Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hej Mazowszankaaaa .. z tym swedzeniem skory to bym poszla do lekarza dermatologa...ja mialam podobnie przy 1 ciazy pod sam koniec i musialam dostac masc zeby przesypiac noce ale przez to moja skora sie troszke delikatniejsza zrobila....i pare \"cetek\" przyszlo ale mi bylo to obojetne bo moglam sie wyspac i nic mnie nie swedzialo,,,ponoc to byla na cos alergia ale kobiecie w ciazy nie mozna zrobic testow..,,a czasami tak jest ze u kobiet wystepuja jakies objawy co utrudniaja zycie ihihihhih.....ale w tym okresie co cie swedzi skora odradzilabym smarowanie sie olejkami lepiej jakims kremem nawilzajacym ,,ale nie tlustym co zatyka pory skory.... pozdrawiam!!!!!!!!! .......a propo.witam wszystkie lotowe!! mamusie!!!..jestem zuzia i czekam na mojego 2 babyka!!! po 3 latach ciezkich staran-(niedoczynnosc tarczycy) !!!!!!!!ale sie udalo! i sie strasznie cieszymy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciniminia1986
Witam wszystkich. Ja mam termin na 7 lutego, moja ciąża nie była planowana, mam tak zmienne nastroje, że raz płaczę, raz się cieszę. Ale odkąd zobaczyłam moje maleństwo na usg nawet przez moment nie pomyślałam już, że żałuję, albo że bym go nie chciała, co wcześniej zdarzało mi sie...niestety. A tak poza tym mam tylko problem jak powiedziec o tym znajomym, rodzina i najbliżsi przyjaciele już wiedzą, ale obawiam się jak przyjmą to znajomi ze studiach (jestem teraz na drugim roku dziennych i nie zamierzam ich przerywać) i innni, boję się szeptania za moimi plecami i snucia przez nich niestworzonych histrorii jak to sie stało i, że zniszczyłam sobie życie. Wiem, że pewnie nie powinnam się tym przejmować, ale jakoś na razie nie potrafię i zawsze strasznie przejmowałam się opinią innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciniminia to się zdarza,nie przejmuj się ludziskami,masz już swoje lata. Sylwia wiem jakie to jest super. Przy pierwszym dziecku nie wierzyłam ze jestem w ciąży póki nie usłyszałam serduszka tego maleństwa. Teraz jest podobnie z tym ze serduszko już widziałam ale tak chciałabym je usłyszeć. Idę nynać,moi mężczyzni czekają na mnie. Życzę miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_pl
Witaj Ciniminia:) Nie martw się za bardzo, że jesteś w ciąży na studiach, bo z obserwacji wiem, że to w gruncie rzeczy najlepszy okres na ciążę! Nawet gdybyś studia miała na rok przerwać to i tak żadna tragedia! Moja koleżanka zaszła w ciążę też na 2gim roku, wzięła na rok dziekankę, bo synek trochę jej chorował, ale jak skończyła studia, to maluch poszedł do przedszkola, a ona spokojnie do pracy! I to nie jedyny przypadek, z jakim się spotkałam. na pewno sobie poradzisz, zwłaszcza jeśli masz wokół siebie życzliwych ludzi, a znajomymi ze studiów się nie przejmuj - zobaczysz ile cioć i wujków przybędzie maluchowi, którzy chętnie z nim zostaną, gdy będziesz potrzebować pomocy, a niejedna dziewczyna będzie z pewnością chciała być na Twoim miejscu:) Głowa do góry i zaglądaj częstro do nas:)) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Pamiętacie mnie? Już tu do was zaglądałam..... U nas oki, to juz 15 t.c. Jestem od sierpnia na zwolnieniu I dobrze mi z tym. Pod koniec lipca ginka przepisała mi luteinę, ( w cytologi wyszło mi za mało progesteronu). Brałam przez 3 tyg i dziś będzie decyzja po kontrolnej cytologi czy nadal ją brać. Byliśmy wczoraj na wizycie u gina - jest ok. Dwa tyg temu byłam z Mężęm na usg. Podglądaliśmy Maluszka, maiłą zaściśniętą piąsteczkę i kciuk do góry, także pokazał rodzicom,że wszystko OK :D !Wysłuchaliśmy bicia serduszka -super uczucie!!!! Następna wizyta u gina we wrzesniu.Wcześniej mam porobić badania i przyjść z wynikami. Pozdrwiam Wszystkie Lutowe Mamusie! 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklakalka
