Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Witamy mamusiu_muminka:) Tu sa baaardzo fajne kobietki,tylko cos w weekend niemrawe,ale poczytaj troche wypowiedzi szyt,to padniesz ze śmiechu:)//Sorry szyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja w łikendy odpoczywam od komputera. idę dziś do ginki, tej co kazała przyjść do szpitala. zapytam sie jej jednak ile płace. co do rozstępów, to ja niestety posiadam. zastanawia mnie jak to mozliwe, a słyszy sie czasami o tym, że niektóre dziewczyny albo nie wiedzą do konca, że są w ciąży, albo udaje im sie to ukryć? przecież brzuch w 9 miesiącu jest gigantnyczny, stąd te rozstępy! ja już mam wizję operacji plastycznej po ciąży :( kiedy widzę jaki moja mama ma brzuch po dwóch ciazach to jestem w szoku, rozstęp na rozstępie... oj pozazdroscić takim jak mazowszanka i kasia c! co do musteli to zamówilam w necie: http://www.allegro.pl/item122766060_mustela_zestaw_startowy_dla_przyszlej_mamy_super.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka25
Hej mamusie U mnie już trochę lepiej mdłości powoli ustępują. Wcinam witaminy i żelezo bo niestety mam anemię. Jutro idę zrobić badania krwi, a w piątek kontrola u gen. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo chciała bym wrócić do pracy. Pozdrowionka dla wszystkich mam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.zwykla dziewczyna
witam dziewczyny mam nadzieje ze mnie pamietacie, pewnie bede miala czerwony nick ale to dlatego ze tu w anglii nie maja zmiekczen... ech u nas wszystko dobrze, na pierwszym usg bylam dopiero w 15tc okazalo sie ze dziecko jest o pol tyg starsze i kobieta ktora wykonywala mi to badanie wpisala mi date porodu na 27 stycznia... teraz nastepne badanie mam 21 wrzesnia i juz sie nie moge doczekac brzuch zaczyna mi rosnac, fajnie tak widziec jak staje sie wiekszy. Chyba po raz pierwszy w zyciu ciesze sie ze przybywa mi centymetrow w pasie :) niestety nie mam czasu zeby przeczytac wszystkie posty ktore mi umknely od czasu wyjazdu, musze poszukac auta w internecie bo ostatnio mielismy stluczke no i trzeba kupic nowy samochod :( ech, z dwojga zlego dobrze ze nam sie nic nie stalo pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
CO ILE ROBICIE BADANIA MOCZU I KRWI I CUKEIR?RAZ NA MIESIAC CZY RZADZIEJ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄŻONA
JA DOPIERO MIAŁAM RAZ ROBIONE BADANIA. NIE WIEM , CZY NIE ZA MAŁO. JUTRO IDE NA "DRUGIE " BADANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak zaciążona z tymi badaniami. też sie boję, czy to nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Witaj Mamo Muminka:) Rzeczywiście w weekend było cichutko... Wiecie co, wybrałam się w sobotę do Plazy (to takie centrum handlowe w Poznaniu), gdzie przeprowadzali bezpłatne badania USG, 2i 3D oraz do tego można było zbadać ciśnienie, poziom cukru we krwi i pooglądać sobie jak się przewija dzidzię:) Niby nie chciałam iść, ale zdecydowałam się w ostatniej chwili. Akcja zaczynała się o 10, a już przed tą godziną kolejka do zapisania była super długa...niestety nie załalpałam się na 3D, bo sprzęt nie chciał na początku działać, a nie maiałam za dużo czasu wiec poszłam na 2D, no i lekarz mówił, że wszystko ok, ale stwierdził, że termin wychodzi na 12 a nie 4 lutego (tak wyszło z OM).......Poza tym spytał mi się czy już czuję dziecko, no to mu odpowiedziałam, że jeszcze nie,a on na to, że to na skutek łożyska, które jest zlokalizowane na przedniej ścianie. No i ja głupia zamiast się zapytać co to znaczy tego gina, to pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu, to włączyłam net i szukałam co to znaczy.okazało się, że to po prostu jedna z możliwych lokalizacji i tyle.....A się strachu najadłam.... W ogóle jak mi gin mówi, ze jakiś parametr odbiega ale mieści się w normie, to ja juz zaczynam panikować....No, to już nie zanudzam, idę w tym tygodniu do gina więc się później Wam wyspowiadam:) aha, co do badań w laboratorium - to ja mam co miesiąc, ale nie wiem czy to konieczne - widziałam w jakiejś gazecie harmonogram badań i tam chyba w ciągu całej ciąży zalecali z 4 razy...no ale jak coś jest nie tak, to szybciej można zareagować - chyba przede wszytskim chodzi o to żelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pisze do was ażeby sie poradzić otóż jestem w 4 tc. potwierdziły to dwa testy i czytam rózne topiki i nie weim czy powinnam pó jśc do gina czy nie. Bedzie wiadomo czy wszystko jest w porządku jak myślicie lub raczej jak wnioskujecie ze swojego doświadczenia. Miałam problem z torbielami poza tym foolik mi sia kończy i nie wim czy powinnam brać go dalej czy coś innego. Jak myślicie czego sie mogę spodziewać po tej dzisiejszej wizycie? Mam możliwośc u panio gin usg dopochwowego może ona coś jest w stanie wykazać. czy z ciąza oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to skandal! dziewczyny w młodszej ciaży, bo marcówki mają prawie dwa razy tyle wpisów co my! jestem szczerze oburzona! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarletta
