Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość może by tak
imię Apple Daria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIĘ.................MIASTO.......WIEK......DATA PORODU.....t.c 1.Sylwicja..........Sylwia.........Sułkowice.......30..........25.02.2007 2.Mazowszanka...Ania........Warszawa..........29.....styczeń/luty\'07 3. szyt..............Aśka...........Lublin............25...........21.02.2007...16 4. Mimi29...........Marzena......Tychy............29...........20.02.2007 5.żordelka.........Justyna.......Szczecin.........23...........26.02.2007 6.zaciążona.........Aneta.........Ruda Śląska....28.........21.02.2007....15 7. Mama24..........Ewelina......ok. Krakowa.....25.........02. luty\'07.....18 8.Efka25............Ewa.........Piekary Śląskie....25.........20.02.2007.....16 9.sylwia_pl.........Sylwia...........Poznań..........27.........12.02.2007.....17 10. fajna jestem...Gosia........Skierniewice......31....stycz/luty 2007 11.Kamilla7........Dominika........Kraków..........24.........16.02.2007.16 12. Inga 78........Agnieszka......Słupsk...........28.......21.02.2007.15 13.mamusia_muminka....Kasia....Czestochowa....28....08.02.2007 14.bedę mamą...........Gosia.....Rzeszów..........28....22.02.2007...15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie troche bo nadal nie czuje ruchów :-( Wydawało mi sie kiedyś że cos tam czuje ale później stwierdziłam ze to sprawy jelitowe niestety :-( To moja pierwsza ciąża a mówią ze czuje sie w pierwszej później ruchy, ale ja sie i tak martwie bo moja koleżanka już w 16 tygodniu ciązy czuła a ja jstem w 18 i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama nie martw się ja w pierwszej ciąży czułam dopiero w około 20 albo i później a z dzieckiem było wszystko ok, wiem, że każda mama na to czeka bo to cudowne uczucie, teraz mi go bardzo brakuje mimo, że córcia ma 8 miesięcy:) jeszcze poczujesz i jeszcze nie raz będziesz prosiła maleństwo, że chcesz pospać w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! szyt----> tez bym chciała miec takie mile i wesole wspomnienia i mam nadzieje ze takie beda.... Ślub bieżemy kościelny - konkordatowy, wesele oczywiscie robimy poniewaz moj przyszly maz nie wyobraza sobie inaczej.... ja bym chyba wolala w moim stanie jakies kameralne przyjecie.... a my robimy na 120 osob wiec czuje ze bedzie meczaco... ale spoko da sie wytrzymac mam nadzieje..... a i malenstwo troszke poszaleje.... choc juz na jednym weselu na samym poczatku ciazyly bylo.... hehehehe.... bedzie chyba bardzo wesole dziecko.... ale oby nie naluchalo sie za duzo glosnej muzyki i pozniej nie spiewalo cale noce:))) hehehehehehe...... pozdrawiam i milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
czy jesli mam powdyzszone leukocyty w moczu to powiinnam sie martwic w 3 meiisacu maialm 2,5 ul a terazm mam 15 ul..czy to normalne,,,wyniki krwi mam oki,,w pon, ide do gin,,,to pewnie mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - u mnie jak gin zobaczyła podwyższone leukocyty w moczu to powiedziała, że niedobrze i że za mało piję w ciągu dnia. Zaczęłam więc pić tak jak przykazała i wszystko wróciło do normy. Może u Ciebie jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ciala ketonowe w moczu, tez sie wystraszylam, ale ginka powiedziala, ze to normalne u kobiet w ciazy, bo szybko spada cukier i takie tam. Wiec nalezy czesto jesc, ale w mniejszych ilosciach, przed snem cos lekkiego, np. jogurt. No i oczywiscie duzo pić. Moj mąż wczoraj był przeszcześliwy, bo poczuł przez brzuch kopniaki naszej Dzidzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
no rzeczywiscie malo pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30
bo jakos piecie mi nie podchodzi,,,,bo po sokach mi niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - ja też mało piłam, ale postanowiłam sobie, że litr niegazowanej mineralki na dzień plus herbatki i woda w owocach i się polepszyło:)Wiem, że nie jest łatwo ale spróbuj - przez cały dzień małymi łyczkami i się uda:) Mazowszanka - gratuluję tych kopniaczków - ja cały czas jeszcze czekam, ginka mówi, że jeszcze trochę i będę miała tego dosyć, bo spać nie będzie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja sokow tez raczej nie pije, bo nie lubie (wole owoce zjesc) i tez mi po nich nie jest dobrze. Ja pije herbate i wode, czasami mleko. Co to kopniaczkow, to w ksiazce przeczytalam, ze dziecko jest najbardziej aktywne wlasnie wieczorem, cytuje: \"wtedy, gdy bedziesz probowala zasnąć\". