Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość inga 78
szyt- staram się nie przejmować ;) u nas była to taka "spodziewana niespodzianka" :) dzidzia była b. mocno wyczekiwana i planowana - 2 lata temu miałam troszke problemów zdrowotnych (nieszczęsny torbiel na jajniku) baliśmy się,że będziemy mieli problem z zajściem ale jak się okazalo udało się praktycznie w pierwszych podejściach :D najlepiej gdyby dzidzia pojawiła się tak pod koniec roku- od prawie roku mamy juz zaklepany termin ślubu- na październik... ale widocznie nasze szczęście chciało uczestniczyć w tak ważnej dla nas chwili :) co nas niezmiernie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIAZONA
inga 78 no to jestesmy juz trzy z tym terminem!! stawiacie na chłopców. mi kumpela powiedziała,że tez mam szanse na chłopca , poniewaz wygladam nieźle a dziewczynki "kradną" urode mamie! szyt mi tez okresik pojawiał sie dosc rególarnie , tak 28. 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIAZONA
REGULARNIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
Ależ tu gadułki są :) Co zajrzę to masa nowych wpisów. Nie nadążam z czytaniem, najlepiej byc na bieżąco bo potem sie nie chce nadrabiać jak się nie jest w temacie. W każdym razie byłam niedawno oglądać ciuszki ciążowe i załamałam się. Paskudztwo. Już nie mówię o rozmiarach, tylko o fasonie. Zwężane na dole, z mnóstwem poszerzających kieszeni. I to w firmowych sklepach! Zgroza! Juz wole zwykłe proste tylko nigdzie nie widzialam. Dajcie znac czy znacie cos w wawie. No i rośnie mi brzucho. Moze niebawem kopac bedzie :) Zawsze mialam sklonności do tycia, nigdy chuda nie byłam i boję się że strasznie się roztyję w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIAZONA
miałam dzisiaj wrażenie, że "ktos" mi sie rusza w brzusiu !! zastanawiam sie , czy to mój dzidzia??????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuski!!!!!!!! ja tez czuje od czasu do czasu jakies dziwne ruchu w moim brzucholcu,,al to chyba bobasek poniewaz nigdy takich nie odczuwalam sa inne:)))) ale super uczucie..... jestem szczesliwa:)))) inga78--->>> Kiedy dokładnie masz slub, bo ja mam 23 wrzesnia:).... nasz dzidzius tez chcial byc juz z nami..... juz masz kreacjie??? napisz jak przygotowania???.... moja suknia jest w trakcie szycia odbieram z salonu 15 wrzesnia czyli tydzien przed slubem.... obawiam sie troszke imprezy.... nie wiem za bardzo czy w moim stanie powinnam szalec na parkiecie.... chyba musze uprzedzic gosci aby za bardzo mnie nie meczyli tancami.... hehehehehe .... juz sie nie moge doczekac.... najpierw slubu i wesela.... a potem narodzin naszego Aniolka,..... Wiecie ja tez mam przeczucie ze bede miala chlopca,,,, ciekawe co bedzie..... jeszcze nie wiem czy chce wiedziec co sie urodzi czy nie.... narazie nie wiem.... i moze niech tak zostanie... chce tylko aby wszystko bylo oki i aby maluszek byl zdrowy,.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka25
Hej dziewczyny U mnie już lepiej. Chociaż dziś mam doła płakać mi się chce i ogólnie jakoś tak dziwnie. W pt kontrola u gen. zobaczymy co powie. Pozdrowionka dla wszystkich NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007.....16 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka....Kasia....Czestochowa....28....08.02.2007 Imię: Ewka Wiek: 25 lat Miasto: Piekary Śląskie przeczucie: dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie zaczał sie juz 19 tydzien!! Hurra!! Ale ten czas leci! Niedlugo polmetek i z gorki!! Wczoraj poszlismy na zwiady do Smyka!!!! Nie moge sie doczekac zakupow tam. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja też się dopisuję:)) Widzę, że się nieźle rozgadałyście:) Ja żyję już wizytą u gina w najbliższy piątek, tylko mam dylemat co do usg....Tyle się teraz zaczęło mówić, że to może szkodzić więc może teraz odpuszczę a za 4 tygodnie porządne połówkowe na 3D??? Może wystarczy badanie gina i posłuchanie serduszka? Moja gin mówi,że gdyby były jakieś wyniki, że szkodzi, to już dawno byłoby wiadomo, a wszystkie prowadzone do tej pory badania wskazywały, że można robić usg spokojnie co miesiąc...ale sama nie wiem...doradźcie... NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007.....16 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........12.02.2007.....17 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka....Kasia....Czestochowa....28....08.