od kiedy cytologia służy do badania poziomu hormonów. cytologia to wymaz z pochwy do badania zman nabłonka w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
dziubasek ja jestem pod opieką prywatnej lecznicy i pewnie chcieli wiecej pieniążków ode mnie :) Musiałam zrobic bardziej szczegółowe badania krwi po jakims tam czasie i mąż też. Teraz czekam na wyniki. No i mam sie nie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxlux
laklakalka----- jakbyś robiła kiedykolwiek cytologię, dowiedziałabyś się, że na wyniku jest pozycja, która nazywa się "ocena hormonalna"....myślę, że już wiesz teraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek_ona
scarkletta ja też jestem pod opieka prywatnego ginekologa, ale nie kazal mi robic zadbych dodatkowych badan :) Pozdrawiam Cię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklakalka
tylko spytałam. a ty lux nie bądz taka przemądrzała i niemiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxlux
laklakalka ----->....nie było pytanie tylko stwierdzenie przemądrzałej i niemiłej osoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklakalka
lux--spier...aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
o jaki miły topik się zrobił... Dajcie spokój dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. nareszcie chwilka wolna to coś napisze. od temtego czasu nie czułam już wiecej ludzika, widocznie ten jeden raz sie akurat tak ułożyl, że mogłam go poczuc. śniło mi sie dzisiaj że urodziłam trojaczki, samych chłopców a co najgorsze wszyscy wyglądali jak ta ciotka mojego męża, która nas nawiedziła w weekend brrr bo ona jest wyjątkowo wstrętna. takie mam złe z nią wspomnienia, że nadal mnie nawiedza, tym razem na szczeście tylko w snach :P wklejam fają stronkę: http://www.megateam.de/grieger/foto13.htm ja wyglądam jak 6 miesiąc chociaż jestem w 4, ale nie jestem taka szczupła jak ta modelka, niestety. ja tez noszę już spodnie i spódnicę z h&m mama, ale mieszcze sie jeszcze w co niektóre normalne ciuchy. bo u mnie jest tak, jak juz wam pisalam, ze ja stale chudne i tyję ok 15 kg wiec przekrój szafy mam od 38 do 44. teraz waże max wagę jaką kiedykolwiek wazyłam, co mnie zmartwiło, kiedy dowiedział sie o ciąży. pisałm, ostatio, ze przytyłam 1,5kg w 1 trymestrze ale to nieaktualne bo znów wazę tyle co na poczatku. widocznie tego dnia zatrzymała sie woda w organizmie. teraz to sie dopiero zacznie przybieranie na wadze, mam nadzieję, ze nie to nie znaczy obrastanie w tłuszcz, bo wiecej nie udźwignę! ja chyba zmienię lekarza, bo dziś zaczerpnełam języka i okazało sie, że ten \"mój\" komuś tam zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie nasmiałam,no musze wam przyznac ze najbardziej lubie czytac wypowiedzi szyt:D Kwicze czasami na głos:D ze smiechu:D Oczywiascie pozdrawiam wszystkie nowe mamusie,jestem w srodku siedemnastego tygodniu i czuje juz oddech półmetku na plecach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciniminia1986
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :-) Moja mała obchodzi dzisiaj TRZECI miesiąc od początku przytyłam jakieś 2 kg, ale to dziwne bo czuję się grubo... na razie noszę jeszcze zwykłe ubrania, ale w jeansy mieszczę sie tylko w te ze streczu co jescze kilka dni temu było dla mnie tragedią, bo zawsze miałam doskonałą figurę i lubiłam swoje ciało. Ogólnie mam dość duży apetyt, ale staram się nie jeść więcej niż przed ciążą. do tej pory nigdy w sumie nie jadłam słodyczy, nie lubiłam, a teraz odmieniło mi sie o 360 st i ciagle mogłabym jeść coś słodkiego :-) Pewnie moja figura na tym bardzo ucierpi, ale nie potrafię się katować i odmawiać wszystkiego. Czasami wychodząc gdzieś ze znajomymi mam straszną ochote na małe piwko, ale trzymam się, bo zawsze jeżdze specjalnie wszędzie autem, żeby nie kusiło, zwazywszy na to, ze przed ciążą uwilbiałam pić piwo i w ogóle mój pierwszy rok studiów był jedną wielką imprezą...Teraz wszystko musiało się zmienić. Np palenie rzuciłam z dnia na dzień, może nawet z godziny na godzinę:-) Ostatniego fajeczka zapaliłam przed zrobieniem testu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wam dziewczyny. ja przy pierwszej ciazy mialam termin na 6 lutego a urodzilam 28 stycznia:) teraz bede rodzic w listopadzie!!!! zycze wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
