Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Kirsten - szkoda, że nie mogę zobaczyć Twojego apacza :D:D:D To musi byc niesamowity widok :):) Świetnie Cię rozumiem z tymi spacerami - ja kota dostaję, jakmuszę siedzieć zamknięta w chacie :O Chociaz lubię to moje gniazdko, to można ześwirować, patrząc cały dzień na te same landszafty ;) słuchając tego samoego zawodzenia eeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee z pokoju dziecinnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONKA ja niekiedy widze ze OLiverkowi brakuje tez spacerku, bo gdy w brzydka podoge stoimy w oknie to nie pozwala mi odejsc, tak wyyyyglada, a po spacerku to opowiada i opowiada chociaz dzis zimno ze sama zmarzlam ale czego nie robi sie dla duszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Chciałabym o coś zapytać doświadczonych kobietek. Staramy się z mężem o dziecko. Mam 32 dzień cyklu. Czułam się dziś koszmarnie, od rana mdłości, coś mi się odbijało,mimo,że prawie nic nie jadłam, zimno. W ciągu dnia zrobiłam test: druga kreska bardzo blada. Gdy wróciłam do domu poszłam spać, dopiero wstałam i nadal jestem senna. Piję tylko colę. Temp. 37,6. Czy mogę mieć nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia - według mnie możesz :) Jak jest druga kreska, to znaczy, że cos się tam dzieje :) Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Twoje Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj Natalka skończyła 9 miesięcy! 🌻 dla mamusi i córusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Jonka za słowa, które dają mi nadzieję.... Za kilka dni powtórzę test. Serdecznie życzenia urodzinowe dla NATALKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia - wypoczywaj jak najwięcej, spij i sie nie przemęczaj :) I oczywiście zajrzyj do nas, napisz, co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Diekuje,dziekuje....kirsten:9...alez nie trzeba :):) bo w piorka porosne:):) ahahahahahahh .. pewnie ze wpadajcie ta wasza trojca na kawusie i ciacho :):):) musimy sie zgadac.... ja nie mieszkam w centrum bonn,na jednym z bokow ahhhah:):) z autostrady zjezdzasz,na \"dwoch swiatlach\" w prawo i pare krokow w prawo i juz jestes u mni:):):)........musimy sie zgadac,parapetry wysle na e-maila:):):) ja mam meble bordowe w kuchni i mialam do tego taka zolty-cytrusowa farbe na scianie,ale mi sie znudzila i ja zmienilam na szara ahha bo mam obicia mebli szare:)..wyslalam ci zdjecie z oli ipedzlem--ahah ta to miala frajde!!!!!! ahhahaah a kolor w duzym to mi sie upierdzielilo w glowce ihh:):):) i byl problem ze znalezieniem tego koloru ahhah ale go znalazlam,bo nie lubie sama mieszac,wole jak oni mi zmieszaja i jakby co to zawsze moge dokupic:):):) Jonka...tak jak kerstin wspomniala..chlopek rosnie nam tutaj hiiihiihi.....moze nie mial ochoty na nia bo ja wczorraj zadl i mial jeszcze posmak jej ahahhaahahaha :):) wiem ze sie zamartwiasz,ale nie trzeba twoich nerwow na to:):) maly jest zdrowy bo marudzi hahaah martwic sie bedziesz jak bedzie siedzial 2 h z jedna zabawka hahaahh:):) ,a teraz.....pomysl na jaki kolor pomalujesz sciany jak zaczna ci dzieciaczki po scianach malowac...oczywiscie pretekst dla meza ahhhahhaha.. a co do omeza......................moj mezu wrocil hahhahahh ..\"byla w miare grzeczna..\"\"\" haahhaah ale oczywiscie wykupili mi barany brzowego koloru te obicia co chcialam:(:(:( zostaly ostatnie 4 !:(:( a ja mam 6 krzesel buubbbuuubbuu!!!!!!!! no i nie kupil,tylko udalo mu sie ok 45min.w korku stac jak tam jechal hahaaha...:):) ale spakowalam mu chrupki i keksy na droge hahaahah no i zaja mala ,wlaczajac jej swiatelko:):) a jak wracal pojecha bocznymi uliczkami i sie ucieszyl bo slyszal w radiu ze korek by go zlapal:):)..........ale zla jestem,bo sie na nie napalilam i ich nie kupilllllll.chyba musze sama podskoczyc:):):) co do mojego meza,to on uwielbia spacerowac,wrecz sie zlosci ze Lea nie lubi siedziec dlugo w wuzku,a juz tymbardziej spac w nim,tak dlugo jak Oli :):):) z Olivia jak sie na spacer udal to go i 3h nie bylo hahahhahhha......... a na plac zabaw idzie.::):) ale jakos mu sie uda pominac pogawedki z mamuskami hhaah bawi sie z OLI I GO one niezaczepiaja haah bo one sobie zawsze stoja i plotkuja ,a ten ma co robic ahha, o to to sie nie martwie przy nim,ja sie raczej wymiguje hahaah:):) a niech tatus ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia..moze,moze i cos bedzie?? jesli zawsze bylo u ciebie wszysko na czas i tak\"teoretycznie\".. to pewnie byl strzal w \"10\"!!! jesli moge tak okreslic!!! trzymam kciuki by tak bylo!!! daj znac!!!appapap🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jak mnie znalazłaś?