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, trudno cos Ci radzic... Ja akurat mam taka ginke, ktora nie przesadza z USG. Teraz bede miala w 22 tygodniu drugie USG z polecenia tej pani doktor, a w sumie trzecie bo na jedno poszlam niezaleznie od niej... Moja kolezanka miala w sumie 4 takie badania, bo na poczatku cos tam jej sie dzialo z macica, wiec zrobili jej dodatkowo. Przy normalnmie przebiegajacej ciazy zalecaja 3 razy: okolo 10 tyg., 22 i pod koniec. Moja kuzynka dla odmiany pierwsze usg miala w 5 miesiacu, ale ona chodzila panstwowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mazowszanko - muszę się z tym przespać:)jak już coś postanowię to dam znać:) a teraz zmykam na herbatkę z soczkiem malinowym - pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spioszki i pisac.... bo mi sie nudzi w pracy!!!!!!!!!!! a maly tez spi i nie kopnie narazie..... hehehehhehe..... ale wieczorkiem to niezle mam jazdy.... wy tez tak macie????? milego dnia.... choc pogoda wkurzajaca...... pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Lutowe Mamusie! Ale się rozpisałaście.... maiałam co czytać ;) Wczoraj wracając od rodziców poczułam jak Maluszek się rusza..... tak mi się przynajmniej wydaje.....wieczorem po powrocie do domku też. Mam nadzieję, że mi się nie zdawało.... tak wyczekuję tych ruchów małego! U mnie za oknem ulewa....:o ale co tam, na razie nie wychylam nosa z domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze tabelka..... wpisuję tydzień ciąży..... NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...15 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007.....16 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........12.02.2007.....17 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007.16 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka....Kasia....Czestochowa....28....08.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dzidzia jakoś nie chce dać znaku o sobie....niby lekarz mówił, że to przez to łożysko na przedniej ścianie ale ja już się nie mogę doczekać....kładę się grzecznie wieczorkiem i trzymam rękę na brzuchu, ale wciąż tam się śpi:)a jak jestem na usg to maluch tak się rusza, ze pomierzyć go nie można...ale jeszcze trochę i wszytskie zaczniemy pisać, że dzidzie kopią i spać nie dają:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, ja też już w pracy jestem. które z was pracuję, które są na zwolnieniu, a które w ogóle nie pracuję? napiszcie, ciekawa jestem. ja już nie wiem jak to jest z tymi tyg ciaży. teraz obliczyłam na kalendarzu, że jestem 15 tyg i 4 dni wiec jestem w 16 tyg, no nie? a na dodatek za 3 dni będę w 17 tyg?! o rany to już niedlugo powinnam wyraźnie czuć ludzika! co do badan usg to moja ginka telefoniczna jak i ta na miejscu, nie radzą za często i tego sie będe trzymac. natomiast obie zdecydowanie odpowiadają tak, na pytanie czy farbować włosy? a ja sie waham, bo mam farbowane na czarno ze sporym już odrostem i nie wiem co mam robić, chyba lepej nie. ale idę na wesele 30 września (do znajomych co bujali sie ze sobą 13 lat i deklarowali, że nigdy sie nie pobiorą :) , a poza tym okazało sie jakieś 2 tyg temu, ze ona jest w ciaży, ale niestety poroniła. byli na wczasach w chorwacji autem i objechali przy okazji pół europy, wytrzęsło ją, dostała uczulenia od słońca, ma już swoje lata(33) a poza tym maja konflikt serologiczny, wszystko to złożylo sie na poronienie). ale wracając do farbowania, nie wiem co mam robic. inaczej gdybym rozjaśniał włosy pasemkami, wtedy farba nie ma takiej styczności ze skórą jak przy farbowaniu całego łba. ja już mam schizę, że maluję paznokcie i używam przy tym takiej maseczki, żeby nie wdychać toksyn, z akryli zrezygnowałam juz przy 1 ciąży i teraz sie ogromnie z tego cieszę. najlepiej jak sie ma jak najmniejszy kontakt z chemikaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia podczas wizyty tez bardzo sie wiercila i tetna nie dala posluchac, tzn. slychac bylo, ale oprocz tego mocne kopniaki :-) Nie moge sie doczekac, kiedy poznamy plec.... Tesciowa wlasnie wczoraj poinformowala mnie, ze tez miala przeczucia na dziewczynke a urodzil sie chlopak. I dobrze, bo mam meza :D :D :D No ale nie ma to jak tesciowa i jej umiejetnosc sprowadzania czlowieka na ziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...16 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007.....16 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........12.02.2007.....17 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007.16 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007 .15 13.mamusia_muminka....Kasia....Czestochowa....28....08.