Hihi szyt Ty i tak nieżle nam statystyki podnosisz :) Ja sie smaruje olejkiem do ciała, lekarka i tak sie za glowe zlapała jak sie pytałam co z rozstępami. Powiedziała "jak pani wierzy w te cudowne kremy to niech pani zasila firmy farmaceutyczne i kosmetyczne" i niemal sie śmiała. Poza tym dziś się strasznie źle czuję, nie wiem czy pogoda czy to coś ze mną. Ciśnienie leci czy jak. W każdym razie od rana czuję się jak bym miała za chwilę zemdleć :( Ubranka mi się kurczą :) Jeszcze nie noszę ciążowych, ale te moje własne już się przyciasne robią. A nie chce jeszcze zakładać tych spodni z wielką gumą bo co ja będe nosić później? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!!!! pisalam do was wczesniej, ale nie wiem czy mnie pamietacie... ale jusz powaracam i juz bede pisac systematycznie...... termin mam na 4 lutego:))))..... mam problemy z tarczyca..... nadczynnosc tarczycy bardzo niskie TSH 0,005:(..... chodze tez do endorkynologa i lezalam z tego powodu tydzien w szpitalu... ale spoko pani endokrynolog powiedziala ze przy ciazy gorsza jest niedoczynnosc poniewaz grozi tępota i dzieci.... no i jeszcze mam male zamieszanie, bo 23 wrzesnia slub:) troszke zamieszania i zalatwiania, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie oki..... i mam pytanko.... czy mozecie mi doradzic czy w moim stanie moge wpasc kilka razy na solarium przed slubem? czy polecacie cos innego? pozdrawiam i czekam na porady i oczywiscie bede pisac:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25........05/06. luty'07 8.Efka25............Ewa...........Piekary Śląskie.25..........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań.........27.........04.02.2007 hej jak coś sie zmieni to poprawcie i nowe cieżarówki dopiszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25............02. luty\'07 8.Efka25............Ewa...........Piekary Śląskie.25..........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań.........27.........04.02.2007 Znów zmieniła mi sie data porodu :-) Pewnie jeszcze sie zmieni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania...........Warszawa.....29.......styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin..........25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy..........29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.......23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska........28......21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa...25............02. luty\'07 8.Efka25............Ewa...........Piekary Śląskie.25..........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań.........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia..........Skierniewice....31....stycz/luty 2007 jest juz nas troszke:) pozdrawiam jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już sama nie wiem, czy to mi tak w jelitach od czasu do czasu przeskakuje, czy to ludzik kopie... byłam wczoraj u tej ginki w szpitalu. nie zbdała mnie, bo zrobila wywiad i było wszystko dobrze wiec powiedział, że im mniej sie pcha tam paluchy tym lepiej i nie ma potrzeby przeszkadzac dziecku, niech sobie spokojnie rośnie :) za miłą pogadankę skasowała 70 zł :o ale za to badania bede miała bezpłatne w szpitalu. powiedziała, ze bezwzględnie trzeba je robić co miesiąc. mam do niej przyjść 11 września z wynikami. wiecie, coś mnie zaćmilo i nie powiedziałam, jej najważniejszego, że mam torbiel na jajniku...jakaś otępiała byłam na tej wizycie. acha, zabroniła sexu. nie wiem jak mój mąż to zniesie. biedny sie zmartwił, ale dla ludzika wszystko przecierpi :P on bedzie chyba najlepszym tatą na swiecie, bo strasznie lubi dzieci, a na swoje nie może sie już doczekać! chce kupować już ciuszki, wózek i inne rzeczy dla dziecka :) oszalał na punkcie tego naszego ludzika :D jak tylko poznamy płeć to ruszamu na zakupy, bo ja tez już buszuję w necie i kupuje, narazie dla siebie (gacie takie prawie pod sam cyc, i gacie poporodowe). co do rozstepów to ginka powiedziała żeby sie smarować, ale