bylo i nie jestesmy jakies niedowytaminizowane, a kiedys czytalam artykul na necie by wlasnie uwazac bo mozna latwo przedawkowac a te nadmiary wit wyjda po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Siwek Twoja Natalka jest boska i slicznie marszczy nosek.... aha i mojemu mezowi bardzo sie spodobalo zdjecie z tyskim hihihih;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy odwazne laski jestescie,ja to ak juz jakas straszniejsza reklama w tv to pedem przelanczam kanal;-) (CYKOR)tym bardziej ze moj pracuje na nocki wiec jestem sama z Matem, Wiecie co ja idiotka zrobilam? doprowadzilam moje malenstwo do lez:-( w trakcie zabawy udalam ze placze,Mati tak sie rozplakal ze tylko mleczko go uspokoilo.Nie sadzilam ze tak zareaguje,ale ze mnie matka,tylko pozazdroscic. A z tymi danonkami to podobno chodzi wlasnie o te dodatkowe wit.ze to wcale nie jest takie zdrowe,bo dzieciaki maja wystarczajaco wit w mleku,jedzeniu i kropelkach. Ale od czasu do czasu to chyba nie zaszkodzi. Za to Kubusie to podobno najwieksze swinstwo,mojej kolezance ginekolog zabronil pic ich juz w ciazy. Szyt -dzieki za pochlebstwa dle Matiego. Ty mozesz rozpieszczec twoja ksiezniczke,a chlopak maminsynek??? bleee ,na szczescie nie jestem sama,kristentez panikara na punkcie synusia hihih Kasia C- widzialam na fafujkach Kuby swietne kozaczki i dzisiaj kupilam mlodemu podobne, nie umialam sie oprzec sa odjazdowe!!!czy Kubus nam to wybaczy??? Paola witaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za łopatologiczne wyjaśnienia :D już wszystko kumam :P paola no zdjęcie z tyskim jest the best :D mała piwoszka rośnie-w mamusie hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAola - śliczna jest Oleńka :) Ale nam się topik trafił - panny jak malowane, śliczne wszystkie, kawalerowie dorodni, przystojni...O mamusiach nie wspominając, bo to już jest oczywiście poza konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOWRONEK ja tez sama polowa wraca za godz z pracy a ja patrze wtyv jak zakleta:P nie mam czasu na wc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kristen ja juz nic nie mowie ale Twoj Oliverek to ile serc zlamie przystojniaczek jeden.. dobra ja ide spac zycze przespanej nocy wszystkim moim topikowym funfelkom.. jak zwykle chce usiasc na nasze forum na chwilke a robi sie z tego dobra godzina i jeszcze bym siedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko masz racje sa obrzydliwie i nie chciela bym malego przyzwyczajac do takiego ulepu,bleee.Ja daje zwykly serak waniliowy oczywiscie nie codziennie i maly jest szczesliwy ze hej:-) Paola - córcia cudo🌼chyba podobna do taty,coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko masz racje sa obrzydliwie i nie chciela bym malego przyzwyczajac do takiego ulepu,bleee.Ja daje zwykly serak waniliowy oczywiscie nie codziennie i maly jest szczesliwy ze hej:-) Paola - córcia cudo🌼chyba podobna do taty,coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kristen ja juz nic nie mowie ale Twoj Oliverek to ile serc zlamie przystojniaczek jeden.. dobra ja ide spac zycze przespanej nocy wszystkim moim topikowym funfelkom.. jak zwykle chce usiasc na nasze forum na chwilke a robi sie z tego dobra godzina i jeszcze bym siedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kristen ja juz nic nie mowie ale Twoj Oliverek to ile serc zlamie przystojniaczek jeden.. dobra ja ide spac zycze przespanej nocy wszystkim moim topikowym funfelkom.. jak zwykle chce usiasc na nasze forum na chwilke a robi sie z tego dobra godzina i jeszcze bym siedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko masz racje sa obrzydliwie i nie chciela bym malego przyzwyczajac do takiego ulepu,bleee.Ja daje zwykly serak waniliowy oczywiscie nie codziennie i maly jest szczesliwy ze hej:-) Paola - córcia cudo🌼chyba podobna do taty,coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kristen ja juz nic nie mowie ale Twoj Oliverek to ile serc zlamie przystojniaczek jeden.. dobra ja ide spac zycze przespanej nocy wszystkim moim topikowym funfelkom.. jak zwykle chce usiasc na nasze forum na chwilke a robi sie z tego dobra godzina i jeszcze bym siedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×