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie ma dziś dużo do powiedzenia ;) dzidzi nie czuje, chociaż brzuch rośnie z dnia na dzień. mam szaloną zgagę od kilku dni. ponoć migdały pomagają ,ale od nich boli mnie żoładek, wiec i tak zle i tak niedobrze. puki co pije litr mleka dziennie :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Ja rowniez mam termin na Luty a dokladnie na 15 luty. Nie mam na stale internetu w domu, ale jesli pozwolicie to bede czasem pisac tu u was. Ja na razie kreski tez nie mam na brzuchu, i ruchow tez jeszcze nie czuje. To jestjuz moja druga ciąza i czuje sie w niej zupelnie inaczej niz w pierwszej. Z dolegliwosci jakie mnie mecza to jest bol glowy i zaparcia i kompletnie nie mam popjecia jak sobie pomoc. Dieta, Suszone sliwki itp nic nie pomaga na zaparcia... nawet czopki glicerynowe. Jesli macie jakies sprawdzone sposoby to dajcie znac :-) ja tymczasem zmykam juz i postaram sie niebawem odezwac pozdrawiam was bardzo serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brednie (chociaz bardziej pasuje witajcie)... Moim zdaniem idealne na zaparcia jest kiwi. Kup sobie kilka, zjedz, powinno dosc szybko pomoc. Poza tym kiwi zawiera duzo zelaza.... co tez sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
hej!! byłam dzisiaj na wizycie , wszystko jest ok. wyniki tez były bardzo dobre. tylko sie cieszyc!! :-) od rana boli mnie głowa, albo ta pogoda albo cisnienie??:-( pojawił mi sie jeden mały problemik , chyba mam grzybice :-( lekarz przepisła mi nestatyne , chce ją wykupic i poczytac ulotke , czy przypadkiem nie ma przeciwskazan dla kobiet w ciązy. czy któras z was ,tez ma taki "pieczarkowy" problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciązona
witaj brednie!! jak sobie radzisz z bólem głowy ?? czy bierzesz jakies tabletki przeciwbólowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... zaciązona----> nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych, trzeba jakos bol przetrzymac.... ja pytalam lekarza tez o tabletki lokomocyjne bo strasznie mi bylo niedobrze jak jezdzilam samochodem to nakrzyczal na mnie lekarz i powiedzial ze jak by mial taka zone to by ja wysadzil z auta i kupil rower.... i powiedzial ze w zadnym wypadku nic nie mozna brac.... spytalam czy mozna pic taki syrop dla dzieci jak nie moga jezdzic autem tez mi zabronil.... wiec nic kobitki tylko cierpiec i znosic bol.... ale mysle ze warto pomeczyc sie kilka miesiecy i urodzic zdrowego dzidziusia:))))))) ja ze zgaga tez mam problem ale nie wiem co na to sie bierze.... trzeba pytac doswiadczonych......... pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna jestem
kobieto nie badz taka restrykcyjna, wielu klekarzy mowilo mi ze paracetamol mozna brac, wiele moich kolezanke bralo apap i maja zdrowe dzieci, wiec nie przeginaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przeginam, ale slucham sie zalecen lekarza... to moja pierwsze ciaza i nie wiem jak mam postepowac to lepiej posluchac madrzejszych i doswiadczonych w tej dziedzinie nie uwazasz??? milego dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. co tam u Was? U mnie tylko tyle ze na wadze 2,5kg wiecej :( nie wiem, czy to ciaza czy tłuszczu mi przybywa. od dziś będę bardziej pilnowała tego co jem, żadnych fastfoodow i wafelków (nie mam ochoty na moje dotąd ulubione lody i czekoladę, ale wzieło mnie na wafelki :o ) skończylam 16 tydzień czyli czwarty miesiąc! nie powinnam była tyle przytyć bo teraz to sie dopiero zacznie! ruchów nie czuję... mój mąz tez codziennie sprawdza :) już nie mozemy sie doczekać. fajna jestem---ja tez wolę nie brac zadnych lekow. wczoraj np. pękała mi głowa caly dzien ale poszłam na spacer, troche sie zmachałam, dotleniłam i ból minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Szyt- no co ty, przejmujesz się, że 2,5 kg masz na plusie.... czytałam że do 4 mc powinno się przybrać ok 3-4 kg na wadze..., ja mam ok + 2 kg. Trudno mi to liczyć, bo schudłam kiedy wymiotowałam, a poza tym przed wymiotami ważyłam się na wadze u siostry (teraz mam swoją ). Także i tak mało przytyłaś, nie ma sie co martwić! fajna jestem- co do leków przeciwbólowych to różnie mówią, mój lekarz twierdzi, że apap mogę brać, ja jednak nie biorę. Miewam potworne bóle główy, ale jakoś to przemęczę, wolę nic nie stosować. Witaj brednie! My się chyba znamy, odwiedzałaś (dawno temu ) topic \"Planujące ciążę\", prawda? pozdrawiam Cię mocno i ciesze się, że się tu spotkałyśmy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WEKEND MINĄŁ I ZNÓW TRZEBA BYŁO WSTAC DO PRACY. PYTAŁAM, CZY KTÓRAS Z WAS MA PROBLEM Z GRZYBICĄ POCHWY, I NIC . CZYLI TYLKO MNIE GRZYBKI ZAATAKOWAŁY. BIORE NYSTATYNE I MAM NADZIEJE ,ZE MI PO NIEJ PRZEJDZIE. JA JUŻ PRZYTYŁAM OK 3 KG!!:-) MĄZ MÓWI ,ZE MAM WIELLLLLLLLLKI T....ŁEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×