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D patrze na nazwisko i mówię: jak nic ktoś sie pomylił :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka !!!!!!!!!🌼❤️ ..teraz na miesiace liczymy haahah a kiedys na dni,,,-tygodnie.....!!! a co tam niech zdrowo rosna dzieciaczki!!!!! ..Jonka.....powiem ci tak jak mi mowili lekarze(bo za duzo ksiazek medycznych czytalam..ihhihi:) ).......tzn do mojego meza.........""niech pan jej wszystkie ksiazki pochowa,ona ma tylko obrazki ogladac,a nawet i to niech zostawi"...iiihihihih wiec byc lekarzem zostaw gdzies,tam... haha wiem ,latwo mowic jak zrobic hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt?????? ??? wszystko ok??? nie pomylilas topikow ahahahah?? czy ja cos ominelam ??? :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheheheheh :D:D:D:D:D Szytko 👄 Pisałas ostatnio, że się udzielasz na n-k, więc wpisałam z głupia frant Joanna Lublin Włocławek i zobaczyłam sliczną buzinkę Twojej Ninki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu - mój mąż tez chciał mi wszystkie ksiązki wywalić ;0 Ale tego, co w głowie nie da się skasować, co więcej - to, co mi się nie przypomniało na egzaminie z pediatrii, łatwiutko wracało jak patrzyłam na swoje dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu - n-k to nasza klasa: www.nasza-klasa.pl taki portal społecznościowy, wchodzisz, logujesz się i szukasz swoje szkoły, klasy i oczywiście znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, Szytko, zamierzasz zaakceptoać zaproszenie ;) Nie pogniewam sie, jesli nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ciebie tez szukałam, ale wpisawszy Joanna Wrocław wyskakiwał mi komunikat, ze jest za duzo wyników, wpisałam więc Jonka ale to nie pomogło :p fajno:D Nic sie nie pomyliłam :p użyłam topiku do prywatnych \"porachunków\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonka hahahahaahahhahahhhhhahaah wspolczuje.....jak to mowia wszystko wychodzi w praniu haahahah:):):(:) ja tez szybko wpadam w panike......ale jak opadne to jakos jasniej wtedy mysle i spokojnie....czekam...:) teraz jakos nieszaleje haaahh jak oli byla mala to po klinikach jezdzilam,po dyzurnych lekarzach ahhaha teraz z oli nawet do pediatry nie chodze tylko ja do ogolnego biore ahhah tez lekarz ,a krople do nosa i on mi przepisze ahhahaah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako Jonka funkcjonuję głównie na Kafeterii i wśród znajomych ze studiów :) Dla koleżanek i kolegów z podstawówki i liceum jestem po prostu Aśką, vel Dolores, vel gruba ;) Dolores - była taka słonica w filmie Disneya, z wleeeelkim tyłkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahah.. fajnie macie ze sie jeszcze gdzies znalazlyscie :):) to moze ja tez kogos znajde na n-k hahhahaah ktos mi ostatnio wspominal ze cos takiego jest:):) moze i mi sie kogos znajdzie ahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhahaah Jonka haha ty nasz \"DOLORES\" ahahahahahah ..... .... ..ale ten swiat czasami maly ahhahahh. a dziewczyny jakie roczniki jestescie ..ja `79 .a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka z ciebie taki dolores jak juz nie powiem z czego co bo to topik o dzieciach ;) ja 81 zuziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci Szyt napiszę tak na forum, że pooglądawszy uwaznie zdjęcia Ninki uważam, że: W wieku 4-5 miesięcy (sądzac po dacie na zdjęciach) miała o wiele bardziej bystre spojrzenie niż Janek :) Także tym bardziej nie masz się co przejmować tym, co wspomniałaś ostatnio - że 4 dni ich dzieli i jaka różnica... Ninka jest bystrzejsza!!!!!!!! :) I jeszcze jedno - mimo wszystkich nerwów, jakich się najdłaś od 19.02, macierzyństwo najwyraźniej Ci służy - dużo ładniejsza jesteś na zdjęciach z Ninką, niż na tych \"sprzed\" Ninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhahaah,ale ja jestem..chyba mam jeszcze goraczke haahahahahahh przeciez slepy by sie domyslil,uslyszywszy moj nick ahhaah zuzia79 ahhhahhhh jonko,postaram sie zalogowac haah,ta strona cos ciezko cie otwiera:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu - masz rację z tym małym światem :) A dzięki internetowi skurczył się do rozmiarów mojego podwórka :D Dzięki Wam za miłe komentarze odnośnie mojej doloresowatości :) JEdnakże - jaki jest słoń, tzn koń - każdy widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu - ja tam nie patrzę na numerki w nickach ;) Bo co sądzić o nicku np Paulka 123? ;) A n-k Ci się wolno otwiera, jak każdemu - ten portal dopiero raczkuje, mało serwerów mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×