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..... ja też mam straszne dylematy co do farbowania....:o Koniecznie chciałam przeczekać I trymestr. Pytałam oststnio na wizycie moją panią doktor, ona mówi, że spokojnie można farbować , bo to przecież to już czwarty miesiąc..... Odrosty mam okropne.....Chciałbym już jakoś ładnie wyglądąć....strasznie mi się nie podobają zaniedbane kobiety w ciąży..... :o Ja rozjaśniałam włosy, ale teraz...(chyba dlatego że jestem w ciąży) coś mi odbija i chcę zminić kolor włosów (skoro takie już odrosty mam...), myślałm o jasnym brązie czy coś w tym stylu i zamierzam to zrobić szamponem koloryzującym. Moja siostra rozjaśniała włosy od początku ciąży, a urodziła wielkiego, zdrowego chłopczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
szyt, teraz to mi dałas do myslenia !! w którym to my własciwie tygodniu jestesmy? jutro ide go gina i mam zaznaczony 15 t.c ,ale licząc tak jak ty , to powaznie wychodzi juz 16 t.c. ja tez juz jestem w pracy, byłam ostatnio 3 tyg na l4(zeby odpocząc) ,ale zaczęło mi sie nudzić. na szczęscie pracuje w biurze i "nieprzepracowywuję' sie :-). cos mi sie zdaje,ze bedzie mi poźniej brakowac tej pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ... ja bylam troszke na zwolnieniu, bo lezalam w szpitalu... potem zwolnienie po szitalu i juz w pracy.... bo tez w domu nie moge wytrzymac tak siedzac.... a i na urlop sie wybieram niebawem, bo 23 wrzesnia mam wlasny slub:))))) wszystko na raz.... zamieszanie i zmiany w zyciu na calym froncie.... heheheh... ale fajnie..... ciesze sie niezmiernie..... oby wszystko bylo dobrze..... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciążona, no jak ja byłam w pon u lekarza to ona mówiła, ze to 15 tydz. ale to wychodzi 16 jak nic i nie chce wyjść inaczej! fajna jestem--tylko sie nie przemęczaj tymi przygotowaniami do ślubu! oj jak sobie przypomnę jakiego ja miałam stresa to szok, a na dodateg 15 czerwca broniłam mgr, 16 absolutorium a 25 czerwca brałam ślub. sukienkę odebrałam chyba 5 dni przed ślubem, bo sie odchudzałam i chciałam jak najwięcej schudnąc (udało mi sie wtedy 15 kg w 3 miechy). dzień przed ślubem zjadłam kawałeczek arbuza i nic wiecej, a poza tym cały dzień płakałam i wydzierałam sie na wszystkich :P dostałam uczulenia na udach od solarium i wszystko mnie swędziało ;) ale kiedy nadszedł TEN dzień byłam najszcześliwsza na świecie. nic nie było mnie w stanie wybić z tego stanu. całe wesele sie śmiałam i byłam w siódnym niebie(mężulek z kolei był wyluzowany cały tydzień przed ale jak przyszło do składania przysięgi to był spanikowany)! oj ale to był cudowny dzień, aż sie rozmarzyłam. muszę sobie dziś pooglądać zdjecia i przypomnieć sobie jaka byłam szczupła i ładna :) i do jakiego stanu musze wrócić po ciaży! koniecznie bo nienawidze siebie w rozmiarze xl. robicie wesele? jakie duże? ślub koscielny, czy cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
czystałam,ze od 16 t.c na brzychu pojawia sie czarna kreska ?? czy to prawda i czy któras juz taką ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
jak wpisujecie na samym dole "te" dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejśc w preferencje (spis tematów/nowy temat/szukaj/preferencje) tam sie zalogować czyli wymyślic hasłao i tam bedzie rubryka kilka słów o sobie i stopka. czyli wpisz w stopkę to co chcesz, żeby sie pokazało za każdym razem pod Twoim wpisem. będziesz już czarna ;) a co do tej kreski to ponoc widac ją u bardzo szczupłych dziewczyn, wiec ja nawet jej nie szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do kreski to ja jakąś tam mam, biegnącą od pępka w dół, ale wydaje mi się, żę zawsze ją tam miałam, tylko teraz może jest teraz ciut ciemniejsza, ale może mi się wydawać:) a co do wpisywania tych danych na dole to przyłączam się do pytania Zaciążonej - próbowałam to dopisać w stopce, ale wyskakuje jakiś błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×