Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Tarara mam nadzieje, ze to nic powaznego:( trzymam kciuki:)🌻❤️ Wszystko na pewno przez to , ze sie ni oszczedzasz, malo odpoczywasz, ciagle gdzies biegasz..:o musisz sie poprawic i zaczac o Siebie dbac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję, że nic poważnego :( małe znamię na skórze :( mama mi kazała iść jak najszybciej o lekarza!!! seti, napisze wiecej innym razem, ok? martwię się i zmęczona jestem już ❤️ fajnie, że się odezwałaś. fajne kawałki na 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ok , odpoczywaj!:) Ja ogladalam sobie z mama \"nieustraszonych\";) teraz slucham trojeczki:) spij dobrze❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ❤️ dzień dobry ja jeszcze w łóżku sobie siedzę i trójeczki słucham i mleko piję :D wstać mi się nie chce. a wczoraj też słuchałam trójeczki :D i teraz też. ładny był koncert wczoraj po 23 :D kombajn do zbierania kur po wioskach -- tak to się chyba ten zespół nazywa, nazwa dzika, ale nawet fajne kawałki mają :D miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara 🌻❤️ wyleguj sie poki mozesz :D Nazwa zespolu bardzo alternatywna;) tez podobaja mi sie niektore ich utwory:) O ktorej wybywasz do stolicy?:>:D wszystko wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :) noo szpieg jesteś, nie ma co:) mam się obawiac? i tak ❤️ ech. a zespół bardzo lubię. odkąd do LO poszłam to zakochałam się w ich kawałkach. w takiej muzyce. Kiedyś słuchałam ich bardziej, teraz jak mam nastrój, ochotę itd. a o CWWM, noo nie wiem czy on jest taki :) czasem mam pewne wątpliwości. Napiszę Ci o nim innego dnia, ok?:) Ostatnio jak się widziałam z M., a miałam się nie widzieć - okropnik jestem, wiem :D to się przekonałam, że to wszystko co było... noo że byłam głupia, że czułam do niego miętę przez rumianek :O I gdzie ja miałam oczy? o on to jak gówniarz... byłam z nim tylko/aż godzinę i powiem Ci, że zmęczyła mnie ta romozwa po kilku mies ciszy... a tym bardziej zniesmaczyła:) i uświadomiła, że WTEDY popełniłam błąd... No ale najwazniejsze, że to już wiem. a jakieś plany na dziś masz? co dziś robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o której jedziemy to jeszcze nie wiem... :) fajnie, że ładna pogoda jest :) i wiesz co wymyśliłam? że będę mieszkać w ł i szukać pracy w stolicy... tym bardziej, że ma być fajne, szybkie, błyskawiczne połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja tez lubie ten zespol ale znam go troche krocej od ciebie i tez slucham , jak mam odpowiedni nastroj:) Nie masz czego sie obawiac jesli chodzi o moje \"szpiegostwo\";) wszystko zachowam dla siebie:x:) No to teraz rozdzial z M. jest definitywnie zamkniety! Prawda , ze ulga?;) Ja szczegolnych planow na dzis nie mam :o Jak zwykle sobota w domu i domowe obowiazki:D Moze ktos do mnie wpadnie ale jeszcze nie wiem , nie potwierdzone od ostatniegoweekendu:D Moze w koncu ktos pojdzie ze mna na spacer:o a jak nie , to znowu pojde sama;) I troszke sie poucze:D Nie wiem czy dzis z tym wszystkim sie wytobie:P Na szczescie jest jeszcze niedziela;) Ide jesc sniadanko , a pozniej zabieram sie za sprzatanie i gotowanie;;) To o ktorej jedziesz? Mam nadzieje , ze jutro zdasz relacje!? Baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara jak juz znajdziesz pracke w stolicy , to zaczniesz rozgladac sie za mieszkankiem:) Na pewno sie uda! Zaradna dziewczynkajestes, wiec sobie poradzisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ❤️ cześc i czołem jestem ;) świetne przeżycie!:) cieszę się, że tam byłam. Po W-wce jeździ się fajnie, moja siostra cioteczna jest świetnym kierowcą;) powrót tylko 3 godz, a w tamtą stronę jakieś 4, bo korki pod W-wą okropne:O a Skin... no niesamowita jest. fenomenalna. żywiołowa. super bawi publiczność. a oczy ma niesamowite :) taka demoniczna;) a głosik jak mówi to jak myszka taki piszczący (serio;) ), a za to jak śpiewa to... :D nikt by się nie spodziewał. A ogólnie w Stodole tak kameralnie i zdecydowanie lepiej niż na jakimś stadionie. Nie żałuję. Jeszcze w uszach mam muzykę, bo z powrotem na maxa słuchałyśmy jej płyt:D az spać mi się nie chce. i to w sumie tyle. a wcześniej się rozbeczłam, bo dla mnei to koniec świata - aparat mi się zepsuł piep***na złośliwość rzeczy martwych. A kupiłam go niedawno, a juz jakieś problemy z włączaniem:O bez żadnego powodu, bo nic nie zrobiłam. I muszę go oddać do naprawy i mam nadzieję, że potrwa to szybko. mam nadzieję, że miło spędziłaś dzień. pisz! :) ja bym chętnie wyszła na spacer. Widzisz, sama nie mam z kim chodzić, bo nikomu się nie chce, a mi się zawsze wszędzie chce :D taka jestem. jestem 😘 zaglądasz tu czasem? Trochę się za Tobą stęskniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą pracką seti... no nie wiem. Pewnie sobie poradzę... w zależności od tego, ile mi kasy zaproponują:P