Po ile są ciuchy w H&M, przykładowo jeansy, bluzka koszulowa itd. Macie jakies pojęcie bo ja nigdy się za ciążowymi tam nie rozgladałam :) Teraz wszystkie pisza o tym HM wiec moze i ja sie zainteresuje. Tylko nie chce mi sie tam isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
WITAM DZIWECZYNKI!1 DŁUGO MNIE NIE BYŁO, PONIEWAZ BYŁAM NA L4. ALE CHYBA OD PONIEDZIAŁKU WRACAM DO PRACY I BEDĘ CZĘSCIEJ ZAGLADAĆ.:-( OD PARUNASTY DNI MĘCZĄ MNIE SWĘDZENIA SKURY NA BRZUCHU I PIERSIACH , SMARUJE SIĘ OLEJKIEM "DLA DZIECI" ALE NIE ZA BARDZO POMAGA!! CZY MACIE NA TO JAKIES ROZWIAZANIE?? POMOZCIE!! JUTRO MAM WIZYTE I TEZ MAM PLAN POPYTAC GIN NA TEN TEMAT. CO DO BÓLÓW BRZUCHA , TO MNIE TEZ MĘCZĄ , JUZ SAMA NIE WIEM , CZY TAK POWINNO BYC CZY NIE ?? :-( TRZYMAJCIE SIĘ !! O ZAPOMNIAŁA BYM , MAM JUZ BRZUSZEK KT. WIADC!!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
NIE TE MINKI MIAŁY SIE POKAZAC!! (SMUTASKI ) TYLKO : :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odebralam swoje wyniki z laboratorium i poza hematokrytem (którego jest trochę za mało) i białymi krwinkami (których z kolei za dużo) jest chyba ok - decyzja należy do gina:))) co do swędzącej skóry na brzuchu - to gdzieś czytałam, że to efekt rozciągającej się skóry i najlepiej smarować delikatną oliwką i powinno być lepiej...czego Wam i sobie przy okazji życzę:) a jeśli chodzi o te jednostronne bóle brzucha to też mi się pojawiają, ale staram się nie panikować, bo dziennie dzwoniłabym kilka razy do lekarza:) ja wybieram się na kolejną wizytę do gina koło 1 września, ale nie wiem czy się nie przejść na taką akcję organizowaną w jednym z poznańskich centrów handlowych - \'Twoje dziecko w centrum uwagi\' - będą między innymi bezpłatne badania USG 3D więc może warto.... Zobaczymy czy będzie mi się chciało wstać w sobotę rankiem i postać w kolejce do zapisania się... a wiecie, ze już jest topic: Kwiecień 2007:))) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzis nareszcie przywdziałm bluzę, którą kupiłam sobie na początku lata i nie miałam okazji jej zalożyć przez upały. musze sie nią nacieszyć, bo pewnie niedługo się w nią nie zmieszcze :o zgaga mnie zjada od wczoraj i mam staszliwe migreny.a ludzik siedzi cichutko :) mam pytanie, w którym tyg. robiłyscie albo będziecie robiły kolejne badania krwi i moczu? muszę zmienić lekarza z czego nie jestem zadowolona. ale w sumie ten \"mój\" chociaz byłam u niego 3 razy, w ogóle mnie nie kojarzy...jakiś zamuł straszny. a poza tym mało czasu poświęca pacjentce, a na pytanie o torbiel machnął ręką i powiedział, lepiej g... nie ruszac bo będzi śmierdziało. no ludzie! mój tata jest lekarzem,ale nie wyobrażam sobie, zeby do kogoś tak powiedział, wszystkich traktuje poważnie i przez to ma poważanie. kasia c 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgeyfgia7ft
SZCZYT nie chwal sie tym swoim tatusiem lekarzem!!!!wszyscy juz wiedza ,że masz taty lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nawet wiem kto to do mnie napisał. już raz zwróciłaś sie do mnie tak mam wiele innych rzeczy którymi mogłabym sie pochwalic. ale chwalić sie tatą? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgeyfgia7ft
mało istotne!! szczyt czy szyt!! byle nie mów juz o swoim tatusiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
wszystkie sie ubieraja w HM a jak pytam o ceny to nikt nie wie... Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×