czy to coś da...ona sama ma dwójkę dzieci i choc sie smarowała, mówi że ma straszne rozstępy, no ale to cena ze wspaniałych chłopców :) ja czekam na mustele, cholerka właśnie mi sie przypomnialo, ze zapomnialam sie dziś i wczoraj wieczorem namaścić, pewnie będzie mnie brzuch swędział. witam nowe i stare lutowe i czekam że coś wiecej nabazgrolicie :P fajna jestem---z tym solarium to chyba nie najlepszy pomysł, ale 2,3 razy na krotko nie powinny zaszkodzić. moja koleżanka, też brała ślub w 5 miesiącu i była kilka razy na solce i na opalaniu natryskowym (ale była niezadowolona bo zostały zacieki), moze stosuj jakiś łagodny samoopalacz, może ten balsam dżonsona? powiem Ci, ze nie zazdroszczę ślubu w ciaży, dużo zamieszania a my kobiety w ciaży potrzebujemy spokoju :). życzę Ci jednak dużo szczęscia! (o ile dobrze zrozumiałam, ze to twój ślub) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
HEJ SZYT, nie martw sie tym zakazem sexu , i tak jestes w lepszej sytuacji odemnie, ja mam zakaz od samogo poczatku!! nie wiem , jak długo jeszcze tak wytrzymam!!:-) ale pogoda , najlepiej dzisiejszy dzień spedziłbym w łózku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciążona--ja też powinnam miec zakaz od początku, tylko, że tamten lekarz nie uznał za stosowne, zeby mnie o tym poinformować...całe szczescie, że nic sie nie stało. czyli co, ponad pół roku bez seksu? bo przecież po porodzi tez nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt, gartuluję, że Dzidzia już Cię kopniaczkami częstuje :D (to jest to niby jelitowe odczucie, tak czytałam), ale super!Ja się nie mogę doczekać! Sorki, że pytam, ale czemu ginka zakazała seksu, jak jest przyczyna??Ja w sumie się mojej nie pytałam o ta kwestię, ale i ona nic na ten temat nie mówiła, więc jak na razie nie odmawiamy sobie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:) Szyt - to teraz będziesz grzecznie co miesiąc łapkę nakłuwać i siusiać do pojemniczka:) fajnie, ze nie będziesz musiała płacić - zawsze jakaś oszczędność przy lawinie wydatków, które nas czekają:) A usg robiłaś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
szyt ja bez sexu będe musiała przeżyc ok 9 mies + po porodzie, jeszcze trochę !! straszna perspektywa!!:-( juz nie mówię , co na to mój biedny mąż!! ale najwazniejsza jest teraz dzidzia!!! trzeba sie poswiecic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIĄZONA
kamilla7 jezeli nie masz zadnych przeciwskazań, to seksu używaj do woli,ale z głową!! ja niestety mam zagrozoną ciązę i dlatego mam kategoryczny zakaz sexu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila--mam obciażony wywiad: poronienie w styczniu, plamiłam w 5 tyg. mam torbiel na jajniku. biore duphasto i no-spe, dlatego zakaz sexu :( usg nie miałam teraz robionego bo ja nie chce za czesto a i ginka powiedział, zeby uważać z tym badaniem i jak już robić to wydać kase, ale iść na najlepszy aparat w miescie i nie jakieś tam kolorowe trójwymiary tylko konkretne 2D. usg kazał zrobić w 24 tyg. no mam nadzieję, że to ludzi kopał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt- teraz rozumiem :) To napewno były kopniaczki Maluszka! Ja też tak chcę!!!! Zaciążona- dzięki za odp, bo w sumie to się czesto nad tym tematem zastanwiałam czy coś się dzidzi nie stanie przez te nasze mizianka... (przewrażliwiona jestem.....), ale z tego wynika że, na razie możey korzystać z uroków seksu :p Skoro Wam lekarz zakazał to trzeba sie tego trzymać, bo dzidzius ważniejszy, a są przecież różne formy, dzieki którym można przetrwać ten czas bez miazianka-dacie radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam wpisać się do tabelki: NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........04.02.2007 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007 Wg mnie brakuje w tabelce info dot. tygodnia ciąży, co o tym myślicie? Można też tą informacje umieścić w stopce, tak jest nawet lepiej zmieniać co tydzień. Byłoby nam łatwiej sie ze sobą konsultować, gdybyśmy wiedziały, w którym tyg. ciąży każda z nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
kamila, dobry pomysł!! poniewaz mamy róznice do czterech tygodni. a tak mogłybysmy sie konsultowac , wiedząc, jaki która ma juz tydzień!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciążona, ciesze się , że spodobał Ci sie mój pomysł :) Tylko pytanie czy wpisujemy ten tydzień do tabelki czy każda indywidulanie w stopce go umieści....jak wolicie. Mamusia_Muminka- witaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×