Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Sto lat sto lat dla Oliverka ❤️ Rośnij duży i bądź zawsze roześmiany :) Nie wspomnę, że Janek jak zwykle chory :P I nie je!!! Odpycha butelkę po 100 ml... Ale ja jestem wytrwała, i jak nie dopije z butli, to mu daję łyżeczką w krzesełku :P Kilka dni temu nie dalam mu tak i obudził się o 3.00 :O że głodny... A lekoman się z niego zrobił... Jak tylko widzi słoiczek z syropem to zaraz jest \"DAAAAA\" Nawet eurespal - obrzydliwe gorzkie świństwo mu gładko wchodzi :O Niezmiennie jednak nienawidzi kropli do nosa... Chcąca - niedługo Wam na pewno minie, ale nie zdziw się, że kaszleć Małgosia będzie jeszcze z 2 tygodnie... Dawaj Jej dużo pić i leków rozrzedzających sluz... Na razie tyle - padam z nóg, idę spać... Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, OLIsiek nie lubi gdy dłubie mu w nosie za koleżankami:P, ale nauczył sie wiercić mamusi:D wiec wiercimy se nawzajem, a kropelki wciąga jak nie powiem kto:classic_cool::D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliskowi wszytkiego naj, naj naj, ale gapa z emnie dzien sie konczy a ciotka sie obudzila, ale lepiej pozno nzi wcale duzo zdrowka i zadowolenia z rodzicow zeby cie słuchali na wszytsko pozwallai atk powaznie zebys czuł duzo miłosci od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - na pocieszenie napiszę Ci, że działanie Eurespalu jest takie samo skuteczne jak ibuprofenu, więc jeśli Małgosia nie przelknie go, daj Jej Ibum - jest lepszy w smaku od Ibufenu i Nurofenu, o eurespalu nie wspominając ;):) Dodatkowo działa też przeciwbólowo i p/goraczkowo... 3 razy dziennie po ok 3-4 ml, zalezy ile waży Twoja Panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze to śmieszne ale sprawdzam czy działa, nizły pomysł jak zarobić a się nie narobić:) przeczytajcie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na www.mbank.com.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku. KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista (dobrze jest podać bank): 1. Nr konta: 46 1240 1037 1111 0010 0121 3097 PEKAO SA 2. Nr konta: 30 9484 1121 3001 0120 0001 0001 3. Nr konta: 73 1140 2004 0000 3102 3426 5931 mbank 4. Nr konta: 30 9484 1121 3004 0090 1192 0001 5. Nr konta: 26 1020 1592 0000 2102 0072 4633 PKO SA PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta, to pieniądze i tak dojdą!!! KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - > TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU > KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!!" Tomasz Watorek, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o calej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze raz!!!!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!!!!!!!" Marcin Kosztyń, Białystok Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnieto, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o tym > programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 > x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się > 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!! Powodzenia! PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (-aś) jeszcze, nie wyrzucaj tej wiadomości. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało kto wierzy, że można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!!! Pamiętaj to tylko 5zł. Trochę ponad miesiąc temu wpłaciłem 5zł, propaguję to przez tą stronę i inne serwisy ogłoszeniowe..i stwierdzam jednoznacznie, że to na prawdę działa!!! Jestem bardzo pozytywnie tym zaskoczony.:)) Gorąco zachęcam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy slicznie wszystkim za zyczonka:)👄:):):) bardzo się cieszymy że chociaż wy o nas pamietaliscie bo chrzestni chyba zapomnieli, albo uznali że jeżeli imprezka przeniesiona na maj to już nie trzeba zadzwonić:O:O:O, miło:O nio OLIś ogólnie grzeczny, gdy coś znajdzie a wie że to nie jego to bardzo łądnie daje mamusi albo dziadkowi, w kuchni bawi sie przy swojej szafce ma tam troszkę skarbów, nawet cebulke czy ziemniaczka pojemniki i takie tam by inne go nie ineresowały, uwielbia turlać piłke, rzucac klockami, im głosniej tym lepiej:D piszczy przy tym z radosci:D i mogł,abym tak pisać i pisać;), a w sczególe to gdy mu sie odwidzi to nawet papmka czy ubieramy sie na sygnale nio może nie aż ale sie siłujemy:),bo on akurat nie ma czasu:D:D:D chwili poleżeć i najlepiej poleciałby na golaska:D, a tak to jest przeeeeeeekochany ❤️❤️❤️, tylko że już sie tak nosic nie da i poprzytulać bo świat ciekawszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niezly nieżły ale czy ktos bedzie chciał tak wpłaciac na moje konto:P, przecież to piramida;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kristen nie wszyscy ale znajda sie tacy co wpłaca....to tylko 5zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tylko własnie pięciak, jak sie wzbogacisz:P to kupie