bo jesli całkiem całkiem, że będę mogła pozwolić sobie na jakiś wynajem albo na kredyt na 50 lat :D to... wtedy dam radę. Nawet sama ;) postanowiłam. zabiorę się za to niebawem. cieszę się, bo nie zaczynam od zera, zawsze to cholerne doświadczenie jakie by ono nie było... już je mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara 👄:)no to superasnie, ze bylo:classic_cool::) , cholercia zazdroszcze troszke tego koncertu:o ale moze kedys bede miala okazje ...:D Ja sobie posluchalam skin w trojeczce pozniej na kompie i;) Aparat naprawia spokosiem!:) Ja to ciagle chcialabym gdzies chodzic na spacerki i w ogole wszedzie ale same leniuchy mnie otaczaja , ajak juz kogos namowie , to marudza ze za szybko:o Ja mysle , ze w stolicy sa wyzsze zarobki niz w Ł. ewiec dasz rade ! I bedziesz mogla sobie pozwolic na kredyt 40stoletni a nie 50siecioletni:D [to taki zarcik:0] I co jeszcze napiszesz???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę, że dziękuję za to pocieszenie :D z tym kredytem że nie czytam Twojej rozmowy na tamtym topiku :D serio i że fajnie, że napisałaś, że spać mi się nie chce, że jest czego zazdrościć, ale pewnie będzie jeszcze okazja ;) a na spacerek jakbyś była bliżej, albo ja:) to bym się wybrała - przynajmniej miała bym z kim chodzić. Bo wokól mnie same lenie także:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara a ja napisze , ze mozesz sobie podczytywac , co ja pisze na tamtym topiku:D ze Lolo domaga sie przywitania z Twojej strony, bo tylko z mna sie przywitalas:D i mam nadzieje, ze to pocieszenie odebralas jako zart , bo to tak mialo zabrzmiec;) ale i tak jestes w bardzo dobrym nastreoju , emocje jeszcze nie opadly, adrenalina na najwyzszym poziomie;) Ja tez mam dobry nasttroj , spac tez jeszcze m sie nie chce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się z nim ładnie przywitałam :D pewnie, że odebrałam to jako żart;) wiesz seti, ja generalnie jestem pogodna i mam humor, ale często ostatnio jakoś mnei dół łapie i zastanawiam się czy ten CWWM jest jednak taki wspaniały... bo jakoś ostatnio miewam wątpliwości co do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ,to co ten Twoj CWWM[juz nie wolny, wiec Twoj CWM] robi nie tak???Albo czego nie robi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za cześc i czesc tararara, to jednak są ludzie spoza, ktorzy o stolicy maja dobre zdanie..:D Pozdrawiam i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo - no jednak są. wiesz, ostatnio byłam w W-wie pod koniec maja... i jak wróciłam potem do Ł.to odetchnęłam :) bo w ł. żyje się spokojniej, wolniej, ludzie tak nie biegają, nie spieszą się tak, nie tak jak w W-wie. Ale to takie pierwsze wrażenie. Generalnie mi się tam podoba. Chciałabym tam znaleźć pracę. A jeśli się uda, to się wyprowadzić. Co się nie uda? musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ciekawe co sie Tobie przysni......;) Spij spokojnie:0 Lolo Ty tez spij spokojnie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj seti...dużo by o tym mówić :O uwierz mi. nie tak sobie wyobrażałam związek. tylko tak, że jest szacunek, że przez niego się nie płacze, a nawet jeśli to, że podejdzie, przytuli, a nie że to na niego działa nijak, albo wcale:O że nie wytyka na każdym kroku czegoś tam, że nie rani słowami itd. ech:Oi to i tak nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to na co Ty jeszcze czekasz????!!!!! Po co dluzej sie tak meczyc! Szkoda Twoich uczuc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są po prostu rzeczy, słowa, które sprawiają, że mnie to boli, dotyka, rani, a on sobie nie zdaje z tego sprawy. Albo właśnie zdjae i robi specjalnie. Kiedyś moja K. mi powiedziała, że się nie szanuję i że jak ja mogę na to pozwolić? noo właśnie: jak? chyba jestem głupia, ze pozwalam. Jak ma tak dalej być to ja się wypisuję:O naprawdę. nawet nie powie przepraszam czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to jakis strasznie zimny typ:o Jaki ma stosunek do zwierzat? Powiedzialas mu to wszystko?Bo oni tez jasnowidzami nie sa i slabo rozumieja kobiety, wiec czesto trzeba ich uswiadomic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jaki ma stosunek do zwierząt? nnoo moich ptaków jeszcze nie podusił :D może i zimny typ. Pewnie, że powiedziałam. Ja zawsze mówię wszystko! nie wiem co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara tu juz nie ma o czym myslec;) ajak dlugo juz sie z nim tak \"uzerasz\"? Zrob sobie liste plusow i minusow i podejmnij decyzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, nie wiem czy jakikolwiek jest idealny... czy wszyscy na początku sa tacydobrzy i wspaniali, a potem...? wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara maz mojej sis od kad sie poznali jest CWM:) [rok po slubie , czyli razem sa z 8/9lat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×