Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

jej tylko się nie obraź się , nikt nie ma zamiaru się wpraszać równie dobrze, może być Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oj dziewczyny ale was naszło:D co do Lenki to absolutnie się zgadzam!!!Strasznie są podobne z Nati- tylko moja ma ciemniejsze włoski :) no i waga podobna bo moja też coś ponad 9kg :) a wzrost nie wiem ale ubranka na 80cm jeszcze są dobre :) a co do spotkania to wątpie ze uda nas sie zebrać do kupy:P...wszędzie do was daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Kasiu masz przecudną rodzinkę!!!! A na tej fotce na bobasach wyszłaś szałowo!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku, no wcale nie masz tak daleko, do Włocławka, czy do Brześcia, nie wiem jak tam z Poznaniem, ale przemyśl to:) Dobrej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Siweczku,Ty równiez:) Wakacje sie zblizają,moze uda sie jakies spotkanko całymi rodzinami zorganizowac? jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moze masz racje Pati :) pomyślimy, pomyślimy :) dodałam kilka nowych fotek na bobasy miłej nocki wam zycze dziewczyny!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patti- moja tez tyle wayz i mierzy ok 76 cm, jeju ale jak widze co i jak jedza wasze dzieic to.., moja lubi ogorki zielone, nic jej wczoraj nie było po nich troszke sprobowała, ale w szoku jestem ciezkim,, chyba gosie dłodze ;) my kaszek nie lubimy, nieraz mleczko zagęszcze jedna lub dwoma łyzeczkami wczoraj zagladałam cały wieczor, i nikogo nie było, wystraczyło ze poszlam spac a wy przezd kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE mamusie!!!! sto latek, 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼!!!!!!!!!!!👄 jam dziś otrzymałam piękny bukiet kwiatów od Oliska :), że sie pochwale :P zdjęcia ogladałam i cudne są te nasze bąble od najstarszego poczynając na najmłodszej koncząc, całusne!!! nic tylko sciskac i ściskać i cmokać, cmok ccmok!!:):):) !!!!! i te kombinatorskie minki, co by tu zbroic, u nas już pilot złamany, ot tak, lampa zaliczona i skasowana nie przezyła ladowania z kwiatkiem włążenie i skakanie po kanapach i spadanie z nich:D, sprzątanie świata:D ale ciekawsze już jest wchodzenie na ławki w parku:D, kręcenie sie w firankach i mogłabym tak pisac i pisac:):):):):) jescze raz wsiego naj naj naj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...a czy wy wiecie ze DZISIAJ własnie mijają dwa lata od kiedy założyłam ten nasz topiczek? :) Siwku dlaczego usunęłas konto na nk? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Kasiu długo by tłumaczyć sama wiesz jacy ludzie potrafią być wredni, ciebie spotkało to na kafe mnie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA to jeszcze tymbardziej STO LAT:):):) SIWEK bujasz aż takie złosliwości:O, masakra:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Kristen zebyś wiedziała :O i to nie tylko ja dostawałam głupie kometarze ale i osoby które miałam w znajomych np. moja siora :( ja sie bujam jeszcze z pracą mgr- ostatnie poprawki....i tak mało czasu na wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wstrentna zadrość ludzka,cyt: podłość ludzka nie zna granic!!!:( ale masz dobrze z pracą, mojego brata promotorka wybywa sobie na jakieś seminaria za granice, i nie wiadomo kiedy bedzie sie mógł bronić, a tak mu nagadalismy z bratem że im szybciej tym lepiej i wakacje i luz a tu du.... blada:O:O przez zołzę:( a tak cicho wzsędzie głucho wszędzie co to bedzie co to będzie:P, jestw]e tak leniwa że nie umiem dojśc z OLiśkiem na szczepienia przypominajace :P , chyba zmienie topic dla mam nieidealnych:D, ale ciągle rano cyt moje dzidzi:P paaaaada, a popołudniu lecim na szczecin z meszeem tyle załatwiania, ale sie tłumacze:P , a tak to zdycham bo mam bolesną owu:O, jedynie przez 7 dni nic mnie nie boli masiakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co zaś wczoraj przypaliłam ziemniaki, :P, garnek do kasacji, jej musze wziąćś sie za siebie to to coś ostatnio za często:D, a mąż wchodzi z pracy i pyta co tak fajnie pachnie serio:D, a ja ziemniaki grillowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kristen współczuję z racji bolesnej owu:(.U mnie sie wszystko zmieniło po prorodzie-nie mam napięci przedmies.zadnych oznak zblizajacego sie okresu.A i tego okresu tyle co kot napłakał.W sumie to sie bardzo ciesze,bo przed ciaza zwijalam sie z bolu.Kasiu ja tez zauwazylam podobienstwo Hani I Kuby:)ale im dzieci beda starsze tym roznice beda sie wydawac wyrazniejsze.Lece do szkolki.Hania jeszcze spi.Ronda nie kupilam ,bo znow pompim(kapiel) jest swietna zabawa.Dawalyscie dzieciom jakies nowosci do sprobowania?np truskawy?ja troche sie boje,choc mala wcina chlebek z dzemem trusk. roboty tesciowej(czyli ba-by)milego piatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen-te komentarze dostawalas od znajomych czy od jakis anonimowych osob?ja nie zaamieszczalam zdjecie w swoim profilu i jak na razie tego nie zaluje choc bylam traktowana jak zacofana ,ale nic tam.Nie denerwuj sie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu--dostawałam od osoby która widocznie bardzo mnie nie lubi, ale nie była ona anonimowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta ja mam duzą galerię na nk,ale jest ona dostępna tylko dla osób,które mam w znajomych.Mozna sobie przeciez poustawiac różne opcje prywatnosci,zaptaszkowac tez opcję,ze komentowac mogą tylko znajomi itp. A jakąś wariatkę mozna po prostu zablokowac i juz.Niepotrxzebnie Siwku usuwałas od razu wszystko,no ale cóż,teraz juz bedziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana Kasiu ale byłam w szoku i nie wiedziałam bardzo co daje opcja zablokowania konkretnej osoby...moze postąpiłam zbyt pochopnie-szkoda mi tamtego profilu-tyle zdjec i komentarzy :( ale teraz już wiem ze osoba zablokowana nie moze zobaczyć nawet moich znajomych- a niestety o to najbardziej sie bałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo radości i uśmiechu dla naszych Waszych cudnych pociech!!! Z okazji Dnia Dziecka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu cisza na forum, co słycahć u mamuś i dzieciątek?| u nas dobrze włąsnie czekamy na dzaidka bo zbieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas też wszystko ok :) po dniu dziecka nie wiem gdzie ja te zabawki poupycham:D a małą i tak nic bardziej nie interesuje od mamy komórki albo magnesów na lodówke :D a Kasia wpadła narobiła szumu i znów znikneła hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam, że się wpycham ale mam dosłownie jedno pytanie do doświadzczonych Mam. KIedy dostałyście okres po porodzie? Karmie cały czas piersia i od dwóch dni mam okres a mój Synek ma już trzy miesiące. Nie pytam czy to żle czy dobrze tylko tak z ciekawości. Dziękuje za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×