i sama sie zabawie, mam za leniwych znajomych by sie fatygowali po takie cuś do banku, i wierzą w inne bardziej ''darmowe'' atrakcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to pewnie głupota ale ja jestem ciekawska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyyyyyy własnie poczytałam o tym....ze to jest karane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mówie Ci że to jest piramida:):), kiedys cos juz było głosno o tym tylko w innej formie, i nawet pieniężnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie słyszałam o tym nigdy:D ale idiotka ze mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie jak to funkcjonowało, ale ggłośno było w czasach 90-tych,, nie ty pierwsza:P;):):):) oki musiem spadac bo moje łoziesz:) juz sie wyspało, :) i radaczy z miśkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też wstała, taka pogoda ze nie wyjdziemy dziś chyba, choć mąz zostawił mi samochod....to ja panicznie boję sie prowadzić :O i tak będziemy wegetować w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca to jeszcze nie przeszło to cholerstwo???? od nas też fluidki 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za fluidki, niesttey nie przeszło, ale jest podbno lepiej w pt za tydz do kontroli ja zapisłąm sie tez jescze raz do internisty bo ja dalje sczekam niczym pies buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Zaległe życzenia urodzinowe dla Oli i Olivera🌻🌻🌻 Sto lat!!!! Chcąca, dużo zdrówka dla Małgosi i dla Ciebie. A ja ciągle nie mogę się przestawić na nowy rytm, wychdzę z domu rano, wracam około 17 po drodze zakupy, potem obiad i trochę trzeba posprzątać, coś ugotować na następny dzień i już wieczór, także czasem nawet komputera nie włączam, bo już mi się nie chcę i marzę tylko o łóżku:). Ale ogólnie nie jest źle, jestem w końcu między ludzimi, choć trochę tęsknię do tych chwili tylko z Lenką, każda sytuacja ma swoje plusy i minusy. Lena, jeszcze nie chodzi trochę zaczyna mnie to martwić, ona jest strasznie ostrożna, robi co prawda, po trzy cztery kroczki i to by było na tyle, odrazu siada, albo chwyta sie najbliższego mebla, za to nauczyła się wspinać na kanapy więc ciągle trzeba za nią chodzić, bo wejdzie, ale schodzić się dopiero uczy. Pozdrawienia dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti- u nas jetes chyba jescze gorzej bo małgosia nie robi nawet tych paru kroczkow gora jeden dwa od wielkiego dzwonu i od razu na pupe i raczkuje, mnie to mniej martwi , wszedzie czytam ze do 18 miesiaca ma czas, bardziej martwi to mojego męża bardziej sie martwie tym ze tez mało mowi wasze wydaje mi sie dziecitaka bardziej rozmowne, tzn cos tam do siebie niby sylabizuje , ale... na łozka tez potarfimy sie wdrapywac ale tez i jzu potrafimy z nich zejsc wiec jest nie najgorzej i az tak bardzo nie chodze za nia chociaz pilnuje bo zadrzyc sie moze ze zle zejdzie i spadnie, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zyczę wam miłej niedzielki!!! a mnie męczy jakaś infekcja tzn telepie i ciągle jestem zmeczona i senna zasypiam z OLiśkiem:), PaTTi I CHCACA nasz OLISIEK tez ani nic nie rwie sie woggóle do chodzenia, stać postoi chwile gdy sie zapomni a tak to speedy na czworaka wszędzie:):), za to gaduł z niego gdy tylko otwworzy oczka to bużkę z nimi:D i nie zamyka mu sie do zaśnięcia:D, z nowych słowek po \'\'idzisz\'\' czasem gdy coś mi daje mówi \'\'oszĘ\' :):), \'\'da\'\' to o dworku:), i parę innych ktore nie pamętam;):P i cała reszta po swojemu dziecięcemu:D:D:D a mama mówi tylko \'\'tak dziecko \'\' tak\'\' :D:D:D:D:D a potem kiedys mi powie że sie zgodziłam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) Czasu mało, roboty dużo :) Janek chwilowo zdrowy, tylko kupy brzydkie robi, trudno, może taka jego uroda :( Na fotele i kanapy włazi i z nich złazi, gorzej jak stoi bez trzymanki... Na szczęście jeszcze ani razu nie spadł... Z słówek - da! =daj, ne! - najczęściej uzywane słowo, ba! = piłka i upadek, pa-pa - wiadomo, mama, tata - czasem łaskawie nawet do właściwej osoby ;) Aja - Martynka :) no i am!!! Pozdrawiam Was mocno, Chcąca - będzie dobrze, mam nadzieje, że macie odpowiedzialnego lekarza :) Kirsten - kuruj się :) A jak Dziewczyny przeżyłyście wichury? My nienajlepiej :( Janek się budzil co chwilę :( Buziaczki na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wichury tez nieźle przeszliśmy, bardziej wiało pare tyg temu niz w ten weekent co tak straszyli prognozami, nie było tak źle ogólnie;) Kristen widziałam wreszcie dodałas nową fotke na nk----śliczna fryzurka:) ja tez dodałam fotki na bobasy, m.in z pierwszego spacerku nati po dworzu na swoich nozkach:) ale w kozaczkach cięzko jej sie chodzi, mają grube podeszwy i są jeszcze za duze, kupiłam juz jej na wiosne wygodniejsze buciki do chodzenia:) a jak tam postępy waszych dzieciaczków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×